Termín konání závodů je 24. března a termín přihlášek je do neděle 11. března.
Velikonoční závody 24.3. | |
Vedoucí akce: | Matěj Bartoš, 731 245 426 |
Termín přihlášek: | Neděle 11.3. |
Odhlášky: | Matěj Bartoš, matej.bartos@skmop.cz |
Termín odhlášek: | středa 21.3. do 19:00, při pozdější odhlášce se platí startovné v plné výši! |
Místo konání: | Praha-Radlice, Radlická 298/105, Praha 5, 150 00 |
Startovné: | 70Kč za každý přijatý a do 19:00 21.3. neodhlášený start |
Sraz: | 7:30 sraz ve vestibulu bazénu |
Program: | 7:45-8:00 rozcvička |
8:00 rozplavání | |
9:00 závody | |
14:00 rozplavání | |
15:00 závody | |
předpokládaný konec do 19:30 | |
Doprava: | vlastní |
Ubytování a strava: | vlastní, doporučujeme připravit oběd na bazén (těstoviny, rýži se zeleninou a drůbežím masem) |
Poznámka: | soutěž je závodem jednotlivců, plave se přímo na čas. |
- kategorie A žáci a žákyně roč.:2004 a 2005 | |
- kategorie B žáci a žákyně roč.:2006 a 2007 | |
Délka jednoho závodního půldne nepřesáhne cca. 4 hodiny. | |
Seznam přijatých: | 5083_prijati_oddily.pdf |
Propozice | propozice v pdf |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | 1 | 100 VZ | 01:12,64 |
3 | 100 Z | 01:23,83 | ||
9 | 100 PZ | 01:25,7 | ||
12 | 200 PZ | 02:59,41 | ||
16 | 200 Z | 02:58,1 | ||
18 | 200 VZ | 02:37,0 | ||
BURZOVÁ Nela | 07 | 1 | 100 VZ | 01:33,59 |
5 | 100 P | 01:40,6 | ||
9 | 100 PZ | 01:53,2 | ||
12 | 200 PZ | 03:44,2 | ||
14 | 200 P | |||
DANILINA Ekaterina | 04 | 3 | 100 Z | 01:17,68 |
7 | 100 M | 01:16,52 | ||
9 | 100 PZ | 01:28,4 | ||
12 | 200 PZ | 02:43,5 | ||
16 | 200 Z | 02:47,3 | ||
20 | 200 M | 02:49,14 | ||
DVOŘÁKOVÁ Ivana | 04 | 1 | 100 VZ | 01:13,3 |
5 | 100 P | 01:29,6 | ||
9 | 100 PZ | 01:22,23 | ||
12 | 200 PZ | 02:54,27 | ||
14 | 200 P | |||
18 | 200 VZ | 02:39,61 | ||
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 1 | 100 VZ | 01:09,1 |
5 | 100 P | 01:27,36 | ||
9 | 100 PZ | 01:18,4 | ||
12 | 200 PZ | 02:51,0 | ||
14 | 200 P | 03:05,1 | ||
18 | 200 VZ | 02:29,8 | ||
HLÁVKOVÁ Ester | 06 | 1 | 100 VZ | 01:19,05 |
3 | 100 Z | 01:33,60 | ||
9 | 100 PZ | 01:37,1 | ||
12 | 200 PZ | |||
16 | 200 Z | 03:20,2 | ||
18 | 200 VZ | 03:26,3 | ||
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 1 | 100 VZ | 01:16,04 |
7 | 100 M | 01:31,9 | ||
9 | 100 PZ | 01:29,80 | ||
12 | 200 PZ | 03:11,1 | ||
