PRAHA 2018

Vydáno dne 05. 06. 2018 (počet přístupů 97)


Praha 2018 to byly 4 závodní půldny s 570 závodníky reprezentujících 66 oddílů a suma sumárum 3316 startů. To jsou pro počátek čísla k sobotě a neděli 2.-3.června 2018 závodů Praha 2018 pořádané v Podolí na venkovním 50m bazénu.
SK MOP se také těchto závodů, které jsou jedním z vrcholných akcí v plavecké sezoně, zúčastnil a to ve velkém počtu závodníků. Nově byly tyto závody totiž otevřeny i pro mladší ročníky a tak závodníci ročníku 2006 a starší se mohli lecčemu přiučit od špiček reprezentující krásný plavecký sport.

Všichni plavci předvedli krásné výkony a ti nejlepší dosáhli na stupně výtězů.
400VZ, Open, SEEMANOVÁ Barbora druhé místo
200P, 2004-2006, HRDLIČKA Matěj, první místo
200P, 2004-2006, IVANOV Alexey, druhé místo
200PZ, 2004-2006, . HRDLIČKA Matěj, druhé místo
100VZ, 2004-2006, . HRDLIČKA Matěj, druhé místo
100P, Open, ANDRIKOVÁ Alžběta, třetí místo
100P, 2004-2006, HRDLIČKA Matěj, třetí místo
800VZ, 2004-2006, RYBA Ondřej, druhé místo
400PZ, 2004-2006, DANILINA Ekaterina, druhé místo
200VZ, 2004-2006, HRDLIČKA Matěj, první místo
1500VZ, 2004-2006, LANGMAYEROVÁ Tereza, druhé místo

Všem patří velké gratulace a  pochvala!

Pořadatelé se bohužel potýkali s technickými problémy, které byli nuceni řešit takříkajíc  za "pochodu".

Velké díky patří trenérům, že plavce dokázali v náročných podmínkách, teplota na slunci se v poledne šplhala k 30stupňům, udržet motivované.

Všem sportovcům držíme palce, aby v sezóně nepolevovali!

Fotografie jsou dostupné v galerii


jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
TICHÁČKOVÁ Stella0300:30,0133-1%17/06_LODM_201700:29,43
ZÁVADOVÁ Petra0600:30,0939-4%18/03_IaSM1800:28,8
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:30,41510%18/05_VC_Pard1800:30,16
HOŠKOVÁ Veronika0200:30,9768-1%17/05_VC_Pard1700:30,41
FERUSOVÁ Alexandra0600:30,9970* 1%18/04_JC_Prahy00:31,34
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:31,2174-2%18/04_JC_Prahy00:30,35
ŠEBOVÁ Kristýna0400:32,25101-1%18/04_JC_Prahy00:31,78
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:33,90140-3%18/03_Vytrvalec00:32,65
VAŘEKOVÁ Anna0500:34,10143* 6%17/04_JC_Prahy00:36,58
HLÁVKOVÁ Olivie0600:34,18145* 0%18/03_IaSM1800:34,4
NĚMEČKOVÁ Veronika0600:34,511490%18/04_JC_Prahy00:34,25
HLÁVKOVÁ Ester0600:35,651580%18/03_IaSM1800:35,3
