15.ročník Podzimní ceny Motorletu

Vydáno dne 17. 10. 2018 (počet přístupů 174)


Podzimní cena Motorletu 15.ročník se letos konal v sobotu 13.října.

Jak již z názvu vyplývá, koná se tato cena již mnoho let a za tu dobu tyto závody získaly dobré jméno mezi plaveckými kluby. Na letošním jubilejním 15. ročníku jsme mohli v sobotu ráno v Radlicích přivítat přes 300plavců, kteří se účastnili v 24.disciplínách v kategoriích podle ročníku narození a to: A: 2004-2005, B: 2006-2007, C: 2008-2009. Již z těchto několika čísel je jasné, že v pátek před závody, které v neděli pokračovaly závody Velkou cenou Prahy, bylo nutné bazén a přilehlé prostory připravit.

Velké díky patří všem trénérům a ochotným rodičům, kteří do pozdních nočních hodin v pátek bazén připravovali! Kdo následně ráno v sobotu přišel, jistě musel uznat, že výzdoba, příprava a zařízení přímého přenosu na internet,  slibuje mimořádný sportovní zážitek.

Hlavním závodem prvního půldne byla disciplína 200m VZ, která měla finále ihned odpoledne. Do finále se za MoP probojovala: Petra Závadová, Saša Ferusová, Olivie Hlávková, Tereza Langmayerová, Kristýna Šebová, Matěj Hrdlička, Ondřej Ryba, Štěpán Hrdlička

Na stupně nejvyšší v této disciplíně nakonec dosáhla: Petra Závadová, Saša Ferusová, Štěpán Hrdlička, Matěj Hrdlička!

Plavci předvedli skvělé výkony a finále bylo mimořádné!

V dalších diciplínách na stupně nejvyšší dosáhli: Jirka Bittner, Kristýna Kyptová, Kristýna Šebová, Kostas Teodoridis, Ekaterina Danilina, Ondřej Ryba, Vojta Zvolský, Alexey Ivanov, Veronika Němečková.

Z organizačního hlediska vše klaplo, krásné ceny byly rozdány a časově byl harmonogram zvládnut (dokonce o 15min dříve(!)  ;-) ) . Velké díky patří ochotným trenérům a tatínkům, kteří pomohli s fyzickou přípravou bazénu a maminkám za zajištění báječného občerstvení.

Plavcům sportovcům posíláme gratulace a mnoho sil a chuti k dalším závodům, kterých je zimní sezóna plná!


jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 100 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:04,745-1%18/03_Velikonoce01:03,68
ŠEBOVÁ Kristýna0401:05,358* 1%18/09_VCChom01:06,40
DANILINA Ekaterina0401:07,6816* 4%18/06_LOP_MoP01:10,5
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:09,3824* 7%18/06_LOP_MoP01:15,0
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:10,0026-3%18/05_jKPŽ_st_Ph01:07,5
HLÁVKOVÁ Olivie0601:12,01310%18/09_VCChom01:11,50
KOHOUTOVÁ Barbora0601:14,5040* 3%18/09_VCChom01:17,57
HLÁVKOVÁ Ester0601:14,8943* 3%18/09_VCChom01:17,90
SCHOLZOVÁ Barbora0701:25,0069* 1%18/06_LOP_MoP01:26,0
TOTOVÁ Adéla0701:25,8870* 4%18/06_LOP_MoP01:29,9
BURZOVÁ Nela0701:26,7571* 1%18/09_VCChom01:27,85
MICHALOVÁ Nela0601:27,4574* 4%18/09_OSPpMoP01:31,8
JUNKOVÁ Tereza0801:30,1976* 7%18/05_jKPŽ_ml_Ph01:37,4
ZAVŘELOVÁ Nela0801:40,8784- - -
KULÍKOVÁ Tereza0901:41,3485* 4%18/06_LOP_MoP01:46,3
SCHOLZOVÁ Adéla0801:43,5388-5%18/04_PulecPisek01:38,1
volný způsob 200 m
ZÁVADOVÁ Petra0602:13,783* 1%18/07_LMČR1202:15,58
LANGMAYEROVÁ Tereza0402:17,3860%18/05_jKPŽ_st_Ph02:17,2
ŠEBOVÁ Kristýna0402:18,408* 3%18/05_jKPŽ_st_Ph02:24,0
FERUSOVÁ Alexandra0602:18,747* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph02:20,5
DANILINA Ekaterina0402:23,8217* 4%17/11_pKPŽ_st_Ph02:30,8
NĚMCOVÁ Anna0502:24,6420- - -
HLÁVKOVÁ Olivie0602:30,5811* 8%17/11_pKPŽ_ml_Ph02:44,5
BABCZYNSKÁ Zita0502:32,5929-3%18/09_VCChom02:27,99
DVOŘÁKOVÁ Ivana0402:33,9532-4%18/05_jKPŽ_st_Ph02:26,8
KNAPOVÁ Radka0803:12,0857- - -
motýlek 100 m
ŠEBOVÁ Kristýna0401:12,023* 0%18/09_VCChom01:12,64
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:21,0911* 3%18/09_VCChom01:24,04
HLÁVKOVÁ Ester0601:28,8418* 4%18/09_VCChom01:33,26
CEJPKOVÁ Rozálie0801:41,2030- - -
BURZOVÁ Nela0701:44,5333- - -
motýlek 200 m
DANILINA Ekaterina0402:39,531* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph02:40,5
HLÁVKOVÁ Ester0603:24,909- - -
polohový závod 100 m
ZÁVADOVÁ Petra0601:12,414-1%18/07_LMČR1201:11,17
FERUSOVÁ Alexandra0601:14,609* 0%18/09_VCChom01:15,06
NĚMCOVÁ Anna0501:18,8114- - -
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:19,6715* 1%18/03_Velikonoce01:20,49
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:20,5317-3%18/09_VCChom01:18,00
BABCZYNSKÁ Zita0501:21,4822* 1%18/03_Velikonoce01:22,49
CEJPKOVÁ Rozálie0801:32,01410%18/06_LP10_Č01:31,5
BURZOVÁ Nela0701:33,6247-1%18/09_OSPpMoP01:32,5
KYPTOVÁ Kristýna0801:40,1354* 7%18/04_PulecPisek01:47,8
WITTENBERGEROVÁ Emma0801:40,6455* 0%18/04_PulecPisek01:40,9
polohový závod 200 m
ZÁVADOVÁ Petra0602:31,871* 3%18/03_Velikonoce02:38,13
DANILINA Ekaterina0402:37,694* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph02:39,6
HLÁVKOVÁ Olivie0602:59,6516* 1%18/03_Velikonoce03:02,64
CEJPKOVÁ Rozálie0803:25,0926- - -
prsa 100 m
FERUSOVÁ Alexandra0601:23,496* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph01:23,9
VAŘEKOVÁ Anna0501:25,6470%18/05_jKPŽ_st_Ph01:25,1
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:29,9111-3%18/06_LOP_MoP01:26,8
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:33,2119* 3%18/06_LOP_MoP01:36,3
KOHOUTOVÁ Barbora0601:34,2620-4%18/03_Velikonoce01:30,26
BURZOVÁ Nela0701:36,9327* 3%18/09_VCChom01:40,36
SCHOLZOVÁ Barbora0701:42,4233* 0%18/09_OSPpMoP01:43,0
