Krajský přebor žactva 2007-8

Vydáno dne 23. 05. 2018 (počet přístupů 116)


Od pátku 18.5. do neděle 20.5. probíhaly v Radlicích Krajské přebory žactva. První 3 půldny pro ročníky 2004-2006, neděle patřila plavcům ročníků 2007-2008.

Tyto závody se poprvné v historii konaly hned za sebou v našem domácím prostředí v Radlicích. Velké díky patří ochotným rodičům, kteří přišli v pátek pomoc s připravou bazénu a postarali se o občerstvení. Poděkování přicházelo ze stran rozhodčí, že bylo o ně, tyto intenzivní tři dny, postaráno. Děkujeme!

Plavci předvedli krásné výkony! Však také závodníkům šlo o získání maximálních časů pro kvalifikace na Mistrovství a na Poháry, které se budou konat v měsíci červnu. Bylo vidět, že děti byly trenéry velmi dobře od zimy připravovány, protože barvy Motorletu bylo na stupních vítězů pravidelně vidět.

Všem patří velké gratulace a přání, aby ve vrcholu sezony vydrželi a nepolevili!

Sami závodníci připravili na závodech skvělou atmosféru. Povzbuzovali se, přáli si úspěch a bojovali o každou setinu. Skvělá atmosféra byla při štafetách, kdy po celém dni hala doslova bouřila!

Velké díky patří trenérům za vedení a neutuchající motivaci našich plavců a rodičům za podporu a asistenci!

