Velikonoční závody 50. ročník

Vydáno dne 29. 03. 2018 (počet přístupů 197)


V sobotu 24.března se konaly již tradiční Velikonoční závody, které v našem radlickém bazénu pořádal sportovní klub Olymp Praha. Jednalo se o jubilejní 50.ročník těchto závodů a pořadatelé si dali záležet.

Za dvě půldne se stihlo 20 disciplín a tým SK Mop zaznamenal úžasné výsledky. Závodníci si zlepšili své osobní časy a ve většině případů se jednalo o umístění v TOP 10. 

Mimořádnou medailovou "smrš" předvedl u chlapců Matěj Hrdlička (pět medailí) a u děvčat Petra Závadová (pět zlatých medailí) se Sašou Ferusovou, která ve všech svých startech byla nejhůře stříbrná! Gratulace patří také dalším medailistům a to Kristýně Šebové, Ekaterine Danilině, Ondřeji Rybovi a Tobiášovi Drozdovi.

Poděkování patří trenérům, organizátorům a také ochotným rodičům z Olympu, kteří mysleli na občerstvení pro rozhodčí.

Všem medailistům velké gratulace a jen tak dál!

jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 100 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:03,684* 1%18/01_KPDruz01:04,7
FERUSOVÁ Alexandra0601:06,4510* 3%17/12_ZP11_Č01:09,1
ŠEBOVÁ Kristýna0401:08,0815-1%18/01_Neratovice01:07,34
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:08,6116* 6%17/11_pKPŽ_st_Ph01:13,3
BABCZYNSKÁ Zita0501:11,3826* 1%18/01_Neratovice01:12,64
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:11,6828* 3%17/11_pKPŽ_st_Ph01:14,1
HLÁVKOVÁ Olivie0601:12,8635* 4%18/01_Neratovice01:16,04
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:16,7244* 8%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:23,9
HLÁVKOVÁ Ester0601:21,2354-2%18/01_Neratovice01:19,05
volný způsob 200 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0402:21,8540%17/11_pKPŽ_st_Ph02:21,8
ZÁVADOVÁ Petra0602:22,855-2%17/12_ZP11_Č02:19,9
FERUSOVÁ Alexandra0602:25,1910* 3%17/11_pKPŽ_ml_Ph02:29,8
DVOŘÁKOVÁ Ivana0402:29,1015* 6%17/10_PCMoP_201702:39,61
ŠEBOVÁ Kristýna0402:29,4416-1%17/11_pKPŽ_st_Ph02:27,3
BABCZYNSKÁ Zita0502:35,7021* 0%17/11_pKPŽ_st_Ph02:37,0
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0402:39,1929-1%17/11_pKPŽ_st_Ph02:36,2
HLÁVKOVÁ Olivie0602:46,9341-1%17/11_pKPŽ_ml_Ph02:44,5
VAŘEKOVÁ Anna0502:49,3442* 8%17/02_OSPjMoP03:04,3
KOHOUTOVÁ Barbora0602:51,3749* 5%17/02_OSPjMoP03:01,7
HLÁVKOVÁ Ester0603:07,5257* 9%17/02_OSPjMoP03:26,3
motýlek 100 m
ŠEBOVÁ Kristýna0401:13,342* 4%17/11_pKPŽ_st_Ph01:16,8
DANILINA Ekaterina0401:15,413* 1%17/12_ZMČR1301:16,52
HLÁVKOVÁ Olivie0601:35,4420-3%17/12_ZP11_Č01:31,9
