MoP v roce 2017 - muži - dlouhý bazén

Vydáno dne 06. 01. 2019 (počet přístupů 83)


V přehledu je provedeno i porovnání s nejlepším výkonem plavce v dlouhém bazénu v předchozím roce. Ten je uveden ve sloupci "best'16". Tilda (~) před časovým údajem označuje výkony zaplavané na prvním úseku štafety nebo mezičasy. Body jsou dopočteny dle "FINA Point Scoring 2014". Pod tabulkou je i seznam vyhodnocených závodů.

jménoročníkčasbodyzávodrozdílbest'16
volný způsob 50 m
CHELBERG Robert9900:24,23698LMČR* 0%00:24,35
RENC Jakub9900:25,77580VC_Pard17* 1%00:26,14
PŘIBYL Michal9900:25,80578Graz2017* 0%00:25,89
SMRČEK Ondřej0200:26,65524Graz2017* 5%00:28,27
RENC Matěj0200:26,69522Praha2017* 5%00:28,11
MACHÁČEK Samuel0200:26,84513VC_Pard17* 5%00:28,30
ŠPAŇÁR Ondřej0400:27,13497Gyor17* 13%00:31,25
NOVOTNÝ Matyáš0100:27,88458JC_Prahy* 0%00:28,01
ACHEDŽAK Anton0200:28,62423VC_Pard17* 5%00:30,32
HRDLIČKA Matěj0400:29,31394Praha2017* 5%00:30,96
GERASIMOV David0100:29,48387JC_Prahy-1%00:29,11
CHUCHVALEC Vít0400:30,17361Praha2017* 19%00:37,69
ŽÁK Matyáš0300:30,48350Praha2017* 8%00:33,15
GERASIMOV Mark0200:30,50350VC_Pard17* 8%00:33,39
NOVOTNÝ Robert0400:30,71343ISM2017* 5%00:32,43
IVANOV Alexey0400:32,01303VCMÚstí* 5%00:34,03
NOVOTNÝ Šimon0500:32,10300LODM_2017* 3%00:33,36
VAVŘINA Matěj0500:32,37293JC_Prahy* 4%00:33,93
HROUDA Lukáš0500:32,49289Praha2017* 7%00:35,12
BITTNER Jiří0500:32,64285JC_Prahy* 10%00:36,37
SZABÓ David03~00:32,72283VCMÚstí* 6%00:34,82
PETRAS Václav0400:32,74283VCMÚstí- - -
RYBA Ondřej0500:33,25270Praha2017* 7%00:35,95
NADEEV Ivan0500:33,74258VCMÚstí* 3%00:35,12
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:33,84256JC_Prahy* 15%00:40,06
KULAEV Arsenii0400:34,03252Vytrvalec* 4%00:35,64
DROZD Tobiáš0600:34,17249JC_Prahy* 16%00:40,77
DUBEC Matyáš0700:36,45205JC_Prahy- - -
KOTEN Oliver0700:37,38190Vytrvalec- - -
HRDLIČKA Štěpán0800:38,97168JC_Prahy- - -
PROCHÁZKA Matěj0700:40,15153JC_Prahy- - -
CHUCHVALEC Aleš0700:40,32151JC_Prahy* 12%00:46,26
MIKULA Šimon0700:41,42140JC_Prahy- - -
EISENHAMMER Albert0800:42,86126JC_Prahy- - -
BABCZYNSKI Dan0700:44,54112JC_Prahy* 14%00:52,25
BARTEK Matyáš0700:48,5687JC_Prahy* 19%01:00,21
JEČNÝ Adam0900:49,6481JC_Prahy- - -
MIKULA Andrej0900:51,5572JC_Prahy- - -
PETROVICKÝ Adam0900:55,6558JC_Prahy- - -
CHICEVIČ Nikola0800:56,8154JC_Prahy- - -
nalezeno celkem 106 výkonů zaplavaných v 13 závodech
volný způsob 100 m
CHELBERG Robert9900:54,42667Praha2017* 0%00:54,56
RENC Jakub99~00:55,18640LMČR* 2%00:56,55
MACHÁČEK Samuel02~00:56,29603LMČR* 7%01:01,10