WITTENBERGEROVÁ Emma0801:42,4934* 3%18/04_PulecPisek01:46,1
KYPTOVÁ Kristýna0801:51,4546* 2%18/09_OSPpMoP01:54,2
SCHOLZOVÁ Adéla0801:51,5347* 3%18/04_PulecPisek01:55,8
KNAPOVÁ Radka0801:52,8349* 2%18/04_PulecPisek01:55,7
MICHALOVÁ Nela0601:54,9051* 9%18/09_OSPpMoP02:07,0
TOTOVÁ Adéla0701:58,6453-2%18/09_OSPpMoP01:55,2
ZAVŘELOVÁ Nela0801:58,6854- - -
JUNKOVÁ Tereza0801:58,8855* 2%18/06_LOP_MoP02:01,8
prsa 200 m
FERUSOVÁ Alexandra0602:58,066* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph02:59,0
CEJPKOVÁ Rozálie0803:39,7615- - -
WITTENBERGEROVÁ Emma0803:42,3517- - -
znak 100 m
ZÁVADOVÁ Petra0601:10,142-2%18/07_LMČR1201:08,21
NĚMCOVÁ Anna0501:16,6514- - -
BABCZYNSKÁ Zita0501:18,7818* 1%18/09_VCChom01:19,75
ŠEBOVÁ Kristýna0401:19,5823-4%18/05_jKPŽ_st_Ph01:15,8
HLÁVKOVÁ Olivie0601:25,3134-3%18/09_VCChom01:22,38
KNAPOVÁ Radka0801:38,4251* 3%18/09_OSPpMoP01:41,7
KYPTOVÁ Kristýna0801:44,8354-3%18/06_LOP_MoP01:41,3
SCHOLZOVÁ Adéla0801:46,4655* 0%18/05_jKPŽ_ml_Ph01:47,0
JUNKOVÁ Tereza0801:48,6957* 4%18/06_LOP_MoP01:53,6
ZAVŘELOVÁ Nela0802:00,9660- - -
znak 200 m
NĚMCOVÁ Anna0502:37,959- - -
BABCZYNSKÁ Zita0502:45,7215* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph02:47,6
KOHOUTOVÁ Barbora0603:13,1327* 3%18/05_jKPŽ_st_Ph03:19,8
KYPTOVÁ Kristýna0803:41,7128- - -
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 100 m
HRDLIČKA Matěj0400:57,113* 3%18/05_jKPŽ_st_Ph00:58,9
CHUCHVALEC Vít0400:59,615* 0%18/09_VCChom01:00,03
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:01,3712* 1%18/09_VCChom01:02,41
NOVOTNÝ Robert0401:02,8113-5%18/06_LOP_MoP00:59,6
VAVŘINA Matěj0501:04,3417* 1%18/06_LOP_MoP01:05,4
NADEEV Ivan0501:07,3430* 1%18/06_LOP_MoP01:08,1
DROZD Tobiáš0601:11,4743* 0%18/06_LOP_MoP01:11,9
RASZKA Vítězslav0501:12,3551* 4%18/06_LOP_MoP01:15,8
STŘEŠINKA Jakub0501:13,1152* 3%18/05_jKPŽ_st_Ph01:16,0
HRDLIČKA Štěpán0801:15,1957-1%18/06_LP10_Č01:14,1
CHUCHVALEC Aleš0701:15,48580%18/09_OSPpMoP01:15,2
MACHÁČEK Oliver0701:18,8662* 0%18/06_LOP_MoP01:19,5
CHICEVIČ Elian0601:20,5163* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph01:22,8
MENDLÍK Štěpán0501:21,5064* 0%18/06_LOP_MoP01:22,2
BABCZYNSKI Dan0701:21,8866* 1%18/06_LOP_MoP01:23,1
MIKULA Šimon0701:22,6469-3%18/01_Neratovice01:19,65
BROUK Štěpán0801:25,2271* 5%18/09_OSPpMoP01:29,9
TEODORIDIS Kostas0801:26,5873* 2%18/09_OSPpMoP01:29,2
JEČNÝ Ivar0601:26,6774-2%17/10_OSPpMoP01:24,9
MIKULA Andrej0901:30,1076* 11%17/12_MVCKladno01:41,8
CHICEVIČ Nikola0801:37,3384* 1%18/04_PulecPisek01:38,6
PETROVICKÝ Adam0901:38,3585* 4%18/06_LOP_MoP01:42,6
JEČNÝ Adam0901:39,5787* 1%18/06_LOP_MoP01:41,2
volný způsob 200 m
HRDLIČKA Matěj0402:03,383* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph02:06,6
RYBA Ondřej0502:11,157* 1%18/03_Velikonoce02:13,61
HROUDA Lukáš0502:12,398* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph02:14,6
ZVOLSKÝ Vojtěch0502:13,039* 2%18/09_VCChom02:15,97
CHUCHVALEC Vít0402:13,0910* 3%18/09_VCChom02:17,77
NOVOTNÝ Robert0402:15,7315-1%18/05_jKPŽ_st_Ph02:13,7
VAVŘINA Matěj0502:19,9619-1%18/05_jKPŽ_st_Ph02:18,0
IVANOV Alexey0402:20,8121* 7%16/09_VCChomutov02:31,89
BITTNER Jiří0502:23,90240%18/05_jKPŽ_st_Ph02:23,8
NADEEV Ivan0502:24,8527* 1%18/09_VCChom02:27,36
DROZD Tobiáš0602:35,9042* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph02:37,2