Fotografie jsou dostupné v galerii


jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
KOŽENÁ Adriana0800:33,71* 4%18/01_Neratovice00:35,32
ŠVÁROVÁ Nela0700:34,52* 3%18/01_Neratovice00:35,92
CEJPKOVÁ Rozálie0800:37,511* 5%18/02_OSPjMoP00:39,5
BURZOVÁ Nela0700:39,2180%17/06_LP10_Č00:39,1
SCHOLZOVÁ Barbora0700:39,6200%16/05_jKPŽml_Pha:,
KNAPOVÁ Radka0800:40,4210%18/02_OSPjMoP00:40,3
TOTOVÁ Adéla0700:41,224* 1%18/02_OSPjMoP00:42,0
WITTENBERGEROVÁ Emma0800:41,729* 5%17/12_MVCKladno00:44,1
JUNKOVÁ Tereza0800:42,633* 1%18/02_OSPjMoP00:43,3
KYPTOVÁ Kristýna0800:43,135* 4%17/12_MVCKladno00:45,2
SCHOLZOVÁ Adéla0800:44,437* 0%18/02_OSPjMoP00:44,8
HOBSTOVÁ Mia0800:50,345- - -
TICHÁ Alena0800:52,248* 2%18/02_OSPjMoP00:53,8
VOCETKOVÁ Zuzana0800:56,656- - -
SMOLÍKOVÁ Kateřina0800:56,960- - -
volný způsob 100 m
KOŽENÁ Adriana0801:17,62* 2%18/01_Neratovice01:19,61
ŠVÁROVÁ Nela0701:18,24* 1%17/12_ZP10_Č01:19,6
CEJPKOVÁ Rozálie0801:29,121* 5%17/12_MVCKladno01:34,3
BURZOVÁ Nela0701:30,324* 3%17/10_PCMoP_201701:33,59
KNAPOVÁ Radka0801:31,927* 5%18/04_PulecPisek01:37,5
SCHOLZOVÁ Barbora0701:32,428* 1%17/02_OSPjMoP01:33,4
JUNKOVÁ Tereza0801:37,433* 0%18/04_PulecPisek01:37,7
TOTOVÁ Adéla0701:38,237-2%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:35,4
KYPTOVÁ Kristýna0801:43,040-2%18/04_PulecPisek01:40,6
SCHOLZOVÁ Adéla0801:43,641-5%18/04_PulecPisek01:38,1
WITTENBERGEROVÁ Emma0801:43,742-11%18/04_PulecPisek01:32,9
TICHÁ Alena0801:54,450-2%18/04_PulecPisek01:51,1
HOBSTOVÁ Mia0801:59,054- - -
VOCETKOVÁ Zuzana0802:12,558- - -
volný způsob 200 m
ŠVÁROVÁ Nela0702:44,71- - -
volný způsob 400 m
ŠVÁROVÁ Nela0705:55,31* 1%17/12_ZP10_Č05:59,3
motýlek 50 m
KOŽENÁ Adriana0800:40,05* 0%18/02_OSPjMoP00:40,3
CEJPKOVÁ Rozálie0800:46,510* 6%18/02_OSPjMoP00:49,5
SCHOLZOVÁ Barbora0700:51,714-7%18/02_OSPjMoP00:48,2
BURZOVÁ Nela0700:52,115-7%18/01_Neratovice00:48,46
SCHOLZOVÁ Adéla0800:52,816* 4%18/02_OSPjMoP00:55,1
JUNKOVÁ Tereza0800:56,521-3%18/02_OSPjMoP00:54,5
KYPTOVÁ Kristýna0800:57,422-4%18/02_OSPjMoP00:55,0
TOTOVÁ Adéla0701:06,223-24%17/11_pKPŽ_ml_Ph00:53,1
motýlek 100 m
KOŽENÁ Adriana0801:39,14* 3%18/04_PulecPisek01:42,8
polohový závod 100 m
KOŽENÁ Adriana0801:33,470%18/04_PulecPisek01:32,6
CEJPKOVÁ Rozálie0801:36,011* 6%17/12_MVCKladno01:43,2
SCHOLZOVÁ Barbora0701:39,416* 0%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:40,4
BURZOVÁ Nela0701:39,717* 11%17/05_jKPŽ_ml_Ph01:53,2
WITTENBERGEROVÁ Emma0801:44,821-3%18/04_PulecPisek01:40,9
KNAPOVÁ Radka0801:46,525* 1%18/04_PulecPisek01:48,1
KYPTOVÁ Kristýna0801:48,926-1%18/04_PulecPisek01:47,8
TOTOVÁ Adéla0701:49,1270%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:48,9
SCHOLZOVÁ Adéla0801:50,428-2%18/04_PulecPisek01:47,7
JUNKOVÁ Tereza0801:55,6290%18/04_PulecPisek01:54,8
prsa 50 m
WITTENBERGEROVÁ Emma0800:48,32* 1%18/02_OSPjMoP00:48,8
SMOLÍKOVÁ Kateřina0800:58,911- - -
HOBSTOVÁ Mia0801:03,314- - -
VOCETKOVÁ Zuzana0801:08,218- - -
prsa 100 m
BURZOVÁ Nela0701:44,57-3%17/12_ZP10_Č01:40,6
WITTENBERGEROVÁ Emma0801:50,612-4%18/04_PulecPisek01:46,1
