Pozvánka na Letní oddílové přebory

Vydáno dne 20. 06. 2018 (počet přístupů 462)


Vážení přátelé plaveckého oddílu SK Motorlet Praha, tak jako každý rok si Vás jménem plavecké oddílu dovoluji pozvat na zakončení jarní sezóny roku 2018.

V úterý 26. června a v čtvrtek 28. června proběhnou Letní oddílové přebory. Rozplavání začíná v úterý od 17:15. Ve čtvrtek začíná rozplavání v 17:15. Přebory jsou pořádány pro registrované plavce, pro rodiče plavců a pro všechny přátele oddílu, kteří mají chuť si vyzkoušet atmosféru plaveckých závodů. Plavce přípravky C přihlásí trenéři.

Prosíme všechny ochotné rodiče o zakoupení drobných cen, zvláště pro naše nejmladší. Zároveň prosíme všechny dobrovolné rozhodčí o výpomoc na těchto závodech.

Po čtvrtečním druhém půldnu oddílových přeborů Vás zveme do bufetu bazénu, kde bude od 20:00 pro všechny připraveno pití a občerstvení. Zároveň bychom Vás rádi požádali o přinesení malých ochutnávek chlebíčků, salátů a sladkostí, které doplní objednané občerstvení. Věřím, že se sejdeme v hojném počtu, a tímto přátelským posezením úspěšně zakončíme jarní plaveckou sezónu roku 2018.

Místo disciplín na 200 m pro nejmladší žáky se poplave 25 m.