SMRČEK Ondřej0200:57,66561Praha2017* 6%01:01,39
PŘIBYL Michal9900:57,99552jKPDD_Pha-4%00:55,32
ŠPAŇÁR Ondřej0400:59,65507LMČR13* 12%01:08,39
NOVOTNÝ Matyáš0101:01,24468JC_Prahy0%01:01,20
KOŽEVNIKOV Danil9901:01,28467Praha2017* 2%01:02,59
ACHEDŽAK Anton0201:01,91453VC_Pard17* 8%01:07,62
RENC Matěj0201:02,77435VCOlomouce-1%01:01,75
HRDLIČKA Matěj0401:02,86433LODM_2017* 8%01:08,41
GERASIMOV David0101:04,35404Praha20170%01:04,19
GERASIMOV Mark0201:06,66363VC_Pard17* 12%01:15,86
CHUCHVALEC Vít0401:07,60348Praha2017- - -
ŽÁK Matyáš0301:08,55334jKPDD_Pha* 5%01:12,60
NOVOTNÝ Robert0401:08,78331ISM2017* 5%01:12,89
SZABÓ David0301:10,44308VCMÚstí* 16%01:24,51
NOVOTNÝ Šimon0501:10,75304VCMÚstí* 3%01:13,51
BITTNER Jiří0501:13,00277ISM2017* 12%01:23,09
HROUDA Lukáš0501:13,01276VCMÚstí* 12%01:23,44
PETRAS Václav0401:13,31273VCMÚstí- - -
NADEEV Ivan0501:13,33273VCMÚstí* 20%01:32,15
VAVŘINA Matěj0501:14,46261ISM2017* 6%01:20,04
RYBA Ondřej0501:15,41251VCMÚstí* 4%01:18,87
DROZD Tobiáš0601:16,98236Vytrvalec- - -
KULAEV Arsenii0401:17,19234Vytrvalec* 10%01:26,38
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:17,58230JC_Prahy* 10%01:26,57
KOTEN Oliver0701:25,17174Vytrvalec- - -
nalezeno celkem 69 výkonů zaplavaných v 12 závodech
volný způsob 200 m
RENC Jakub9902:03,07622jKPDD_Pha* 2%02:06,78
PŘIBYL Michal9902:04,20605Praha2017-3%02:00,05
RENC Matěj0202:05,41588Praha2017* 4%02:11,84
ŠPAŇÁR Ondřej0402:06,16578Gyor17* 18%02:35,02
SMRČEK Ondřej0202:07,33562VC_Pard17* 7%02:18,39
MACHÁČEK Samuel0202:07,91554Praha2017* 4%02:13,75
CHELBERG Robert9902:08,96541VC_Pard17-1%02:07,07
ACHEDŽAK Anton0202:15,40467VC_Pard17* 7%02:27,10
HRDLIČKA Matěj0402:22,96397JC_Prahy* 5%02:32,03
ŽÁK Matyáš0302:25,20379jKPDD_Pha- - -
GERASIMOV David0102:27,16364Praha2017* 1%02:29,70
SZABÓ David0302:29,32348jKPDD_Pha- - -
IVANOV Alexey0402:30,21342Praha2017* 10%02:47,15
GERASIMOV Mark0202:31,55333jKPDD_Pha- - -
NOVOTNÝ Robert0402:33,12323Praha2017* 2%02:37,38
CHUCHVALEC Vít0402:35,51308Praha2017- - -
VAVŘINA Matěj0502:39,35287ISM2017- - -
PETRAS Václav0402:40,60280jKPDD_Pha- - -
nalezeno celkem 35 výkonů zaplavaných v 10 závodech
volný způsob 400 m
PŘIBYL Michal9904:26,78582VC_Pard17-2%04:19,17
RENC Matěj0204:29,12567Graz2017* 3%04:38,29
ŠPAŇÁR Ondřej0404:29,24566Gyor17- - -
MACHÁČEK Samuel0204:35,08530Graz2017* 2%04:43,58
RENC Jakub9904:35,39529jKPDD_Pha-3%04:25,64
SMRČEK Ondřej0204:40,25502VC_Pard17- - -
ACHEDŽAK Anton0204:45,12476Praha2017- - -
HRDLIČKA Matěj0404:57,67419LMČR13- - -
IVANOV Alexey0405:13,34359LMČR13- - -