16 | 200 Z | |||
18 | 200 VZ | 02:44,5 | ||
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 3 | 100 Z | 01:36,9 |
5 | 100 P | 01:40,17 | ||
9 | 100 PZ | 01:37,4 | ||
14 | 200 P | 03:39,2 | ||
18 | 200 VZ | 03:01,7 | ||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 1 | 100 VZ | 01:04,7 |
5 | 100 P | 01:32,61 | ||
9 | 100 PZ | 01:24,40 | ||
12 | 200 PZ | 02:56,7 | ||
16 | 200 Z | 03:18,74 | ||
18 | 200 VZ | 02:21,8 | ||
NĚMEČKOVÁ Veronika | 06 | 1 | 100 VZ | 01:23,9 |
3 | 100 Z | 01:41,8 | ||
5 | 100 P | 01:42,1 | ||
7 | 100 M | 01:39,1 | ||
9 | 100 PZ | |||
PŮLPÁNOVÁ Viktorie | 04 | 1 | 100 VZ | 01:14,1 |
5 | 100 P | 01:32,33 | ||
9 | 100 PZ | 01:22,34 | ||
12 | 200 PZ | 02:56,8 | ||
14 | 200 P | 03:14,8 | ||
18 | 200 VZ | 02:36,2 | ||
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 1 | 100 VZ | 01:07,34 |
7 | 100 M | 01:16,4 | ||
9 | 100 PZ | 01:17,3 | ||
12 | 200 PZ | 02:44,3 | ||
14 | 200 P | 03:10,65 | ||
18 | 200 VZ | 02:27,3 | ||
VAŘEKOVÁ Anna | 05 | 5 | 100 P | 01:28,63 |
9 | 100 PZ | 01:26,08 | ||
14 | 200 P | 03:07,42 | ||
16 | 200 Z | 03:28,11 | ||
18 | 200 VZ | 03:04,3 | ||
ZÁVADOVÁ Petra | 06 | 1 | 100 VZ | 01:04,5 |
3 | 100 Z | 01:10,1 | ||
9 | 100 PZ | 01:20,7 | ||
12 | 200 PZ | 02:38,6 | ||
16 | 200 Z | 02:34,6 | ||
18 | 200 VZ | 02:19,9 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKI Dan | 07 | 4 | 200 P | 03:56,09 |
8 | 200 VZ | 03:14,5 | ||
13 | 100 Z | 01:48,9 | ||
15 | 100 P | 01:47,53 | ||
19 | 100 PZ | 01:37,2 | ||
BITTNER Jiří | 05 | 2 | 200 PZ | 02:52,2 |
4 | 200 P | 03:22,35 | ||
8 | 200 VZ | 02:24,56 | ||
11 | 100 VZ | 01:10,0 | ||
15 | 100 P | 01:22,62 | ||
19 | 100 PZ | 01:19,9 | ||
DROZD Tobiáš | 06 | 8 | 200 VZ | 02:41,9 |
11 | 100 VZ | 01:12,89 | ||
15 | 100 P | 01:38,7 | ||
19 | 100 PZ | 01:25,2 | ||
DUBEC Matyáš | 07 | 11 | 100 VZ | 01:17,1 |
13 | 100 Z | 01:33,16 | ||
19 | 100 PZ | 01:27,4 | ||
HRDLIČKA Matěj | 04 | 4 | 200 P | 02:50,59 |
8 | 200 VZ | 02:10,94 | ||
11 | 100 VZ | 01:01,15 | ||
15 | 100 P | 01:19,41 | ||
19 | 100 PZ | 01:12,6 | ||
HROUDA Lukáš | 05 | 2 | 200 PZ | 02:47,7 |
6 | 200 Z | |||
8 | 200 VZ | 02:25,2 | ||
11 | 100 VZ | 01:04,68 | ||
15 | 100 P | 01:23,97 | ||
19 | 100 PZ | 01:25,81 | ||
CHUCHVALEC Aleš | 07 | 6 | 200 Z | |
8 | 200 VZ | 03:11,4 | ||
11 | 100 VZ | 01:20,2 | ||
13 | 100 Z | 01:30,8 | ||
19 | 100 PZ | 01:39,5 | ||
