Krajský přebor žactva v dlouhých tratích

Vydáno dne 25. 10. 2018 (počet přístupů 130)


V neděli 21.10. se starší II.dr.a I.dr.zúčastnilo Krajských přeborů žactva na dlouhých tratích.


Mladší měli trať 800m VZ, starší 1500m.

Na stupně nejvyšší se skvělými časy dosáhli podle věkových kategorií plavci MoP:
r.2004: Matěj HRDLIČKA, Tereza LANGMAJEROVÁ, Ekaterina DANILINA a Ivana DVOŘÁKOVÁ,
r. 2005: Vojtěch ZVOLSKÝ, Anna NĚMCOVÁ a Zita BABCZYNSKÁ,
r.2006: Petra ZÁVADOVÁ a  Saša FERUSOVÁ,
r.2007: Oliver KOTEN
r.2008: Štěpán HRDLIČKA a Rozálie CEJPKOVÁ

Všem sportovcům posíláme gratulace!

jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 800 m
TOTOVÁ Adéla0714:25,413- - -
BURZOVÁ Nela0714:35,615- - -
CEJPKOVÁ Rozálie0814:42,416- - -
KYPTOVÁ Kristýna0814:49,617- - -
JUNKOVÁ Tereza0814:51,018- - -
SCHOLZOVÁ Barbora0714:55,319- - -
WITTENBERGEROVÁ Emma0815:15,021- - -
SCHOLZOVÁ Adéla0817:24,624- - -
volný způsob 1500 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0419:33,52* 1%18/03_jKP_dt_Ph19:49,3
ZÁVADOVÁ Petra0619:47,53* 2%18/03_jKP_dt_Ph20:12,7
DANILINA Ekaterina0420:11,43* 2%18/03_jKP_dt_Ph20:39,3
NĚMCOVÁ Anna0520:20,14- - -
FERUSOVÁ Alexandra0620:34,75* 0%18/03_jKP_dt_Ph20:44,7
BABCZYNSKÁ Zita0520:55,26* 1%18/03_jKP_dt_Ph21:16,9
DVOŘÁKOVÁ Ivana0420:55,97* 0%18/03_jKP_dt_Ph21:07,8
HLÁVKOVÁ Olivie0622:19,27* 4%18/03_jKP_dt_Ph23:19,9
NĚMEČKOVÁ Veronika0623:17,714- - -
KOHOUTOVÁ Barbora0623:18,515- - -
HLÁVKOVÁ Ester0623:23,717- - -
VAŘEKOVÁ Anna0523:33,918* 1%18/03_jKP_dt_Ph23:58,8
MICHALOVÁ Nela0627:53,931- - -
DOBROVODSKÁ Sára0629:42,132- - -
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 800 m
KOTEN Oliver0712:06,030%18/03_jKP_dt_Ph12:02,8
HRDLIČKA Štěpán0812:06,84* 3%18/03_jKP_dt_Ph12:34,8
CHUCHVALEC Aleš0712:26,75* 4%18/03_jKP_dt_Ph13:04,4
MIKULA Šimon0712:59,98-1%18/03_jKP_dt_Ph12:48,5
MACHÁČEK Oliver0713:06,511* 6%18/03_jKP_dt_Ph14:05,5
BABCZYNSKI Dan0713:20,413* 6%17/11_KPŽdl14:19,5
TEODORIDIS Kostas0814:24,316- - -
EISENHAMMER Albert0814:28,018- - -
volný způsob 1500 m
ZVOLSKÝ Vojtěch0518:07,61* 4%18/05_jKPŽ_st_Ph18:56,5
HRDLIČKA Matěj0418:15,230%18/03_jKP_dt_Ph18:11,0
HROUDA Lukáš0518:24,24* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph18:57,5
RYBA Ondřej0518:35,75-1%18/05_jKPŽ_st_Ph18:13,9
NOVOTNÝ Robert0418:57,550%18/05_jKPŽ_st_Ph18:49,7
IVANOV Alexey0418:57,66* 1%18/03_jKP_dt_Ph19:11,2
BITTNER Jiří0519:36,86* 6%18/03_jKP_dt_Ph20:56,3
NADEEV Ivan0520:48,08* 9%17/11_KPŽdl23:00,7
DROZD Tobiáš0622:18,415* 3%18/03_jKP_dt_Ph23:13,3
RASZKA Vítězslav0522:40,117* 16%17/11_pKPŽ_st_Ph27:03,8
CHICEVIČ Elian0626:24,029- - -


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
KPŽdlKrajský přebor žactva v dlouhých tratíchPraha - Radlice25K21.10.