Jarní cena Prahy 2018

Vydáno dne 16. 04. 2018 (počet přístupů 177)


Jarní cena Prahy se letos konala v sobotu 14. dubna. Slunce přineslo sice pěkný den, avšak umocnilo i teplo u bazénu. Naštěstí má bazén v Podolí dobrou venkovní terasu, a tak se závodníci a trenéři mohli v mini-pauzách celého dne nadechnout i mimo bazén. Profesionální sportovní fotograf pan Martin Sidorják celý den fotil a jím pořízené fotografie krásného plaveckého sportu budou jistě skvělé.

Pro začátek něco málo čísel. Na Jarní cenu bylo přihlášeno 62 oddílů, 936 osob. Což svědčí jak o kvalitě závodů, tak i o nutnosti fungujícího organizačního zabezpečení. Přijato bylo nakonec  670 plavců a celkem se ve dvou půldnech uskutečnilo 2 366 (!) startů.

Barvy SK MoP reprezentovalo celkem 54 závodníků pod pečlivým dohledem 6 trenérů. Všichni plavci předvedli v náročných podmínkách krásné výsledky a na stupně nejvyšší vystoupali:

  • MACHÁČEK Samuel 200Z zlato, 100Z stribro, 50VZ a 50Z bronz
  • ŠPAŇÁR Ondřej 200VZ a 100VZ stříbro, 50VZ bronz
  • ZÁVADOVÁ Petra zlato v disciplínách 200Z, 100Z, 200PZ, 100 VZ, 50VZ a 50Z
  • DANILINA Ekaterina 200M bronz
  • FERUSOVÁ Alexandra 200VZ stříbro
  • KOŽENÁ Adriana 50VZ zlato, 50Z bronz
  • HRDLIČKA Štěpán 50Z stříbro
  • EISENHAMMER Albert 50Z bronz

Skvělé výsledky, všem posíláme velké gratulace!

Nejlepšího umístění dosáhla Petra Závadová, která nejenže získala 6 medailí, ale byla vyhlášena jako nejlepší mladší žákyně za disciplínu 100Z! Dále na druhém místě v nejmladších žákyních se umístila Kožená Adriana za 50Z a Ondřej Špaňar druhé místo za 100VZ ve starších žácíchPetra Závadová dále překonala v disciplíně 200Z  rekord Jarní ceny Prahy. VELKÉ GRATULACE VŠEM!!!

V celkovém hodnocení získal oddíl SKMop krásné 3.místo!

Všem plavcům blahopřejeme za pěkné výsledky a děkujeme trenérům za jejich pečlivou přípravu a pomoc!


jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
TICHÁČKOVÁ Stella0300:29,59100%17/06_LODM_201700:29,43
ZÁVADOVÁ Petra0600:29,6113-2%18/03_IaSM1800:28,8
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:30,35300%18/03_IaSM1800:30,3
FERUSOVÁ Alexandra0600:31,3468* 1%18/03_IaSM1800:31,8
ŠEBOVÁ Kristýna0400:31,7880* 2%17/04_VCMÚstí00:32,48
HOFBAUEROVÁ Kateřina0300:32,2196-3%17/06_Praha201700:31,02
BABCZYNSKÁ Zita0500:32,451020%18/03_IaSM1800:32,3
DANILINA Ekaterina0400:33,01117* 5%17/03_Vytrvalec00:34,89
NĚMEČKOVÁ Veronika0600:34,25140- - -
KOŽENÁ Adriana0800:34,97152* 8%17/04_JC_Prahy00:38,15
HLÁVKOVÁ Ester0600:35,531590%18/03_IaSM1800:35,3
KOHOUTOVÁ Barbora0600:36,681760%18/03_IaSM1800:36,6
CEJPKOVÁ Rozálie0800:38,42187* 8%17/04_JC_Prahy00:41,82
SCHOLZOVÁ Barbora0700:38,87191* 7%17/04_JC_Prahy00:42,16
SCHOLZOVÁ Adéla0800:41,25195* 19%17/04_JC_Prahy00:51,54
ŠKÁBOVÁ Markéta0900:41,53197- - -
DOBROVODSKÁ Sára0600:42,22198* 27%16/04_JC_Prahy00:58,53
WITTENBERGEROVÁ Emma0800:42,76204- - -
JUNKOVÁ Tereza0800:43,45206- - -
KYPTOVÁ Kristýna0800:45,20209* 16%17/04_JC_Prahy00:54,26
volný způsob 100 m
ZÁVADOVÁ Petra0601:05,0510%18/03_IaSM1801:04,5
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:05,979* 1%18/03_IaSM1801:07,1
HOŠKOVÁ Veronika0201:06,8320-1%17/04_Graz201701:05,84
FERUSOVÁ Alexandra0601:08,9250%18/03_IaSM1801:08,5
BABCZYNSKÁ Zita0501:11,2945* 0%18/03_IaSM1801:11,7
HLÁVKOVÁ Olivie0601:15,0028* 2%18/03_IaSM1801:16,9
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:17,3540* 0%18/03_Vytrvalec01:17,77
HLÁVKOVÁ Ester0601:18,7046* 7%18/03_IaSM1801:25,2
ŠVÁROVÁ Nela0701:20,5051- - -
volný způsob 200 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0402:24,4890%18/03_IaSM1802:23,3
FERUSOVÁ Alexandra0602:27,022* 0%18/03_IaSM1802:27,7
HOŠKOVÁ Veronika0202:27,2213-2%17/06_Praha201702:23,03
TICHÁČKOVÁ Stella0302:36,4416-6%17/06_LODM_201702:27,00
motýlek 100 m
ŠEBOVÁ Kristýna0401:16,82110%18/03_IaSM1801:16,4
DANILINA Ekaterina0401:17,71140%18/03_IaSM1801:17,0
HOFBAUEROVÁ Kateřina0301:17,92170%17/06_LODM_201701:17,29
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:28,9534- - -
FERUSOVÁ Alexandra0601:29,5012-4%18/03_IaSM1801:25,9
HLÁVKOVÁ Olivie0601:37,5024-4%18/03_IaSM1801:33,0
HLÁVKOVÁ Ester0601:42,4229- - -
motýlek 200 m
DANILINA Ekaterina0402:48,873* 1%18/03_IaSM1802:51,7
HOŠKOVÁ Veronika0202:58,1611* 0%17/06_Praha201702:58,35
polohový závod 200 m
ZÁVADOVÁ Petra0602:39,5010%18/03_IaSM1802:39,2
HOFBAUEROVÁ Kateřina0302:46,0714* 0%17/06_LODM_201702:46,39
HLÁVKOVÁ Olivie0603:14,3815-3%18/03_IaSM1803:07,4
prsa 100 m
HOFBAUEROVÁ Kateřina0301:24,8310-4%17/06_LODM_201701:20,96
FERUSOVÁ Alexandra0601:27,795* 0%18/03_IaSM1801:28,0
ŠEBOVÁ Kristýna0401:31,8523-3%17/04_VCMÚstí01:28,58
KOHOUTOVÁ Barbora0601:41,1521* 1%18/03_IaSM1801:42,7