KOHOUTOVÁ Barbora0600:36,651670%18/03_IaSM1800:36,6
volný způsob 100 m
ZÁVADOVÁ Petra0601:06,2337-2%18/03_IaSM1801:04,5
TICHÁČKOVÁ Stella0301:06,5941-3%17/06_LODM_201701:04,46
FERUSOVÁ Alexandra0601:06,7845* 2%18/03_IaSM1801:08,5
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:07,2253-1%18/04_JC_Prahy01:05,97
DANILINA Ekaterina0401:08,4067* 10%17/03_Vytrvalec01:16,74
BABCZYNSKÁ Zita0501:11,51990%18/04_JC_Prahy01:11,29
VAŘEKOVÁ Anna0501:14,47118* 2%18/03_Vytrvalec01:16,06
HLÁVKOVÁ Olivie0601:15,681270%18/04_JC_Prahy01:15,00
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:16,80132* 0%18/04_JC_Prahy01:17,35
HLÁVKOVÁ Ester0601:17,44135* 1%18/04_JC_Prahy01:18,70
KOHOUTOVÁ Barbora0601:19,49142* 5%18/03_IaSM1801:24,3
volný způsob 200 m
ZÁVADOVÁ Petra0602:24,3725-2%18/03_IaSM1802:20,4
FERUSOVÁ Alexandra0602:25,9930* 0%18/04_JC_Prahy02:27,02
LANGMAYEROVÁ Tereza0402:26,3732-2%18/03_IaSM1802:23,3
BABCZYNSKÁ Zita0502:33,81470%18/03_IaSM1802:33,7
TICHÁČKOVÁ Stella0302:35,9752-6%17/06_LODM_201702:27,00
HLÁVKOVÁ Olivie0602:46,3473- - -
KOHOUTOVÁ Barbora0602:51,8582* 5%18/03_IaSM1803:01,4
HLÁVKOVÁ Ester0603:00,8986* 0%18/03_IaSM1803:01,6
volný způsob 400 m
SEEMANOVÁ Barbora0004:35,502-4%17/05_VC_Pard1704:22,45
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0105:00,5725-1%17/06_Praha201704:54,78
HOŠKOVÁ Veronika0205:05,4128-1%17/05_VC_Pard1705:00,51
FERUSOVÁ Alexandra0605:05,9529* 1%18/03_IaSM1805:11,6
LANGMAYEROVÁ Tereza0405:06,7031-1%18/04_jKPDD_Pha05:03,25
TRNKOVÁ Michaela9905:21,3943-12%15/03_MČRDsmf_č04:46,57
BABCZYNSKÁ Zita0505:29,66520%18/03_IaSM1805:27,2
volný způsob 800 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0110:21,64120%17/04_Graz201710:16,45
DANILINA Ekaterina0410:22,9913* 11%17/04_jKPDD_Pha11:45,66
HOŠKOVÁ Veronika0210:28,8715-1%17/06_Praha201710:21,00
LANGMAYEROVÁ Tereza0410:39,4217-3%18/04_jKPDD_Pha10:19,38
FERUSOVÁ Alexandra0610:39,6318- - -
BABCZYNSKÁ Zita0511:14,9028- - -
volný způsob 1500 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0420:05,2813* 0%18/04_jKPDD_Pha20:15,37
motýlek 50 m
DANILINA Ekaterina0400:34,4756* 0%18/03_IaSM1800:34,6
ŠEBOVÁ Kristýna0400:34,6559-1%18/04_jKPDD_Pha00:34,12
NĚMEČKOVÁ Veronika0600:39,3083- - -
BABCZYNSKÁ Zita0500:40,1688* 7%17/03_ISM201700:43,50
HLÁVKOVÁ Ester0600:40,90960%18/03_IaSM1800:40,9
motýlek 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:06,924-8%16/05_InterWien01:01,45