motýlek 200 m
DANILINA Ekaterina0402:45,511* 2%17/12_ZMČR1302:49,14
polohový závod 100 m
ZÁVADOVÁ Petra0601:14,545* 7%17/10_OSPpMoP01:20,7
ŠEBOVÁ Kristýna0401:15,9610* 1%17/11_pKPŽ_st_Ph01:17,3
FERUSOVÁ Alexandra0601:16,5811* 2%17/12_ZP11_Č01:18,4
DANILINA Ekaterina0401:16,5912* 12%15/10_PCMoP01:28,03
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:20,4024* 4%17/10_PCMoP_201701:24,40
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:20,4926* 2%17/10_PCMoP_201701:22,23
VAŘEKOVÁ Anna0501:22,0133* 4%17/10_PCMoP_201701:26,08
BABCZYNSKÁ Zita0501:22,4935* 3%17/11_pKPŽ_st_Ph01:25,7
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:22,52360%17/10_PCMoP_201701:22,34
HLÁVKOVÁ Olivie0601:25,9744* 4%17/10_PCMoP_201701:29,80
polohový závod 200 m
ZÁVADOVÁ Petra0602:38,137* 0%18/01_KPDruz02:38,6
DANILINA Ekaterina0402:40,488* 1%17/11_pKPŽ_st_Ph02:43,5
ŠEBOVÁ Kristýna0402:42,4711* 1%17/11_pKPŽ_st_Ph02:44,3
FERUSOVÁ Alexandra0602:43,4813* 4%17/12_ZP11_Č02:51,0
DVOŘÁKOVÁ Ivana0402:49,6820* 2%17/10_PCMoP_201702:54,27
LANGMAYEROVÁ Tereza0402:50,6023* 3%17/11_pKPŽ_st_Ph02:56,7
BABCZYNSKÁ Zita0502:54,1127* 2%17/10_PCMoP_201702:59,41
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0402:58,25320%17/11_pKPŽ_st_Ph02:56,8
HLÁVKOVÁ Olivie0603:02,6443* 4%17/11_pKPŽ_ml_Ph03:11,1
prsa 100 m
FERUSOVÁ Alexandra0601:25,356* 2%18/01_Neratovice01:27,36
VAŘEKOVÁ Anna0501:27,118* 1%17/10_PCMoP_201701:28,63
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:29,0213* 0%17/11_pKPŽ_st_Ph01:29,6
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:29,1214* 3%17/05_jKPŽ_st_Ph01:32,33
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:29,9418* 2%17/10_PlzSprinty01:32,61
KOHOUTOVÁ Barbora0601:30,2619* 9%18/01_Neratovice01:40,17
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:36,8030* 5%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:42,1
prsa 200 m
FERUSOVÁ Alexandra0603:00,045* 2%17/11_pKPŽ_ml_Ph03:05,1
ŠEBOVÁ Kristýna0403:08,699* 1%17/05_jKPŽ_st_Ph03:10,65
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:12,2012* 1%17/11_pKPŽ_st_Ph03:14,8
znak 100 m
ZÁVADOVÁ Petra0601:12,446-3%17/12_ZP11_Č01:10,1
DANILINA Ekaterina0401:19,2016-1%18/01_Neratovice01:17,68
BABCZYNSKÁ Zita0501:21,0521* 3%17/10_PCMoP_201701:23,83
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:31,5038* 10%17/10_OSPpMoP01:41,8
KOHOUTOVÁ Barbora0601:33,5840* 3%17/10_OSPpMoP01:36,9
HLÁVKOVÁ Ester0601:35,4341-1%18/01_Neratovice01:33,60
znak 200 m