CHUCHVALEC Vít | 04 | 2 | 200 PZ | 03:15,65 |
8 | 200 VZ | 02:27,5 | ||
11 | 100 VZ | 01:04,4 | ||
15 | 100 P | 01:29,5 | ||
19 | 100 PZ | 01:18,2 | ||
IVANOV Alexey | 04 | 2 | 200 PZ | 02:40,9 |
4 | 200 P | 02:48,3 | ||
10 | 200 M | |||
15 | 100 P | 01:18,2 | ||
19 | 100 PZ | 01:15,7 | ||
KOTEN Oliver | 07 | 2 | 200 PZ | 03:05,2 |
6 | 200 Z | |||
13 | 100 Z | 01:22,4 | ||
19 | 100 PZ | 01:30,0 | ||
MAIERL Florian | 06 | 2 | 200 PZ | |
6 | 200 Z | |||
8 | 200 VZ | 03:18,8 | ||
11 | 100 VZ | 01:25,92 | ||
13 | 100 Z | 01:34,4 | ||
15 | 100 P | 01:37,9 | ||
19 | 100 PZ | 01:38,2 | ||
NADEEV Ivan | 05 | 2 | 200 PZ | 02:57,0 |
4 | 200 P | 03:24,30 | ||
8 | 200 VZ | 02:36,25 | ||
11 | 100 VZ | 01:10,56 | ||
17 | 100 M | 01:19,70 | ||
19 | 100 PZ | 01:24,12 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 8 | 200 VZ | 02:20,05 |
11 | 100 VZ | 01:02,75 | ||
17 | 100 M | 01:28,2 | ||
19 | 100 PZ | 01:20,2 | ||
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 2 | 200 PZ | 02:45,51 |
6 | 200 Z | 02:43,45 | ||
10 | 200 M | 02:56,14 | ||
13 | 100 Z | 01:18,51 | ||
17 | 100 M | 01:20,68 | ||
19 | 100 PZ | 01:19,27 | ||
PETRAS Václav | 04 | 6 | 200 Z | 02:53,06 |
8 | 200 VZ | 02:35,3 | ||
10 | 200 M | 03:13,5 | ||
11 | 100 VZ | 01:13,31 | ||
13 | 100 Z | 01:20,49 | ||
17 | 100 M | 01:25,00 | ||
PROCHÁZKA Matěj | 07 | 8 | 200 VZ | 03:28,2 |
11 | 100 VZ | 01:29,8 | ||
15 | 100 P | 02:03,2 | ||
19 | 100 PZ | 01:47,8 | ||
RASZKA Vítězslav | 05 | 4 | 200 P | 03:46,0 |
8 | 200 VZ | 03:05,9 | ||
11 | 100 VZ | 01:25,3 | ||
15 | 100 P | 01:41,5 | ||
19 | 100 PZ | 01:36,7 | ||
RYBA Ondřej | 05 | 2 | 200 PZ | 02:43,3 |
4 | 200 P | 03:05,9 | ||
8 | 200 VZ | 02:20,1 | ||
11 | 100 VZ | 01:04,84 | ||
17 | 100 M | 01:28,6 | ||
19 | 100 PZ | 01:16,14 | ||
VAVŘINA Matěj | 05 | 2 | 200 PZ | 02:43,5 |
4 | 200 P | 03:02,21 | ||
8 | 200 VZ | 02:23,6 | ||
11 | 100 VZ | 01:09,33 | ||
15 | 100 P | 01:23,92 | ||
19 | 100 PZ | 01:17,6 | ||
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 2 | 200 PZ | 02:54,1 |
4 | 200 P | 03:28,89 | ||
8 | 200 VZ | 02:31,1 | ||
11 | 100 VZ | 01:12,9 | ||
15 | 100 P | 01:30,38 | ||
19 | 100 PZ | 01:29,15 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 20 | ženy: | 14 | celkem: | 34 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 104 | ženy: | 80 | celkem: | 184 |