HRDLIČKA Štěpán0802:41,1847* 1%18/06_LP10_Č02:44,2
CHICEVIČ Elian0603:02,2954- - -
motýlek 100 m
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:09,105* 6%18/09_VCChom01:13,90
NADEEV Ivan0501:17,7112* 0%18/09_VCChom01:18,26
STŘEŠINKA Jakub0501:25,3920- - -
TEODORIDIS Kostas0801:38,0928-2%18/09_OSPpMoP01:35,5
BABCZYNSKI Dan0701:44,3330- - -
polohový závod 100 m
RYBA Ondřej0501:10,362* 0%18/03_Velikonoce01:10,76
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:10,533* 0%18/09_VCChom01:11,16
CHUCHVALEC Vít0401:10,845* 4%18/09_VCChom01:13,89
BITTNER Jiří0501:13,147* 5%18/03_Velikonoce01:17,12
VAVŘINA Matěj0501:15,18100%18/03_Velikonoce01:14,76
NADEEV Ivan0501:17,93150%18/09_VCChom01:17,16
DROZD Tobiáš0601:22,5224-1%18/09_OSPpMoP01:21,3
RASZKA Vítězslav0501:23,0127* 14%17/11_pKPŽ_st_Ph01:36,7
STŘEŠINKA Jakub0501:23,8028* 10%17/11_pKPŽ_st_Ph01:33,8
KOTEN Oliver0701:24,0730-1%18/09_OSPpMoP01:23,0
HRDLIČKA Štěpán0801:27,23370%18/06_LP10_Č01:26,6
MACHÁČEK Oliver0701:28,2339* 4%18/05_jKPŽ_ml_Ph01:32,3
TEODORIDIS Kostas0801:38,97450%18/04_PulecPisek01:38,0
MIKULA Andrej0901:40,6047* 7%18/04_PulecPisek01:48,4
BROUK Štěpán0801:41,4949* 0%18/04_PulecPisek01:42,5
PETROVICKÝ Adam0901:45,3350* 14%18/04_PulecPisek02:02,6
polohový závod 200 m
NOVOTNÝ Robert0402:38,7410-1%18/05_jKPŽ_st_Ph02:36,7
MIKULA Šimon0703:26,1729* 1%18/05_jKPŽ_ml_Ph03:29,7
prsa 100 m
BITTNER Jiří0501:18,4230%18/05_jKPŽ_st_Ph01:17,7
VAVŘINA Matěj0501:20,895-2%18/05_jKPŽ_st_Ph01:19,2
CHUCHVALEC Vít0401:21,698* 2%18/09_VCChom01:23,67
RASZKA Vítězslav0501:28,8816* 2%18/06_LOP_MoP01:31,6
HRDLIČKA Štěpán0801:33,4121* 1%18/06_LP10_Č01:34,7
DROZD Tobiáš0601:33,4222* 1%18/09_OSPpMoP01:35,3
MACHÁČEK Oliver0701:37,5225-1%18/09_VCChom01:36,05
BROUK Štěpán0801:45,5334* 3%18/09_OSPpMoP01:49,3
KEJLA Filip0701:48,0535* 4%18/06_LOP_MoP01:53,2
CHICEVIČ Elian0601:49,12370%18/05_jKPŽ_st_Ph01:48,8
TEODORIDIS Kostas0801:50,48380%18/04_PulecPisek01:49,5
MIKULA Andrej0901:51,3239- - -
PETROVICKÝ Adam0901:59,1944* 0%18/06_LOP_MoP01:59,3
CHICEVIČ Nikola0802:01,3145* 6%18/04_PulecPisek02:09,7
SOUKUP Daniel0902:18,5047- - -
prsa 200 m
HRDLIČKA Matěj0402:38,582* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph02:40,7
IVANOV Alexey0402:45,4530%18/03_Velikonoce02:44,71
BITTNER Jiří0502:49,314* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph02:49,8
RYBA Ondřej0502:53,787-3%18/03_Velikonoce02:47,41
HROUDA Lukáš0502:56,249* 3%18/05_jKPŽ_st_Ph03:02,8
JEČNÝ Ivar0603:49,1016* 0%17/11_pKPŽ_ml_Ph03:51,2
KEJLA Filip0703:52,2417- - -
znak 100 m
NOVOTNÝ Robert0401:14,9410-3%18/06_LOP_MoP01:12,1
KOTEN Oliver0701:23,1626-5%18/06_LP11_Č01:18,9
CHUCHVALEC Aleš0701:25,33330%18/09_VCChom01:25,02
KEJLA Filip0701:41,9341* 0%18/05_jKPŽ_ml_Ph01:42,3
CHICEVIČ Nikola0801:44,7042* 2%18/05_jKPŽ_ml_Ph01:47,8
JEČNÝ Adam0901:45,7443- - -
znak 200 m
RYBA Ondřej0502:31,436* 6%17/12_ZMČR1202:42,13
HROUDA Lukáš0502:33,337* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph02:37,1
KOTEN Oliver0702:52,68190%18/05_jKPŽ_ml_Ph02:52,4
CHUCHVALEC Aleš0703:03,8825-3%18/09_VCChom02:58,40
MENDLÍK Štěpán0503:25,6828* 1%17/11_pKPŽ_st_Ph03:28,1


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
PCMoPPodzimní cena MotorletuPraha - Radlice25K13.10.