Rozpis


jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKÁ Zita051  50 VZ00:32,3
3  50 P 00:44,28
5 100 Z 01:21,05
13  50 Z 00:38,88
15 100 P 01:34,5
18 100 VZ01:11,1
BURZOVÁ Nela071  50 VZ00:39,1
3  50 P 00:46,1
7 100 M 
13  50 Z 00:46,32
15 100 P 01:40,6
18 100 VZ01:30,3
CEJPKOVÁ Rozálie081  50 VZ00:37,5
3  50 P 00:51,3
5 100 Z 01:42,7
10  50 M 00:46,5
15 100 P 01:50,3
18 100 VZ01:29,1
CIDLÍKOVÁ Agáta091  50 VZ00:59,3
3  50 P 
13  50 Z 01:03,6
18 100 VZ
DANILINA Ekaterina0410  50 M 00:34,47
15 100 P 01:36,7
18 100 VZ01:08,40
DOBROVODSKÁ Sára0610  50 M 01:03,5
15 100 P 02:32,9
18 100 VZ01:39,6
DVOŘÁKOVÁ Ivana041  50 VZ00:31,2
3  50 P 00:41,2
5 100 Z 01:23,09
10  50 M 00:38,06
15 100 P 01:28,6
18 100 VZ01:07,5
FERUSOVÁ Alexandra061  50 VZ00:30,9
3  50 P 00:40,1
5 100 Z 01:21,1
10  50 M 00:35,7
15 100 P 01:23,9
18 100 VZ01:06,45
FROŇKOVÁ Aneta0913  50 Z 00:59,1
18 100 VZ
HLÁVKOVÁ Ester061  50 VZ00:33,7
3  50 P 00:51,47
7 100 M 01:36,6
10  50 M 00:40,90
13  50 Z 00:41,5
18 100 VZ01:17,44
HLÁVKOVÁ Olivie061  50 VZ00:33,15
5 100 Z 01:25,5
7 100 M 01:31,9
13  50 Z 00:40,68
15 100 P 01:42,39
18 100 VZ01:12,86
HOBSTOVÁ Mia081  50 VZ00:50,3
3  50 P 01:03,3
13  50 Z 01:01,6
18 100 VZ01:59,0
HOŠKOVÁ Veronika0210  50 M 00:32,76
13  50 Z 00:33,91
18 100 VZ01:05,84
JIRMANOVÁ Vanesa0110  50 M 00:30,72
13  50 Z 00:33,88
18 100 VZ01:03,71
JUNKOVÁ Tereza081  50 VZ00:42,6
3  50 P 00:56,9
5 100 Z 02:00,0
10  50 M 00:54,5
15 100 P 02:02,0
18 100 VZ01:37,4
KNAPOVÁ Radka081  50 VZ00:40,3
3  50 P 00:59,4
10  50 M 01:07,9
13  50 Z 00:47,6
18 100 VZ01:31,9
KOHOUTOVÁ Barbora061  50 VZ00:35,2
3  50 P 00:44,65
5 100 Z 01:33,0
15 100 P 01:30,26
18 100 VZ01:19,49
KOHOUTOVÁ Gabriela1012 200 VZ
17 200 P 
KULÍKOVÁ Tereza091  50 VZ00:47,9
3  50 P 00:58,0
13  50 Z 01:00,1
18 100 VZ
KUŠNIER Sára Kateřina1212 200 VZ
17 200 P 
KYPTOVÁ Kristýna081  50 VZ00:43,1
3  50 P 00:57,4
5 100 Z 01:43,1
10  50 M 00:55,0
13  50 Z 00:49,2
18 100 VZ01:40,6
LAJČAKOVÁ Karolína101  50 VZ00:46,8
3  50 P 01:03,8
13  50 Z 00:50,4
18 100 VZ
LANGMAYEROVÁ Tereza041  50 VZ00:29,8
3  50 P 00:42,38
7 100 M 01:26,6
10  50 M 00:36,8
15 100 P 01:29,94
18 100 VZ01:03,68
MAŠKOVÁ Beáta0010  50 M 00:30,85
15 100 P 01:20,47
18 100 VZ01:06,38
NĚMEČKOVÁ Veronika061  50 VZ00:34,25
3  50 P 00:44,39
5 100 Z 01:31,1
10  50 M 00:39,30
15 100 P 01:36,80
18 100 VZ01:16,72
NOVÁKOVÁ Barbora1012 200 VZ
17 200 P 
NURMANBETOVÁ Azhara1012 200 VZ
17 200 P 
PIRALIČOVÁ Ellen0912 200 VZ
17 200 P 
PROCHÁZKOVÁ Nela1012 200 VZ
17 200 P 
PUDIVÍTROVÁ Kristýna091  50 VZ01:04,4
