Informace a výsledky pro Oddílové srovnávací přebory

Vydáno dne 06. 02. 2018 (počet přístupů 817)



Vedoucí akce: Jaroslav Lochman, jaroslav.lochman@skmop.cz
Termín přihlášek: čtvrtek 22.2.2018, přihlášky provedou trenéři
Odhlášky: skmop@skmop.cz
Termín odhlášek: pátek 23.2.2018 do 18h
Místo konání: Praha - Radlice
Sraz: 7,30 ve vestibulu
Program: 7,45-7,55 společná rozcvička po družstvech
8,00-8,20 rozplavání
8,25-zahájení závodů
10:00 vyhlášení vítězů
Doprava: Vlastní
Ubytování a strava: Malou svačinu na bazén, 1l vody
Poznámka: Konečné rozlosování bude sestaveno na bazénu.
Prosíme rodiče o pomoc se zajištěním závodu.
Prosíme rodiče o darování věcných cen, zvláště pro nejmladší závodníky.
Výsledky: Výslekdy zde ke stažení


jménor.n.č.d.disciplínačas
BUDINSKÁ Pavla092  50 Z 00:52,1
6  50 P 01:06,4
10  50 VZ00:46,3
14  50 M 
BURZOVÁ Nela072  50 Z 00:46,32
6  50 P 00:46,1
10  50 VZ00:39,1
14  50 M 00:48,46
CEJPKOVÁ Rozálie082  50 Z 00:48,4
6  50 P 00:53,6
10  50 VZ00:40,3
14  50 M 
CIDLÍKOVÁ Agáta094 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
DOBROVODSKÁ Sára062  50 Z 00:57,1
6  50 P 01:01,4
10  50 VZ00:47,9
14  50 M 01:05,0
DVOŘÁKOVÁ Ivana046  50 P 00:45,12
FERUSOVÁ Alexandra066  50 P 00:40,14
FROŇKOVÁ Aneta094 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
HENDRYCHOVÁ Daniela094 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
HLÁVKOVÁ Ester062  50 Z 00:43,15
6  50 P 00:51,47
10  50 VZ00:33,7
14  50 M 00:42,15
HLÁVKOVÁ Olivie062  50 Z 00:40,68
6  50 P 00:45,50
10  50 VZ00:33,15
14  50 M 00:41,03
HOBSTOVÁ Mia084 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
HOLLMANNOVÁ Kristýna072  50 Z 00:56,6
6  50 P 00:55,2
10  50 VZ00:47,9
14  50 M 
JUNKOVÁ Tereza082  50 Z 01:00,9
6  50 P 00:56,9
10  50 VZ00:44,4
14  50 M 
KNAPOVÁ Radka082  50 Z 00:57,4
6  50 P 01:01,2
10  50 VZ00:46,3
14  50 M 
KOHOUTOVÁ Barbora062  50 Z 00:43,11
6  50 P 00:45,40
10  50 VZ00:36,68
14  50 M 00:53,92
KOŽENÁ Adriana082  50 Z 00:44,06
6  50 P 00:48,60
10  50 VZ00:35,32
14  50 M 00:40,7
KULÍKOVÁ Tereza094 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
KYPTOVÁ Kristýna082  50 Z 00:52,5
6  50 P 00:57,4
10  50 VZ00:45,2
14  50 M 
LAJČAKOVÁ Karolína104 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
NĚMEČKOVÁ Veronika062  50 Z 
6  50 P 
10  50 VZ
14  50 M 
PUDIVÍTROVÁ Kristýna094 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
SCHOLZOVÁ Adéla082  50 Z 00:54,95
6  50 P 00:56,0
10  50 VZ00:47,1
14  50 M 01:07,5
SCHOLZOVÁ Barbora072  50 Z 00:48,46
6  50 P 00:54,3
10  50 VZ00:42,16
14  50 M 00:52,1
SMOLÍKOVÁ Kateřina084 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
ŠVÁROVÁ Aneta104 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
ŠKÁBOVÁ Markéta092  50 Z 00:53,2
6  50 P 00:57,4
10  50 VZ00:45,8
14  50 M 00:50,9
TEJKLOVÁ Evelína062  50 Z 00:45,3
6  50 P 00:56,8
10  50 VZ00:40,4
14  50 M 
TICHÁ Alena082  50 Z 01:00,4
6  50 P 01:02,8
10  50 VZ00:55,1
14  50 M 
TOTOVÁ Adéla072  50 Z 00:51,9
6  50 P 00:56,3
10  50 VZ00:42,6
14  50 M 00:53,1
VAŘEKOVÁ Anna052  50 Z 00:41,41
6  50 P 00:40,5
10  50 VZ00:34,59
14  50 M 00:42,15
WITTENBERGEROVÁ Emma082  50 Z 00:48,1