TRNKOVÁ Michaela9901:10,1712-5%17/05_VC_Pard1701:06,57
ŠEBOVÁ Kristýna0401:15,4935* 1%18/04_jKPDD_Pha01:16,31
DANILINA Ekaterina0401:16,4939* 0%18/03_IaSM1801:17,0
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:30,8073-2%18/04_JC_Prahy01:28,95
HLÁVKOVÁ Ester0601:41,6682* 0%18/04_JC_Prahy01:42,42
motýlek 200 m
DANILINA Ekaterina0402:44,8911* 2%18/04_JC_Prahy02:48,87
ŠEBOVÁ Kristýna0402:50,1620- - -
polohový závod 200 m
TRNKOVÁ Michaela9902:38,6817-6%18/01_CIG_Geneve02:29,20
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0102:42,8036-5%18/03_Milano1802:34,31
ZÁVADOVÁ Petra0602:43,6544-2%18/03_IaSM1802:39,2
ŠEBOVÁ Kristýna0402:47,27550%18/03_IaSM1802:45,9
DANILINA Ekaterina0402:47,7856-2%18/03_IaSM1802:44,0
HOŠKOVÁ Veronika0202:51,0868-3%17/04_Graz201702:45,42
TICHÁČKOVÁ Stella0303:01,2084* 4%16/03_Vytrvalec03:09,16
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:03,11850%18/03_Vytrvalec03:01,91
VAŘEKOVÁ Anna0503:10,4394* 4%17/03_Vytrvalec03:19,97
polohový závod 400 m
DANILINA Ekaterina0405:41,4211* 10%17/04_jKPDD_Pha06:20,20
ŠEBOVÁ Kristýna0405:51,7518* 4%17/06_Praha201706:09,44
prsa 50 m
FERUSOVÁ Alexandra0600:40,61400%18/03_IaSM1800:40,6
VAŘEKOVÁ Anna0500:40,8542* 6%17/03_Vytrvalec00:43,90
TICHÁČKOVÁ Stella0300:43,5754- - -
BABCZYNSKÁ Zita0500:44,2961* 0%18/03_IaSM1800:44,3
NĚMEČKOVÁ Veronika0600:44,3962- - -
KOHOUTOVÁ Barbora0600:44,6563* 3%18/03_IaSM1800:46,2
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:45,7271-5%18/03_Vytrvalec00:43,15
HLÁVKOVÁ Ester0600:52,3779* 2%18/03_IaSM1800:53,5
prsa 100 m
ANDRIKOVÁ Alžběta9801:17,523-3%13/06_LMČR01:14,91
FERUSOVÁ Alexandra0601:26,1320* 1%18/04_JC_Prahy01:27,79
VAŘEKOVÁ Anna0501:29,2730-1%18/03_Vytrvalec01:28,17
KOHOUTOVÁ Barbora0601:36,8245* 4%18/04_JC_Prahy01:41,15
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:41,3661-2%18/03_Vytrvalec01:38,47
HLÁVKOVÁ Olivie0601:42,3964* 2%18/03_IaSM1801:45,0
prsa 200 m
FERUSOVÁ Alexandra0603:03,6618* 1%18/04_JC_Prahy03:06,70
VAŘEKOVÁ Anna0503:08,3926- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:19,6133* 0%18/04_jKPDD_Pha03:20,04
KOHOUTOVÁ Barbora0603:29,3439* 4%18/03_IaSM1803:38,7
NĚMEČKOVÁ Veronika0603:32,2642- - -
znak 50 m
ZÁVADOVÁ Petra0600:35,0230-3%18/04_JC_Prahy00:33,98
TICHÁČKOVÁ Stella0300:36,0646-4%17/04_VCMÚstí00:34,49
HOŠKOVÁ Veronika0200:36,8758-6%17/04_Graz201700:34,76
BABCZYNSKÁ Zita0500:39,6783-1%18/03_IaSM1800:39,1
