Podzimní Krajské přebory žactva starší 2004-2006

Vydáno dne 22. 10. 2018 (počet přístupů 453)



Termín:pátek, sobota 9.-10.11.2018
Vedoucí akce:Radek Žikeš, jednicka@skmop.cz
Termín přihlášek:31.10.2018
Odhlášky:dle jednotlivých družstev
Termín odhlášek:7.11.2018
Místo konání:Zelený pruh
Startovné:hrazeno oddílem
Sraz:pátek 17:30, sobota 8:30 před bazénem
Program:pátek: rozplavání 18:00, závody 18:45
sobota: rozplavání 9:00, závody 9:45
Strava:Doporučujeme připravit dětem oběd na bazén, 2l neperlivé vody nebo lehce slazené šťávy.
Poznámka:Plavky na každý start, pantofle, kraťasy, triko, ručník
Seznam přijatých:všichni přihlášení budou přijati
Propozice18p-kpz_A-rozpis.pdf

jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKÁ Zita052 200 VZ02:27,99
4 100 P 01:34,5
12 800 VZ11:04,5
13  50 VZ00:32,3
17 100 Z 01:18,78
19 400 VZ05:24,1
24 200 Z 02:45,72
30 100 VZ01:08,67
32 400 PZ
DANILINA Ekaterina046 200 M 02:39,53
12 800 VZ10:22,8
15 200 PZ02:37,69
19 400 VZ05:10,4
26 100 M 01:14,6
32 400 PZ05:36,3
DOBROVODSKÁ Sára062 200 VZ
4 100 P 01:53,4
8 100 PZ01:51,4
13  50 VZ00:42,2
17 100 Z 01:51,9
24 200 Z 
30 100 VZ01:30,2
DVOŘÁKOVÁ Ivana044 100 P 01:26,8
12 800 VZ11:36,14
13  50 VZ00:31,2
17 100 Z 01:23,09
28 200 P 03:09,07
30 100 VZ01:07,5
FERUSOVÁ Alexandra062 200 VZ02:18,74
4 100 P 01:23,49
8 100 PZ01:14,60
13  50 VZ00:30,9
15 200 PZ02:43,48
19 400 VZ05:05,95
28 200 P 02:58,06
30 100 VZ01:05,98
HLÁVKOVÁ Ester066 200 M 03:24,90
8 100 PZ01:27,1
13  50 VZ00:33,2
17 100 Z 01:26,08
26 100 M 01:28,84
30 100 VZ01:14,89
HLÁVKOVÁ Olivie062 200 VZ02:30,58
8 100 PZ01:25,97
13  50 VZ00:33,15
17 100 Z 01:22,38
19 400 VZ06:42,9
24 200 Z 02:56,03
26 100 M 01:31,9
30 100 VZ01:11,50
KOHOUTOVÁ Barbora064 100 P 01:30,26
8 100 PZ01:30,0
13  50 VZ00:35,2
19 400 VZ06:01,5
28 200 P 03:29,34
30 100 VZ01:14,50
LANGMAYEROVÁ Tereza042 200 VZ02:17,2
12 800 VZ10:01,0
13  50 VZ00:29,62
19 400 VZ04:50,26
26 100 M 01:21,09
30 100 VZ01:03,68
MICHALOVÁ Nela062 200 VZ
4 100 P 01:54,90
8 100 PZ01:41,5
13  50 VZDi:sk,v
15 200 PZ
30 100 VZDi:sk,v
NĚMCOVÁ Anna052 200 VZ02:24,64
12 800 VZ
15 200 PZ02:52,9
17 100 Z 01:16,65
19 400 VZ
24 200 Z 02:37,95
30 100 VZ01:10,4
NĚMEČKOVÁ Veronika064 100 P 01:32,8
8 100 PZ01:24,5
13  50 VZ00:31,8
17 100 Z 01:31,1
28 200 P 03:27,3
30 100 VZ01:09,38
ŠEBOVÁ Kristýna042 200 VZ02:18,40
4 100 P 01:26,47
13  50 VZ00:30,81
15 200 PZ02:37,63
26 100 M 01:12,02
30 100 VZ01:05,35
VAŘEKOVÁ Anna054 100 P 01:25,1
15 200 PZ02:58,1
17 100 Z 01:28,31
28 200 P 03:06,7
30 100 VZ01:14,1
ZÁVADOVÁ Petra062 200 VZ02:13,78
8 100 PZ01:11,17
13  50 VZ00:28,81
15 200 PZ02:31,87
17 100 Z 01:08,21