nalezeno celkem 19 výkonů zaplavaných v 8 závodech
volný způsob 800 m
RENC Matěj0209:27,94551VC_Pard17* 20%11:54,00
ŠPAŇÁR Ondřej0409:40,88515M-BAO- - -
CHELBERG Robert9910:18,34427jKPDD_Pha* 0%10:23,99
nalezeno celkem 3 výkonů zaplavaných v 3 závodech
volný způsob 1500 m
RENC Matěj0217:52,14558VC_Pard17* 3%18:26,63
SMRČEK Ondřej0218:36,72494jKPDD_Pha* 3%19:18,12
ŠPAŇÁR Ondřej0418:38,04492LMČR13- - -
MACHÁČEK Samuel0218:47,97479jKPDD_Pha* 2%19:18,08
ACHEDŽAK Anton0218:54,52471Praha2017* 24%25:02,63
HRDLIČKA Matěj0419:31,63428LMČR13- - -
ŽÁK Matyáš0320:23,67375Vytrvalec- - -
SZABÓ David0321:31,14320Vytrvalec- - -
HROUDA Lukáš0523:30,28245Vytrvalec- - -
nalezeno celkem 10 výkonů zaplavaných v 5 závodech
motýlek 50 m
CHELBERG Robert9900:26,64672Praha2017* 1%00:27,16
RENC Jakub9900:27,00645Graz2017* 0%00:27,11
SMRČEK Ondřej0200:27,15635LMČR* 8%00:29,52
PŘIBYL Michal9900:29,09516VC_Pard17* 0%00:29,16
ŠPAŇÁR Ondřej0400:29,19511Gyor17* 11%00:33,09
MACHÁČEK Samuel0200:29,47496Praha2017- - -
RENC Matěj0200:29,75482Graz2017* 5%00:31,41
NOVOTNÝ Matyáš0100:29,98471jKPDD_Pha* 1%00:30,34
GERASIMOV David0100:32,14382jKPDD_Pha-2%00:31,34
ŽÁK Matyáš0300:32,93356VCMÚstí* 6%00:35,21
ACHEDŽAK Anton0200:33,46339VC_Pard17* 4%00:34,89
HRDLIČKA Matěj0400:34,79302Praha2017* 7%00:37,78
GERASIMOV Mark0200:36,18268jKPDD_Pha* 6%00:38,74
CHUCHVALEC Vít0400:36,62259Praha2017- - -
NOVOTNÝ Šimon0500:37,58239Praha2017* 5%00:39,56
IVANOV Alexey0400:37,82235VCMÚstí0%00:37,62
PETRAS Václav0400:37,91233VCMÚstí- - -
VAVŘINA Matěj0500:37,96232Praha2017* 15%00:44,88
RYBA Ondřej0500:38,60221VCMÚstí* 9%00:42,72
HROUDA Lukáš0500:38,85217VCMÚstí* 9%00:42,90
NADEEV Ivan0500:39,02214ISM2017* 11%00:44,06
BITTNER Jiří0500:39,40208ISM2017* 8%00:43,17
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:47,06122VCMÚstí- - -
nalezeno celkem 54 výkonů zaplavaných v 10 závodech
motýlek 100 m
RENC Jakub9900:58,54662LMČR* 0%00:59,01
SMRČEK Ondřej0201:00,67595LMČR* 10%01:07,53
CHELBERG Robert9901:02,23551Graz2017* 0%01:02,77
KOŽEVNIKOV Danil9901:03,88510Praha2017* 2%01:05,29
RENC Matěj0201:06,95443Graz2017* 6%01:11,37
ŠPAŇÁR Ondřej0401:07,92424Gyor17* 14%01:19,34
ŽÁK Matyáš0301:13,35337VCMÚstí* 9%01:20,71
GERASIMOV David0101:18,55274jKPDD_Pha-4%01:15,33
ACHEDŽAK Anton0201:21,01250Graz2017* 1%01:22,11
HRDLIČKA Matěj0401:21,70244Vytrvalec* 6%01:27,56
NOVOTNÝ Šimon0501:25,27214VCMÚstí* 7%01:32,48
RYBA Ondřej0501:29,51185VCMÚstí* 9%01:38,95
GERASIMOV Mark0201:30,11182jKPDD_Pha- - -
PETRAS Václav0401:32,91166VCMÚstí- - -
