Velká cena Chomutova - 35. ročník

Vydáno dne 08. 10. 2018 (počet přístupů 163)


Někteří plavci MoP týmu jeli již v září závodit a zkusit si aktuální formu, tentokrát na sever Čech do Chomutova. 21 účastníkú z MoP teamu závodilo ve 3 půldnech.  Někteří již v pátek odpoledne, většina následně celý den v sobotu.

Pořadatelům se podařilo důstojně zorganizovat závody v malém bazénu pro velké množství účastníků.  Rozplavání v obrovském počtu účastníků se zklidnilo díky rozdělení na muže a ženy.

V sobotu před odpoledním programem všichni viděli nejen tradiční laserovou a plaveckou show, plnou zábavy, hudby a světel, ale také české reprezentanty v bazénu i okolo něj, jak si umějí dělat legraci sami ze sebe ...  Honza Micka a Barča Seemanová nastupovali s hudbou, v přestrojení za uklízečky s košťaty a v oranžových vestách ;-)

Štafety dvou týmů složených z nejlepších českých plavců a rozdělené na tým Sever a tým Zbytek světa byly nejen pěknou podívanou, ale i ukázkou toho, jak rychle se dá plavat a zároveň se u toho i bavit. I tato show byla pro naše mladé plavce zajímavým zpestřením v celoroční, jinak standardní, plavecké sezóně.

Společné rozcvičení v pátek i v sobotu před závody, pokřik a společné rozplavání, vyplavání po každém startu, to vše proběhlo bez problémů. Naši plavci dobře reprezentovali své jména a oddíl MoP. Zaznamenali jsme jen jedinou diskvalifikaci. 

Většina z plavců a plavkyň MoP týmu si alespoň na něterém ze startů udělala osobní rekord, což na začátek sezóny je příjemným překvapením a motivací do dalších tréninků.

Přivezli jsme celkem 28 diplomů z umístění mezi prvními třemi v jednotlivých kategoriích. Bohužel se sobotní výsledky kategorie Žáků na stupních vítězů nevyhlašovaly. Ceremoniál byl jen pro kategorii Open. Na stupních vítězů i přesto vynikla Terka Langmayerová, která vyhrála již v pátek 400K ve své kategorii! (naštěstí v pátek se vyhlašovalo vše).

Ostatní členové výpravy také dobře reprezentovali MoP tým. Několikrát vyhráli rozplavbu, či byli v rozplavbě do 3.místa. 

Pochvala patří všem plavcům, někteří byli na závodech po delší době. Někteří plavali za jeden den pět až sedm startů a přesto plavali výborně, časově i umístěním. I když to byly dlouhé a časově náročné závody, vše proběhlo v pohodové týmové atmosféře. 

Děkujeme rodičům za pomoc s dopravou a podporu MoP FanKlubu po celou dobu závodů!

Celkově to byla pro náš tým mladých sportovců cenná zkušenost, příjemný zážitek s trochu jinou atmosférou a snad i motivace do dalšího tréninku a přípravy.

