Krajský přebor žactva 2007-8

Vydáno dne 15. 05. 2018 (počet přístupů 416)


V neděli 20. května proběhne v Radlicích závod KPŽ pro mladší pražské plavce.

20. května KPŽ mladší (2007 - 2008)
Vedoucí akce: Jan Langmayer, dvojka@skmop.cz, 603 480 027
Termín přihlášek: 9. května
Odhlášky: dle jednotlivých družstev - pripravka@skmop.cz, dvojka@skmop.cz
Termín odhlášek: pátek 18.5. 15:00
Místo konání: Praha - Radlice
Startovné: hrazeno oddílem
Sraz: 7:20 ve vestibulu
Program: společná rozcvička 7:50, rozplavání 8:00
závody 8:30
rozplavání odpoledne 13:30
závody 14:00
předpokládané ukončení 17:30
Strava: Doporučujeme připravit dětem oběd na bazén. Ideální jsou těstoviny se zeleninou a drůbežím masem.
Na celou délku závodů připravit energickou svačinu. Ovoce, zeleninu, müslli, ořísky, hořkou čokoládu a 2l neperlivé vody nebo lehce slazené šťávy.
Poznámka: Závodníkům budou nahlášeny disciplíny, které chceme aby si zaplavali. Možno individuálně přidávat další nad rámec přihlášených trenérem.
Štafety budou nahlášeny trenéry v průběhu rozplavání dle počtu závodníků.
Seznam přijatých: všichni přihlášení budou přijati
Propozice 18j-kpz_ml-rozpis.pdf

