Krajský přebor žactva 2009 a mladší

Vydáno dne 02. 10. 2018 (počet přístupů 520)


20.10.2018 proběhne v Radlicích závod KPŽ pro nejmladší pražské plavce

Vedoucí akce:Jaroslav Lochman, pripravka@skmop.cz
Termín přihlášek:provedou trenéři do 10.10.2018
Odhlášky:48 hodin před zahájením na pripravka@skmop.cz
Místo konání:Praha - Radlice
Startovné:hrazeno oddílem
Sraz:9:30 před bazénem
Program:plavou plavci z přípravky A
rozplavání 10:00
závody 10:30
rozplavání 14:00
závody 14:30
při pauze na oběd si budou rodiče brát děti
Strava:Doporučujeme připravit dětem oběd na bazén. Ideální jsou těstoviny se zeleninou a drůbežím masem.
Na celou délku závodů připravit energickou svačinu. Ovoce, zeleninu, müslli, ořísky, hořkou čokoládu a 2l neperlivé vody nebo lehce slazené šťávy.
Poznámka:plavky na každý start, pantofle, kraťasy, triko, ručník, 1l neslazeného nápoje, svačina (ovoce, musli, zelenina), případně oběd
Seznam přijatých:všichni přihlášení budou přijati
Propozice18p-C-rozpis.pdf

jménor.n.č.d.disciplínačas
WEISSER Karolína093 100 PZ01:46,3
9 100 VZ01:38,0
13  50 M 00:50,3
23 100 P 01:55,0
FROŇKOVÁ Aneta091  50 Z 00:59,1
7  50 P 01:03,3
19  50 VZ00:49,0
23 100 P 02:05,0
KULÍKOVÁ Tereza097  50 P 00:54,5
9 100 VZ01:46,3
17 100 Z 01:55,0
19  50 VZ00:41,8
LAJČAKOVÁ Karolína103 100 PZ01:58,0
7  50 P 00:53,1
13  50 M 00:51,8
23 100 P 01:55,0
ŠVÁROVÁ Aneta101  50 Z 00:49,3
9 100 VZ01:42,0
13  50 M 00:57,9
23 100 P 01:58,0
jménor.n.č.d.disciplínačas
BERDYCH Sebastian092  50 Z 00:49,0
10 100 VZ01:35,0
18 100 Z 01:45,0
20  50 VZ00:41,5
BITTNER Matyáš092  50 Z 
8  50 P 
14  50 M 
20  50 VZ
HAMPL Tomáš102  50 Z 01:03,7
8  50 P 01:14,1
14  50 M 01:15,0
20  50 VZ00:46,3
HROUDA Martin092  50 Z 00:53,0
10 100 VZ01:47,3
18 100 Z 01:52,0
20  50 VZ00:46,4
JEČNÝ Adam094 100 PZ01:52,0
10 100 VZ01:40,3
18 100 Z 01:53,0
24 100 P 01:51,0
JIRSÁK Adam092  50 Z 00:49,8
10 100 VZ01:50,2
20  50 VZ00:46,1
24 100 P 02:00,0
MIKULA Andrej092  50 Z 00:47,4
4 100 PZ01:48,4
14  50 M 00:54,8
20  50 VZ00:40,73
NOVÝ Nikolas092  50 Z 00:52,9
8  50 P 01:02,0
18 100 Z 01:56,0
20  50 VZ00:45,9
PETROVICKÝ Adam094 100 PZ01:45,33
10 100 VZ01:42,6
14  50 M 00:55,3
18 100 Z 01:52,0
SOUKUP Daniel092  50 Z 00:52,0
10 100 VZ01:53,2
14  50 M 00:58,1
20  50 VZ00:44,5

Počet přihlášených závodníků
 muži:10 ženy:5 celkem:15
Počet přihlášených startů
 muži:40 ženy:20 celkem:60