HLÁVKOVÁ Olivie0600:41,0197* 1%18/03_IaSM1800:41,6
NĚMEČKOVÁ Veronika0600:41,76101* 3%18/04_JC_Prahy00:43,27
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:41,861020%17/04_VCMÚstí00:41,48
HLÁVKOVÁ Ester0600:42,70104* 0%18/04_JC_Prahy00:42,77
KOHOUTOVÁ Barbora0600:43,99110* 0%18/04_JC_Prahy00:44,06
znak 100 m
ZÁVADOVÁ Petra0601:14,4618-4%18/03_IaSM1801:11,3
TICHÁČKOVÁ Stella0301:17,8339-4%17/06_LODM_201701:14,31
ŠEBOVÁ Kristýna0401:19,8651* 4%17/06_Praha201701:23,37
BABCZYNSKÁ Zita0501:25,0067-3%18/03_IaSM1801:22,2
VAŘEKOVÁ Anna0501:28,3179* 10%17/03_Vytrvalec01:38,95
znak 200 m
TRNKOVÁ Michaela9902:31,226-7%17/07_LMČR02:21,29
SEEMANOVÁ Barbora0002:36,9515-5%16/04_jKPDD_Pha02:29,15
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0102:39,63220%16/05_InterWien02:39,48
ZÁVADOVÁ Petra0602:41,9631-4%18/03_IaSM1802:34,6
BABCZYNSKÁ Zita0502:56,62640%18/03_IaSM1802:55,0
HLÁVKOVÁ Olivie0603:04,7878-1%18/04_JC_Prahy03:01,82
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:07,1982-1%18/04_jKPDD_Pha03:03,61
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
TOTH Nikolaj9600:25,618-2%18/05_VC_Pard1800:25,02
MACHÁČEK Samuel0200:26,5433-1%18/04_VCOstravy00:26,18
HRDLIČKA Matěj0400:27,8264* 5%17/06_Praha201700:29,31
ACHEDŽAK Anton0200:28,6785-2%18/05_VC_Pard1800:28,10
CHUCHVALEC Vít0400:28,76890%18/04_JC_Prahy00:28,59
HROUDA Lukáš0500:28,9295* 0%18/04_JC_Prahy00:28,94
NOVOTNÝ Robert0400:28,9496-1%18/04_JC_Prahy00:28,58
BITTNER Jiří0500:31,06121-3%18/04_JC_Prahy00:30,14
NADEEV Ivan0500:31,62131* 0%18/03_Vytrvalec00:31,77
NOVOTNÝ Šimon0500:31,661320%18/04_JC_Prahy00:31,39
STŘEŠINKA Jakub0500:34,89156* 19%16/04_JC_Prahy00:43,27
volný způsob 100 m
HRDLIČKA Matěj0400:59,1831* 2%18/03_Vytrvalec01:00,43
NOVOTNÝ Robert0401:01,6657* 2%18/04_jKPDD_Pha01:03,42
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:03,4468* 4%18/04_JC_Prahy01:06,71
RYBA Ondřej0501:03,7070* 3%18/04_JC_Prahy01:05,94
CHUCHVALEC Vít0401:04,2176* 0%18/04_JC_Prahy01:04,26
NOVOTNÝ Šimon0501:06,5195* 3%18/03_Vytrvalec01:08,67
BITTNER Jiří0501:06,5296* 8%17/03_ISM201701:13,00
NADEEV Ivan0501:08,63108* 3%18/03_Vytrvalec01:11,39
STŘEŠINKA Jakub0501:15,55133- - -
volný způsob 200 m
HRDLIČKA Matěj0402:12,1121* 0%18/04_jKPDD_Pha02:12,44
HROUDA Lukáš0502:15,8328* 3%18/04_JC_Prahy02:20,84
RYBA Ondřej0502:18,1035- - -
NOVOTNÝ Robert0402:18,23360%18/04_jKPDD_Pha02:17,27