S potěšením se zúčastnili a zhodnotili 

TomSee a Linda Szabo


jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:29,6713* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph00:29,8
HOŠKOVÁ Veronika0200:29,9116* 1%17/12_VC_Zlina00:30,29
BURZOVÁ Nela0700:35,9966* 7%17/06_LP10_Č00:39,1
volný způsob 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0000:55,971-3%16/12_ZMČR+d00:53,88
JIRMANOVÁ Vanesa0101:04,16140%17/12_VC_Zlina01:03,71
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:04,16140%18/03_Velikonoce01:03,68
HOŠKOVÁ Veronika0201:05,3322* 0%17/12_VC_Zlina01:05,91
FERUSOVÁ Alexandra0601:05,9829* 0%18/03_Velikonoce01:06,45
ŠEBOVÁ Kristýna0401:06,40330%18/05_jKPŽ_st_Ph01:06,4
BABCZYNSKÁ Zita0501:08,6758* 3%18/05_jKPŽ_st_Ph01:11,1
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:10,9572-5%18/05_jKPŽ_st_Ph01:07,5
HLÁVKOVÁ Olivie0601:11,5075* 1%18/03_Velikonoce01:12,86
KOHOUTOVÁ Barbora0601:17,5799* 3%18/05_jKPŽ_st_Ph01:20,6
HLÁVKOVÁ Ester0601:17,90101* 1%18/01_Neratovice01:19,05
BURZOVÁ Nela0701:27,85109* 0%18/06_LOP_MoP01:28,0
volný způsob 200 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0402:17,7190%18/05_jKPŽ_st_Ph02:17,2
HOŠKOVÁ Veronika0202:19,5914* 1%17/09_VCZnojma02:21,92
FERUSOVÁ Alexandra0602:24,0125-2%18/05_jKPŽ_st_Ph02:20,5
BABCZYNSKÁ Zita0502:27,9937* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph02:29,4
DVOŘÁKOVÁ Ivana0402:32,3754-3%18/05_jKPŽ_st_Ph02:26,8
KOHOUTOVÁ Barbora0602:51,72740%18/03_Velikonoce02:51,37
volný způsob 400 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0404:50,265* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph04:51,3
HOŠKOVÁ Veronika0204:54,217* 0%17/10_VCPrahy1704:54,52
motýlek 50 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:35,9435* 2%18/02_OSPjMoP00:36,8
BURZOVÁ Nela0700:43,9560* 9%18/01_Neratovice00:48,46
motýlek 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:03,542-3%15/12_ZMČR+d01:01,49
JIRMANOVÁ Vanesa0101:08,717-1%17/11_ZMČR_201701:07,46
ŠEBOVÁ Kristýna0401:12,6413* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph01:12,8
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:24,0437* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph01:26,6
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:24,6940-2%18/05_jKPŽ_st_Ph01:22,8
HLÁVKOVÁ Ester0601:33,2649* 3%18/05_jKPŽ_st_Ph01:36,6
HLÁVKOVÁ Olivie0601:34,5152-2%17/12_ZP11_Č01:31,9
motýlek 200 m
HOŠKOVÁ Veronika0202:51,7513-2%17/10_VCPrahy1702:48,24
polohový závod 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:04,012-2%16/12_ZMČR+d01:02,21
JIRMANOVÁ Vanesa0101:12,3519-2%17/11_ZMČR_201701:10,34
FERUSOVÁ Alexandra0601:15,0634* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph01:15,6
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:18,0046* 2%18/03_Velikonoce01:20,40
HLÁVKOVÁ Olivie0601:26,12750%18/03_Velikonoce01:25,97
polohový závod 400 m
HOŠKOVÁ Veronika0205:47,7913- - -
prsa 50 m
BURZOVÁ Nela0700:46,8235-1%17/12_ZP10_Č00:46,1
prsa 100 m
FERUSOVÁ Alexandra0601:25,5021-1%18/05_jKPŽ_st_Ph01:23,9
ŠEBOVÁ Kristýna0401:26,4722* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph01:27,5
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:29,1434-2%18/06_LOP_MoP01:26,8
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:30,69390%18/03_Velikonoce01:29,94
BABCZYNSKÁ Zita0501:35,84490%18/06_LOP_MoP01:35,8
KOHOUTOVÁ Barbora0601:38,6654-9%18/03_Velikonoce01:30,26
HLÁVKOVÁ Olivie0601:38,9955* 1%18/06_LOP_MoP01:40,2
BURZOVÁ Nela0701:40,3656* 0%17/12_ZP10_Č01:40,6
prsa 200 m
FERUSOVÁ Alexandra0603:02,1216-1%18/05_jKPŽ_st_Ph02:59,0
