Podzimní Krajské přebory žactva starší 2004-2006

Vydáno dne 13. 11. 2018 (počet přístupů 128)


Jak dopadly KPŽ ročníku 2004-2006 pro plavce SKMop? Jedním slovem SKVĚLE!

Naši plavci převedli nádherné výkony a pokud bychom měli vyjmenovat i jen první tři místa, tak máme tento článek jen plný jmen, což je skvělé a jsme za to velmi rádi!
Jedno jméno je potřeba napsat a to Vojtěch ZVOLSKÝ. Vojtovi se podařilo překonat dva oddílové rekordy a to na 400PZ a 200M. Velké gratulace!

Všem plavcům velmi gratulujeme a přejeme jak dětem, tak trenérům, aby tato skvělá umístění byla otevřenou cestou k mistrákům a pohárovým závodům!



jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
ZÁVADOVÁ Petra0600:28,81* 0%18/07_LMČR1200:28,81
FERUSOVÁ Alexandra0600:30,16* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph00:30,9
ŠEBOVÁ Kristýna0400:30,38* 1%18/10_VCPrahy00:30,81
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:31,818-1%18/05_jKPŽ_st_Ph00:31,2
BABCZYNSKÁ Zita0500:32,6240%18/01_Neratovice00:32,48
NĚMEČKOVÁ Veronika0600:32,725-2%18/10_PCJindHrad00:31,8
HLÁVKOVÁ Olivie0600:32,727* 1%18/01_Neratovice00:33,15
HLÁVKOVÁ Ester0600:33,5330%18/10_PCJindHrad00:33,2
KOHOUTOVÁ Barbora0600:34,744* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph00:35,2
DOBROVODSKÁ Sára0600:41,565* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph00:42,2
volný způsob 100 m
ZÁVADOVÁ Petra0601:03,81-3%18/07_LMČR1201:01,52
ŠEBOVÁ Kristýna0401:05,830%18/10_PCMoP01:05,35
FERUSOVÁ Alexandra0601:06,250%18/09_VCChom01:05,98
NĚMCOVÁ Anna0501:07,89* 3%18/10_PCJindHrad01:10,4
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:07,8100%18/05_jKPŽ_st_Ph01:07,5
BABCZYNSKÁ Zita0501:08,8150%18/09_VCChom01:08,67
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:10,619-1%18/10_PCMoP01:09,38
HLÁVKOVÁ Olivie0601:11,9210%18/09_VCChom01:11,50
HLÁVKOVÁ Ester0601:14,732* 0%18/10_PCMoP01:14,89
VAŘEKOVÁ Anna0501:15,033-1%18/06_LOP_MoP01:14,1
KOHOUTOVÁ Barbora0601:17,642-4%18/10_PCMoP01:14,50
DOBROVODSKÁ Sára0601:33,265-3%18/09_OSPpMoP01:30,2
volný způsob 200 m
ZÁVADOVÁ Petra0602:15,31-1%18/10_PCMoP02:13,78
ŠEBOVÁ Kristýna0402:18,02* 0%18/10_PCMoP02:18,40
FERUSOVÁ Alexandra0602:19,430%18/10_PCMoP02:18,74
NĚMCOVÁ Anna0502:22,06* 1%18/10_PCMoP02:24,64
HLÁVKOVÁ Olivie0602:31,5130%18/10_PCMoP02:30,58
DOBROVODSKÁ Sára0603:20,443- - -
volný způsob 400 m
DANILINA Ekaterina0404:53,42* 5%18/05_jKPŽ_st_Ph05:10,4
FERUSOVÁ Alexandra0604:58,13* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph05:06,4
BABCZYNSKÁ Zita0505:06,96* 5%18/05_jKPŽ_st_Ph05:24,1
NĚMCOVÁ Anna0505:15,28- - -
HLÁVKOVÁ Olivie0605:22,412* 19%17/02_OSPjMoP06:42,9
KOHOUTOVÁ Barbora0606:02,8250%18/05_jKPŽ_st_Ph06:01,5
volný způsob 800 m
DANILINA Ekaterina0410:09,72* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph10:22,8
NĚMCOVÁ Anna0510:38,04- - -
DVOŘÁKOVÁ Ivana0410:59,06- - -
motýlek 100 m
ŠEBOVÁ Kristýna0401:12,620%18/10_PCMoP01:12,02
DANILINA Ekaterina0401:13,23* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph01:14,6
HLÁVKOVÁ Ester0601:31,614-3%18/10_PCMoP01:28,84
HLÁVKOVÁ Olivie0601:32,7160%17/12_ZP11_Č01:31,9