HLÁVKOVÁ Olivie0601:47,1130-2%18/03_IaSM1801:45,0
prsa 200 m
HOFBAUEROVÁ Kateřina0303:02,8411-2%17/06_LODM_201702:58,91
FERUSOVÁ Alexandra0603:06,704* 0%18/03_IaSM1803:08,1
znak 50 m
ZÁVADOVÁ Petra0600:33,9810- - -
HOŠKOVÁ Veronika0200:36,3350-4%17/04_Graz201700:34,76
ŠEBOVÁ Kristýna0400:37,6966* 5%17/03_ISM201700:39,81
DANILINA Ekaterina0400:39,0089* 6%17/03_Vytrvalec00:41,75
BABCZYNSKÁ Zita0500:39,37960%18/03_IaSM1800:39,1
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:40,55108* 3%17/03_ISM201700:42,16
ŠVÁROVÁ Nela0700:41,12111* 3%18/03_Vytrvalec00:42,41
KOŽENÁ Adriana0800:42,19124* 11%17/04_JC_Prahy00:47,73
HLÁVKOVÁ Ester0600:42,77130* 2%18/03_IaSM1800:44,0
NĚMEČKOVÁ Veronika0600:43,27135- - -
KOHOUTOVÁ Barbora0600:44,06142* 3%18/03_IaSM1800:45,5
SCHOLZOVÁ Barbora0700:44,43145* 8%17/04_JC_Prahy00:48,46
CEJPKOVÁ Rozálie0800:46,66160* 11%17/04_JC_Prahy00:52,89
KYPTOVÁ Kristýna0800:49,37168* 22%17/04_JC_Prahy01:03,36
SCHOLZOVÁ Adéla0800:50,38170* 8%17/04_JC_Prahy00:54,95
DOBROVODSKÁ Sára0600:53,71180* 18%16/04_JC_Prahy01:06,30
znak 100 m
ZÁVADOVÁ Petra0601:12,481-1%18/03_IaSM1801:11,3
HOŠKOVÁ Veronika0201:17,3819-4%17/05_VC_Pard1701:14,40
TICHÁČKOVÁ Stella0301:18,6321-5%17/06_LODM_201701:14,31
BABCZYNSKÁ Zita0501:24,3835-2%18/03_IaSM1801:22,2
HLÁVKOVÁ Olivie0601:27,0721* 3%17/04_VCMÚstí01:30,46
ŠVÁROVÁ Nela0701:30,8828* 4%18/03_Vytrvalec01:34,93
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:34,0938-1%18/03_Vytrvalec01:32,48
HLÁVKOVÁ Ester0601:34,3839* 1%18/03_IaSM1801:36,1
KOHOUTOVÁ Barbora0601:37,3245* 0%18/03_IaSM1801:37,4
znak 200 m
ZÁVADOVÁ Petra0602:35,2710%18/03_IaSM1802:34,6
HOŠKOVÁ Veronika0202:47,3914-3%17/04_Graz201702:41,58
HLÁVKOVÁ Olivie0603:01,8215- - -
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
MACHÁČEK Samuel0200:26,464* 1%17/05_VC_Pard1700:26,84
ŠPAŇÁR Ondřej0400:26,798* 1%17/12_Gyor1700:27,13
NOVOTNÝ Robert0400:28,5838* 0%18/03_Vytrvalec00:28,73
CHUCHVALEC Vít0400:28,5939* 5%18/03_Vytrvalec00:30,10
ACHEDŽAK Anton0200:28,72410%17/05_VC_Pard1700:28,62
HROUDA Lukáš0500:28,9445* 10%17/06_Praha201700:32,49
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:30,0962* 11%17/04_JC_Prahy00:33,84
BITTNER Jiří0500:30,1463* 7%17/04_JC_Prahy00:32,64
VAVŘINA Matěj0500:30,7177-1%18/03_IaSM1800:30,4
NOVOTNÝ Šimon0500:31,3985* 2%17/06_LODM_201700:32,10
PETRAS Václav0400:32,16103* 1%17/04_VCMÚstí00:32,74
NADEEV Ivan0500:32,58107-2%18/03_Vytrvalec00:31,77
DROZD Tobiáš0600:32,65109* 4%17/04_JC_Prahy00:34,17
DUBEC Matyáš0700:34,54139* 5%17/04_JC_Prahy00:36,45
KOTEN Oliver0700:34,70145* 1%18/03_Vytrvalec00:35,17
CHUCHVALEC Aleš0700:34,99148* 2%18/03_Vytrvalec00:36,00
MIKULA Šimon0700:35,01149* 1%18/03_Vytrvalec00:35,64
HRDLIČKA Štěpán0800:35,48153* 8%17/04_JC_Prahy00:38,97
MACHÁČEK Oliver0700:35,89157* 4%18/03_IaSM1800:37,7