24 200 Z 02:26,42
30 100 VZ01:01,52
jménor.n.č.d.disciplínačas
BITTNER Jiří051 200 VZ02:20,7
3 100 P 01:17,5
9 400 VZ05:00,5
14  50 VZ00:30,0
18 100 Z 01:20,37
29 200 P 02:49,31
31 100 VZ01:06,0
DROZD Tobiáš061 200 VZ02:35,1
3 100 P 01:33,0
7 100 PZ01:21,3
14  50 VZ00:32,1
16 200 PZ
18 100 Z 01:26,7
29 200 P 03:35,58
31 100 VZ01:10,5
HRDLIČKA Matěj041 200 VZ02:03,38
3 100 P 01:15,1
14  50 VZ00:27,4
16 200 PZ02:28,8
221500 VZ18:11,0
27 100 M 01:10,3
29 200 P 02:38,58
31 100 VZ00:57,11
HROUDA Lukáš051 200 VZ02:12,39
9 400 VZ04:46,4
14  50 VZ00:28,4
16 200 PZ02:40,26
18 100 Z 01:11,23
25 200 Z 02:33,33
31 100 VZ01:01,88
CHICEVIČ Elian061 200 VZ03:02,29
3 100 P 01:48,8
7 100 PZ01:36,4
14  50 VZ00:35,8
18 100 Z 01:36,5
25 200 Z 
31 100 VZ01:20,51
CHUCHVALEC Vít041 200 VZ02:13,09
3 100 P 01:21,69
14  50 VZ00:27,09
16 200 PZ02:44,6
18 100 Z 01:16,98
25 200 Z 02:51,2
31 100 VZ00:59,61
IVANOV Alexey043 100 P 01:16,1
9 400 VZ04:52,2
16 200 PZ02:34,8
18 100 Z 01:14,5
25 200 Z 02:37,1
29 200 P 02:44,71
33 400 PZ05:46,15
JEČNÝ Ivar063 100 P 01:41,6
7 100 PZ01:38,1
14  50 VZ00:37,3
18 100 Z 01:40,0
27 100 M 01:56,5
31 100 VZ01:24,9
MENDLÍK Štěpán053 100 P 01:45,5
14  50 VZ00:35,9
18 100 Z 01:31,8
31 100 VZ01:21,50
NADEEV Ivan051 200 VZ02:24,85
3 100 P 01:29,56
5 200 M 
14  50 VZ00:31,2
16 200 PZ02:52,1
27 100 M 01:17,71
33 400 PZ06:24,1
NOVOTNÝ Robert041 200 VZ02:13,7
9 400 VZ04:54,9
14  50 VZ00:27,8
18 100 Z 01:12,1
27 100 M 01:15,85
31 100 VZ00:59,6
NOVOTNÝ Šimon051 200 VZ02:21,4
5 200 M 02:50,8
9 400 VZ04:58,3
14  50 VZ00:30,9
16 200 PZ02:35,6
18 100 Z 01:15,9
25 200 Z 02:41,9
27 100 M 01:18,63
33 400 PZ05:39,2
RASZKA Vítězslav051 200 VZ02:47,6
3 100 P 01:28,88
9 400 VZ06:09,6
14  50 VZ00:32,5
16 200 PZ03:06,8
18 100 Z 01:36,0
29 200 P 03:28,5
31 100 VZ01:12,35
RYBA Ondřej051 200 VZ02:10,3
3 100 P 01:18,9
9 400 VZ04:39,1
14  50 VZ00:28,8
16 200 PZ02:29,0
221500 VZ18:13,9
25 200 Z 02:31,43
29 200 P 02:47,41
33 400 PZ05:18,7
STŘEŠINKA Jakub051 200 VZ02:43,0
5 200 M 
14  50 VZ00:34,0
16 200 PZ03:25,8
27 100 M 01:25,39
31 100 VZ01:13,11
ŠPAŇÁR Ondřej041 200 VZ02:01,1
9 400 VZ04:18,5
14  50 VZ00:26,18
18 100 Z 01:07,86
27 100 M 01:04,8
31 100 VZ00:55,76
VAVŘINA Matěj051 200 VZ02:17,7
3 100 P 01:19,2
9 400 VZ05:57,6
14  50 VZ00:29,7
16 200 PZ02:35,5
221500 VZ19:18,4
31 100 VZ01:04,34
33 400 PZ05:31,1
ZVOLSKÝ Vojtěch051 200 VZ02:13,03
5 200 M 02:54,43
9 400 VZ04:52,8
14  50 VZ00:30,09
16 200 PZ02:39,1
221500 VZ18:07,6
27 100 M 01:09,10
31 100 VZ01:01,37
33 400 PZ05:27,21

Počet přihlášených závodníků
 muži:18 ženy:15 celkem:33
Počet přihlášených startů
 muži:129 ženy:99 celkem:228