ZVOLSKÝ Vojtěch0502:21,8040- - -
CHUCHVALEC Vít0402:23,2545* 7%17/06_Praha201702:35,51
BITTNER Jiří0502:25,5347- - -
NADEEV Ivan0502:33,5058- - -
volný způsob 400 m
TOTH Nikolaj9604:21,7814- - -
ACHEDŽAK Anton0204:50,7032-2%18/03_KPDruzSemi04:43,08
RYBA Ondřej0504:52,2533- - -
NOVOTNÝ Robert0405:01,0139- - -
SZABÓ David0305:08,9848- - -
volný způsob 800 m
RYBA Ondřej0509:45,7114- - -
HROUDA Lukáš0510:09,3820- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0510:52,0027* 20%16/03_Vytrvalec13:40,60
volný způsob 1500 m
MACHÁČEK Samuel0218:09,1117* 3%17/04_jKPDD_Pha18:47,97
ACHEDŽAK Anton0218:50,0323* 0%18/03_KPDruzSemi18:51,16
RYBA Ondřej0519:10,7728* 0%18/03_Vytrvalec19:22,05
NOVOTNÝ Robert0419:34,8229- - -
NOVOTNÝ Šimon0520:07,8733* 0%18/03_Vytrvalec20:15,78
motýlek 50 m
ŽÁK Matyáš0300:31,0448* 4%18/04_jKPDD_Pha00:32,46
HRDLIČKA Matěj0400:31,6155-1%18/04_jKPDD_Pha00:31,07
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:32,9467* 30%17/04_VCMÚstí00:47,06
HROUDA Lukáš0500:33,4471* 13%17/04_VCMÚstí00:38,85
CHUCHVALEC Vít0400:33,5872* 0%18/03_Vytrvalec00:33,69
NADEEV Ivan0500:34,5976* 3%18/03_Vytrvalec00:35,83
PETRAS Václav0400:36,2079-1%18/04_jKPDD_Pha00:35,61
NOVOTNÝ Šimon0500:36,3481* 2%18/03_Vytrvalec00:37,18
motýlek 100 m
TOTH Nikolaj9601:01,9614- - -
NOVOTNÝ Matyáš0101:06,4835* 4%16/04_jKPDD_Pha01:09,70
MACHÁČEK Samuel0201:08,0940* 28%14/03_Vytrvalec01:34,75
ŽÁK Matyáš0301:11,3354* 2%18/04_JC_Prahy01:12,96
NOVOTNÝ Robert0401:15,8570- - -
NADEEV Ivan0501:21,9779* 1%18/03_Vytrvalec01:23,01
NOVOTNÝ Šimon0501:23,6381-5%18/04_JC_Prahy01:19,23
motýlek 200 m
ZVOLSKÝ Vojtěch0502:54,4326- - -
NOVOTNÝ Šimon0502:54,4427* 8%17/06_LODM_201703:10,21
PETRAS Václav0403:09,6230* 1%18/04_jKPDD_Pha03:12,14
polohový závod 200 m
SMRČEK Ondřej0202:21,459* 0%17/07_LMČR02:21,79
HRDLIČKA Matěj0402:30,3932* 1%18/04_JC_Prahy02:32,85
ŽÁK Matyáš0302:36,1543* 0%18/04_jKPDD_Pha02:36,63
RYBA Ondřej0502:36,73450%18/04_JC_Prahy02:35,44
ACHEDŽAK Anton0202:39,2451-2%18/03_VCOlomouce02:35,18
HROUDA Lukáš0502:40,2653* 19%17/03_Vytrvalec03:18,49
NOVOTNÝ Šimon0502:44,3461* 0%18/03_Vytrvalec02:45,32
CHUCHVALEC Vít0402:48,8669* 13%17/04_jKPDD_Pha03:15,65
PETRAS Václav0402:49,7070* 11%17/03_Vytrvalec03:10,76
NADEEV Ivan0502:58,0282- - -
polohový závod 400 m
RYBA Ondřej0505:30,0321- - -
ŽÁK Matyáš0305:31,15220%18/04_jKPDD_Pha05:31,07
ZVOLSKÝ Vojtěch0505:35,6024- - -