BABCZYNSKI Dan0700:36,73169* 17%17/04_JC_Prahy00:44,54
EISENHAMMER Albert0800:37,62176* 12%17/04_JC_Prahy00:42,86
MAIERL Florian0600:37,85179* 5%18/03_Vytrvalec00:40,03
MIKULA Andrej0900:40,73189* 20%17/04_JC_Prahy00:51,55
JEČNÝ Adam0900:42,75196* 13%17/04_JC_Prahy00:49,64
CHICEVIČ Nikola0800:43,27197* 23%17/04_JC_Prahy00:56,81
PETROVICKÝ Adam0900:47,09202* 15%17/04_JC_Prahy00:55,65
volný způsob 100 m
MACHÁČEK Samuel0200:57,234-1%17/07_LMČR00:56,29
ŠPAŇÁR Ondřej0400:57,412* 3%17/06_LMČR1300:59,65
HRDLIČKA Matěj0401:00,5660%18/03_Vytrvalec01:00,43
ACHEDŽAK Anton0201:01,36190%18/03_VCOlomouce01:01,16
NOVOTNÝ Robert0401:04,2013* 6%17/03_ISM201701:08,78
CHUCHVALEC Vít0401:04,2614* 3%18/03_Vytrvalec01:06,50
RYBA Ondřej0501:05,9425* 12%17/04_VCMÚstí01:15,41
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:06,7132* 1%18/03_Vytrvalec01:07,78
VAVŘINA Matěj0501:07,5736* 3%18/03_IaSM1801:09,9
NADEEV Ivan0501:11,88530%18/03_Vytrvalec01:11,39
DROZD Tobiáš0601:12,2012* 0%18/03_Vytrvalec01:12,89
DUBEC Matyáš0701:18,3241- - -
CHUCHVALEC Aleš0701:18,9046- - -
KOTEN Oliver0701:18,9046-1%18/03_Vytrvalec01:18,11
MIKULA Šimon0701:24,9656-6%18/03_Vytrvalec01:19,47
volný způsob 200 m
ŠPAŇÁR Ondřej0402:05,112* 0%17/12_Gyor1702:06,16
MACHÁČEK Samuel0202:09,848-1%18/03_VCOlomouce02:07,57
HRDLIČKA Matěj0402:15,128* 5%17/04_JC_Prahy02:22,96
NOVOTNÝ Robert0402:19,9511* 8%17/06_Praha201702:33,12
HROUDA Lukáš0502:20,8414- - -
VAVŘINA Matěj0502:27,1622-2%18/03_IaSM1802:23,6
DROZD Tobiáš0602:44,1719- - -
motýlek 100 m
ŠPAŇÁR Ondřej0401:06,755* 1%17/12_Gyor1701:07,92
ŽÁK Matyáš0301:12,9620* 0%17/04_VCMÚstí01:13,35
RYBA Ondřej0501:15,3522* 15%17/04_VCMÚstí01:29,51
ACHEDŽAK Anton0201:17,6828* 4%17/04_Graz201701:21,01
IVANOV Alexey0401:18,6625- - -
NOVOTNÝ Šimon0501:19,2327* 2%18/03_Vytrvalec01:21,26
HROUDA Lukáš0501:21,1430* 16%17/03_Vytrvalec01:37,67
NADEEV Ivan0501:23,20340%18/03_Vytrvalec01:23,01
PETRAS Václav0401:27,8138* 5%17/04_VCMÚstí01:32,91
motýlek 200 m
ŽÁK Matyáš0302:47,8790%17/06_Praha201702:47,68
polohový závod 200 m
MACHÁČEK Samuel0202:24,284-1%18/03_VCOlomouce02:22,78
HRDLIČKA Matěj0402:32,856* 6%17/06_LODM_201702:42,64
RYBA Ondřej0502:35,4410* 0%18/03_Vytrvalec02:35,59
KOTEN Oliver0703:15,8314-7%18/03_Vytrvalec03:02,35
prsa 100 m
ŽÁK Matyáš0301:18,487* 3%17/04_VCMÚstí01:21,12
IVANOV Alexey0401:19,038* 0%18/03_Vytrvalec01:19,81
HRDLIČKA Matěj0401:19,6590%18/03_Vytrvalec01:19,06
VAVŘINA Matěj0501:22,6512* 2%18/03_IaSM1801:25,1
BITTNER Jiří0501:22,95130%18/03_Vytrvalec01:22,62
RYBA Ondřej0501:23,8514-1%18/03_Vytrvalec01:22,50
CHUCHVALEC Vít0401:27,6617* 0%18/03_Vytrvalec01:28,47
NADEEV Ivan0501:32,1120* 2%18/03_Vytrvalec01:34,26
DROZD Tobiáš0601:39,28170%18/03_Vytrvalec01:39,15
MIKULA Šimon0701:49,0121* 0%18/03_Vytrvalec01:49,51
MAIERL Florian0601:57,6223- - -
