Neratovický pohár 2018

Vydáno dne 25. 01. 2018 (počet přístupů 271)


V sobotu 20.ledna se konal Neratovický pohár ve sprintérském víceboji

Mrazivé sobotní ráno přivítalo v Neratovicích závodníky, kteří byli přihlášeni s podmínkou 4 startů na 50m ve všech 4 stylech. Náš oddíl reprezentovalo mnoho šikovných závodníků, které však dopravu zajišťující rodiče nemohli povzbudit, jelikož tento bazén nemá tribunu pro návštěvníky. Také průběh závodů by mohl, ze strany organizátorů, být pro příště hladší.

SK Mop reprezentovalo mnoho šikovných plavců. Děti nasbíraly osobní zlepšení, což je na začátku sezony povzbuzující.

Na stupně vítězů vystoupala ŠEBOVÁ Kristýna, NOVOTNÝ Šimon, DANILINA Ekaterina a CHUCHVALEC Vít a ve sprinterském čtyřboji získala pohár za 1.místo KOŽENÁ Adriana, za 2.místo FERUSOVÁ Alexandra a za 3.místo RYBA Ondřej.

Děkujeme trenérům za přípravu, sportovcům posíláme gratulace a jen tak dál!

Fotografie jsou dostupné v galerii


jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
ŠEBOVÁ Kristýna0400:31,334* 0%17/11_pKPŽ_st_Ph00:31,4
FERUSOVÁ Alexandra0600:31,743* 4%17/05_jKPŽ_ml_Ph00:33,4
BABCZYNSKÁ Zita0500:32,487* 2%17/11_pKPŽ_st_Ph00:33,4
DANILINA Ekaterina0400:32,678* 1%17/11_pKPŽ_st_Ph00:33,1
HLÁVKOVÁ Olivie0600:33,157* 5%17/05_jKPŽ_ml_Ph00:35,0
VAŘEKOVÁ Anna0500:34,5915* 3%17/05_jKPŽ_st_Ph00:36,02
KOŽENÁ Adriana0800:35,3222* 4%17/12_MVCKladno00:36,8
HLÁVKOVÁ Ester0600:35,3915-5%17/06_LOP_MoP00:33,7
ŠVÁROVÁ Nela0700:35,9222* 1%17/06_LOP_MoP00:36,3
KOHOUTOVÁ Barbora0600:36,6826* 1%17/11_pKPŽ_ml_Ph00:37,2
BURZOVÁ Nela0700:39,40330%17/06_LP10_Č00:39,1
volný způsob 100 m
ŠEBOVÁ Kristýna0401:07,341* 2%17/11_pKPŽ_st_Ph01:09,3
FERUSOVÁ Alexandra0601:10,673-2%17/12_ZP11_Č01:09,1
BABCZYNSKÁ Zita0501:12,644* 0%17/11_pKPŽ_st_Ph01:13,2
HLÁVKOVÁ Olivie0601:16,046* 0%17/10_PCMoP_201701:16,68
HLÁVKOVÁ Ester0601:19,0510* 3%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:22,1
KOŽENÁ Adriana0801:19,6114* 5%17/10_KPZ_C201701:24,3
ŠVÁROVÁ Nela0701:20,18150%17/12_ZP10_Č01:19,6
KOHOUTOVÁ Barbora0601:21,0717* 4%17/10_OSPpMoP01:24,5
VAŘEKOVÁ Anna0501:26,6012-3%17/10_OSPpMoP01:23,4
BURZOVÁ Nela0701:34,27270%17/10_PCMoP_201701:33,59
motýlek 50 m
ŠEBOVÁ Kristýna0400:35,243* 0%17/10_PCMoP_201700:35,45
DANILINA Ekaterina0400:36,636* 1%17/06_LOP_MoP00:37,2
FERUSOVÁ Alexandra0600:38,674-3%17/05_jKPŽ_ml_Ph00:37,5
BABCZYNSKÁ Zita0500:40,439* 2%17/06_LOP_MoP00:41,3
HLÁVKOVÁ Olivie0600:41,0311* 1%17/11_pKPŽ_ml_Ph00:41,7
HLÁVKOVÁ Ester0600:42,1513* 0%17/11_pKPŽ_ml_Ph00:42,4
VAŘEKOVÁ Anna0500:42,1513* 3%17/06_LOP_MoP00:43,9
ŠVÁROVÁ Nela0700:46,8225- - -
BURZOVÁ Nela0700:48,4630- - -
KOHOUTOVÁ Barbora0600:53,9236* 11%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:00,9
motýlek 100 m
ŠEBOVÁ Kristýna0401:20,762-5%17/11_pKPŽ_st_Ph01:16,8
