Krajské kolo MČR družstev

Vydáno dne 21. 01. 2019 (počet přístupů 245)


Třetí lednový víkend jsme pořádali na Radlicích závody: základní - krajské kolo soutěže dužstev.

MoP team reprezentovali do soutěže členové 1. a starši plavci 2.družstva. Měli jsme jeden s nejnižších věkových průměrů závodníků ze zúčastněných teamů, jak v ženách tak v mužích. Někteří plavci pak měli možnost závodit si mimo soutěž, tzn. využít závodů a zaplavat si některé disciplíny poprvé nebo si některé časy vylepšit.

Závodilo se ve 2 půldnech. Pořadatelům se již tradičně podařilo svižně a zároveň důstojně zorganizovat závody v malém bazénu a vše klapalo na výbornou, včetně výsledkového servisu.

Ráno proběhlo kvalitní společné rozcvičení v tělocvičně, po rozplavání pak nástup všech družstev a přehlídka pokřiků všech teamů.

Naši plavci dobře reprezentovali svá jména i oddíl. 
Většina z plavců a plavkyň MoP teamu si alespoň na něterý ze startů udělala osobní rekord, což na začátek sezóny je příjemným překvapením a motivací do dalšího tréninku. Zvláště u mladších ročníků byly některé osobní rekordy posunuty o velký skok.

Celkově MoP plavci skončili na 4.místě a plavkyně na 3.místě!

Děkujeme za výraznou pomoc s FINA bodovým přispěním našim členům trénujícím ve VSC na Strahově. 
Ondra Smrček skončil na všechny své starty do 5.místa a Bára Seemanová oba své starty vyhrála! Obě posily pomohly získat cenné body také ve štafetách.
Děkujeme také Ondrovi Špaňárovi, který si přijel zazávodit a pomoci teamu na otočku až z Bratislavy!

Celkově to byla pro naš team mladých sportovců další cenná zkušenost, teamová soutěž, včetně štafet, bez vyhlašování jednotlivců, ale s průběžným vyhlašováním pořadí teamů.

Shrnuto: příjemný zážitek s trochu jinou atmosférou a snad i motivace do dalšího tréninku a přípravy.