motýlek 200 m
DANILINA Ekaterina0402:36,61* 1%18/10_PCMoP02:39,53
HLÁVKOVÁ Ester0603:26,070%18/10_PCMoP03:24,90
polohový závod 100 m
ZÁVADOVÁ Petra0601:11,210%18/07_LMČR1201:11,17
FERUSOVÁ Alexandra0601:15,260%18/10_PCMoP01:14,60
HLÁVKOVÁ Olivie0601:23,320* 3%18/03_Velikonoce01:25,97
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:23,421* 1%18/10_PCJindHrad01:24,5
HLÁVKOVÁ Ester0601:29,942-3%18/10_PCJindHrad01:27,1
KOHOUTOVÁ Barbora0601:31,145-1%18/10_PCJindHrad01:30,0
DOBROVODSKÁ Sára0601:50,157* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph01:51,4
polohový závod 200 m
ZÁVADOVÁ Petra0602:31,81* 0%18/10_PCMoP02:31,87
ŠEBOVÁ Kristýna0402:35,72* 1%18/10_VCPrahy02:37,63
DANILINA Ekaterina0402:38,250%18/10_PCMoP02:37,69
FERUSOVÁ Alexandra0602:38,96* 2%18/03_Velikonoce02:43,48
NĚMCOVÁ Anna0502:45,010* 4%18/10_PCJindHrad02:52,9
VAŘEKOVÁ Anna0502:58,2150%18/05_jKPŽ_st_Ph02:58,1
polohový závod 400 m
DANILINA Ekaterina0405:35,62* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph05:36,3
prsa 100 m
FERUSOVÁ Alexandra0601:24,1100%18/10_PCMoP01:23,49
VAŘEKOVÁ Anna0501:25,9120%18/05_jKPŽ_st_Ph01:25,1
ŠEBOVÁ Kristýna0401:26,013* 0%18/09_VCChom01:26,47
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:29,417-2%18/06_LOP_MoP01:26,8
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:33,5250%18/10_PCJindHrad01:32,8
KOHOUTOVÁ Barbora0601:36,532-6%18/03_Velikonoce01:30,26
DOBROVODSKÁ Sára0601:52,243* 1%18/09_OSPpMoP01:53,4
prsa 200 m
FERUSOVÁ Alexandra0602:59,280%18/10_PCMoP02:58,06
VAŘEKOVÁ Anna0503:05,411* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph03:06,7
DVOŘÁKOVÁ Ivana0403:09,2140%18/09_VCChom03:09,07
NĚMEČKOVÁ Veronika0603:22,621* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph03:27,3
KOHOUTOVÁ Barbora0603:32,327* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph03:33,7
znak 100 m
ZÁVADOVÁ Petra0601:10,91-3%18/07_LMČR1201:08,21
NĚMCOVÁ Anna0501:16,860%18/10_PCMoP01:16,65
BABCZYNSKÁ Zita0501:19,613-1%18/10_PCMoP01:18,78
HLÁVKOVÁ Olivie0601:20,515* 2%18/09_VCChom01:22,38
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:22,019* 1%17/10_VCPlzně01:23,09
VAŘEKOVÁ Anna0501:26,731* 3%17/05_jKPŽ_st_Ph01:30,00
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:28,037* 3%18/05_jKPŽ_st_Ph01:31,1
HLÁVKOVÁ Ester0601:31,241-5%18/09_VCChom01:26,08
DOBROVODSKÁ Sára0601:50,955* 0%18/09_OSPpMoP01:51,9
znak 200 m
ZÁVADOVÁ Petra0602:29,91-2%18/07_LMČR1202:26,42
NĚMCOVÁ Anna0502:35,63* 1%18/10_PCMoP02:37,95
BABCZYNSKÁ Zita0502:45,77* 0%18/10_PCMoP02:45,72
HLÁVKOVÁ Olivie0602:51,312* 2%18/09_VCChom02:56,03
DOBROVODSKÁ Sára0603:51,932- - -
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
ŠPAŇÁR Ondřej0400:25,51* 2%17/12_ZM-SR00:26,23
HRDLIČKA Matěj0400:26,72* 2%18/06_LOP_MoP00:27,4
HROUDA Lukáš0500:27,74* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph00:28,4
NOVOTNÝ Robert0400:28,270%16/05_jKPŽst_Pha:,
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:28,910* 4%18/02_OSPjMoP00:30,2
RYBA Ondřej0500:28,9100%18/02_OSPjMoP00:28,8
BITTNER Jiří0500:29,314* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph00:30,0