HROUDA Lukáš0501:37,67143Vytrvalec- - -
nalezeno celkem 39 výkonů zaplavaných v 14 závodech
motýlek 200 m
RENC Jakub9902:12,07640LMČR* 1%02:13,97
SMRČEK Ondřej0202:20,66529LMČR* 6%02:30,09
CHELBERG Robert9902:42,32345jKPDD_Pha* 5%02:51,04
ŽÁK Matyáš0302:47,68313Praha2017* 8%03:03,70
ŠPAŇÁR Ondřej0402:57,95261M-SR17* 17%03:36,12
HRDLIČKA Matěj0403:03,21240LODM_2017- - -
GERASIMOV David0103:04,82233Praha2017* 6%03:17,45
NOVOTNÝ Šimon0503:10,21214LODM_2017* 3%03:17,57
nalezeno celkem 19 výkonů zaplavaných v 10 závodech
polohový závod 200 m
PŘIBYL Michal9902:12,50692LMČR* 0%02:12,84
RENC Jakub9902:13,84672LMČR* 1%02:15,78
SMRČEK Ondřej0202:21,79565LMČR* 7%02:33,17
NOVOTNÝ Matyáš0102:23,25548jKPDD_Pha* 0%02:24,58
MACHÁČEK Samuel0202:25,43524Praha2017* 1%02:28,21
RENC Matěj0202:25,52523Praha2017* 6%02:36,09
ŠPAŇÁR Ondřej0402:30,76470LODM_2017* 14%02:56,28
CHELBERG Robert9902:31,56463VCOlomouce* 3%02:37,52
ŽÁK Matyáš0302:37,13415LMČR14* 6%02:48,49
ACHEDŽAK Anton0202:38,07408VC_Pard17* 23%03:26,48
HRDLIČKA Matěj0402:42,64374LODM_2017* 5%02:51,66
IVANOV Alexey0402:46,71348LMČR13* 11%03:07,92
SZABÓ David0302:47,20345jKPDD_Pha* 18%03:25,31
NOVOTNÝ Šimon0502:49,30332VCMÚstí* 8%03:05,25
GERASIMOV Mark0202:50,14327VCOlomouce- - -
GERASIMOV David0102:52,22315Praha2017- - -
RYBA Ondřej0503:05,30253Vytrvalec* 3%03:12,00
PETRAS Václav0403:10,76232Vytrvalec- - -
CHUCHVALEC Vít0403:15,65215jKPDD_Pha- - -
HROUDA Lukáš0503:18,49206Vytrvalec- - -
JEČNÝ Ivar0603:30,53173Vytrvalec- - -
nalezeno celkem 52 výkonů zaplavaných v 12 závodech
polohový závod 400 m
RENC Jakub9904:49,99635LMČR* 3%05:01,00
PŘIBYL Michal9904:57,01591Praha2017-1%04:52,12
SMRČEK Ondřej0205:03,39555LMČR* 6%05:23,28
NOVOTNÝ Matyáš0105:05,59543LMČR* 2%05:13,76
RENC Matěj0205:14,70497VC_Pard17* 3%05:25,37
ŽÁK Matyáš0305:33,17419Praha2017- - -
HRDLIČKA Matěj0405:48,84365Praha2017- - -
IVANOV Alexey0405:51,80356LMČR13- - -
SZABÓ David0305:58,14337LMČR14- - -
nalezeno celkem 19 výkonů zaplavaných v 6 závodech
prsa 50 m
PŘIBYL Michal9900:30,17751LMČR* 0%00:30,19
NOVOTNÝ Matyáš0100:32,52599VC_Pard17* 0%00:32,66
MACHÁČEK Samuel0200:34,59498VC_Pard17* 3%00:35,78
RENC Jakub9900:35,81449jKPDD_Pha-1%00:35,22
GERASIMOV Mark0200:36,91410VC_Pard17* 6%00:39,46
ŽÁK Matyáš0300:37,11403VCMÚstí* 4%00:38,79
IVANOV Alexey0400:37,96377VCMÚstí* 3%00:39,33
HRDLIČKA Matěj0400:38,04375Praha2017* 6%00:40,80
SMRČEK Ondřej0200:39,20342jKPDD_Pha-1%00:38,59
SZABÓ David0300:39,85326jKPDD_Pha* 19%00:49,71
RENC Matěj0200:40,53310jKPDD_Pha-2%00:39,70
VAVŘINA Matěj0500:40,76304Praha2017* 10%00:45,30
