Praha 2018

Vydáno dne 22. 05. 2018 (počet přístupů 441)


Termín konání je 2. - 3. června a termín přihlášek pro plavce je do 22. května.

Praha 2018
Vedoucí akce: Radek Žikeš, 721950748
Termín přihlášek: 22. května
Odhlášky: jednicka@skmop.cz
Termín odhlášek: 30.5.do 19:00
Místo konání: plavecký stadion Podolí, Podolská 74, Praha 4 (50°3'5.397"N, 14°25'1.898"E)
Startovné: 80Kč za každý přijatý a do 30.5. neodhlášený start
Sraz: 7:15 u pokladen ve vestibulu bazénu v Podolí
Program: sobota 2.6.
7:45 společná rozcvička (pevná obuv)
8:00- 8:45 rozplavání
9:00 závody
odpolední program 15.00 rozplavání, 16.00 závody
20:00 předpokládané ukončení
neděle 4.6.
sraz již přímo na bazénu, 7:45 společná rozcvička
8:00 rozplavání
9:00 závody
odpolední program 15.00 rozplavání, 16.00 závody, 19.30 konec
Strava: sebou dostatečnou svačinu, pití a oběd (nový program disciplín, nevíme zdali bude pauza na oběd)
Jedná se o závod na venkovním bazénu. Proto je nutné s sebou oblečení na chladné i horké počasí. Čepice, rukavice, teplé ponožky, teplou bundu a zároveň kšiltovku, opalovací krém, sluneční brýle, tmavé plavecké brýle, pevné boty, plavecké pomůcky
Propozice 4878_Praha2018-CZ.pdf

jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKÁ Zita051 400 VZ05:24,1
3  50 Z 00:38,88
11  50 P 00:44,28
15 200 Z 02:47,6
17 800 VZ11:04,5
19 100 VZ01:11,1
21 100 Z 01:21,05
23  50 M 00:40,43
31 200 VZ02:29,4
DANILINA Ekaterina047 100 M 01:15,41
9 200 PZ02:40,48
17 800 VZ10:51,50
19 100 VZ01:13,5
23  50 M 00:34,6
29 400 PZ05:47,18
33 200 M 02:45,51
FERUSOVÁ Alexandra061 400 VZ05:06,4
5 200 P 02:59,0
11  50 P 00:40,1
13  50 VZ00:30,9
17 800 VZ11:33,4
19 100 VZ01:06,45
25 100 P 01:23,9
31 200 VZ02:20,5
HLÁVKOVÁ Ester063  50 Z 00:41,5
7 100 M 01:36,6
11  50 P 00:51,47
13  50 VZ00:33,7
19 100 VZ01:18,70
23  50 M 00:40,9
31 200 VZ03:01,6
HLÁVKOVÁ Olivie063  50 Z 00:40,68
13  50 VZ00:33,15
15 200 Z 02:57,1
19 100 VZ01:12,86
25 100 P 01:45,0
31 200 VZ02:44,5
HOŠKOVÁ Veronika021 400 VZ04:54,52
3  50 Z 00:33,91
9 200 PZ02:43,83
13  50 VZ00:30,29
17 800 VZ10:21,00
KOHOUTOVÁ Barbora063  50 Z 00:43,11
5 200 P 03:33,7
11  50 P 00:45,40
13  50 VZ00:35,2
17 800 VZ12:57,6
19 100 VZ01:20,6
25 100 P 01:30,26
31 200 VZ02:51,37
LANGMAYEROVÁ Tereza041 400 VZ04:51,3
7 100 M 01:26,6
13  50 VZ00:29,8
17 800 VZ10:01,0
19 100 VZ01:03,68
271500 VZ19:49,3
31 200 VZ02:17,2
NĚMEČKOVÁ Veronika063  50 Z 00:42,1
5 200 P 03:27,3
11  50 P 00:44,8
13  50 VZ00:34,25
19 100 VZ01:16,72
23  50 M 00:43,1
25 100 P 01:36,80
PŮLPÁNOVÁ Alžběta011 400 VZ04:42,99
3  50 Z 00:33,57
9 200 PZ02:29,42
13  50 VZ00:28,94
15 200 Z 02:29,98
PŮLPÁNOVÁ Viktorie043  50 Z 00:41,48
5 200 P 03:10,9
9 200 PZ02:55,7
11  50 P 00:43,15
13  50 VZ00:32,65
15 200 Z 02:55,5
ŠEBOVÁ Kristýna047 100 M 01:13,34
9 200 PZ02:42,47
13  50 VZ00:31,33
21 100 Z 01:20,9
23  50 M 00:34,12
29 400 PZ06:03,84
33 200 M 02:55,1
TICHÁČKOVÁ Stella033  50 Z 00:34,4
9 200 PZ02:45,76
11  50 P 00:39,2
13  50 VZ00:28,13
19 100 VZ01:02,80
21 100 Z 01:11,73
31 200 VZ02:19,68
VAŘEKOVÁ Anna055 200 P 03:06,7
9 200 PZ02:58,1
11  50 P 00:40,2
13  50 VZ00:34,4
19 100 VZ01:14,7
21 100 Z 01:30,00
25 100 P 01:25,1
ZÁVADOVÁ Petra063  50 Z 00:33,98
9 200 PZ02:38,13
13  50 VZ00:28,8
15 200 Z 02:33,4
19 100 VZ01:04,5
21 100 Z 01:10,1
31 200 VZ02:18,3
jménor.n.č.d.disciplínačas
ACHEDŽAK Anton022 400 VZ04:40,69
8 100 M 01:16,76
10 200 PZ02:35,08
14  50 VZ00:28,48
181500 VZ18:35,4
BITTNER Jiří054  50 Z 00:38,9
6 200 P 02:49,8
12  50 P 00:42,8
14  50 VZ00:30,0
20 100 VZ01:06,0
26 100 P 01:17,7
32 200 VZ02:23,8
HRDLIČKA Matěj046 200 P 02:40,7
10 200 PZ02:28,8
12  50 P 00:38,04
14  50 VZ00:27,7
20 100 VZ00:58,9
24  50 M 00:31,07
26 100 P 01:15,1
32 200 VZ02:06,6
HROUDA Lukáš054  50 Z 00:35,85
10 200 PZ02:42,04
12  50 P 00:37,71
14  50 VZ00:28,4
24  50 M 00:36,49
28 800 VZ10:12,8
30 400 PZ05:58,8
32 200 VZ02:14,6
CHUCHVALEC Vít044  50 Z 00:36,74
10 200 PZ02:44,6
14  50 VZ00:28,1
20 100 VZ01:02,9
24  50 M 00:33,69
26 100 P 01:25,2
32 200 VZ02:22,0
IVANOV Alexey044  50 Z 00:36,46
6 200 P 02:44,71
MACHÁČEK Samuel024  50 Z 00:28,76
8 100 M 01:07,31
12  50 P 00:34,59
14  50 VZ00:25,86
181500 VZ18:34,69
NADEEV Ivan054  50 Z 00:39,78
8 100 M 01:19,5
10 200 PZ02:52,1
12  50 P 00:43,38
14  50 VZ00:31,59
20 100 VZ01:08,9
24  50 M 00:35,83
26 100 P 01:30,4
32 200 VZ02:27,4
NOVOTNÝ Matyáš014  50 Z 00:32,28
8 100 M 01:05,36
12  50 P 00:31,39
16 200 Z 02:22,52
NOVOTNÝ Robert042 400 VZ04:54,9
8 100 M 01:16,85
14  50 VZ00:27,8
181500 VZ18:49,7
20 100 VZ01:01,56
26 100 P 01:35,14
32 200 VZ02:13,7
NOVOTNÝ Šimon054  50 Z 00:37,00
8 100 M 01:18,63
10 200 PZ02:35,6
14  50 VZ00:31,39
16 200 Z 02:41,9
181500 VZ19:47,8
20 100 VZ01:08,67
22 100 Z 01:15,9
24  50 M 00:36,0
30 400 PZ05:39,2
34 200 M 02:50,8
PETRAS Václav044  50 Z 00:36,87
10 200 PZ03:10,76
12  50 P 00:41,7
16 200 Z 02:39,6
22 100 Z 01:17,2
24  50 M 00:35,61
30 400 PZ05:56,2
34 200 M 03:09,5
RYBA Ondřej052 400 VZ04:39,1
10 200 PZ02:30,24
181500 VZ18:13,9
20 100 VZ01:03,35
28 800 VZ09:47,9
30 400 PZ05:18,7
32 200 VZ02:13,61
STŘEŠINKA Jakub054  50 Z 00:42,43
8 100 M 
12  50 P 00:47,02
14  50 VZ00:34,0
20 100 VZ01:16,0
24  50 M 00:42,68
SZABÓ David032 400 VZ05:03,3
6 200 P 02:52,59
12  50 P 00:39,17
16 200 Z 02:42,92
20 100 VZ01:08,22
26 100 P 01:21,0
32 200 VZ02:22,66
ZVOLSKÝ Vojtěch0520 100 VZ01:03,3
24  50 M 00:47,06
28 800 VZ10:05,8
30 400 PZ05:27,6
32 200 VZ02:17,8
34 200 M 02:59,4
ŽÁK Matyáš036 200 P 02:46,8
8 100 M 01:12,94
10 200 PZ02:30,69
12  50 P 00:35,53
24  50 M 00:32,46
26 100 P 01:17,57
30 400 PZ05:21,85

Počet přihlášených závodníků
 muži:17 ženy:15 celkem:32
Počet přihlášených startů
 muži:114 ženy:103 celkem:217