VAVŘINA Matěj0500:29,415* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph00:29,7
NOVOTNÝ Šimon0500:31,0260%18/06_LOP_MoP00:30,9
RASZKA Vítězslav0500:31,027* 4%18/10_PCJindHrad00:32,5
NADEEV Ivan0500:31,329-2%18/10_PCMoP00:30,45
DROZD Tobiáš0600:32,2370%18/10_PCJindHrad00:32,1
STŘEŠINKA Jakub0500:32,844* 3%18/05_jKPŽ_st_Ph00:34,0
MENDLÍK Štěpán0500:34,952* 2%18/06_LOP_MoP00:35,9
CHICEVIČ Elian0600:35,8550%18/05_jKPŽ_st_Ph00:35,8
volný způsob 100 m
ŠPAŇÁR Ondřej0400:55,31* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph00:55,8
HRDLIČKA Matěj0400:58,13-1%18/10_PCMoP00:57,11
HROUDA Lukáš0501:01,46* 0%18/09_VCChom01:01,88
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:02,37-1%18/10_PCMoP01:01,37
NOVOTNÝ Robert0401:02,48-4%18/06_LOP_MoP00:59,6
BITTNER Jiří0501:04,312* 2%18/10_PCJindHrad01:06,0
VAVŘINA Matěj0501:06,721-3%18/10_PCMoP01:04,34
RASZKA Vítězslav0501:08,224* 5%18/10_PCMoP01:12,35
DROZD Tobiáš0601:10,9340%18/10_PCJindHrad01:10,5
STŘEŠINKA Jakub0501:11,936* 1%18/10_PCMoP01:13,11
CHICEVIČ Elian0601:21,646-1%18/10_PCMoP01:20,51
volný způsob 200 m
ŠPAŇÁR Ondřej0401:57,71* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph02:01,1
HRDLIČKA Matěj0402:03,33* 0%18/10_PCMoP02:03,38
RYBA Ondřej0502:10,650%18/10_PCJindHrad02:10,3
HROUDA Lukáš0502:10,76* 1%18/10_PCMoP02:12,39
ZVOLSKÝ Vojtěch0502:12,08* 0%18/10_PCMoP02:13,03
NOVOTNÝ Robert0402:14,590%18/05_jKPŽ_st_Ph02:13,7
BITTNER Jiří0502:16,712* 2%18/10_PCJindHrad02:20,7
VAVŘINA Matěj0502:20,215-1%18/10_PCJindHrad02:17,7
NOVOTNÝ Šimon0502:21,5160%18/05_jKPŽ_st_Ph02:21,4
NADEEV Ivan0502:27,924-2%18/10_PCMoP02:24,85
RASZKA Vítězslav0502:31,730* 9%18/10_PCJindHrad02:47,6
STŘEŠINKA Jakub0502:33,433* 5%18/05_jKPŽ_st_Ph02:43,0
DROZD Tobiáš0602:34,235* 0%18/10_PCJindHrad02:35,1
CHICEVIČ Elian0603:01,649* 0%18/10_PCMoP03:02,29
volný způsob 400 m
ŠPAŇÁR Ondřej0404:13,72* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph04:18,5
RYBA Ondřej0504:31,34* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph04:39,1
ZVOLSKÝ Vojtěch0504:40,55* 4%18/05_jKPŽ_st_Ph04:52,8
HROUDA Lukáš0504:40,76* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph04:46,4
IVANOV Alexey0404:49,511* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph04:52,2
BITTNER Jiří0504:50,212* 3%18/05_jKPŽ_st_Ph05:00,5
NOVOTNÝ Robert0404:52,914* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph04:54,9
VAVŘINA Matěj0504:57,415* 16%16/02_OSPjMoPdt05:57,6
NOVOTNÝ Šimon0505:03,118-1%18/05_jKPŽ_st_Ph04:58,3
RASZKA Vítězslav0505:26,124* 11%18/05_jKPŽ_st_Ph06:09,6
volný způsob 1500 m
HRDLIČKA Matěj0417:33,93* 3%18/03_jKP_dt_Ph18:11,0
RYBA Ondřej0517:49,94* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph18:13,9
ZVOLSKÝ Vojtěch0517:58,85* 0%18/10_KPŽdl18:07,6
VAVŘINA Matěj0519:22,0100%18/03_jKP_dt_Ph19:18,4
motýlek 100 m
ŠPAŇÁR Ondřej0401:03,32* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph01:04,8
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:07,33* 2%18/10_PCMoP01:09,10
HRDLIČKA Matěj0401:08,35* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph01:10,3
NOVOTNÝ Robert0401:14,58* 3%18/03_Velikonoce01:16,85