ACHEDŽAK Anton0200:41,10297jKPDD_Pha-4%00:39,30
GERASIMOV David0100:41,25294jKPDD_Pha-4%00:39,40
RYBA Ondřej0500:41,26294Praha2017* 10%00:45,86
HROUDA Lukáš0500:41,49289Praha2017* 10%00:46,30
NOVOTNÝ Robert0400:44,29237ISM2017* 15%00:52,49
NADEEV Ivan0500:44,59233Praha2017* 4%00:46,68
NOVOTNÝ Šimon0500:44,73230Praha2017- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:45,06225VCMÚstí- - -
CHUCHVALEC Vít0400:45,10225VCMÚstí- - -
KULAEV Arsenii0400:46,20209Vytrvalec- - -
BITTNER Jiří0500:46,33207ISM2017* 6%00:49,46
JEČNÝ Ivar0600:49,30172Vytrvalec- - -
DROZD Tobiáš0600:49,65168Vytrvalec- - -
KOTEN Oliver0700:56,87112Vytrvalec- - -
nalezeno celkem 51 výkonů zaplavaných v 9 závodech
prsa 100 m
PŘIBYL Michal9901:07,75681LMČR-2%01:06,22
NOVOTNÝ Matyáš0101:11,15588LMČR-1%01:09,76
RENC Jakub9901:16,26477jKPDD_Pha* 1%01:17,80
MACHÁČEK Samuel0201:17,20460Praha2017* 2%01:19,01
SMRČEK Ondřej0201:20,90400Praha2017* 7%01:27,28
ŽÁK Matyáš0301:21,12397VCMÚstí* 5%01:25,82
IVANOV Alexey0401:21,40393Praha2017* 6%01:27,07
HRDLIČKA Matěj0401:22,48377LMČR13* 10%01:31,90
SZABÓ David0301:22,55376LMČR14* 21%01:44,56
GERASIMOV Mark0201:22,60376VCOlomouce* 4%01:26,61
ACHEDŽAK Anton0201:27,92312Praha2017* 0%01:28,80
GERASIMOV David0101:28,39307Praha2017* 3%01:32,00
CHUCHVALEC Vít0401:31,05280Praha2017- - -
VAVŘINA Matěj0501:31,89273ISM2017* 8%01:40,46
RYBA Ondřej0501:33,14262VCMÚstí* 7%01:40,67
NADEEV Ivan0501:34,35252JC_Prahy* 7%01:42,22
NOVOTNÝ Robert0401:35,14246Praha2017- - -
BITTNER Jiří0501:37,55228JC_Prahy* 7%01:45,23
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:39,43215JC_Prahy* 7%01:47,59
HROUDA Lukáš0501:40,49209JC_Prahy* 4%01:45,61
KULAEV Arsenii0401:43,37192Vytrvalec- - -
DROZD Tobiáš0601:47,36171Vytrvalec- - -
HANUŠ Zbyněk0401:52,98147Vytrvalec- - -
KOTEN Oliver0702:03,43113Vytrvalec- - -
nalezeno celkem 62 výkonů zaplavaných v 13 závodech
prsa 200 m
PŘIBYL Michal9902:23,92717LMČR0%02:23,91
NOVOTNÝ Matyáš0102:31,94609LMČR0%02:31,48
RENC Jakub9902:47,61454jKPDD_Pha* 3%02:53,66
ŽÁK Matyáš0302:53,96406LMČR14* 6%03:05,42
MACHÁČEK Samuel0202:55,89393VC_Pard17-1%02:53,80
HRDLIČKA Matěj0402:56,56388LODM_2017* 10%03:17,42
GERASIMOV Mark0202:58,04379JC_Prahy* 5%03:08,47
IVANOV Alexey0402:58,53376VCMÚstí* 5%03:08,21
SZABÓ David0302:59,68368LMČR14* 6%03:12,01
ŠPAŇÁR Ondřej0403:00,93361LODM_2017- - -
NOVOTNÝ Šimon0503:21,10263LODM_2017- - -
VAVŘINA Matěj0503:22,55257JC_Prahy* 3%03:30,47
NADEEV Ivan0503:25,56246JC_Prahy- - -
RYBA Ondřej0503:26,14244JC_Prahy* 1%03:29,24