DVOŘÁKOVÁ Ivana0403:09,0724- - -
znak 100 m
JIRMANOVÁ Vanesa0101:14,1618-2%16/10_VCPrahy01:12,41
HOŠKOVÁ Veronika0201:16,2030-5%17/10_PlzSprinty01:12,43
ŠEBOVÁ Kristýna0401:18,8150-3%18/05_jKPŽ_st_Ph01:15,8
BABCZYNSKÁ Zita0501:19,7553* 1%18/03_Velikonoce01:21,05
HLÁVKOVÁ Olivie0601:22,3858* 3%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:25,5
HLÁVKOVÁ Ester0601:26,0868* 8%18/01_Neratovice01:33,60
KOHOUTOVÁ Barbora0601:29,3772* 3%18/05_jKPŽ_st_Ph01:33,0
BURZOVÁ Nela0701:36,7377* 12%17/10_OSPpMoP01:50,0
znak 200 m
HOŠKOVÁ Veronika0202:39,8821-2%17/09_VCZnojma02:35,85
BABCZYNSKÁ Zita0502:50,8239-1%18/05_jKPŽ_st_Ph02:47,6
HLÁVKOVÁ Olivie0602:56,0348* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph02:57,1
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
volný způsob 100 m
SMRČEK Ondřej0200:54,234* 3%17/12_VC_Zlina00:55,91
MACHÁČEK Samuel0200:56,2312-3%17/11_ZMČR_201700:54,53
CHUCHVALEC Vít0401:00,0336* 2%18/06_LOP_MoP01:01,3
HROUDA Lukáš0501:01,8852* 0%18/06_LOP_MoP01:02,5
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:02,4154* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph01:03,3
NADEEV Ivan0501:08,30740%18/06_LOP_MoP01:08,1
CHUCHVALEC Aleš0701:15,5794* 1%18/06_LOP_MoP01:16,5
MIKULA Šimon0701:20,061050%18/01_Neratovice01:19,65
volný způsob 200 m
MACHÁČEK Samuel0202:03,24120%17/11_AXISCup1702:02,24
ZVOLSKÝ Vojtěch0502:15,9737* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph02:17,8
CHUCHVALEC Vít0402:17,7742* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph02:22,0
NADEEV Ivan0502:27,3654* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph02:27,4
MIKULA Šimon0703:03,4985- - -
volný způsob 400 m
motýlek 100 m
SMRČEK Ondřej0200:58,315-1%17/11_ZMČR_201700:57,59
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:13,9036* 21%17/10_VCPlzně01:33,97
NADEEV Ivan0501:18,2643* 0%18/06_LOP_MoP01:19,0
HROUDA Lukáš0501:18,85450%18/06_LOP_MoP01:18,2
polohový závod 100 m
SMRČEK Ondřej0201:01,715* 2%17/11_AXISCup1701:03,05
MACHÁČEK Samuel0201:02,3090%17/11_ZMČR_201701:02,17
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:11,1637* 10%18/03_Velikonoce01:19,13
HROUDA Lukáš0501:11,6440* 7%18/03_Velikonoce01:17,52
CHUCHVALEC Vít0401:13,8947* 3%18/03_Velikonoce01:16,37
NADEEV Ivan0501:17,1654* 7%18/03_Velikonoce01:23,32
polohový závod 400 m
SMRČEK Ondřej0204:46,976* 0%17/10_VCPrahy1704:47,21
ZVOLSKÝ Vojtěch0505:27,2116* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph05:27,6
prsa 100 m
HROUDA Lukáš0501:22,4128* 0%18/03_Velikonoce01:22,76
CHUCHVALEC Vít0401:23,6730* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph01:25,2
NADEEV Ivan0501:29,5638* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph01:30,4
MACHÁČEK Oliver0701:36,0548* 1%18/06_LP11_Č01:37,6
MIKULA Šimon0701:42,2054-2%18/06_LOP_MoP01:40,0
CHUCHVALEC Aleš0701:48,4059-2%18/06_LOP_MoP01:45,6
prsa 200 m
NADEEV Ivan0503:09,8331* 4%18/05_jKPŽ_st_Ph03:19,1
MACHÁČEK Oliver0703:24,6836* 1%18/06_LP11_Č03:27,7
znak 50 m
znak 100 m
HROUDA Lukáš0501:11,2326* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph01:13,4
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:15,3836* 13%17/05_jKPŽ_st_Ph01:27,04
CHUCHVALEC Vít0401:16,9843* 2%18/06_LOP_MoP01:18,8
CHUCHVALEC Aleš0701:25,0260* 0%18/06_LOP_MoP01:25,4
MIKULA Šimon0701:35,7175* 1%18/05_jKPŽ_ml_Ph01:37,4
znak 200 m
MACHÁČEK Samuel0202:24,1811-10%17/11_ZMČR_201702:10,03
CHUCHVALEC Aleš0702:58,4041* 2%18/05_jKPŽ_ml_Ph03:03,9


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
VCChomVelká cena ChomutovaChomutov25M21.09. - 22.09.