SCHOLZOVÁ Barbora0701:50,714* 0%17/10_PCMoP_201701:51,09
TOTOVÁ Adéla0702:00,625* 1%17/10_PCMoP_201702:02,31
SMOLÍKOVÁ Kateřina0802:07,931- - -
prsa 200 m
BURZOVÁ Nela0703:40,37- - -
znak 50 m
KOŽENÁ Adriana0800:41,830%18/02_OSPjMoP00:41,7
CEJPKOVÁ Rozálie0800:45,95* 4%18/02_OSPjMoP00:48,0
WITTENBERGEROVÁ Emma0800:48,07-2%18/02_OSPjMoP00:46,8
KYPTOVÁ Kristýna0800:49,29* 0%18/02_OSPjMoP00:49,4
KNAPOVÁ Radka0800:50,812-6%18/02_OSPjMoP00:47,6
JUNKOVÁ Tereza0800:54,916-2%18/02_OSPjMoP00:53,5
HOBSTOVÁ Mia0801:01,621- - -
SMOLÍKOVÁ Kateřina0801:10,024- - -
znak 100 m
ŠVÁROVÁ Nela0701:24,73* 2%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:27,3
SCHOLZOVÁ Barbora0701:37,015* 3%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:40,0
CEJPKOVÁ Rozálie0801:42,718* 1%17/12_MVCKladno01:43,8
KYPTOVÁ Kristýna0801:43,120* 6%18/04_PulecPisek01:50,5
SCHOLZOVÁ Adéla0801:47,024* 2%18/04_PulecPisek01:49,3
TOTOVÁ Adéla0701:50,8280%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:50,8
JUNKOVÁ Tereza0802:00,3330%18/04_PulecPisek02:00,0
TICHÁ Alena0802:06,535* 0%18/04_PulecPisek02:07,7
znak 200 m
ŠVÁROVÁ Nela0703:03,81- - -
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
KOTEN Oliver0700:33,12* 7%17/06_LP10_Č00:35,9
DUBEC Matyáš0700:34,13* 0%17/12_ZP10_Č00:34,1
MIKULA Šimon0700:36,15-1%17/12_ZP10_Č00:35,5
CHUCHVALEC Aleš0700:36,15* 0%18/02_OSPjMoP00:36,4
MACHÁČEK Oliver0700:36,37-1%18/02_OSPjMoP00:35,6
BABCZYNSKI Dan0700:36,49* 3%18/01_Neratovice00:37,57
TEODORIDIS Kostas0800:37,113* 7%18/02_OSPjMoP00:40,1
MITKA Daniel0800:38,919- - -
PROCHÁZKA Matěj0700:39,222* 1%17/11_pKPŽ_ml_Ph00:39,7
BROUK Štěpán0800:39,924* 6%17/10_KPZ_C201700:42,7
EISENHAMMER Albert0800:41,431* 2%18/02_OSPjMoP00:42,4
GURNEY William0700:42,133- - -
CHICEVIČ Nikola0800:42,635* 3%18/02_OSPjMoP00:44,0
KEJLA Filip0700:43,537* 5%18/02_OSPjMoP00:45,8
BARRETO Leonardo0700:44,742- - -
TRANQUILLINI Marek0700:45,844- - -
DÖRNER Hynek0800:56,156* 8%17/06_LOP_MoP01:01,3
DVOŘÁK Lukáš0800:59,957- - -
volný způsob 100 m
DUBEC Matyáš0701:16,03* 1%17/12_ZP10_Č01:17,1
HRDLIČKA Štěpán0801:16,44* 0%18/04_PulecPisek01:16,6
CHUCHVALEC Aleš0701:17,15* 2%18/03_Velikonoce01:19,04
MIKULA Šimon0701:24,010-5%18/01_Neratovice01:19,65
BABCZYNSKI Dan0701:24,511* 5%18/01_Neratovice01:29,84
MITKA Daniel0801:30,320- - -
TEODORIDIS Kostas0801:31,322* 8%17/12_MVCKladno01:39,9
BROUK Štěpán0801:31,724* 1%18/04_PulecPisek01:32,7
PROCHÁZKA Matěj0701:31,825-2%17/04_OSPjMoP01:29,8
KEJLA Filip0701:37,931* 20%17/11_pKPŽ_ml_Ph02:03,6
CHICEVIČ Nikola0801:38,9340%18/04_PulecPisek01:38,6
EISENHAMMER Albert0801:39,035-8%18/04_PulecPisek01:30,9
GURNEY William0701:40,840- - -
TRANQUILLINI Marek0701:43,843- - -
DÖRNER Hynek0802:06,556* 11%17/06_LOP_MoP02:23,2
volný způsob 200 m
HRDLIČKA Štěpán0802:47,12- - -
CHUCHVALEC Aleš0702:57,36* 2%18/03_Velikonoce03:01,14
PROCHÁZKA Matěj0703:18,114* 4%17/11_pKPŽ_ml_Ph03:28,2
volný způsob 400 m
HRDLIČKA Štěpán0805:49,03- - -
motýlek 50 m
DUBEC Matyáš0700:37,92* 0%17/12_ZP10_Č00:38,0