nalezeno celkem 32 výkonů zaplavaných v 10 závodech
znak 50 m
CHELBERG Robert9900:28,98631Graz2017* 4%00:30,25
RENC Jakub9900:29,26613LMČR* 1%00:29,81
SMRČEK Ondřej0200:30,52540VC_Pard17* 3%00:31,78
RENC Matěj0200:30,62535Praha2017* 6%00:32,59
MACHÁČEK Samuel0200:31,33500VC_Pard17* 6%00:33,45
PŘIBYL Michal9900:31,58488Praha2017-2%00:30,74
NOVOTNÝ Matyáš0100:33,13423jKPDD_Pha* 0%00:33,23
ŠPAŇÁR Ondřej0400:34,89362ORCA17* 8%00:37,96
ŽÁK Matyáš0300:36,16325jKPDD_Pha* 4%00:37,70
GERASIMOV David0100:36,33320jKPDD_Pha* 1%00:36,76
NOVOTNÝ Robert0400:36,67312JC_Prahy* 5%00:38,76
NOVOTNÝ Šimon0500:37,91282ISM2017* 6%00:40,76
GERASIMOV Mark0200:38,24275jKPDD_Pha0%00:37,87
HRDLIČKA Matěj0400:38,67266Praha2017- - -
SZABÓ David0300:38,78263jKPDD_Pha* 16%00:46,48
KULAEV Arsenii0400:38,98259Vytrvalec* 11%00:44,09
PETRAS Václav0400:39,66246JC_Prahy- - -
VAVŘINA Matěj0500:40,09238Praha2017* 5%00:42,20
BITTNER Jiří0500:40,24236ISM2017* 24%00:53,16
RYBA Ondřej0500:40,24236JC_Prahy* 4%00:42,20
KOTEN Oliver0700:41,06222Vytrvalec- - -
CHUCHVALEC Vít0400:41,25219JC_Prahy* 14%00:48,35
DUBEC Matyáš0700:41,87209JC_Prahy- - -
HROUDA Lukáš0500:42,13205VCMÚstí* 8%00:46,03
DROZD Tobiáš0600:43,16191JC_Prahy* 10%00:48,28
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:44,37176JC_Prahy* 16%00:53,44
NADEEV Ivan0500:44,90170Praha2017* 1%00:45,37
CHUCHVALEC Aleš0700:47,89140JC_Prahy* 18%00:58,44
HRDLIČKA Štěpán0800:49,95123JC_Prahy- - -
EISENHAMMER Albert0800:50,00123JC_Prahy- - -
MIKULA Šimon0700:50,23121JC_Prahy- - -
PROCHÁZKA Matěj0700:51,34114JC_Prahy- - -
BABCZYNSKI Dan0700:53,28102JC_Prahy* 16%01:03,56
JEČNÝ Adam0900:54,0198JC_Prahy- - -
MIKULA Andrej0900:56,9983JC_Prahy- - -
BARTEK Matyáš0700:58,1878JC_Prahy* 6%01:02,27
CHICEVIČ Nikola0800:58,2278JC_Prahy- - -
PETROVICKÝ Adam0900:59,6472JC_Prahy- - -
nalezeno celkem 74 výkonů zaplavaných v 11 závodech
znak 100 m
RENC Jakub9901:01,29646Praha2017* 2%01:02,81
MACHÁČEK Samuel0201:03,41583LMČR* 8%01:09,23
RENC Matěj0201:04,73548Graz2017* 5%01:08,16
CHELBERG Robert9901:05,68525Graz2017* 4%01:09,07
PŘIBYL Michal9901:06,02517Graz2017* 0%01:06,42
SMRČEK Ondřej0201:07,40486jKPDD_Pha* 1%01:08,58
ŠPAŇÁR Ondřej0401:09,91435Gyor17* 13%01:20,72
ŽÁK Matyáš0301:15,44346Vytrvalec* 8%01:22,53
ACHEDŽAK Anton0201:16,85328ISM2017* 3%01:20,02
GERASIMOV David0101:17,85315Praha2017* 1%01:19,00
HRDLIČKA Matěj0401:20,36287Vytrvalec* 4%01:24,35
SZABÓ David0301:21,33276Vytrvalec* 5%01:26,20
NOVOTNÝ Robert0401:21,82271JC_Prahy* 5%01:26,52
NOVOTNÝ Šimon0501:22,95261VCMÚstí* 5%01:27,43