3  50 P 01:08,7
13  50 Z 01:02,0
18 100 VZ
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0110  50 M 00:30,62
15 100 P 01:23,72
18 100 VZ01:03,18
PŮLPÁNOVÁ Viktorie041  50 VZ00:32,65
3  50 P 00:43,15
5 100 Z 01:24,4
13  50 Z 00:41,48
15 100 P 01:29,12
18 100 VZ01:11,68
SEOUTKINE Alice1012 200 VZ
17 200 P 
SCHOLZOVÁ Adéla081  50 VZ00:41,25
3  50 P 00:56,0
5 100 Z 01:47,0
10  50 M 00:52,8
15 100 P 01:55,8
18 100 VZ01:38,1
SCHOLZOVÁ Barbora071  50 VZ00:38,87
3  50 P 00:49,9
5 100 Z 01:37,0
10  50 M 00:48,2
15 100 P 01:50,7
18 100 VZ01:32,4
SMÍTALOVÁ Kristýna1012 200 VZ
17 200 P 
SMOLÍKOVÁ Kateřina081  50 VZ00:56,9
3  50 P 00:58,9
13  50 Z 01:10,0
15 100 P 02:07,9
STRATILOVÁ Adéla091  50 VZ
3  50 P 
13  50 Z 
18 100 VZ
ŠEBOVÁ Kristýna045 100 Z 01:15,8
7 100 M 01:12,8
10  50 M 00:34,12
13  50 Z 00:36,83
TEJKLOVÁ Evelína061  50 VZ00:39,9
3  50 P 00:55,2
5 100 Z 01:35,4
10  50 M 00:52,8
15 100 P 01:49,2
18 100 VZ01:25,4
TICHÁ Alena081  50 VZ00:52,2
3  50 P 01:02,7
13  50 Z 00:59,5
18 100 VZ01:51,1
TICHÁČKOVÁ Stella031  50 VZ00:28,13
3  50 P 00:43,57
5 100 Z 01:11,73
10  50 M 00:36,88
13  50 Z 00:33,87
18 100 VZ01:02,80
TOTOVÁ Adéla071  50 VZ00:41,2
3  50 P 00:54,2
5 100 Z 01:50,8
10  50 M 00:53,1
13  50 Z 00:50,9
18 100 VZ01:35,4
TRNKOVÁ Michaela9910  50 M 00:28,39
15 100 P 01:16,69
18 100 VZ01:00,21
VAŘEKOVÁ Anna051  50 VZ00:34,10
3  50 P 00:40,2
7 100 M 01:37,3
10  50 M 00:42,15
15 100 P 01:25,1
18 100 VZ01:14,47
WITTENBERGEROVÁ Emma081  50 VZ00:41,7
3  50 P 00:48,3
5 100 Z 01:44,8
10  50 M 00:57,8
15 100 P 01:46,1
18 100 VZ01:32,9
ZÁVADOVÁ Petra061  50 VZ00:28,8
3  50 P 00:45,5
5 100 Z 01:10,1
10  50 M 00:35,8
13  50 Z 00:33,98
18 100 VZ01:04,5
jménor.n.č.d.disciplínačas
ADAM Ondřej1012 200 VZ
17 200 P 
ACHEDŽAK Anton0211  50 M 00:32,91
16 100 P 01:25,9
19 100 VZ01:00,15
BABCZYNSKI Dan072  50 VZ00:36,4
4  50 P 00:49,21
6 100 Z 01:37,3
11  50 M 00:47,2
16 100 P 01:46,8
19 100 VZ01:24,5
BÁRANY Samuel102  50 VZ00:58,3
4  50 P 01:08,5
14  50 Z 01:15,3
19 100 VZ
BARRETO Leonardo072  50 VZ00:44,7
4  50 P 
11  50 M 00:58,9
14  50 Z 
19 100 VZ
BITTNER Jiří0511  50 M 00:37,1
16 100 P 01:17,7
19 100 VZ01:06,0
BROUK Štěpán082  50 VZ00:39,9
4  50 P 00:49,7
6 100 Z 01:49,9
16 100 P 01:53,8
19 100 VZ01:31,7
DÖRNER Hynek082  50 VZ00:56,1
4  50 P 01:00,8
14  50 Z 00:57,1
19 100 VZ02:06,5
DROZD Tobiáš062  50 VZ00:32,65
4  50 P 00:45,55
11  50 M 00:42,9
14  50 Z 00:39,3
16 100 P 01:36,26
19 100 VZ01:12,06
DVOŘÁK Lukáš082  50 VZ00:59,9
4  50 P 
14  50 Z 01:07,3
19 100 VZ
