Pohár ČR 11ti letých plavců Čechy - Mladá Boleslav

Vydáno dne 10. 12. 2018 (počet přístupů 1339)

Vrcholem zimní sezóny pro plavce r. narození 2007 byl pohár Čech, který se letos uskutečnil v Mladé Boleslavi.

Závody pořádal plavecký klub Mladá Boleslav s podporou rozhodčích pod vedením Ondřeje Kočovského. Na závody se kvalifikovali čtyři chlapci - Oliver Koten, Oliver Macháček, Šimon Mikula, Aleš Chuchvalec a jedna dívka- Nela Burzová.
Závody probíhaly hladce a podle časového harmonogramu. Diskvalifikací se na závodech vyskytovalo pomálu a naštěstí ani jména našich plavců nezazněla.

Pro členy Motorletu byly závody velmi úspěšné. Na dětech byla vidět spokojenost, snaha a týmový duch. Osobní rekordy si plavci vylepšili až o několik vteřin. Nejlepší výkon předvedl Oliver Koten, který si domu vezl dvě stříbrné medaile ze znakařských tratí. Čas 1:15,7 na 100m znak a 2:44,7 na 200m znak svědčí o velkém potenciálu tohoto malého plavce.

Závěrem bych pak chtěla poděkovat rodičům, organizátorům závodů, rozhodčím a hlavně Janu Langmayerovi, za precizní přípravu dětí v průběhu celé sezóny.
Děti bych chtěla pochválit za skvělé chování během závodů, podporu kamarádů a zároveň bych jim ráda pogratulovala ke krásným časům.