Podzimní Krajský přebor mladšího žactva 2007-8

Vydáno dne 14. 11. 2018 (počet přístupů 96)


Podzimní Krajský přebor pro plavce ročníku 2007-2008 se konal tuto neděli v Radlicích. Účast pražských klubů byla hojná a i přesto se naši plavci v konkurenci vůbec neztratili.
Vlastně všichni plavci si zlepšili své osobní časy a mnozí vystoupali na stupně nejvyšší k čemuž velmi gratulujeme!

Pro medaile si doplavali: KOTEN Oliver,  WITTENBERGEROVÁ Emma, HRDLIČKA Štěpán, BROUK Štěpán, EISENHAMMER Albert, CHUCHVALEC Aleš, CEJPKOVÁ Rozálie, TEODORIDIS Kostas, CHICEVIČ Nikola, MIKULA Šimon 

Všichni plavci předvedli krásné výkony! Je na místě poděkovat trenérům za motivaci a povzbuzování, když někteří byli na bazéně již od pátku odpoledne (KPŽ starších ročníků).

Velké emoce přinesly závody štafet a dlouhých tratí, kde děti vždy předvedou, jakého týmového ducha plavání má!

Všem plavcům držíme palce, aby jejich časy obstály při nominacích na podzimní závody a trenérům děkujeme za jejich neutuchající energii!


jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
BURZOVÁ Nela0700:36,410-1%18/09_VCChom00:35,99
TOTOVÁ Adéla0700:37,512* 6%18/06_LOP_MoP00:39,9
CEJPKOVÁ Rozálie0800:37,613-3%18/06_LP10_Č00:36,2
SCHOLZOVÁ Barbora0600:37,714* 2%16/05_jKPŽml_Pha00:38,5
KNAPOVÁ Radka0800:38,217-3%18/06_LOP_MoP00:36,9
JUNKOVÁ Tereza0800:41,327* 2%18/06_LOP_MoP00:42,2
SCHOLZOVÁ Adéla0800:44,335-8%18/06_LOP_MoP00:41,0
ZAVŘELOVÁ Nela0800:44,638- - -
HOBSTOVÁ Mia0800:45,541-8%18/06_LOP_MoP00:41,9
TICHÁ Alena0800:53,658-8%18/09_OSPpMoP00:49,2
volný způsob 100 m
BURZOVÁ Nela0701:26,418* 0%18/10_PCMoP01:26,75
KNAPOVÁ Radka0801:26,619* 3%18/06_LOP_MoP01:30,0
TOTOVÁ Adéla0701:27,120-1%18/10_PCMoP01:25,88
SCHOLZOVÁ Barbora0601:28,121-3%18/10_PCMoP01:25,00
KYPTOVÁ Kristýna0801:29,525* 3%18/09_OSPpMoP01:32,6
CEJPKOVÁ Rozálie0801:29,926-5%18/06_LOP_MoP01:25,0
JUNKOVÁ Tereza0801:33,531-3%18/10_PCMoP01:30,19
ZAVŘELOVÁ Nela0801:39,241* 1%18/10_PCMoP01:40,87
SCHOLZOVÁ Adéla0801:43,344-5%18/04_PulecPisek01:38,1
TICHÁ Alena0801:54,452-2%18/04_PulecPisek01:51,1
volný způsob 200 m
TOTOVÁ Adéla0703:16,215- - -
JUNKOVÁ Tereza0803:17,516- - -
KYPTOVÁ Kristýna0803:19,317- - -
volný způsob 400 m
WITTENBERGEROVÁ Emma0807:03,614- - -
motýlek 50 m
CEJPKOVÁ Rozálie0800:40,77* 1%18/06_LP10_Č00:41,4
BURZOVÁ Nela0700:47,512-8%18/09_VCChom00:43,95
SCHOLZOVÁ Barbora0600:49,413-7%18/06_LOP_MoP00:46,1
JUNKOVÁ Tereza0800:52,218* 0%18/06_LOP_MoP00:52,3
KNAPOVÁ Radka0800:55,621-1%18/06_LOP_MoP00:54,9
SCHOLZOVÁ Adéla0801:02,524-18%18/05_jKPŽ_ml_Ph00:52,8
motýlek 100 m
CEJPKOVÁ Rozálie0801:37,95* 3%18/10_PCMoP01:41,20
polohový závod 100 m
CEJPKOVÁ Rozálie0801:32,815-1%18/06_LP10_Č01:31,5
BURZOVÁ Nela0701:35,616-3%18/09_OSPpMoP01:32,5
SCHOLZOVÁ Barbora0601:35,617-5%18/09_OSPpMoP01:30,7
WITTENBERGEROVÁ Emma0801:37,7200%18/10_PCJindHradDi:sk,v
KYPTOVÁ Kristýna0801:41,1250%18/10_PCMoP01:40,13
KNAPOVÁ Radka0801:42,426* 3%18/05_jKPŽ_ml_Ph01:46,5
TOTOVÁ Adéla0701:43,229* 5%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:48,9
SCHOLZOVÁ Adéla0801:53,335-5%18/04_PulecPisek01:47,7
TICHÁ Alena0802:07,337-2%18/04_PulecPisek02:04,8
prsa 50 m
WITTENBERGEROVÁ Emma0800:45,53* 3%18/06_LP10_Č00:47,1
KNAPOVÁ Radka0800:51,85* 2%18/06_LOP_MoP00:53,4
JUNKOVÁ Tereza0800:52,06* 8%18/06_LOP_MoP00:56,8
ZAVŘELOVÁ Nela0800:52,37- - -
SCHOLZOVÁ Adéla0800:53,510* 1%18/06_LOP_MoP00:54,2
prsa 100 m
BURZOVÁ Nela0701:39,26-2%18/10_PCMoP01:36,93
WITTENBERGEROVÁ Emma0801:40,19* 1%18/10_PCJindHrad01:42,1
CEJPKOVÁ Rozálie0801:41,210* 1%18/06_LOP_MoP01:42,5
SCHOLZOVÁ Barbora0601:45,314-2%18/10_PCMoP01:42,42
TOTOVÁ Adéla0701:53,222* 1%18/09_OSPpMoP01:55,2
KYPTOVÁ Kristýna0801:53,323-1%18/10_PCMoP01:51,45
JUNKOVÁ Tereza0801:55,628* 2%18/10_PCMoP01:58,88
ZAVŘELOVÁ Nela0801:58,233* 0%18/10_PCMoP01:58,68
HOBSTOVÁ Mia0802:07,336- - -
prsa 200 m
BURZOVÁ Nela0703:26,05* 6%18/05_jKPŽ_ml_Ph03:40,3
znak 50 m
WITTENBERGEROVÁ Emma0800:44,36* 2%18/10_PCJindHrad00:45,6
KNAPOVÁ Radka0800:46,57* 2%18/02_OSPjMoP00:47,6
KYPTOVÁ Kristýna0800:46,990%18/06_LOP_MoP00:46,9
SCHOLZOVÁ Adéla0800:51,215-6%18/02_OSPjMoP00:48,0
HOBSTOVÁ Mia0800:56,1230%18/09_OSPpMoP00:56,1
TICHÁ Alena0800:59,626-4%18/06_LOP_MoP00:57,3
znak 100 m
SCHOLZOVÁ Barbora0601:37,0160%18/05_jKPŽ_ml_Ph01:37,0
KYPTOVÁ Kristýna0801:40,119* 1%18/06_LOP_MoP01:41,3
HOBSTOVÁ Mia0802:02,634- - -
TICHÁ Alena0802:10,737-3%18/05_jKPŽ_ml_Ph02:06,5
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
KOTEN Oliver0700:33,210%18/05_jKPŽ_ml_Ph00:33,1
CHUCHVALEC Aleš0700:33,92* 3%18/06_LOP_MoP00:35,3
MACHÁČEK Oliver0700:34,54* 1%18/06_LOP_MoP00:35,1
HRDLIČKA Štěpán0800:34,850%18/06_LOP_MoP00:34,6