S potěšením se zúčastnil a zhodnotil 
TomSee



jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
HOŠKOVÁ Veronika0200:30,45-2%18/11_PlzSprinty00:29,53
NĚMCOVÁ Anna0500:30,76- - -
SCHOLZOVÁ Barbora0600:38,117-1%18/11_pKPŽ_ml_Ph00:37,7
MICHALOVÁ Nela0600:38,9180%18/10_PCJindHradDi:sk,v
SCHOLZOVÁ Adéla0800:40,419* 1%18/06_LOP_MoP00:41,0
volný způsob 100 m
NĚMCOVÁ Anna0501:05,95* 2%18/11_pKPŽ_st_Ph01:07,8
HOŠKOVÁ Veronika0201:05,96-2%18/11_PlzSprinty01:04,06
NĚMEČKOVÁ Veronika0601:07,79* 2%18/10_PCMoP01:09,38
HLÁVKOVÁ Olivie0601:10,312* 1%18/09_VCChom01:11,50
MICHALOVÁ Nela0601:20,1200%18/10_PCJindHradDi:sk,v
SCHOLZOVÁ Adéla0801:35,222* 2%18/04_PulecPisek01:38,1
volný způsob 200 m
ŠEBOVÁ Kristýna0402:20,05-1%18/11_pKPŽ_st_Ph02:18,0
BABCZYNSKÁ Zita0502:27,910-1%18/11_PlzSprinty02:25,31
KOHOUTOVÁ Barbora0602:44,814* 1%18/10_PCJindHrad02:48,0
volný způsob 400 m
SEEMANOVÁ Barbora0004:23,61-7%18/11_PlzSprinty04:05,20
BABCZYNSKÁ Zita0505:05,98-1%18/12_ZMČR1305:02,70
NĚMEČKOVÁ Veronika0605:23,411- - -
KOHOUTOVÁ Barbora0605:46,614* 4%18/05_jKPŽ_st_Ph06:01,5
WITTENBERGEROVÁ Emma0806:47,022* 3%18/11_pKPŽ_ml_Ph07:03,6
volný způsob 800 m
HOŠKOVÁ Veronika0210:19,55* 0%17/12_VC_Zlina10:21,83
BABCZYNSKÁ Zita0510:38,17* 3%18/05_jKPŽ_st_Ph11:04,5
HLÁVKOVÁ Olivie0611:34,911* 8%17/11_KPŽdl12:37,5
KOHOUTOVÁ Barbora0612:06,215* 6%17/11_KPŽdl12:57,6
motýlek 100 m
ŠEBOVÁ Kristýna0401:13,77-2%18/10_PCMoP01:12,02
HOFBAUEROVÁ Kateřina0301:18,19-1%17/11_pKPŽ_st_Ph01:17,0
HLÁVKOVÁ Ester0601:34,215-6%18/10_PCMoP01:28,84
motýlek 200 m
ŠEBOVÁ Kristýna0402:46,36-1%18/05_jKPŽ_st_Ph02:44,0
HOŠKOVÁ Veronika0202:58,912-8%18/11_Landshut02:45,32
HLÁVKOVÁ Ester0603:26,5150%18/10_PCMoP03:24,90
polohový závod 200 m
ZÁVADOVÁ Petra0602:34,53-1%18/12_ZMČR1202:31,68
FERUSOVÁ Alexandra0602:43,09-3%18/12_ZMČR1202:37,40
HLÁVKOVÁ Ester0603:13,814- - -
polohový závod 400 m
SEEMANOVÁ Barbora0004:54,81-1%15/12_ZMČR+d04:49,95
ZÁVADOVÁ Petra0605:33,05- - -
HLÁVKOVÁ Olivie0606:08,313- - -
HLÁVKOVÁ Ester0606:43,716- - -
prsa 100 m
FERUSOVÁ Alexandra0601:22,750%18/12_ZMČR1201:22,23
HOFBAUEROVÁ Kateřina0301:22,96-2%17/05_jKPŽ_st_Ph01:20,90
SCHOLZOVÁ Barbora0601:40,417* 1%18/10_PCMoP01:42,42
SCHOLZOVÁ Adéla0801:54,720-2%18/10_PCMoP01:51,53
prsa 200 m
FERUSOVÁ Alexandra0602:54,96* 0%18/12_ZMČR1202:56,61
HOFBAUEROVÁ Kateřina0303:02,18-3%18/01_KPDruz02:56,4
WITTENBERGEROVÁ Emma0803:33,017* 4%18/10_PCMoP03:42,35
SCHOLZOVÁ Barbora0603:37,918- - -
znak 100 m
ZÁVADOVÁ Petra0601:09,71-2%18/07_LMČR1201:08,21
NĚMCOVÁ Anna0501:13,87* 3%18/10_PCMoP01:16,65
KOHOUTOVÁ Barbora0601:25,214* 4%18/09_VCChom01:29,37
SCHOLZOVÁ Barbora0601:36,418* 0%18/05_jKPŽ_ml_Ph01:37,0
SCHOLZOVÁ Adéla0801:54,123-7%18/10_PCMoP01:46,46
znak 200 m
ZÁVADOVÁ Petra0602:28,82-1%18/12_ZMČR1202:26,21
NĚMCOVÁ Anna0502:34,14* 0%18/11_pKPŽ_st_Ph02:35,6
HLÁVKOVÁ Olivie0602:54,713-1%18/11_pKPŽ_st_Ph02:51,3
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
MACHÁČEK Samuel0200:26,35-4%18/12_ZMČRdd00:25,21
ŠPAŇÁR Ondřej0400:26,87-5%18/11_pKPŽ_st_Ph00:25,5
CHUCHVALEC Vít0400:27,814-4%18/11_PlzSprinty00:26,57
NOVOTNÝ Robert0400:28,3150%16/05_jKPŽst_Phan.:a.,
HROUDA Lukáš0500:28,416-2%18/11_pKPŽ_st_Ph00:27,7
NADEEV Ivan0500:30,917-1%18/10_PCMoP00:30,45
STŘEŠINKA Jakub0500:32,618* 0%18/11_pKPŽ_st_Ph00:32,8