HROUDA Lukáš0505:47,1028- - -
NOVOTNÝ Šimon0505:47,4129- - -
PETRAS Václav0405:51,2933- - -
prsa 50 m
TOTH Nikolaj9600:31,68120%18/05_VC_Pard1800:31,41
NOVOTNÝ Matyáš0100:32,4118-2%18/03_Milano1800:31,71
MACHÁČEK Samuel0200:33,3423* 3%17/05_VC_Pard1700:34,59
HRDLIČKA Matěj0400:35,4137* 6%17/06_Praha201700:38,04
ŽÁK Matyáš0300:35,9540-1%18/04_jKPDD_Pha00:35,53
HROUDA Lukáš0500:36,3343* 12%17/06_Praha201700:41,49
SMRČEK Ondřej0200:36,49450%18/05_VC_Pard1800:36,24
BITTNER Jiří0500:36,7048* 20%17/03_ISM201700:46,33
SZABÓ David0300:38,3158* 2%18/04_jKPDD_Pha00:39,17
NADEEV Ivan0500:41,2067* 5%18/03_Vytrvalec00:43,55
PETRAS Václav0400:43,3177- - -
STŘEŠINKA Jakub0500:49,0887- - -
prsa 100 m
HRDLIČKA Matěj0401:18,1226* 1%18/03_Vytrvalec01:19,06
ŽÁK Matyáš0301:18,53310%18/04_jKPDD_Pha01:18,29
BITTNER Jiří0501:20,1833* 2%18/03_Vytrvalec01:22,62
CHUCHVALEC Vít0401:26,7049* 1%18/04_JC_Prahy01:27,66
NADEEV Ivan0501:31,0460* 1%18/04_JC_Prahy01:32,11
NOVOTNÝ Robert0401:31,2061* 4%17/06_Praha201701:35,14
prsa 200 m
HRDLIČKA Matěj0402:45,4211* 4%18/04_JC_Prahy02:53,02
SMRČEK Ondřej0202:50,2314- - -
IVANOV Alexey0402:50,60150%18/04_JC_Prahy02:50,27
BITTNER Jiří0502:51,5619- - -
ŽÁK Matyáš0302:52,9621* 0%18/04_jKPDD_Pha02:53,44
SZABÓ David0302:57,75300%18/04_jKPDD_Pha02:57,61
znak 50 m
MACHÁČEK Samuel0200:30,359-1%18/04_VCOstravy00:29,76
TOTH Nikolaj9600:31,6421- - -
NOVOTNÝ Matyáš0100:32,6631* 1%18/03_VCOlomouce00:32,99
HROUDA Lukáš0500:35,5352* 4%18/04_JC_Prahy00:37,36
NOVOTNÝ Šimon0500:36,3357* 4%17/03_ISM201700:37,91
IVANOV Alexey0400:36,3958* 0%18/04_jKPDD_Pha00:36,46
BITTNER Jiří0500:37,1560* 7%17/03_ISM201700:40,24
PETRAS Václav0400:39,0269-5%18/04_jKPDD_Pha00:36,87
CHUCHVALEC Vít0400:39,4370-4%18/04_jKPDD_Pha00:37,77
NADEEV Ivan0500:41,3981-3%18/04_JC_Prahy00:39,96
STŘEŠINKA Jakub0500:42,3483* 20%16/04_JC_Prahy00:53,05
znak 100 m
NOVOTNÝ Šimon0501:17,7543* 1%18/03_Vytrvalec01:19,33
PETRAS Václav0401:20,6950-1%18/04_jKPDD_Pha01:19,29
znak 200 m
TOTH Nikolaj9602:23,267- - -
SMRČEK Ondřej0202:28,0315-2%18/03_VCOlomouce02:24,76
NOVOTNÝ Matyáš0102:30,62210%18/03_VCOlomouce02:30,48
SZABÓ David0302:44,3640* 3%17/04_VCMÚstí02:51,07
NOVOTNÝ Šimon0502:49,5147-1%18/04_JC_Prahy02:46,65
PETRAS Václav0402:51,8152-3%18/04_jKPDD_Pha02:45,26


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
Praha2018Praha 2018Praha - Podolí50R02.06. - 03.06.