ZÁVADOVÁ Petra0602:35,456* 3%17/11_pKPŽ_ml_Ph02:41,1
DANILINA Ekaterina0402:50,3316-1%17/11_pKPŽ_st_Ph02:47,3
BABCZYNSKÁ Zita0502:52,7420* 3%17/11_pKPŽ_st_Ph02:58,1
HLÁVKOVÁ Olivie0602:58,1629- - -
LANGMAYEROVÁ Tereza0403:00,6332- - -
VAŘEKOVÁ Anna0503:18,1940* 4%17/03_Velikonoce03:28,11
HLÁVKOVÁ Ester0603:18,6841* 0%17/11_pKPŽ_ml_Ph03:20,2
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 100 m
HRDLIČKA Matěj0401:00,063* 1%17/12_ZMČR1301:01,15
NOVOTNÝ Robert0401:01,564* 1%17/12_ZMČR1301:02,75
RYBA Ondřej0501:03,358* 2%18/01_Neratovice01:04,84
CHUCHVALEC Vít0401:03,369* 1%17/11_pKPŽ_st_Ph01:04,4
HROUDA Lukáš0501:04,3310* 0%18/01_Neratovice01:04,68
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:07,6516* 7%17/11_pKPŽ_st_Ph01:12,9
VAVŘINA Matěj0501:07,8017* 2%17/10_PCMoP_201701:09,33
BITTNER Jiří0501:08,2719* 2%17/11_pKPŽ_st_Ph01:10,0
NADEEV Ivan0501:09,6024* 1%18/01_Neratovice01:10,56
DROZD Tobiáš0601:12,0631* 2%17/12_ZP11_Č01:14,0
CHUCHVALEC Aleš0701:19,0446* 1%17/12_ZP10_Č01:20,2
MAIERL Florian0601:29,2656-3%18/01_Neratovice01:25,92
volný způsob 200 m
HRDLIČKA Matěj0402:09,442* 1%17/12_ZMČR1302:10,94
RYBA Ondřej0502:13,614* 4%17/11_pKPŽ_st_Ph02:20,1
NOVOTNÝ Robert0402:16,055* 2%17/10_PCMoP_201702:20,05
HROUDA Lukáš0502:19,017* 4%17/11_pKPŽ_st_Ph02:25,2
VAVŘINA Matěj0502:19,058* 3%17/11_pKPŽ_st_Ph02:24,6
ZVOLSKÝ Vojtěch0502:23,4212* 5%17/11_pKPŽ_st_Ph02:31,1
BITTNER Jiří0502:25,56140%17/12_ZMČR1202:24,56
CHUCHVALEC Vít0402:26,1416* 0%17/11_pKPŽ_st_Ph02:27,5
PETRAS Václav0402:34,1622* 0%17/11_pKPŽ_st_Ph02:35,3
NADEEV Ivan0502:35,2223* 0%17/05_jKPŽ_st_Ph02:36,25
DROZD Tobiáš0602:40,7432* 0%17/11_pKPŽ_ml_Ph02:41,9
CHUCHVALEC Aleš0703:01,1448* 5%17/11_pKPŽ_ml_Ph03:11,4
MAIERL Florian0603:07,8754* 5%17/05_jKPŽ_ml_Ph03:18,8
motýlek 100 m
RYBA Ondřej0501:11,137* 19%17/06_LOP_MoP01:28,6
NOVOTNÝ Robert0401:16,8513* 12%16/11_pKPŽ_st_Ph01:28,2
NOVOTNÝ Šimon0501:18,6314* 2%18/01_Neratovice01:20,68
NADEEV Ivan0501:23,3318-4%17/12_ZMČR1201:19,70
motýlek 200 m
NOVOTNÝ Šimon0502:54,929* 0%17/05_jKPŽ_st_Ph02:56,14
PETRAS Václav0403:24,5614-5%17/11_pKPŽ_st_Ph03:13,5
polohový závod 100 m
HRDLIČKA Matěj0401:09,062* 4%17/11_pKPŽ_st_Ph01:12,6
RYBA Ondřej0501:10,765* 7%17/10_PCMoP_201701:16,14
NOVOTNÝ Robert0401:14,108* 7%16/10_OSPpMoP01:20,2
IVANOV Alexey0401:14,219* 1%17/11_pKPŽ_st_Ph01:15,7
VAVŘINA Matěj0501:14,7610* 3%17/11_pKPŽ_st_Ph01:17,6
CHUCHVALEC Vít0401:16,3712* 2%17/11_pKPŽ_st_Ph01:18,2
NOVOTNÝ Šimon0501:16,7615* 3%17/05_jKPŽ_st_Ph01:19,27
BITTNER Jiří0501:17,1216* 3%17/11_pKPŽ_st_Ph01:19,9