NADEEV Ivan0501:19,413-2%18/10_PCMoP01:17,71
NOVOTNÝ Šimon0501:22,917-5%18/03_Velikonoce01:18,63
STŘEŠINKA Jakub0501:28,621-3%18/10_PCMoP01:25,39
motýlek 200 m
ZVOLSKÝ Vojtěch0502:32,44- - -
NOVOTNÝ Šimon0502:58,68-4%18/05_jKPŽ_st_Ph02:50,8
NADEEV Ivan0503:04,512- - -
polohový závod 100 m
CHICEVIČ Elian0601:36,5330%18/05_jKPŽ_st_Ph01:36,4
polohový závod 200 m
HRDLIČKA Matěj0402:24,73* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph02:28,8
RYBA Ondřej0502:28,15* 0%18/10_PCJindHrad02:29,0
ZVOLSKÝ Vojtěch0502:28,76* 6%18/05_jKPŽ_st_Ph02:39,1
HROUDA Lukáš0502:30,27* 7%18/03_Velikonoce02:42,04
IVANOV Alexey0402:34,9100%18/05_jKPŽ_st_Ph02:34,8
VAVŘINA Matěj0502:36,9110%18/05_jKPŽ_st_Ph02:35,5
NOVOTNÝ Šimon0502:40,912-3%18/05_jKPŽ_st_Ph02:35,6
RASZKA Vítězslav0502:48,420* 9%18/05_jKPŽ_st_Ph03:06,8
NADEEV Ivan0502:49,622* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph02:52,1
STŘEŠINKA Jakub0502:58,731* 13%17/11_pKPŽ_st_Ph03:25,8
DROZD Tobiáš0603:03,134- - -
polohový závod 400 m
ZVOLSKÝ Vojtěch0505:10,83* 5%18/09_VCChom05:27,21
RYBA Ondřej0505:11,04* 2%18/05_jKPŽ_st_Ph05:18,7
IVANOV Alexey0405:28,46* 5%17/05_jKPŽ_st_Ph05:46,15
VAVŘINA Matěj0505:38,49-2%18/05_jKPŽ_st_Ph05:31,1
NOVOTNÝ Šimon0505:44,211-1%18/05_jKPŽ_st_Ph05:39,2
NADEEV Ivan0505:54,913* 7%17/11_pKPŽ_st_Ph06:24,1
prsa 100 m
HRDLIČKA Matěj0401:14,41* 0%18/05_jKPŽ_st_Ph01:15,1
IVANOV Alexey0401:15,23* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph01:16,1
BITTNER Jiří0501:16,94* 0%18/10_PCJindHrad01:17,5
RYBA Ondřej0501:19,97-1%18/05_jKPŽ_st_Ph01:18,9
VAVŘINA Matěj0501:20,78-1%18/05_jKPŽ_st_Ph01:19,2
RASZKA Vítězslav0501:25,814* 3%18/10_PCMoP01:28,88
NADEEV Ivan0501:28,819* 0%18/09_VCChom01:29,56
DROZD Tobiáš0601:35,822-3%18/10_PCJindHrad01:33,0
MENDLÍK Štěpán0501:39,326* 5%18/06_LOP_MoP01:45,5
CHICEVIČ Elian0601:44,629* 3%18/05_jKPŽ_st_Ph01:48,8
prsa 200 m
HRDLIČKA Matěj0402:44,22-3%18/10_PCMoP02:38,58
IVANOV Alexey0402:44,73* 0%18/03_Velikonoce02:44,71
BITTNER Jiří0502:45,85* 2%18/10_PCMoP02:49,31
RYBA Ondřej0502:51,27-2%18/03_Velikonoce02:47,41
RASZKA Vítězslav0502:56,79* 15%18/05_jKPŽ_st_Ph03:28,5
DROZD Tobiáš0603:20,516* 6%17/06_LP11_Č03:35,58
znak 100 m
ŠPAŇÁR Ondřej0401:06,22* 2%17/10_Topolciany01:07,86
HROUDA Lukáš0501:10,86* 0%18/09_VCChom01:11,23
NOVOTNÝ Robert0401:14,89-3%18/06_LOP_MoP01:12,1
IVANOV Alexey0401:16,112-2%18/06_LOP_MoP01:14,5
BITTNER Jiří0501:17,015-102%17/06_LMČR1200:37,98
NOVOTNÝ Šimon0501:17,719-2%18/05_jKPŽ_st_Ph01:15,9
DROZD Tobiáš0601:24,127* 2%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:26,7
RASZKA Vítězslav0501:24,328* 12%18/05_jKPŽ_st_Ph01:36,0
MENDLÍK Štěpán0501:34,543-2%18/06_LOP_MoP01:31,8
CHICEVIČ Elian0601:39,346-2%18/09_OSPpMoP01:36,5
znak 200 m
HROUDA Lukáš0502:31,24* 1%18/10_PCMoP02:33,33
RYBA Ondřej0502:35,65-2%18/10_PCMoP02:31,43
IVANOV Alexey0402:39,48-1%18/05_jKPŽ_st_Ph02:37,1
NOVOTNÝ Šimon0502:46,912-3%18/05_jKPŽ_st_Ph02:41,9
CHICEVIČ Elian0603:26,727- - -


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
pKPŽ_st_PhKrajský přebor žactva 2004-2006 PrahaPraha - Zelený pruh25K09.11. - 10.11.