TEODORIDIS Kostas0800:45,96-8%18/02_OSPjMoP00:42,2
BABCZYNSKI Dan0700:47,27* 1%18/02_OSPjMoP00:48,0
BARRETO Leonardo0700:58,912- - -
EISENHAMMER Albert0801:00,213-15%18/02_OSPjMoP00:52,0
motýlek 100 m
TEODORIDIS Kostas0801:56,74-14%18/04_PulecPisek01:41,5
polohový závod 100 m
KOTEN Oliver0701:25,52-1%18/03_Velikonoce01:24,47
HRDLIČKA Štěpán0801:27,54* 2%18/04_PulecPisek01:29,7
DUBEC Matyáš0701:30,26-3%17/12_ZP10_Č01:27,4
MACHÁČEK Oliver0701:32,38* 9%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:41,7
CHUCHVALEC Aleš0701:32,39* 1%18/03_Velikonoce01:33,35
MIKULA Šimon0701:34,011* 3%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:37,9
BABCZYNSKI Dan0701:34,913* 2%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:37,2
TEODORIDIS Kostas0801:41,119-3%18/04_PulecPisek01:38,0
BROUK Štěpán0801:42,9220%18/04_PulecPisek01:42,5
KEJLA Filip0701:46,527- - -
PROCHÁZKA Matěj0701:46,628* 1%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:47,8
EISENHAMMER Albert0801:50,629-6%18/04_PulecPisek01:43,4
polohový závod 200 m
KOTEN Oliver0702:59,72* 2%18/03_Velikonoce03:04,54
MACHÁČEK Oliver0703:22,94* 5%17/12_ZP10_Č03:33,9
MIKULA Šimon0703:29,78- - -
prsa 50 m
HRDLIČKA Štěpán0800:43,81* 11%17/06_LOP_MoP00:49,3
EISENHAMMER Albert0800:48,42* 6%18/02_OSPjMoP00:51,5
BROUK Štěpán0800:49,73* 6%17/12_MVCKladno00:52,9
CHICEVIČ Nikola0800:57,66* 4%18/02_OSPjMoP01:00,3
DÖRNER Hynek0801:00,811* 2%17/06_LOP_MoP01:02,1
prsa 100 m
HRDLIČKA Štěpán0801:39,930%18/04_PulecPisek01:39,7
MACHÁČEK Oliver0701:40,24* 3%18/01_Neratovice01:43,44
MIKULA Šimon0701:42,350%18/01_Neratovice01:42,02
BABCZYNSKI Dan0701:46,86* 0%18/01_Neratovice01:47,53
EISENHAMMER Albert0801:52,312-1%18/04_PulecPisek01:51,0
DUBEC Matyáš0701:52,814* 1%17/10_PCMoP_201701:54,62
MITKA Daniel0801:53,516- - -
BROUK Štěpán0801:54,2170%18/04_PulecPisek01:53,8
KEJLA Filip0701:54,318- - -
GURNEY William0702:22,129- - -
prsa 200 m
MACHÁČEK Oliver0703:34,03- - -
znak 50 m
TEODORIDIS Kostas0800:44,83* 0%18/02_OSPjMoP00:44,9
BROUK Štěpán0800:48,89* 2%17/10_KPZ_C201700:50,2
CHICEVIČ Nikola0800:50,310-3%18/02_OSPjMoP00:48,5
DÖRNER Hynek0800:57,116* 12%17/06_LOP_MoP01:05,2
DVOŘÁK Lukáš0801:07,322- - -
znak 100 m
KOTEN Oliver0701:20,51* 1%18/03_Velikonoce01:21,78
DUBEC Matyáš0701:24,82* 8%17/10_PCMoP_201701:33,16
CHUCHVALEC Aleš0701:25,54* 5%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:30,8
BABCZYNSKI Dan0701:37,313* 10%17/10_OSPpMoP01:48,9
MIKULA Šimon0701:37,414* 9%17/05_jKPŽ_ml_Ph01:47,9
PROCHÁZKA Matěj0701:38,415-1%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:36,6
KEJLA Filip0701:42,322- - -
CHICEVIČ Nikola0801:47,828* 2%18/04_PulecPisek01:50,0
BARRETO Leonardo0701:50,530- - -
GURNEY William0701:51,732- - -
TRANQUILLINI Marek0701:52,633- - -
znak 200 m
KOTEN Oliver0702:52,41* 1%18/03_Velikonoce02:54,49
CHUCHVALEC Aleš0703:03,92* 1%18/03_Velikonoce03:06,31


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
jKPŽ_ml_PhKrajský přebor žactva 2007-2008 PrahaPraha - Radlice25K20.05.