Informace a přihláška pro Plzeňského vytrvalce

Vydáno dne 27. 02. 2018 (počet přístupů 726)


Termín: 16. - 17. března
Vedoucí akce: Jan Langmayer
Termín přihlášek: 8. února
Odhlášky: skmop@skmop.cz
Termín odhlášek: 13. 3. 2017 do 15 hodin
Místo konání: Plzeň Slovany
Startovné: 60 kč za start, 800 a 1500 VZ 80,- Kč za start
Sraz: bude upřesněno
Program: Pátek: 16. 3. 15h rozplavání, 16h závody
Sobota: 17. 3. 8h rozplavání, 9h závody
odpoledne 14hodin
Doprava: vlastní
Ubytování a strava: vracíme se domů, oběd a svačiny s sebou, pití
Seznam přijatých: bude zveřejněn na stránkách www.skmop.cz
Propozice: 4686_vytrvalec2018.pdf


jménor.n.č.d.disciplínačas
BURZOVÁ Nela073  50 M 00:48,46
5  50 Z 00:46,32
7  50 P 00:46,1
9  50 VZ00:39,1
DVOŘÁKOVÁ Ivana0411 100 Z 01:23,09
13 100 P 01:29,6
15 800 VZ
17 100 M 01:32,31
19 100 VZ01:13,3
KOŽENÁ Adriana081 200 PZ
3  50 M 00:40,3
5  50 Z 00:41,7
7  50 P 00:48,60
9  50 VZ00:35,32
11 100 Z 01:36,01
13 100 P 01:51,11
17 100 M 
19 100 VZ01:19,61
NĚMEČKOVÁ Veronika0611 100 Z 01:41,8
13 100 P 01:42,1
15 800 VZ14:01,2
17 100 M 
19 100 VZ01:23,9
PŮLPÁNOVÁ Viktorie041 200 PZ02:56,8
7  50 P 00:43,90
9  50 VZ00:34,3
11 100 Z 01:28,03
13 100 P 01:32,33
15 800 VZ12:01,31
17 100 M 01:35,6
19 100 VZ01:14,1
ŠVÁROVÁ Nela073  50 M 00:46,82
5  50 Z 00:39,5
7  50 P 00:49,36
9  50 VZ00:35,92
11 100 Z 01:27,3
13 100 P 01:50,33
VAŘEKOVÁ Anna0513 100 P 01:28,63
15 800 VZ
19 100 VZ01:23,02
jménor.n.č.d.disciplínačas
BITTNER Jiří0512 100 Z 01:24,1
14 100 P 01:30,4
211500 VZ21:12,3
DROZD Tobiáš066  50 Z 00:39,3
8  50 P 00:45,55
10  50 VZ00:32,9
14 100 P 01:38,7
20 100 VZ01:14,0
HRDLIČKA Matěj0412 100 Z 01:17,17
14 100 P 01:19,41
18 100 M 01:15,3
20 100 VZ01:01,15
211500 VZ18:31,91
HRDLIČKA Štěpán0814 100 P 01:41,8
16 800 VZ12:51,0
18 100 M 1:47,6
20 100 VZ01:21,2
CHUCHVALEC Aleš076  50 Z 00:41,5
8  50 P 00:51,8
10  50 VZ00:36,4
CHUCHVALEC Vít044  50 M 00:36,08
8  50 P 00:39,7
10  50 VZ00:28,7
12 100 Z 01:23,73
14 100 P 01:29,5
20 100 VZ01:04,4
IVANOV Alexey0412 100 Z 01:18,57
14 100 P 01:18,2
211500 VZ19:29,58
KOTEN Oliver072 200 PZ03:05,2
6  50 Z 00:37,8
10  50 VZ00:35,9
12 100 Z 01:22,4
14 100 P 01:48,8
20 100 VZ01:17,4
MAIERL Florian062 200 PZ
4  50 M 00:47,45
6  50 Z 00:45,60
8  50 P 00:52,1
10  50 VZ00:37,23
MIKULA Šimon076  50 Z 00:40,7
8  50 P 00:47,0
10  50 VZ00:35,5
12 100 Z 01:47,9
14 100 P 01:42,02
20 100 VZ01:19,65
NADEEV Ivan054  50 M 00:36,84
8  50 P 00:43,38
10  50 VZ00:31,59
12 100 Z 01:28,2
14 100 P 01:31,1
18 100 M 01:19,70
20 100 VZ01:10,56
NOVOTNÝ Robert042 200 PZ02:44,19
4  50 M 00:36,3
6  50 Z 00:35,3
10  50 VZ00:27,99
NOVOTNÝ Šimon052 200 PZ02:45,51
4  50 M 00:36,0
10  50 VZ00:31,43
12 100 Z 01:18,51
14 100 P 01:32,4
18 100 M 01:20,68
20 100 VZ01:08,7
211500 VZ21:15,93
RASZKA Vítězslav0512 100 Z 01:42,1
14 100 P 01:41,5
18 100 M 01:46,4
20 100 VZ01:25,3
RYBA Ondřej052 200 PZ02:43,3
4  50 M 00:34,22
6  50 Z 00:35,16
12 100 Z 01:18,9
14 100 P 01:23,43
211500 VZ18:58,48
ZVOLSKÝ Vojtěch0512 100 Z 01:27,04
14 100 P 01:30,38
18 100 M 01:33,97
20 100 VZ01:12,9
211500 VZ20:01,59

Počet přihlášených závodníků
 muži:16 ženy:7 celkem:23
Počet přihlášených startů
 muži:80 ženy:40 celkem:120

autor: mtb | komentářů: 0