MIKULA Šimon0700:35,270%18/06_LOP_MoP00:35,0
BROUK Štěpán0800:37,715* 2%18/06_LOP_MoP00:38,7
MITKA Daniel0800:38,018* 2%18/09_OSPpMoP00:38,8
GURNEY William0700:38,320-7%18/09_OSPpMoP00:35,6
KEJLA Filip0700:39,924* 8%18/05_jKPŽ_ml_Ph00:43,5
CHICEVIČ Nikola0800:42,634-2%18/09_OSPpMoP00:41,5
KRNÁČ Sebastian0800:45,639- - -
volný způsob 100 m
CHUCHVALEC Aleš0701:14,43* 1%18/09_OSPpMoP01:15,2
HRDLIČKA Štěpán0801:15,94-2%18/06_LOP_MoP01:14,1
BABCZYNSKI Dan0701:19,76* 2%18/10_PCMoP01:21,88
BROUK Štěpán0801:24,214* 1%18/10_PCMoP01:25,22
GURNEY William0701:29,718* 8%18/06_LOP_MoP01:38,1
MITKA Daniel0801:30,119* 0%18/05_jKPŽ_ml_Ph01:30,3
KEJLA Filip0701:33,424* 4%18/09_OSPpMoP01:37,5
CHICEVIČ Nikola0801:38,734-1%18/10_PCMoP01:37,33
KRNÁČ Sebastian0801:42,138- - -
volný způsob 200 m
HRDLIČKA Štěpán0802:42,43-1%18/10_PCJindHrad02:39,9
CHUCHVALEC Aleš0702:48,74* 4%18/05_jKPŽ_ml_Ph02:57,3
TEODORIDIS Kostas0803:14,510- - -
volný způsob 800 m
MIKULA Šimon0712:32,93* 2%18/03_jKP_dt_Ph12:48,5
motýlek 50 m
TEODORIDIS Kostas0800:41,13-1%18/06_LOP_MoP00:40,6
MIKULA Šimon0700:43,880%18/06_LOP_MoP00:43,7
BABCZYNSKI Dan0700:44,59* 2%18/06_LOP_MoP00:45,7
KEJLA Filip0700:47,110* 30%18/02_OSPjMoP01:07,8
motýlek 100 m
TEODORIDIS Kostas0801:40,03-4%18/09_OSPpMoP01:35,5
BABCZYNSKI Dan0701:44,15* 0%18/10_PCMoP01:44,33
polohový závod 100 m
KOTEN Oliver0701:23,130%18/09_OSPpMoP01:23,0
MACHÁČEK Oliver0701:27,87* 0%18/10_PCMoP01:28,23
HRDLIČKA Štěpán0801:28,08-1%18/06_LP10_Č01:26,6
CHUCHVALEC Aleš0701:28,810* 1%18/09_OSPpMoP01:29,9
MIKULA Šimon0701:29,712* 3%18/10_PCJindHrad01:33,4
KEJLA Filip0701:40,421* 5%18/05_jKPŽ_ml_Ph01:46,5
MITKA Daniel0801:41,3240%18/10_PCJindHrad01:41,2
EISENHAMMER Albert0801:42,226* 1%18/04_PulecPisek01:43,4
polohový závod 200 m
KOTEN Oliver0702:56,42* 1%18/05_jKPŽ_ml_Ph02:59,7
MACHÁČEK Oliver0703:11,05* 5%18/05_jKPŽ_ml_Ph03:22,9
prsa 50 m
HRDLIČKA Štěpán0800:41,11* 3%18/06_LP10_Č00:42,8
BROUK Štěpán0800:47,52* 4%18/05_jKPŽ_ml_Ph00:49,7
EISENHAMMER Albert0800:47,83* 1%18/05_jKPŽ_ml_Ph00:48,4
MITKA Daniel0800:48,45* 5%18/10_PCJindHrad00:51,3
TEODORIDIS Kostas0800:49,46* 2%18/06_LOP_MoP00:50,8
prsa 100 m
MACHÁČEK Oliver0701:34,13* 2%18/09_VCChom01:36,05
HRDLIČKA Štěpán0801:36,74-3%18/10_PCMoP01:33,41
MIKULA Šimon0701:38,65* 1%18/10_PCJindHrad01:39,7
BABCZYNSKI Dan0701:44,89* 1%18/06_LOP_MoP01:45,9
KEJLA Filip0701:45,711* 2%18/10_PCMoP01:48,05
BROUK Štěpán0801:48,115-2%18/10_PCMoP01:45,53
EISENHAMMER Albert0801:48,616* 1%18/09_OSPpMoP01:50,3
MITKA Daniel0801:50,7180%18/10_PCJindHrad01:50,6
GURNEY William0701:55,120* 11%18/06_LOP_MoP02:10,5
prsa 200 m
MACHÁČEK Oliver0703:27,54-1%18/09_VCChom03:24,68
MIKULA Šimon0703:29,55- - -
BABCZYNSKI Dan0703:44,110* 5%17/10_PCMoP_201703:56,09
znak 50 m
CHICEVIČ Nikola0800:45,12* 4%18/09_OSPpMoP00:47,1
EISENHAMMER Albert0800:45,43* 3%18/02_OSPjMoP00:46,9
BROUK Štěpán0800:46,55* 4%18/05_jKPŽ_ml_Ph00:48,8
MITKA Daniel0800:48,27-2%18/10_PCJindHrad00:47,1
KRNÁČ Sebastian0800:49,39- - -
znak 100 m
KOTEN Oliver0701:18,51* 0%18/10_PCJindHrad01:18,8
CHUCHVALEC Aleš0701:24,45* 0%18/09_VCChom01:25,02
BABCZYNSKI Dan0701:34,214* 3%18/05_jKPŽ_ml_Ph01:37,3
TEODORIDIS Kostas0801:36,516* 5%18/09_OSPpMoP01:42,5
KEJLA Filip0701:38,318* 3%18/10_PCMoP01:41,93
GURNEY William0701:43,724* 7%18/05_jKPŽ_ml_Ph01:51,7
CHICEVIČ Nikola0801:44,9270%18/10_PCMoP01:44,70
znak 200 m
KOTEN Oliver0702:48,61* 2%18/05_jKPŽ_ml_Ph02:52,4
CHUCHVALEC Aleš0703:00,040%18/09_VCChom02:58,40


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
pKPŽ_ml_PhPřebor mladšího žactva 2007-8 PrahaPraha - Radlice25K11.11.