HROUDA Lukáš0501:17,5217* 9%17/05_jKPŽ_st_Ph01:25,81
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:19,1318* 11%17/05_jKPŽ_st_Ph01:29,15
NADEEV Ivan0501:23,3223* 0%17/05_jKPŽ_st_Ph01:24,12
KOTEN Oliver0701:24,4725* 6%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:30,0
DROZD Tobiáš0601:24,7126* 0%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:25,2
CHUCHVALEC Aleš0701:33,3547* 6%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:39,5
MAIERL Florian0601:36,0950* 2%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:38,2
polohový závod 200 m
RYBA Ondřej0502:30,243* 7%17/11_pKPŽ_st_Ph02:43,3
IVANOV Alexey0402:38,548* 1%17/11_pKPŽ_st_Ph02:40,9
VAVŘINA Matěj0502:41,0710* 3%17/10_PCMoP_201702:47,27
HROUDA Lukáš0502:42,0411* 3%17/11_pKPŽ_st_Ph02:47,7
NOVOTNÝ Šimon0502:42,4812* 1%17/06_LMČR1202:45,51
ZVOLSKÝ Vojtěch0502:44,3113* 5%17/11_pKPŽ_st_Ph02:54,1
BITTNER Jiří0502:48,3915* 2%17/11_pKPŽ_st_Ph02:52,2
CHUCHVALEC Vít0402:49,2816- - -
NADEEV Ivan0502:53,6921* 1%17/11_pKPŽ_st_Ph02:57,0
KOTEN Oliver0703:04,5430* 0%17/12_ZP10_Č03:05,2
prsa 100 m
HRDLIČKA Matěj0401:16,683* 3%17/10_PlzSprinty01:19,41
IVANOV Alexey0401:18,084* 0%17/11_pKPŽ_st_Ph01:18,2
BITTNER Jiří0501:20,216* 11%17/06_LOP_MoP01:30,4
VAVŘINA Matěj0501:21,447* 2%18/01_Neratovice01:23,92
HROUDA Lukáš0501:22,768* 1%17/12_ZMČR1201:23,97
CHUCHVALEC Vít0401:27,8512* 1%17/11_pKPŽ_st_Ph01:29,5
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:28,8013* 1%17/12_ZMČR1201:30,38
DROZD Tobiáš0601:36,2622* 2%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:38,7
MAIERL Florian0601:53,6634-16%17/02_OSPjMoP01:37,9
prsa 200 m
HRDLIČKA Matěj0402:44,583* 3%17/12_ZMČR1302:50,59
IVANOV Alexey0402:44,714* 2%17/11_pKPŽ_st_Ph02:48,3
RYBA Ondřej0502:47,416* 9%17/11_pKPŽ_st_Ph03:05,9
VAVŘINA Matěj0502:58,397* 2%17/12_ZMČR1203:02,21
BITTNER Jiří0502:59,388* 11%17/05_jKPŽ_st_Ph03:22,35
znak 100 m
NOVOTNÝ Šimon0501:17,7512* 0%17/03_Velikonoce01:18,51
KOTEN Oliver0701:21,7815* 0%17/12_ZP10_Č01:22,4
CHUCHVALEC Aleš0701:35,0530-4%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:30,8
MAIERL Florian0601:41,4936-7%17/05_jKPŽ_ml_Ph01:34,4
znak 200 m
HROUDA Lukáš0502:41,9610- - -
NOVOTNÝ Šimon0502:42,3411* 0%17/05_jKPŽ_st_Ph02:43,45
PETRAS Václav0402:45,4313* 4%17/05_jKPŽ_st_Ph02:53,06
KOTEN Oliver0702:54,4917- - -
CHUCHVALEC Aleš0703:06,3128- - -
MAIERL Florian0603:24,7236- - -


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
VelikonoceVelikonoční závodyPraha-Radlice25K24.03.