DANILINA Ekaterina0401:21,894-7%17/12_ZMČR1301:16,52
HLÁVKOVÁ Olivie0601:36,285-4%17/12_ZP11_Č01:31,9
prsa 50 m
FERUSOVÁ Alexandra0600:40,141* 5%17/06_LOP_MoP00:42,7
VAŘEKOVÁ Anna0500:40,6930%17/06_LOP_MoP00:40,5
ŠEBOVÁ Kristýna0400:40,694* 0%17/06_LOP_MoP00:41,0
DANILINA Ekaterina0400:42,665* 12%15/06_LOP_MoP00:48,9
BABCZYNSKÁ Zita0500:44,2810* 4%17/06_LOP_MoP00:46,2
KOHOUTOVÁ Barbora0600:45,408* 2%17/06_LOP_MoP00:46,4
HLÁVKOVÁ Olivie0600:45,509* 11%17/02_Kalich00:51,2
BURZOVÁ Nela0700:46,8917-1%17/12_ZP10_Č00:46,1
KOŽENÁ Adriana0800:48,6022* 12%17/06_LOP_MoP00:55,3
ŠVÁROVÁ Nela0700:49,3624* 3%17/06_LOP_MoP00:51,0
HLÁVKOVÁ Ester0600:51,4730* 14%16/10_OSPpMoP01:00,3
prsa 100 m
FERUSOVÁ Alexandra0601:27,361* 0%17/12_ZP11_Č01:27,4
VAŘEKOVÁ Anna0501:30,092-1%17/10_PCMoP_201701:28,63
KOHOUTOVÁ Barbora0601:40,176* 1%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:42,2
BURZOVÁ Nela0701:43,237-2%17/12_ZP10_Č01:40,6
znak 50 m
ŠEBOVÁ Kristýna0400:36,834* 7%17/06_LOP_MoP00:39,9
FERUSOVÁ Alexandra0600:38,023* 7%17/06_LOP_MoP00:41,1
DANILINA Ekaterina0400:38,808* 2%17/06_LOP_MoP00:39,7
BABCZYNSKÁ Zita0500:38,887* 2%17/11_pKPŽ_st_Ph00:39,7
HLÁVKOVÁ Olivie0600:40,6810* 5%16/12_ZP10_11_Č00:43,20
ŠVÁROVÁ Nela0700:40,7812-3%17/12_ZP10_Č00:39,5
VAŘEKOVÁ Anna0500:41,4115* 11%17/01_Neratovice00:46,72
KOHOUTOVÁ Barbora0600:43,1120* 2%17/06_LOP_MoP00:44,2
HLÁVKOVÁ Ester0600:43,1521* 8%17/06_LOP_MoP00:47,4
KOŽENÁ Adriana0800:44,0622* 3%17/06_LOP_MoP00:45,7
BURZOVÁ Nela0700:46,3231* 6%17/11_pKPŽ_ml_Ph00:49,5
znak 100 m
DANILINA Ekaterina0401:17,682* 3%17/10_PCMoP_201701:20,63
BABCZYNSKÁ Zita0501:23,8630%17/10_PCMoP_201701:23,83
ŠVÁROVÁ Nela0701:30,496-3%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:27,3
HLÁVKOVÁ Ester0601:33,607* 1%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:35,4
KOŽENÁ Adriana0801:36,019* 5%17/10_KPZ_C201701:41,8
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
CHUCHVALEC Vít0400:28,802* 1%17/11_pKPŽ_st_Ph00:29,2
RYBA Ondřej0500:29,033* 4%17/11_pKPŽ_st_Ph00:30,3
HROUDA Lukáš0500:29,705-1%17/11_pKPŽ_st_Ph00:29,4
VAVŘINA Matěj0500:30,229* 3%17/06_LMČR1200:31,20
NOVOTNÝ Šimon0500:31,4317* 1%17/11_pKPŽ_st_Ph00:32,0
NADEEV Ivan0500:31,5919* 1%17/11_pKPŽ_st_Ph00:32,0
DROZD Tobiáš0600:33,377-1%17/12_ZP11_Č00:32,9
STŘEŠINKA Jakub0500:34,8929* 5%17/11_pKPŽ_st_Ph00:37,1
MIKULA Šimon0700:35,51160%17/12_ZP10_Č00:35,5
MAIERL Florian0600:37,2319* 4%17/06_LOP_MoP00:39,0
BABCZYNSKI Dan0700:37,5721* 1%17/11_pKPŽ_ml_Ph00:38,2
MACHÁČEK Oliver0700:38,1223* 1%17/11_pKPŽ_ml_Ph00:38,8
volný způsob 100 m
CHUCHVALEC Vít0401:04,6130%17/11_pKPŽ_st_Ph01:04,4
HROUDA Lukáš0501:04,684* 0%17/12_ZMČR1201:04,69
RYBA Ondřej0501:04,845* 6%17/04_OSPjMoP01:09,3
NADEEV Ivan0501:10,5613* 0%17/10_PCMoP_201701:11,26
DROZD Tobiáš0601:14,5670%17/12_ZP11_Č01:14,0