EISENHAMMER Albert082  50 VZ00:37,62
4  50 P 00:48,4
11  50 M 00:52,0
16 100 P 01:51,0
19 100 VZ01:30,9
GURNEY William072  50 VZ00:42,1
4  50 P 
14  50 Z 
16 100 P 02:22,1
19 100 VZ01:40,8
HAMPL Tomáš102  50 VZ00:46,3
4  50 P 01:14,1
14  50 Z 01:03,7
19 100 VZ
HEJRA Lukáš092  50 VZ
4  50 P 
14  50 Z 
19 100 VZ
HRDLIČKA Matěj042  50 VZ00:27,7
4  50 P 00:35,41
11  50 M 00:31,07
16 100 P 01:15,1
19 100 VZ00:58,9
HRDLIČKA Štěpán082  50 VZ00:35,48
4  50 P 00:43,8
11  50 M 00:47,5
16 100 P 01:38,62
19 100 VZ01:16,4
HROUDA Lukáš052  50 VZ00:28,4
6 100 Z 01:13,4
8 100 M 01:21,14
14  50 Z 00:35,53
19 100 VZ01:02,5
HROUDA Martin092  50 VZ00:46,9
4  50 P 01:00,9
14  50 Z 00:53,0
19 100 VZ
CHELBERG Robert9911  50 M 00:26,37
14  50 Z 00:28,02
16 100 P 01:23,4
CHICEVIČ Elian062  50 VZ00:35,8
4  50 P 00:53,1
6 100 Z 01:41,0
11  50 M 00:48,0
16 100 P 01:48,8
19 100 VZ01:22,8
CHICEVIČ Nikola082  50 VZ00:42,6
4  50 P 00:57,6
14  50 Z 00:48,5
19 100 VZ01:38,6
CHUCHVALEC Aleš072  50 VZ00:34,99
4  50 P 00:51,8
6 100 Z 01:25,5
14  50 Z 00:41,5
16 100 P 01:53,6
19 100 VZ01:17,1
CHUCHVALEC Vít042  50 VZ00:28,1
4  50 P 00:38,99
6 100 Z 01:19,8
11  50 M 00:33,58
14  50 Z 00:36,74
19 100 VZ01:02,9
IVANOV Alexey042  50 VZ00:30,9
4  50 P 00:37,1
6 100 Z 01:15,2
14  50 Z 00:36,39
16 100 P 01:16,1
19 100 VZ01:07,6
JAKUBEC Lukáš0912 200 VZ
17 200 P 
JEČNÝ Adam092  50 VZ00:42,7
4  50 P 00:52,3
14  50 Z 00:49,0
16 100 P 01:58,1
19 100 VZ01:47,8
JEČNÝ Ivar062  50 VZ00:37,3
4  50 P 00:47,7
11  50 M 00:49,0
16 100 P 01:42,3
19 100 VZ01:24,9
JINDRA Marek092  50 VZ00:50,3
4  50 P 01:03,4
14  50 Z 01:00,8
19 100 VZ02:06,8
JIRSÁK Adam092  50 VZ00:51,4
4  50 P 01:03,0
14  50 Z 00:57,8
19 100 VZ
KEJLA Filip072  50 VZ00:43,5
4  50 P 00:52,6
6 100 Z 01:42,3
11  50 M 01:07,8
16 100 P 01:54,3
19 100 VZ01:37,9
KUŠNIER Samuel0912 200 VZ
17 200 P 
MACHÁČEK Samuel0211  50 M 00:28,55
16 100 P 01:12,71
19 100 VZ00:54,53
MACHÁČEK Oliver072  50 VZ00:35,6
4  50 P 00:46,4
6 100 Z 01:53,2
11  50 M 00:47,4
16 100 P 01:40,2
19 100 VZ01:37,3
MENDLÍK Štěpán052  50 VZ00:36,9
6 100 Z 01:33,4
8 100 M 01:37,1
11  50 M 00:44,5
16 100 P 01:47,0
19 100 VZ01:23,6
MIKULA Andrej092  50 VZ00:40,73
4  50 P 00:53,9
6 100 Z 
11  50 M 00:54,8
14  50 Z 00:47,4
19 100 VZ01:41,8
MIKULA Šimon072  50 VZ00:35,01
4  50 P 00:47,0
11  50 M 00:46,7
16 100 P 01:42,02
19 100 VZ01:19,47
MITKA Daniel082  50 VZ00:38,9
4  50 P 
11  50 M 
16 100 P 01:53,5
19 100 VZ01:30,3
NADEEV Ivan052  50 VZ00:31,59
4  50 P 00:41,20
8 100 M 01:19,5
11  50 M 00:34,59
16 100 P 01:30,4
19 100 VZ01:08,63
