KPŽ mladší (2007 - 2008), neděle 11.11.2018 | |
Vedoucí akce: | Jan Langmayer, dvojka@skmop.cz, 603 480 027 |
Termín přihlášek: | 31.10.2018 |
Odhlášky: | dle jednotlivých družstev - pripravka@skmop.cz, dvojka@skmop.cz |
Termín odhlášek: | 9.11.2018 |
Místo konání: | Praha - Radlice |
Startovné: | hrazeno oddílem |
Sraz: | 7:30 ve vestibulu |
Program: | společná rozcvička 7:50, rozplavání 8:00 |
závody 8:30 | |
rozplavání odpoledne 13:30 | |
závody 14:00 | |
předpokládané ukončení 17:30 | |
Poznánka: | Plavky na každý start, pantofle, kraťasy, triko, ručník. Doporučujeme připravit dětem oběd na bazén. Ideální jsou těstoviny se zeleninou a drůbežím masem. Na celou délku závodů připravit energickou svačinu. Ovoce, zeleninu, müslli, ořísky, hořkou čokoládu a 2l neperlivé vody nebo lehce slazené šťávy. |
Seznam přijatých: | všichni přihlášení budou přijati |
Propozice | 18p-kpz_B-rozpis.pdf |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BURZOVÁ Nela | 07 | 3 | 200 P | 03:40,3 |
7 | 50 VZ | 00:35,99 | ||
11 | 100 PZ | 01:32,5 | ||
18 | 100 VZ | 01:26,75 | ||
20 | 100 P | 01:36,93 | ||
26 | 50 M | 00:43,95 | ||
CEJPKOVÁ Rozálie | 08 | 7 | 50 VZ | 00:36,2 |
9 | 100 M | 01:41,20 | ||
11 | 100 PZ | 01:31,5 | ||
18 | 100 VZ | 01:25,0 | ||
20 | 100 P | 01:42,5 | ||
26 | 50 M | 00:41,4 | ||
HOBSTOVÁ Mia | 08 | 1 | 100 Z | |
7 | 50 VZ | 00:41,9 | ||
20 | 100 P | |||
24 | 50 Z | 00:56,1 | ||
JUNKOVÁ Tereza | 08 | 5 | 50 P | 00:56,8 |
7 | 50 VZ | 00:42,2 | ||
13 | 200 VZ | |||
18 | 100 VZ | 01:30,19 | ||
20 | 100 P | 01:58,88 | ||
26 | 50 M | 00:52,3 | ||
KNAPOVÁ Radka | 08 | 5 | 50 P | 00:53,4 |
7 | 50 VZ | 00:36,9 | ||
11 | 100 PZ | 01:46,5 | ||
18 | 100 VZ | 01:30,0 | ||
24 | 50 Z | 00:47,6 | ||
26 | 50 M | 00:54,9 | ||
KYPTOVÁ Kristýna | 08 | 1 | 100 Z | 01:41,3 |
11 | 100 PZ | 01:40,13 | ||
13 | 200 VZ | |||
18 | 100 VZ | 01:32,6 | ||
20 | 100 P | 01:51,45 | ||
24 | 50 Z | 00:46,9 | ||
SCHOLZOVÁ Adéla | 08 | 5 | 50 P | 00:54,2 |
7 | 50 VZ | 00:41,0 | ||
11 | 100 PZ | 01:47,7 | ||
18 | 100 VZ | 01:38,1 | ||
24 | 50 Z | 00:48,0 | ||
26 | 50 M | 00:52,8 | ||
SCHOLZOVÁ Barbora | 06 | 1 | 100 Z | 01:37,0 |
7 | 50 VZ | 00:38,5 | ||
11 | 100 PZ | 01:30,7 | ||
18 | 100 VZ | 01:25,00 | ||
20 | 100 P | 01:42,42 | ||
26 | 50 M | 00:46,1 | ||
SMOLÍKOVÁ Kateřina | 08 | 1 | 100 Z | |
5 | 50 P | 00:55,6 | ||
7 | 50 VZ | 00:51,2 | ||
18 | 100 VZ | |||
20 | 100 P | 02:02,4 | ||
24 | 50 Z | 00:59,7 | ||
TICHÁ Alena | 08 | 1 | 100 Z | 02:06,5 |
7 | 50 VZ | 00:49,2 | ||
11 | 100 PZ | 02:04,8 | ||
18 | 100 VZ | 01:51,1 | ||
24 | 50 Z | 00:57,3 | ||
TOTOVÁ Adéla | 07 | 7 | 50 VZ | 00:39,9 |
11 | 100 PZ | 01:48,9 | ||
13 | 200 VZ | |||
18 | 100 VZ | 01:25,88 | ||
20 | 100 P | 01:55,2 | ||
VOCETKOVÁ Zuzana | 08 | 1 | 100 Z | |
7 | 50 VZ | 00:52,2 | ||