IVANOV Alexey0401:23,31257VCMÚstí* 18%01:42,12
GERASIMOV Mark0201:23,67254jKPDD_Pha* 8%01:31,20
CHUCHVALEC Vít0401:25,56237Praha2017- - -
RYBA Ondřej0501:25,68236VCMÚstí* 4%01:30,02
PETRAS Václav0401:26,65229Vytrvalec- - -
KULAEV Arsenii0401:28,48215Vytrvalec* 7%01:35,74
KOTEN Oliver0701:30,18203Vytrvalec- - -
BITTNER Jiří0501:30,97198ISM2017* 20%01:54,58
NADEEV Ivan0501:32,45188ISM2017* 17%01:51,82
DROZD Tobiáš0601:33,04185JC_Prahy- - -
HROUDA Lukáš0501:34,05179Vytrvalec* 10%01:45,61
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:34,81174VCMÚstí* 2%01:37,44
HANUŠ Zbyněk0401:43,86133Vytrvalec- - -
nalezeno celkem 62 výkonů zaplavaných v 11 závodech
znak 200 m
RENC Jakub9902:11,86668LMČR* 2%02:14,76
RENC Matěj0202:20,15557Graz2017* 2%02:24,00
MACHÁČEK Samuel0202:20,64551VC_Pard17* 3%02:25,36
SMRČEK Ondřej0202:24,89504Praha2017* 3%02:29,71
CHELBERG Robert9902:36,64399jKPDD_Pha0%02:35,55
ŠPAŇÁR Ondřej0402:40,08373LM-SR17- - -
ACHEDŽAK Anton0202:43,51350Praha2017* 9%03:00,80
SZABÓ David0302:51,07306VCMÚstí* 13%03:16,65
IVANOV Alexey0402:54,07290Praha2017* 9%03:13,17
NOVOTNÝ Šimon0502:56,30280VCMÚstí* 3%03:02,45
NOVOTNÝ Robert0403:00,69260Praha2017- - -
RYBA Ondřej0503:01,32257JC_Prahy* 4%03:10,67
PETRAS Václav0403:06,54236jKPDD_Pha- - -
nalezeno celkem 30 výkonů zaplavaných v 9 závodech


zkratkanázev závodumístobazéndatum konání
Graz2017International Ströck ATUS Graz Trophy 2017AUT Graz5021.04. - 23.04.2017
Gyor17VIII. Scitec Gyor OpenGyor (HUN)5013.12. - 16.12.2017
ISM2017International Swim Meeting 2017SRN Berlín5030.03. - 05.03.2017
JC_PrahyJarní cena PrahyPraha - Podolí5001.04.2017
jKPDD_PhaKPDD PrahaPraha - Podolí5028.04. - 29.04.2017
LMČRLetní mistrovství ČRPraha - Podolí5006.07. - 09.07.2017
LMČR13Letní mistrovství ČR 13. letého žactvaOstrava5010.06. - 11.06.2017
LMČR14Letní mistrovství ČR 14. letého žactvaPardubice5010.06. - 11.06.2017
LM-SR17Letné M-SR starších žiakovŠtúrovo (SVK)5002.06. - 04.06.2017
LODM_2017Olympiáda dětí a mládeže ČRBrno5026.06. - 28.06.2017
M-BAOJesenné M-BAO - dlhé trateBratislava (SVK)5030.09.2017
M-SR17Majstrovstvá SR juniorov a seniorovBratislava (SVK)5016.06. - 18.06.2017
ORCA17ORCA Cup BratislavaBratislava (SVK)5006.05.2017
Praha2017Praha 2017Praha - Podolí5002.06. - 04.06.2017
VCMÚstíVelká cena města Ústí nad LabemÚstí nad Labem5022.04. - 23.04.2017
VCOlomouceVC města OlomouceOlomouc5025.03.2017
VC_Pard17VCM PardubicePardubice5019.05. - 21.05.2017
VytrvalecPlzeňský vytrvalecPlzeň - Slovany5003.03. - 04.03.2017

autor: mtb | komentářů: 0