prsa 200 m
IVANOV Alexey0402:50,279* 4%17/04_VCMÚstí02:58,53
HRDLIČKA Matěj0402:53,0211* 2%17/06_LODM_201702:56,56
ŽÁK Matyáš0302:54,37110%17/06_LMČR1402:53,96
MACHÁČEK Samuel0202:57,8614-2%16/04_VCMÚstí02:53,80
RYBA Ondřej0503:00,1212* 12%17/04_JC_Prahy03:26,14
HROUDA Lukáš0503:08,0613- - -
VAVŘINA Matěj0503:11,1515-2%18/03_IaSM1803:07,3
znak 50 m
MACHÁČEK Samuel0200:30,474* 0%18/03_VCOlomouce00:30,71
ŠPAŇÁR Ondřej0400:33,5125* 3%17/05_ORCA1700:34,89
ŽÁK Matyáš0300:34,6131* 4%17/04_jKPDD_Pha00:36,16
NOVOTNÝ Robert0400:35,2339-1%18/03_Vytrvalec00:34,69
ACHEDŽAK Anton0200:35,7843-1%18/03_VCOlomouce00:35,21
HROUDA Lukáš0500:37,3660* 11%17/04_VCMÚstí00:42,13
PETRAS Václav0400:37,6664* 5%17/04_JC_Prahy00:39,66
NOVOTNÝ Šimon0500:37,96670%17/03_ISM201700:37,91
KOTEN Oliver0700:38,5574-1%18/03_Vytrvalec00:37,98
VAVŘINA Matěj0500:38,7478-1%18/03_IaSM1800:38,1
CHUCHVALEC Vít0400:39,1585* 5%17/04_JC_Prahy00:41,25
DUBEC Matyáš0700:39,5790* 5%17/04_JC_Prahy00:41,87
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:39,7591* 10%17/04_JC_Prahy00:44,37
NADEEV Ivan0500:39,9695* 11%17/06_Praha201700:44,90
DROZD Tobiáš0600:40,80109* 0%18/03_Vytrvalec00:40,83
CHUCHVALEC Aleš0700:42,14128* 5%18/03_Vytrvalec00:44,64
HRDLIČKA Štěpán0800:43,50137* 12%17/04_JC_Prahy00:49,95
MACHÁČEK Oliver0700:44,11141* 0%18/03_IaSM1800:44,5
BABCZYNSKI Dan0700:44,33142* 6%18/03_IaSM1800:47,3
EISENHAMMER Albert0800:44,34143* 11%17/04_JC_Prahy00:50,00
MIKULA Šimon0700:44,97150-2%18/03_Vytrvalec00:43,98
MAIERL Florian0600:46,38160-1%18/03_Vytrvalec00:45,69
PETROVICKÝ Adam0900:48,05167* 19%17/04_JC_Prahy00:59,64
JEČNÝ Adam0900:49,70170* 7%17/04_JC_Prahy00:54,01
BROUK Štěpán0800:49,85172- - -
MIKULA Andrej0900:50,48174* 11%17/04_JC_Prahy00:56,99
znak 100 m
MACHÁČEK Samuel0201:03,4420%18/03_KPDruzSemi01:03,15
ŠPAŇÁR Ondřej0401:11,149-111%17/06_LMČR1300:33,66
NOVOTNÝ Robert0401:14,7513* 8%17/04_JC_Prahy01:21,82
RYBA Ondřej0501:15,17140%18/03_Vytrvalec01:15,02
HROUDA Lukáš0501:18,8823* 16%17/03_Vytrvalec01:34,05
PETRAS Václav0401:20,5827* 7%17/03_Vytrvalec01:26,65
NOVOTNÝ Šimon0501:21,0428-2%18/03_Vytrvalec01:19,33
BITTNER Jiří0501:21,2630-1%18/03_Vytrvalec01:20,37
CHUCHVALEC Vít0401:23,9036-173%17/06_LMČR1300:30,72
KOTEN Oliver0701:24,077-1%18/03_Vytrvalec01:22,71
DUBEC Matyáš0701:27,9522- - -
CHUCHVALEC Aleš0701:32,5733- - -
znak 200 m
MACHÁČEK Samuel0202:18,911* 0%18/03_KPDruzSemi02:19,52
IVANOV Alexey0402:44,1213* 5%17/06_Praha201702:54,07
NOVOTNÝ Šimon0502:46,6516* 5%17/04_VCMÚstí02:56,30
PETRAS Václav0402:54,6220* 6%17/04_jKPDD_Pha03:06,54
KOTEN Oliver0702:54,645- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0502:54,9621- - -
CHUCHVALEC Aleš0703:11,9720- - -


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
JC_PrahyJarní cena PrahyPraha - Podolí50K14.04.