Informace a přihláška pro Jarní cenu Prahy

Vydáno dne 13. 04. 2018 (počet přístupů 890)


Zveřejněno finální rozlosování + startovné.

Termín konání je 14. dubna, termín přihlášek je do pondělí 2. dubna .

Jarní cena Prahy 14. dubna
Vedoucí akce: Radek Žikeš, jednicka@skmop.cz, 721 950 748
Termín přihlášek: pondělí 2.4.
Odhlášky: na email: dle zařazení plavce - pripravka@skmop.cz, dvojka@skmop.cz, jednicka@skmop.cz
Termín odhlášek: středa 11.4. do 19:00 na email
Místo konání: plavecký stadion Podolí, Podolská 74, Praha 4 (50°3'5.397"N, 14°25'1.898"E)
Startovné: 80 Kč za každý přijatý a včas neodhlášený start
200 Kč vratná záloha na skříňku
Sraz: 7:15 před bazénem v Podolí.
Odchod: dopoledne možný dřívější odchod na oběd
odpoledne odchod až po skončení závodů a vyhlášení vítězů
Program: rozplavání 8:00
závody 9:00
rozplavání odpoledne 14:30
závody 15:00
Předpokládaný konec 18:30.
Strava: svačina s dostatečnou energetickou hodnotou, lehký oběd, pití
Poznámka: Povinná účast všech plavců splňujících kategorie - boj o putovní pohár
Seznam přijatých: Seznam přijatých bude zveřejněn na internetu: www.jarnicenaprahy.cz
Propozice 18jarnicenaprahy-rozpis.pdf

jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKÁ Zita051  50 VZ00:32,3
10 100 Z 01:21,05
28 200 VZ02:33,7
33  50 Z 00:38,88
42 100 VZ01:11,38
48 200 Z 02:52,74
BUDINSKÁ Pavla091  50 VZ00:44,5
33  50 Z 00:50,5
BURZOVÁ Nela071  50 VZ00:39,1
21 100 P 01:40,6
33  50 Z 00:46,32
41 100 VZ01:33,59
CEJPKOVÁ Rozálie081  50 VZ00:39,5
33  50 Z 00:48,0
DANILINA Ekaterina041  50 VZ00:32,67
4 200 M 02:45,51
16 200 PZ02:40,48
33  50 Z 00:38,80
54 100 M 01:15,41
DOBROVODSKÁ Sára061  50 VZ00:45,4
9 100 Z 02:08,6
33  50 Z 00:57,1
41 100 VZ01:48,7
DVOŘÁKOVÁ Ivana041  50 VZ00:33,5
22 100 P 01:29,02
28 200 VZ02:29,10
33  50 Z 00:41,79
42 100 VZ01:08,61
54 100 M 01:26,96
FERUSOVÁ Alexandra061  50 VZ00:31,74
21 100 P 01:25,35
27 200 VZ02:25,19
35 200 P 03:00,04
41 100 VZ01:06,45
53 100 M 01:25,9
HLÁVKOVÁ Ester061  50 VZ00:33,7
9 100 Z 01:33,60
27 200 VZ03:01,6
33  50 Z 00:41,5
41 100 VZ01:19,05
53 100 M 1:32,2
HLÁVKOVÁ Olivie069 100 Z 01:25,5
15 200 PZ03:02,64
21 100 P 01:45,0
41 100 VZ01:12,86
47 200 Z 02:58,16
53 100 M 01:31,9
HOFBAUEROVÁ Kateřina031  50 VZ00:31,02
17 200 PZ02:42,71
23 100 P 01:20,90
37 200 P 02:56,4
43 100 VZ01:07,81
55 100 M 01:17,0
HOŠKOVÁ Veronika025 200 M 02:48,24
11 100 Z 01:12,43
29 200 VZ02:21,92
33  50 Z 00:33,91
43 100 VZ01:05,84
49 200 Z 02:35,85
JUNKOVÁ Tereza081  50 VZ00:43,3
33  50 Z 00:53,5
KNAPOVÁ Radka081  50 VZ00:40,3
33  50 Z 00:47,6
KOHOUTOVÁ Barbora061  50 VZ00:36,6
9 100 Z 01:33,58
21 100 P 01:30,26
33  50 Z 00:43,11
35 200 P 03:38,7
47 200 Z 03:21,49
KOŽENÁ Adriana081  50 VZ00:35,32
33  50 Z 00:41,7
KYPTOVÁ Kristýna081  50 VZ00:45,2
33  50 Z 00:49,4
LANGMAYEROVÁ Tereza041  50 VZ00:29,93
16 200 PZ02:50,60
28 200 VZ02:21,8
33  50 Z 00:42,16
42 100 VZ01:03,68
54 100 M 01:32,1
NĚMEČKOVÁ Veronika061  50 VZ00:34,5
9 100 Z 01:31,50
27 200 VZ03:03,1
33  50 Z 00:42,1
35 200 P 
41 100 VZ01:16,72
PŮLPÁNOVÁ Viktorie041  50 VZ00:32,65
10 100 Z 01:24,65
22 100 P 01:29,12
33  50 Z 00:41,48
36 200 P 03:12,20
42 100 VZ01:11,68
SCHOLZOVÁ Adéla081  50 VZ00:44,8
33  50 Z 00:48,0
SCHOLZOVÁ Barbora071  50 VZ00:40,2
21 100 P 01:51,09
33  50 Z 00:45,5
41 100 VZ01:33,4
ŠEBOVÁ Kristýna041  50 VZ00:31,33
22 100 P 01:28,03
33  50 Z 00:36,83
54 100 M 01:13,34
ŠKÁBOVÁ Markéta091  50 VZ00:42,7
33  50 Z 00:49,6
ŠVÁROVÁ Nela079 100 Z 01:27,3
27 200 VZ3:01,6
33  50 Z 00:39,5
41 100 VZ01:19,6
TEJKLOVÁ Evelína061  50 VZ00:39,9
9 100 Z 01:40,4
33  50 Z 00:43,0
41 100 VZ01:31,4
TICHÁČKOVÁ Stella031  50 VZ00:28,13
11 100 Z 01:11,73
17 200 PZ02:45,76
29 200 VZ02:19,68
TOTOVÁ Adéla071  50 VZ00:42,0
9 100 Z 01:50,8
33  50 Z 00:50,9
41 100 VZ01:35,4
VAŘEKOVÁ Anna051  50 VZ00:34,4
10 100 Z 01:30,00
22 100 P 01:27,11
33  50 Z 00:40,3
36 200 P 03:07,42
54 100 M 01:37,3
WITTENBERGEROVÁ Emma081  50 VZ00:44,1
33  50 Z 00:46,8
ZÁVADOVÁ Petra061  50 VZ00:28,8
9 100 Z 01:10,1
15 200 PZ02:38,13
27 200 VZ02:19,9
33  50 Z 00:37,9
41 100 VZ01:04,5
47 200 Z 02:34,6
jménor.n.č.d.disciplínačas
ACHEDŽAK Anton022  50 VZ00:28,48
20 200 PZ02:35,08
32 200 VZ02:10,76
34  50 Z 00:35,21
46 100 VZ01:00,15
58 100 M 01:16,76
BABCZYNSKI Dan072  50 VZ00:37,57
12 100 Z 01:40,7
24 100 P 01:47,2
34  50 Z 00:47,23
38 200 P 03:52,9
44 100 VZ01:27,0
BITTNER Jiří052  50 VZ00:30,6
13 100 Z 01:20,37
25 100 P 01:20,21
BROUK Štěpán082  50 VZ00:42,7
34  50 Z 00:50,2
DROZD Tobiáš062  50 VZ00:32,9
24 100 P 01:36,26
30 200 VZ02:40,74
34  50 Z 00:39,3
38 200 P 03:35,58
44 100 VZ01:12,06
DUBEC Matyáš072  50 VZ00:34,1
12 100 Z 01:33,16
24 100 P 01:54,62
34  50 Z 00:40,5
