Informace a přihláška pro KPDD

Vydáno dne 28. 03. 2018 (počet přístupů 583)


Termín konání je 27. - 28. dubna, termín přihlášek je do středy 18. dubna.

27. - 28. 4. 2018 Přebor Prahy a Středních Čech dorostu a dospělých
Vedoucí akce: Jan Langmayer, dvojka@skmop.cz
Termín přihlášek: středa 18. dubna 2018
Odhlášky: na email dle družstev - dvojka@skmop.cz, jednicka@skmop.cz
Termín odhlášek: do úterý 24.4.2018 19,00
Místo konání: plavecký stadion Podolí, Podolská 74, Praha 4
Startovné: hrazeno oddílem, pozdní odhláška hrazena závodníkem
Sraz: 14,30 před vstupem do bazénu v Podolí
Program: pátek 27.4.2018
14,45 společná rozcvička
15,00-15,45 společné rozplavání I.půlden
15,45 závody
18,30 předpokládané ukončení I. půldne
sobota 28.4.2018
8,00 sraz a společná rozcvička na II.půlden již na bazénu v Podolí
8,15- 8,45 společné rozplavání II.půlden
9,00 závody
odpolední rozplavání bude upřesněno (13,30, závody 14,15)
18,00 předpokládané ukončení závodů
Doprava: vlastní
Ubytování a strava: sebou energickou svačinu a 2l neperlivé vody
Poznámka: Na závody budou přihlášeni všichni plavci I. a II.družstva ročníku 2004 a starší a to na všechny tři závodní půldny
Závodnící budou závody opouštět bazén společně až po poslední odplavané disciplíně!
Seznam přijatých:
Propozice http://www.prazskeplavani.cz/2018/....

jménor.n.č.d.disciplínačas
DANILINA Ekaterina043  50 P 
9 100 M 01:17,0
15 200 VZ02:25,8
19 200 M 02:48,87
23  50 M 00:34,6
31 100 Z 01:20,5
DVOŘÁKOVÁ Ivana041  50 VZ00:34,51
3  50 P 00:45,12
11 200 PZ03:56,70
13  50 Z 00:41,79
15 200 VZ02:56,35
17 100 P 01:32,35
23  50 M 00:40,75
27 100 VZ01:11,05
29 200 P 
HOFBAUEROVÁ Kateřina033  50 P 00:37,94
9 100 M 01:17,29
13  50 Z 00:37,63
17 100 P 01:20,96
23  50 M 00:35,47
29 200 P 02:58,91
HOŠKOVÁ Veronika021  50 VZ00:30,41
7 400 VZ05:00,51
9 100 M 01:18,19
13  50 Z 00:34,76
15 200 VZ02:23,03
211500 VZ20:18,08
23  50 M 00:34,22
27 100 VZ01:05,84
33 800 VZ10:21,00
LANGMAYEROVÁ Tereza041  50 VZ00:30,35
3  50 P 00:42,38
7 400 VZ05:08,9
15 200 VZ02:23,3
17 100 P 01:36,63
211500 VZ20:21,98
23  50 M 00:37,2
27 100 VZ01:05,97
33 800 VZ11:14,00
PŮLPÁNOVÁ Viktorie043  50 P 00:43,15
5 200 Z 03:10,31
11 200 PZ03:01,91
13  50 Z 00:41,48
15 200 VZ02:49,02
17 100 P 01:30,16
23  50 M 00:41,62
29 200 P 03:26,61
31 100 Z 01:24,65
ŠEBOVÁ Kristýna043  50 P 00:41,27
9 100 M 01:16,4
13  50 Z 00:37,69
23  50 M 00:34,4
27 100 VZ01:09,7
TICHÁČKOVÁ Stella031  50 VZ00:29,43
5 200 Z 02:44,67
13  50 Z 00:34,49
15 200 VZ02:27,00
27 100 VZ01:04,46
31 100 Z 01:14,31
jménor.n.č.d.disciplínačas
ACHEDŽAK Anton022  50 VZ00:28,62
4  50 P 00:39,30
8 400 VZ04:43,08
16 200 VZ02:15,40
221500 VZ18:51,16
24  50 M 00:33,46
28 100 VZ01:01,16
34 800 VZ09:54,36
HRDLIČKA Matěj0414  50 Z 00:38,67
16 200 VZ02:15,12
18 100 P 01:19,06
24  50 M 00:34,79
28 100 VZ01:00,43
32 100 Z 01:14,43
CHUCHVALEC Vít042  50 VZ00:28,59
4  50 P 00:38,99
14  50 Z 00:39,15
18 100 P 01:27,66
24  50 M 00:33,69
28 100 VZ01:04,26
32 100 Z 01:23,86
IVANOV Alexey044  50 P 00:37,96
10 100 M 01:18,66
14  50 Z 00:47,68
18 100 P 01:19,03
NOVOTNÝ Robert042  50 VZ00:28,58
16 200 VZ02:19,95
28 100 VZ01:04,20
34 800 VZ
PETRAS Václav046 200 Z 02:54,62
10 100 M 01:27,81
14  50 Z 00:37,66
20 200 M 
24  50 M 00:37,91
32 100 Z 01:20,58
34 800 VZ
SZABÓ David032  50 VZ00:32,85
4  50 P 00:39,85
10 100 M 01:45,27
14  50 Z 00:38,78
18 100 P 01:22,55
24  50 M 00:45,83
30 200 P 02:59,68
32 100 Z 01:21,33
ŽÁK Matyáš034  50 P 00:36,33
8 400 VZ
12 200 PZ02:37,13
16 200 VZ02:25,20
18 100 P 01:18,48
24  50 M 00:32,93
26 400 PZ05:33,17
30 200 P 02:53,96

Počet přihlášených závodníků
 muži:8 ženy:8 celkem:16
Počet přihlášených startů
 muži:52 ženy:59 celkem:111