jménor.n.č.d.disciplínačas
BURZOVÁ Nela073 200 P 
7  50 VZ00:39,1
11 100 PZ01:53,2
18 100 VZ01:33,59
20 100 P 01:40,6
26  50 M 00:47,52
CEJPKOVÁ Rozálie081 100 Z 01:43,8
7  50 VZ00:38,42
11 100 PZ01:43,2
18 100 VZ01:34,3
24  50 Z 00:46,66
26  50 M 00:49,5
HOBSTOVÁ Mia085  50 P 
7  50 VZ
18 100 VZ
24  50 Z 
JUNKOVÁ Tereza081 100 Z 02:00,0
7  50 VZ00:43,3
11 100 PZ01:54,8
18 100 VZ01:37,7
24  50 Z 00:53,5
26  50 M 00:54,5
KNAPOVÁ Radka081 100 Z 01:53,0
7  50 VZ00:40,3
11 100 PZ01:48,1
18 100 VZ01:37,5
24  50 Z 00:47,6
KOŽENÁ Adriana087  50 VZ00:34,97
9 100 M 01:42,8
11 100 PZ01:32,6
18 100 VZ01:19,61
24  50 Z 00:41,7
26  50 M 00:40,3
KYPTOVÁ Kristýna081 100 Z 01:50,5
7  50 VZ00:45,20
11 100 PZ01:47,8
18 100 VZ01:40,6
24  50 Z 00:49,37
26  50 M 00:55,0
SCHOLZOVÁ Adéla081 100 Z 01:49,3
7  50 VZ00:41,25
11 100 PZ01:47,7
18 100 VZ01:38,1
20 100 P 01:55,8
26  50 M 00:55,1
SCHOLZOVÁ Barbora071 100 Z 01:40,0
7  50 VZ00:38,87
11 100 PZ01:40,4
18 100 VZ01:33,4
20 100 P 01:51,09
26  50 M 00:48,2
SMOLÍKOVÁ Kateřina085  50 P 
7  50 VZ
20 100 P 
24  50 Z 
ŠVÁROVÁ Nela071 100 Z 01:27,3
7  50 VZ00:35,92
13 200 VZ
18 100 VZ01:19,6
22 200 Z 
30 400 VZ05:59,3
TICHÁ Alena081 100 Z 02:07,7
7  50 VZ00:53,8
18 100 VZ01:51,1
TOTOVÁ Adéla071 100 Z 01:50,8
7  50 VZ00:42,0
11 100 PZ01:48,9
18 100 VZ01:35,4
20 100 P 02:02,31
26  50 M 00:53,1
VOCETKOVÁ Zuzana085  50 P 
7  50 VZ
18 100 VZ
24  50 Z 
WITTENBERGEROVÁ Emma085  50 P 00:48,8
7  50 VZ00:42,76
11 100 PZ01:40,9
18 100 VZ01:32,9
20 100 P 01:46,1
24  50 Z 00:46,8
jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKI Dan072 100 Z 01:40,7
8  50 VZ00:36,73
12 100 PZ01:37,2
17 100 VZ01:27,0
19 100 P 01:47,2
25  50 M 00:47,8
BARRETO Leonardo072 100 Z 
8  50 VZ
17 100 VZ
25  50 M 
BROUK Štěpán086  50 P 00:52,9
8  50 VZ00:42,7
12 100 PZ01:42,5
17 100 VZ01:32,7
19 100 P 01:53,8
23  50 Z 00:49,85
DÖRNER Hynek086  50 P 01:02,1
8  50 VZ01:01,3
17 100 VZ02:23,2
23  50 Z 01:05,2
DUBEC Matyáš072 100 Z 01:27,95
8  50 VZ00:34,1
12 100 PZ01:27,4
17 100 VZ01:17,1
19 100 P 01:54,62
25  50 M 00:38,0
DVOŘÁK Lukáš086  50 P 
8  50 VZ
17 100 VZ
23  50 Z 
EISENHAMMER Albert082 100 Z 01:45,6
8  50 VZ00:37,62
12 100 PZ01:43,4
17 100 VZ01:30,9
23  50 Z 00:44,34
25  50 M 00:52,0
GURNEY William072 100 Z 
8  50 VZ
17 100 VZ
19 100 P 
HRDLIČKA Štěpán086  50 P 00:49,3
12 100 PZ01:29,7
14 400 VZ
17 100 VZ01:16,6
19 100 P 01:38,62
29 200 VZ
CHICEVIČ Nikola082 100 Z 01:50,0
6  50 P 01:00,3
8  50 VZ00:43,27
17 100 VZ01:38,6
23  50 Z 00:48,5
CHUCHVALEC Aleš072 100 Z 01:30,8
8  50 VZ00:34,99
12 100 PZ01:33,35
17 100 VZ01:18,90
21 200 Z 03:06,31
29 200 VZ03:01,14
KEJLA Filip072 100 Z 
8  50 VZ00:45,8
12 100 PZ
17 100 VZ02:03,6
19 100 P 
KOTEN Oliver072 100 Z 01:21,78
8  50 VZ00:34,70
12 100 PZ01:24,47
21 200 Z 02:54,49
27 200 PZ03:02,35
MACHÁČEK Oliver074 200 P 
8  50 VZ00:35,6
12 100 PZ01:41,7
19 100 P 01:42,3
27 200 PZ03:31,2
MIKULA Šimon072 100 Z 01:37,83
8  50 VZ00:35,01
12 100 PZ01:37,9
17 100 VZ01:19,47
19 100 P 01:42,02
27 200 PZ
MITKA Daniel086  50 P 
8  50 VZ
17 100 VZ
19 100 P 
PROCHÁZKA Matěj072 100 Z 01:36,6
8  50 VZ00:39,7
12 100 PZ01:47,8
17 100 VZ01:29,8
29 200 VZ03:28,2
TEJKL Tobiáš086  50 P 
8  50 VZ
17 100 VZ
23  50 Z 
TEODORIDIS Kostas088  50 VZ00:40,1
10 100 M 01:41,5
12 100 PZ01:38,0
17 100 VZ01:39,9
23  50 Z 00:44,9
25  50 M 00:42,2
TRANQUILLINI Marek072 100 Z 
8  50 VZ
17 100 VZ
19 100 P 

Počet přihlášených závodníků
 muži:20 ženy:15 celkem:35
Počet přihlášených startů
 muži:101 ženy:80 celkem:181