6  50 P 00:49,6
10  50 VZ00:44,1
14  50 M 
ZÁVADOVÁ Petra0614  50 M 00:41,4
jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKI Dan071  50 Z 00:47,23
5  50 P 00:49,21
9  50 VZ00:37,57
13  50 M 00:48,13
BÁRANY Samuel104 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
BARRETO Leonardo073 200 Z 
7 200 P 
11 200 VZ
BARTEK Matyáš071  50 Z 00:50,6
5  50 P 00:54,4
9  50 VZ00:47,1
13  50 M 
DÖRNER Hynek083 200 Z 
7 200 P 
11 200 VZ
DROZD Tobiáš061  50 Z 00:40,38
5  50 P 00:45,55
9  50 VZ00:32,9
13  50 M 00:43,10
DUBEC Matyáš071  50 Z 00:40,5
5  50 P 00:51,5
9  50 VZ00:34,1
13  50 M 00:38,0
DVOŘÁK Lukáš084 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
EISENHAMMER Albert081  50 Z 00:48,9
5  50 P 00:51,7
9  50 VZ00:42,86
13  50 M 
GURNEY William074 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
HEJRA Lukáš094 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
HROUDA Martin093 200 Z 
7 200 P 
11 200 VZ
CHICEVIČ Elian061  50 Z 00:52,5
5  50 P 00:56,2
9  50 VZ00:41,5
13  50 M 
CHICEVIČ Nikola081  50 Z 00:51,8
5  50 P 01:03,7
9  50 VZ00:47,1
13  50 M 
CHUCHVALEC Aleš071  50 Z 00:45,1
5  50 P 00:56,6
9  50 VZ00:36,4
13  50 M 
CHUCHVALEC Vít041  50 Z 00:36,74
5  50 P 00:40,53
9  50 VZ00:28,80
13  50 M 00:36,08
JEČNÝ Adam091  50 Z 00:51,1
5  50 P 00:56,0
9  50 VZ00:45,7
13  50 M 
JEČNÝ Ivar061  50 Z 00:46,9
5  50 P 00:48,4
9  50 VZ00:37,3
13  50 M 
JINDRA Marek093 200 Z 
7 200 P 
11 200 VZ
JIRSÁK Adam093 200 Z 
7 200 P 
11 200 VZ
KEJLA Filip071  50 Z 01:00,7
5  50 P 00:57,4
9  50 VZ00:59,7
13  50 M 
MACHÁČEK Oliver071  50 Z 00:45,58
5  50 P 00:46,4
9  50 VZ00:38,12
13  50 M 00:48,84
MAIERL Florian061  50 Z 00:45,60
5  50 P 00:52,1
9  50 VZ00:37,23
13  50 M 00:47,45
MENDLÍK Štěpán051  50 Z 00:52,9
5  50 P 00:51,7
9  50 VZ00:37,6
13  50 M 
MIKULA Šimon071  50 Z 00:44,95
5  50 P 00:47,2
9  50 VZ00:35,5
13  50 M 00:48,66
MITKA Daniel084 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
NADEEV Ivan051  50 Z 00:39,78
5  50 P 00:43,38
9  50 VZ00:31,59
13  50 M 00:36,84
NOVÝ Nikolas094 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
PETROVICKÝ Adam091  50 Z 00:51,9
5  50 P 01:03,7
9  50 VZ00:46,5
13  50 M 
PROCHÁZKA Matěj071  50 Z 00:47,0
5  50 P 00:58,93
9  50 VZ00:39,7
13  50 M 00:52,0
RASZKA Vítězslav051  50 Z 00:51,8
5  50 P 00:47,5
9  50 VZ00:36,5
13  50 M 00:56,0
RYBA Ondřej059  50 VZ00:29,03
RYCHECKÝ Dan094 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
SAUER Filip094 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
SOUKUP Daniel093 200 Z 
7 200 P 
11 200 VZ
STŘEŠINKA Jakub051  50 Z 00:42,43
5  50 P 00:47,02
9  50 VZ00:34,89
13  50 M 00:42,68
TEJKL Tobiáš084 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
TEODORIDIS Kostas081  50 Z 00:47,5
5  50 P 00:55,6
9  50 VZ00:41,4
13  50 M 00:45,5
TOTA Tomáš104 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
TRANQUILLINI Marek074 200 Z 
8 200 P 
12 200 VZ
VYDLÁK Miroslav051  50 Z 00:47,5
5  50 P 00:57,3
9  50 VZ00:37,6
13  50 M 01:00,1

Počet přihlášených závodníků
 muži:41 ženy:33 celkem:74
Počet přihlášených startů
 muži:144 ženy:114 celkem:258

autor: mtb | komentářů: 0