NOVOTNÝ Matyáš0111  50 M 00:29,78
14  50 Z 00:32,28
16 100 P 01:07,52
19 100 VZ00:58,44
NOVOTNÝ Robert042  50 VZ00:27,8
4  50 P 00:42,1
6 100 Z 01:14,09
11  50 M 00:35,34
14  50 Z 00:34,69
19 100 VZ01:01,56
NOVOTNÝ Šimon052  50 VZ00:31,39
4  50 P 00:42,76
6 100 Z 01:15,9
8 100 M 01:18,63
11  50 M 00:36,0
14  50 Z 00:36,33
16 100 P 01:32,4
19 100 VZ01:06,51
NOVÝ Nikolas092  50 VZ00:48,4
4  50 P 01:08,6
14  50 Z 00:56,1
19 100 VZ
PANOŠ Adam0912 200 VZ
17 200 P 
PETRAS Václav042  50 VZ00:31,9
6 100 Z 01:17,2
8 100 M 01:21,9
11  50 M 00:35,61
14  50 Z 00:36,87
19 100 VZ01:10,0
PETROVICKÝ Adam092  50 VZ00:44,3
4  50 P 00:59,0
14  50 Z 00:48,05
16 100 P 02:11,9
19 100 VZ02:00,0
POSPÍŠIL Viktor0912 200 VZ
17 200 P 
PROCHÁZKA Matěj072  50 VZ00:39,2
4  50 P 00:58,93
6 100 Z 01:36,6
11  50 M 00:52,0
14  50 Z 00:47,0
19 100 VZ01:29,8
RASZKA Vítězslav052  50 VZ00:34,7
4  50 P 00:46,1
8 100 M 01:35,2
11  50 M 00:46,0
14  50 Z 00:43,1
16 100 P 01:34,9
19 100 VZ01:16,7
RYBA Ondřej052  50 VZ00:28,8
4  50 P 00:37,64
6 100 Z 01:13,3
8 100 M 01:11,13
11  50 M 00:33,52
14  50 Z 00:35,12
16 100 P 01:18,9
19 100 VZ01:03,35
RYCHECKÝ Dan092  50 VZ00:52,9
4  50 P 
14  50 Z 00:59,5
19 100 VZ
SEOUTKINE Anton1012 200 VZ
17 200 P 
SMRČEK Ondřej0211  50 M 00:26,73
14  50 Z 00:28,92
19 100 VZ00:55,91
SOUKUP Daniel092  50 VZ00:46,9
4  50 P 01:08,7
14  50 Z 00:53,5
19 100 VZ02:14,2
STŘEŠINKA Jakub052  50 VZ00:34,0
8 100 M 
11  50 M 00:42,68
14  50 Z 00:42,34
19 100 VZ01:15,55
SZABÓ David032  50 VZ00:30,14
4  50 P 00:38,31
6 100 Z 01:17,1
11  50 M 00:37,52
16 100 P 01:21,0
19 100 VZ01:08,22
TEJKL Tobiáš082  50 VZ
4  50 P 
14  50 Z 
19 100 VZ
TEODORIDIS Kostas084  50 P 00:53,9
6 100 Z 01:42,7
8 100 M 01:41,5
11  50 M 00:42,2
14  50 Z 00:44,8
19 100 VZ01:31,3
TOTA Tomáš102  50 VZ00:56,8
4  50 P 
14  50 Z 01:03,3
19 100 VZ
TRANQUILLINI Marek072  50 VZ00:45,8
4  50 P 
6 100 Z 01:52,6
14  50 Z 
19 100 VZ01:43,8
TUŠEK Václav1012 200 VZ
17 200 P 
VAVŘINA Matěj052  50 VZ00:29,7
4  50 P 00:37,0
8 100 M 01:21,20
11  50 M 00:36,37
16 100 P 01:19,2
19 100 VZ01:05,9
VYDLÁK Miroslav052  50 VZ00:37,2
4  50 P 00:50,6
6 100 Z 01:33,7
14  50 Z 00:43,3
16 100 P 01:46,2
19 100 VZ01:26,1
ZVOLSKÝ Vojtěch052  50 VZ00:30,09
6 100 Z 01:22,01
8 100 M 01:27,07
11  50 M 00:32,94
14  50 Z 00:39,75
19 100 VZ01:03,3
ŽÁK Matyáš032  50 VZ00:30,1
4  50 P 00:35,16
8 100 M 01:11,33
11  50 M 00:31,04
16 100 P 01:17,57
19 100 VZ01:05,9

Počet přihlášených závodníků
 muži:64 ženy:47 celkem:111
Počet přihlášených startů
 muži:302 ženy:205 celkem:507