STŘEŠINKA Jakub0501:18,3318* 4%17/11_pKPŽ_st_Ph01:21,7
MIKULA Šimon0701:19,6513* 7%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:25,8
MAIERL Florian0601:25,9217* 3%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:28,7
BABCZYNSKI Dan0701:29,8418* 4%17/10_PCMoP_201701:33,95
motýlek 50 m
RYBA Ondřej0500:34,224* 15%17/01_Neratovice00:40,62
CHUCHVALEC Vít0400:36,0810* 1%17/06_LOP_MoP00:36,5
NOVOTNÝ Šimon0500:36,3612* 1%16/06_LOP_MoP00:37,1
VAVŘINA Matěj0500:36,3713* 10%17/01_Neratovice00:40,44
HROUDA Lukáš0500:36,4914* 6%17/06_LOP_MoP00:39,0
NADEEV Ivan0500:36,8416* 0%17/06_LOP_MoP00:36,9
STŘEŠINKA Jakub0500:42,6824* 8%17/06_LOP_MoP00:46,9
DROZD Tobiáš0600:43,1011* 23%16/06_LOP_MoP00:56,6
MAIERL Florian0600:47,4518- - -
BABCZYNSKI Dan0700:48,1319* 10%17/06_LOP_MoP00:53,5
MIKULA Šimon0700:48,6620- - -
MACHÁČEK Oliver0700:48,8421- - -
motýlek 100 m
NOVOTNÝ Šimon0501:20,683* 2%17/02_Kalich01:22,4
NADEEV Ivan0501:21,815-2%17/12_ZMČR1201:19,70
VAVŘINA Matěj0501:23,016-2%17/12_ZMČR1201:21,20
prsa 50 m
RYBA Ondřej0500:37,643* 7%17/06_LOP_MoP00:40,6
HROUDA Lukáš0500:37,714* 10%17/06_LOP_MoP00:41,9
VAVŘINA Matěj0500:37,765* 0%17/10_PCMoP_201700:38,12
CHUCHVALEC Vít0400:40,5310* 5%17/06_LOP_MoP00:42,7
NOVOTNÝ Šimon0500:42,7617* 8%17/01_Neratovice00:46,79
NADEEV Ivan0500:43,3820* 1%17/06_LOP_MoP00:44,0
DROZD Tobiáš0600:45,555* 4%17/06_LOP_MoP00:47,5
STŘEŠINKA Jakub0500:47,0226* 15%15/11_pKPŽml_Pha00:55,7
MACHÁČEK Oliver0700:47,1611-1%17/12_ZP10_Č00:46,4
MIKULA Šimon0700:47,68120%17/12_ZP10_Č00:47,2
BABCZYNSKI Dan0700:49,2117* 0%17/11_pKPŽ_ml_Ph00:49,5
MAIERL Florian0600:52,42200%17/06_LOP_MoP00:52,1
prsa 100 m
RYBA Ondřej0501:23,433* 0%17/12_ZMČR1201:23,98
VAVŘINA Matěj0501:23,924* 1%17/11_pKPŽ_st_Ph01:25,1
MIKULA Šimon0701:42,026* 1%17/12_ZP10_Č01:43,6
MACHÁČEK Oliver0701:43,448* 5%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:49,2
STŘEŠINKA Jakub0501:44,1313* 3%17/11_pKPŽ_st_Ph01:47,9
BABCZYNSKI Dan0701:47,5310* 0%17/12_ZP10_Č01:48,2
znak 50 m
RYBA Ondřej0500:35,163* 11%17/01_Neratovice00:39,87
HROUDA Lukáš0500:35,856* 10%17/06_LOP_MoP00:39,9
CHUCHVALEC Vít0400:36,7410* 5%17/06_LOP_MoP00:38,8
NOVOTNÝ Šimon0500:37,00130%17/12_ZMČR1200:36,83
VAVŘINA Matěj0500:39,1720-23%17/06_LMČR1200:31,71
NADEEV Ivan0500:39,7824* 5%17/04_OSPjMoP00:42,0
DROZD Tobiáš0600:40,388* 7%17/04_OSPjMoP00:43,5
STŘEŠINKA Jakub0500:42,4328* 6%17/11_pKPŽ_st_Ph00:45,2
MIKULA Šimon0700:44,9515* 2%17/05_jKPŽ_ml_Ph00:46,1
MACHÁČEK Oliver0700:45,5819* 5%17/11_pKPŽ_ml_Ph00:48,2
MAIERL Florian0600:45,6020* 2%17/06_LOP_MoP00:46,9
BABCZYNSKI Dan0700:47,2322* 3%17/11_pKPŽ_ml_Ph00:48,8
znak 100 m
HROUDA Lukáš0501:18,034* 5%17/10_VCPlzně01:22,53
NOVOTNÝ Šimon0501:19,0350%17/03_Velikonoce01:18,51
CHUCHVALEC Vít0401:23,739* 0%17/10_OSPpMoP01:24,1


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice25M20.01.