44 100 VZ01:17,1
EISENHAMMER Albert082  50 VZ00:42,4
34  50 Z 00:46,9
HRDLIČKA Matěj0419 200 PZ02:34,24
25 100 P 01:16,68
31 200 VZ02:09,44
39 200 P 02:44,58
45 100 VZ01:00,06
HRDLIČKA Štěpán082  50 VZ00:37,3
34  50 Z 00:49,95
HROUDA Lukáš052  50 VZ00:29,4
13 100 Z 01:18,03
31 200 VZ02:19,01
34  50 Z 00:35,85
39 200 P 03:04,22
57 100 M 01:28,1
CHICEVIČ Nikola082  50 VZ00:44,0
34  50 Z 00:48,5
CHUCHVALEC Aleš072  50 VZ00:36,00
12 100 Z 01:30,8
30 200 VZ03:01,14
34  50 Z 00:41,5
44 100 VZ01:19,04
50 200 Z 03:06,31
CHUCHVALEC Vít042  50 VZ00:28,7
13 100 Z 01:23,73
25 100 P 01:27,85
34  50 Z 00:36,74
45 100 VZ01:03,36
IVANOV Alexey047 200 M 
19 200 PZ02:38,54
25 100 P 01:18,08
39 200 P 02:44,71
51 200 Z 02:44,6
57 100 M 01:21,35
JEČNÝ Adam092  50 VZ00:42,7
34  50 Z 00:49,0
JEČNÝ Ivar062  50 VZ00:37,3
24 100 P 01:42,3
30 200 VZ03:02,4
34  50 Z 00:45,6
38 200 P 03:51,2
44 100 VZ01:24,9
KEJLA Filip072  50 VZ00:45,8
34  50 Z 00:46,3
KOTEN Oliver072  50 VZ00:35,17
12 100 Z 01:21,78
18 200 PZ03:02,35
34  50 Z 00:37,8
44 100 VZ01:17,4
50 200 Z 02:54,49
MACHÁČEK Samuel022  50 VZ00:25,86
14 100 Z 01:00,01
20 200 PZ02:16,14
32 200 VZ02:02,24
34  50 Z 00:28,76
40 200 P 02:36,26
46 100 VZ00:54,53
52 200 Z 02:10,03
MACHÁČEK Oliver072  50 VZ00:35,6
18 200 PZ03:31,2
24 100 P 01:42,3
34  50 Z 00:44,1
38 200 P 3:43,8
44 100 VZ01:37,3
MAIERL Florian062  50 VZ00:37,23
12 100 Z 01:34,4
24 100 P 01:37,9
34  50 Z 00:45,60
44 100 VZ01:25,92
MENDLÍK Štěpán052  50 VZ00:37,6
13 100 Z 01:35,1
25 100 P 01:47,0
34  50 Z 00:43,8
45 100 VZ01:26,29
51 200 Z 03:28,1
MIKULA Andrej092  50 VZ00:41,4
34  50 Z 00:52,7
MIKULA Šimon072  50 VZ00:35,5
12 100 Z 01:37,83
24 100 P 01:42,02
34  50 Z 00:40,7
44 100 VZ01:19,47
NADEEV Ivan052  50 VZ00:31,59
19 200 PZ02:53,69
25 100 P 01:31,1
34  50 Z 00:39,78
45 100 VZ01:09,60
57 100 M 01:19,70
NOVOTNÝ Robert042  50 VZ00:27,99
13 100 Z 01:14,09
31 200 VZ02:16,05
34  50 Z 00:34,69
45 100 VZ01:01,56
NOVOTNÝ Šimon052  50 VZ00:31,43
13 100 Z 01:17,75
19 200 PZ02:42,48
34  50 Z 00:37,00
51 200 Z 02:42,34
57 100 M 01:18,63
PETRAS Václav042  50 VZ00:32,1
13 100 Z 01:20,49
31 200 VZ02:34,16
34  50 Z 00:39,66
51 200 Z 02:45,43
57 100 M 01:25,00
PETROVICKÝ Adam092  50 VZ00:44,6
34  50 Z 00:48,7
PROCHÁZKA Matěj0712 100 Z 01:36,6
30 200 VZ03:28,2
44 100 VZ01:29,8
50 200 Z 3:48,2
RASZKA Vítězslav052  50 VZ00:35,5
13 100 Z 01:36,55
25 100 P 01:41,5
34  50 Z 00:43,1
45 100 VZ01:18,41
RYBA Ondřej0513 100 Z 01:15,02
19 200 PZ02:30,24
25 100 P 01:22,50
39 200 P 02:47,41
45 100 VZ01:03,35
57 100 M 01:11,13
STŘEŠINKA Jakub0513 100 Z 01:34,7
25 100 P 01:44,13
31 200 VZ03:11,2
34  50 Z 00:42,43
45 100 VZ01:18,33
51 200 Z 03:37,0
SZABÓ David032  50 VZ00:30,14
14 100 Z 01:17,1
20 200 PZ02:44,22
26 100 P 01:21,0
40 200 P 02:52,59
52 200 Z 02:42,92
ŠPAŇÁR Ondřej042  50 VZ00:26,23
13 100 Z 01:07,86
31 200 VZ02:02,64
34  50 Z 00:31,39
45 100 VZ00:56,42
57 100 M 01:06,11
VAVŘINA Matěj052  50 VZ00:30,22
25 100 P 01:21,44
31 200 VZ02:19,05
34  50 Z 00:38,1
39 200 P 02:58,39
45 100 VZ01:07,80
VYDLÁK Miroslav052  50 VZ00:37,5
13 100 Z 01:33,7
25 100 P 01:54,9
34  50 Z 00:43,3
45 100 VZ01:26,4
ZVOLSKÝ Vojtěch052  50 VZ00:30,2
19 200 PZ02:44,31
31 200 VZ02:23,42
34  50 Z 00:41,8
45 100 VZ01:07,65
51 200 Z 02:48,67
ŽÁK Matyáš038 200 M 02:41,82
20 200 PZ02:30,69
26 100 P 01:17,57
34  50 Z 00:36,16
40 200 P 02:46,8
58 100 M 01:12,94

Počet přihlášených závodníků
 muži:39 ženy:31 celkem:70
Počet přihlášených startů
 muži:191 ženy:134 celkem:325