11 | 100 PZ | |||
18 | 100 VZ | 02:12,5 | ||
20 | 100 P | |||
24 | 50 Z | 00:59,5 | ||
WITTENBERGEROVÁ Emma | 08 | 5 | 50 P | 00:47,1 |
11 | 100 PZ | Di:sk,v | ||
20 | 100 P | 01:42,1 | ||
24 | 50 Z | 00:45,6 | ||
30 | 400 VZ | |||
ZAVŘELOVÁ Nela | 08 | 5 | 50 P | |
7 | 50 VZ | |||
18 | 100 VZ | 01:40,87 | ||
20 | 100 P | 01:58,68 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKI Dan | 07 | 2 | 100 Z | 01:37,3 |
4 | 200 P | 03:52,9 | ||
10 | 100 M | 01:44,33 | ||
17 | 100 VZ | 01:21,88 | ||
19 | 100 P | 01:45,9 | ||
25 | 50 M | 00:45,7 | ||
BROUK Štěpán | 08 | 6 | 50 P | 00:49,7 |
8 | 50 VZ | 00:38,7 | ||
17 | 100 VZ | 01:25,22 | ||
19 | 100 P | 01:45,53 | ||
23 | 50 Z | 00:48,8 | ||
EISENHAMMER Albert | 08 | 6 | 50 P | 00:48,4 |
12 | 100 PZ | 01:43,4 | ||
19 | 100 P | 01:50,3 | ||
23 | 50 Z | 00:44,34 | ||
GURNEY William | 07 | 2 | 100 Z | 01:51,7 |
8 | 50 VZ | 00:35,6 | ||
17 | 100 VZ | 01:38,1 | ||
19 | 100 P | 02:10,5 | ||
HRDLIČKA Štěpán | 08 | 6 | 50 P | 00:42,8 |
8 | 50 VZ | 00:34,6 | ||
12 | 100 PZ | 01:26,6 | ||
17 | 100 VZ | 01:14,1 | ||
19 | 100 P | 01:33,41 | ||
29 | 200 VZ | 02:39,9 | ||
CHICEVIČ Nikola | 08 | 2 | 100 Z | 01:44,70 |
8 | 50 VZ | 00:41,5 | ||
12 | 100 PZ | 01:57,3 | ||
17 | 100 VZ | 01:37,33 | ||
23 | 50 Z | 00:47,1 | ||
CHUCHVALEC Aleš | 07 | 2 | 100 Z | 01:25,02 |
8 | 50 VZ | 00:34,99 | ||
12 | 100 PZ | 01:29,9 | ||
17 | 100 VZ | 01:15,2 | ||
21 | 200 Z | 02:58,40 | ||
29 | 200 VZ | 02:57,3 | ||
KEJLA Filip | 07 | 2 | 100 Z | 01:41,93 |
8 | 50 VZ | 00:43,5 | ||
12 | 100 PZ | 01:46,5 | ||
17 | 100 VZ | 01:37,5 | ||
19 | 100 P | 01:48,05 | ||
25 | 50 M | 01:07,8 | ||
KOTEN Oliver | 07 | 2 | 100 Z | 01:18,8 |
8 | 50 VZ | 00:33,1 | ||
12 | 100 PZ | 01:23,0 | ||
21 | 200 Z | 02:52,4 | ||
27 | 200 PZ | 02:59,7 | ||
KRNÁČ Sebastian | 08 | 2 | 100 Z | |
8 | 50 VZ | |||
17 | 100 VZ | |||
23 | 50 Z | |||
MACHÁČEK Oliver | 07 | 4 | 200 P | 03:24,68 |
8 | 50 VZ | 00:35,1 | ||
12 | 100 PZ | 01:28,23 | ||
19 | 100 P | 01:36,05 | ||
27 | 200 PZ | 03:22,9 | ||
MIKULA Šimon | 07 | 4 | 200 P | |
8 | 50 VZ | 00:35,0 | ||
12 | 100 PZ | 01:33,4 | ||
19 | 100 P | 01:39,7 | ||
25 | 50 M | 00:43,7 | ||
32 | 800 VZ | 12:48,5 | ||
MITKA Daniel | 08 | 6 | 50 P | 00:51,3 |
8 | 50 VZ | 00:38,8 | ||
12 | 100 PZ | 01:41,2 | ||
17 | 100 VZ | 01:30,3 | ||
19 | 100 P | 01:50,6 | ||
23 | 50 Z | 00:47,1 | ||
TEODORIDIS Kostas | 08 | 2 | 100 Z | 01:42,5 |
6 | 50 P | 00:50,8 | ||
10 | 100 M | 01:35,5 | ||
25 | 50 M | 00:40,6 | ||
29 | 200 VZ | |||
TRANQUILLINI Marek | 07 | 8 | 50 VZ | 00:43,7 |
12 | 100 PZ | |||
17 | 100 VZ | 01:43,8 | ||
19 | 100 P | |||
25 | 50 M |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 15 | ženy: | 14 | celkem: | 29 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 78 | ženy: | 77 | celkem: | 155 |