Oddílové srovnávací přebory žactva

Vydáno dne 16. 09. 2018 (počet přístupů 433)



Vedoucí akce: Jaroslav Lochman, pripravka@skmop.cz
Termín přihlášek: čtvrtek 27.9.2018, závodníky přihlašují trenéři
Odhlášky: na mail pripravka@skmop.cz
Termín odhlášek: čtvrtek 27.9.2018
Místo konání: Praha-Radlice
Startovné: hrazeno oddílem
Sraz: 8:40 ve vestibulu
Program: 8:40 prezentace ve vestibulu bazénu

8:50-9:00 společná rozcvička
9:00-9:20 rozplavání
9:25 zahájení závodů
11:00 Vyhlášení výsledků na galerii bazénu.
Doprava: Vlastní
Strava: Malou svačinu na bazén (ovoce, zelenina, musli tyčinka, 1l neperlivé vody)
Poznámka: Závody určeny pro přípravku A a plavce II. družstva. Cílem závodů je vyzkoušení prvních závodů v domácím prostředí pro nové členy. 
Pro starší je pak cílem zaplavání časů pro přihlašování na KPŽ. Vyhlašování proběhne po skončení závodů na galerii bazénu. Prosíme rodiče o darování drobných cen pro vítěze a pomoc s organizací a průběhem závodu.
Vybavení: plavky 3x, pantofle, ručník, triko, kraťasy, brýle, čepička
Seznam přijatých: Startují všichni nahlášení plavci


jménor.n.č.d.disciplínačas
WEISSER Karolína094  50 VZ
8  50 Z 
12  50 P 
16  50 M 
BURZOVÁ Nela072 100 PZ01:39,7
10 100 Z 01:36,73
14 100 P 01:40,36
CEJPKOVÁ Rozálie086 100 VZ01:25,0
10 100 Z 01:38,2
14 100 P 01:42,5
DOBROVODSKÁ Sára066 100 VZ01:39,6
10 100 Z 02:08,6
14 100 P 02:32,9
FROŇKOVÁ Aneta094  50 VZ00:53,9
8  50 Z 00:59,1
12  50 P 01:07,6
16  50 M 
HOBSTOVÁ Mia084  50 VZ00:41,9
8  50 Z 01:01,5
12  50 P 01:02,8
16  50 M 
KNAPOVÁ Radka086 100 VZ01:30,0
10 100 Z 01:53,0
14 100 P 01:55,7
KULÍKOVÁ Tereza094  50 VZ00:44,2
8  50 Z 00:54,4
12  50 P 00:57,2
16  50 M 
KYPTOVÁ Kristýna086 100 VZ01:40,6
10 100 Z 01:41,3
14 100 P 02:01,6
LAJČAKOVÁ Karolína104  50 VZ00:43,4
8  50 Z 00:50,0
12  50 P 00:58,6
16  50 M 
MICHALOVÁ Nela062 100 PZ
6 100 VZ
14 100 P 
SCHOLZOVÁ Adéla086 100 VZ01:38,1
10 100 Z 01:47,0
14 100 P 01:55,8
SCHOLZOVÁ Barbora072 100 PZ01:39,4
6 100 VZ01:26,0
14 100 P 01:44,4
SMOLÍKOVÁ Kateřina084  50 VZ00:56,9
8  50 Z 00:59,7
12  50 P 00:58,9
16  50 M 
ŠVÁROVÁ Aneta104  50 VZ00:46,1
8  50 Z 00:54,1
12  50 P 00:58,5
16  50 M 
TEJKLOVÁ Evelína066 100 VZ01:25,4
10 100 Z 01:35,4
14 100 P 01:49,2
TICHÁ Alena084  50 VZ00:51,1
8  50 Z 00:57,3
12  50 P 00:59,3
16  50 M 01:10,8
TOTOVÁ Adéla076 100 VZ01:29,9
10 100 Z 01:50,8
14 100 P 02:00,6
VOCETKOVÁ Zuzana084  50 VZ00:56,6
8  50 Z 
12  50 P 01:08,2
16  50 M 
WITTENBERGEROVÁ Emma086 100 VZ01:32,9
10 100 Z 01:43,4
14 100 P 01:46,1
jménor.n.č.d.disciplínačas
BERDYCH Sebastian093  50 VZ
7  50 Z 
11  50 P 
15  50 M 
KRNÁČ Sebastian083  50 VZ
7  50 Z 
11  50 P 
15  50 M 
BARRETO Leonardo073  50 VZ00:43,7
7  50 Z 00:50,6
11  50 P 01:13,3
15  50 M 00:55,5
BROUK Štěpán085 100 VZ01:31,7
9 100 Z 01:46,5
13 100 P 01:49,6
DROZD Tobiáš061 100 PZ01:23,1
5 100 VZ01:11,9
13 100 P 01:36,26
EISENHAMMER Albert085 100 VZ01:30,9
9 100 Z 01:45,6
13 100 P 01:50,9
GURNEY William073  50 VZ00:40,8
7  50 Z 00:54,1
11  50 P 00:58,6
15  50 M 
HROUDA Martin093  50 VZ00:46,4
7  50 Z 00:53,0
11  50 P 01:00,9
15  50 M 
CHICEVIČ Elian065 100 VZ01:22,8
9 100 Z 01:41,0
13 100 P 01:48,8
CHICEVIČ Nikola083  50 VZ00:42,6
7  50 Z 00:48,5
11  50 P 00:57,6
15  50 M 01:07,9
CHUCHVALEC Aleš071 100 PZ01:32,3
5 100 VZ01:15,57
17 100 M 
JEČNÝ Adam093  50 VZ00:42,7
7  50 Z 00:49,0
11  50 P 00:52,3
15  50 M 01:09,5
JEČNÝ Ivar061 100 PZ01:38,1
5 100 VZ01:24,9
9 100 Z 01:40,0
13 100 P 01:41,6
JIRSÁK Adam093  50 VZ00:51,4
7  50 Z 00:57,8
11  50 P 01:03,0
15  50 M 
KEJLA Filip075 100 VZ01:37,9
9 100 Z 01:42,3
13 100 P 01:53,2
KOTEN Oliver071 100 PZ01:24,47
13 100 P 01:45,28
17 100 M 01:43,8
MITKA Daniel083  50 VZ00:38,9
7  50 Z 
11  50 P 
15  50 M 
NOVÝ Nikolas093  50 VZ00:45,9
7  50 Z 00:56,1
11  50 P 01:02,7
15  50 M 
PETROVICKÝ Adam093  50 VZ00:44,3
7  50 Z 00:48,05
11  50 P 00:54,0
15  50 M 01:13,0
SOUKUP Daniel093  50 VZ00:45,7
7  50 Z 00:52,0
11  50 P 01:06,4
15  50 M 
TEJKL Tobiáš083  50 VZ00:48,1
7  50 Z 00:56,6
11  50 P 00:58,0
15  50 M 
TEODORIDIS Kostas085 100 VZ01:29,3
9 100 Z 01:42,7
17 100 M 01:39,6
TRANQUILLINI Marek073  50 VZ00:43,7
7  50 Z 
11  50 P 00:58,1
15  50 M 

Počet přihlášených závodníků
 muži:23 ženy:20 celkem:43
Počet přihlášených startů
 muži:84 ženy:69 celkem:153