TEODORIDIS Kostas0800:35,213* 5%18/05_jKPŽ_ml_Ph00:37,1
volný způsob 100 m
ŠPAŇÁR Ondřej0400:55,96-1%18/11_pKPŽ_st_Ph00:55,3
MACHÁČEK Samuel0200:56,47-6%18/12_ZMČRdd00:53,20
HROUDA Lukáš0501:00,516* 1%18/11_pKPŽ_st_Ph01:01,4
CHUCHVALEC Vít0401:00,516-2%18/11_PlzSprinty00:59,18
NOVOTNÝ Robert0401:01,718-3%18/06_LOP_MoP00:59,6
NADEEV Ivan0501:06,9200%18/11_PlzSprinty01:06,31
NOVOTNÝ Šimon0501:07,3210%18/06_LOP_MoP01:06,7
STŘEŠINKA Jakub0501:09,022* 3%18/11_PlzSprinty01:11,40
MIKULA Šimon0701:16,013* 1%19/01_MBVlnka01:17,2
TEODORIDIS Kostas0801:21,114* 6%18/10_PCMoP01:26,58
volný způsob 200 m
ŠPAŇÁR Ondřej0402:03,96-5%18/11_pKPŽ_st_Ph01:57,7
HRDLIČKA Matěj0402:08,59-5%18/12_ZMČR1402:01,29
NOVOTNÝ Robert0402:17,014-2%18/05_jKPŽ_st_Ph02:13,7
DROZD Tobiáš0602:39,912-3%18/11_pKPŽ_st_Ph02:34,2
MIKULA Šimon0703:04,513-5%18/10_PCJindHrad02:55,0
volný způsob 400 m
RYBA Ondřej0504:23,250%18/12_ZMČR1304:22,49
ZVOLSKÝ Vojtěch0504:34,27* 1%18/12_ZMČR1304:37,21
MIKULA Šimon0706:05,512- - -
volný způsob 1500 m
RYBA Ondřej0517:13,55* 0%18/12_ZMČR1317:18,65
HRDLIČKA Matěj0418:09,98-5%18/12_ZMČR1417:17,62
MIKULA Šimon0724:07,613- - -
motýlek 100 m
SMRČEK Ondřej0201:00,84-8%18/12_ZMČRdd00:56,24
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:08,59-2%18/12_ZMČR1301:06,88
ŽÁK Matyáš0301:13,612-5%18/10_VCPrahy01:10,05
NADEEV Ivan0501:16,915* 1%18/10_PCMoP01:17,71
STŘEŠINKA Jakub0501:21,916* 4%18/10_PCMoP01:25,39
TEODORIDIS Kostas0801:35,213-6%18/12_ZP10_Č01:29,1
motýlek 200 m
SMRČEK Ondřej0202:11,25-3%18/11_PlzSprinty02:06,34
ZVOLSKÝ Vojtěch0502:28,58-1%18/12_ZMČR1302:26,61
ŽÁK Matyáš0302:45,712-2%17/05_jKPŽ_st_Ph02:41,82
TEODORIDIS Kostas0803:40,214- - -
polohový závod 200 m
SMRČEK Ondřej0202:18,05-3%18/09_VC_ZNOJMO02:13,49
HRDLIČKA Matěj0402:26,56-1%18/11_pKPŽ_st_Ph02:24,7
IVANOV Alexey0402:39,715-3%18/05_jKPŽ_st_Ph02:34,8
NOVOTNÝ Šimon0502:46,816-7%18/05_jKPŽ_st_Ph02:35,6
RASZKA Vítězslav0502:52,012-2%18/11_pKPŽ_st_Ph02:48,4
polohový závod 400 m
SMRČEK Ondřej0204:44,05* 1%18/09_VCChom04:46,97
ZVOLSKÝ Vojtěch0505:11,980%18/11_pKPŽ_st_Ph05:10,8
IVANOV Alexey0405:30,1130%18/11_pKPŽ_st_Ph05:28,4
RASZKA Vítězslav0506:01,511- - -
prsa 100 m
IVANOV Alexey0401:16,08-1%18/11_pKPŽ_st_Ph01:15,2
BITTNER Jiří0501:17,290%18/12_ZMČR1301:16,78
ŽÁK Matyáš0301:18,010-2%18/10_VCPrahy01:16,24
RASZKA Vítězslav0501:24,312* 1%18/11_pKPŽ_st_Ph01:25,8
prsa 200 m
HRDLIČKA Matěj0402:43,67-4%18/12_ZMČR1402:36,14
IVANOV Alexey0402:44,7150%18/12_ZMČR1402:43,67
ŽÁK Matyáš0302:46,616-1%18/10_VCPrahy02:43,95
BITTNER Jiří0502:47,29-2%18/12_ZMČR1302:42,78
RASZKA Vítězslav0502:56,9110%18/11_pKPŽ_st_Ph02:56,7
DROZD Tobiáš0603:26,514-2%18/11_pKPŽ_st_Ph03:20,5
znak 100 m
MACHÁČEK Samuel0201:03,35-5%17/11_ZMČR_201701:00,01
ŠPAŇÁR Ondřej0401:07,27-1%18/11_pKPŽ_st_Ph01:06,2
HROUDA Lukáš0501:12,314-2%18/11_pKPŽ_st_Ph01:10,8
NOVOTNÝ Robert0401:13,515-1%18/06_LOP_MoP01:12,1
NOVOTNÝ Šimon0501:16,516-2%18/11_PlzSprinty01:14,73
CHUCHVALEC Vít0401:19,118-2%18/09_VCChom01:16,98
NADEEV Ivan0501:20,519* 6%18/05_jKPŽ_st_Ph01:25,7
STŘEŠINKA Jakub0501:22,020* 13%17/10_OSPpMoP01:34,7
DROZD Tobiáš0601:25,212-1%18/11_pKPŽ_st_Ph01:24,1
znak 200 m
MACHÁČEK Samuel0202:18,17-6%17/11_ZMČR_201702:10,03
HROUDA Lukáš0502:32,4130%18/11_pKPŽ_st_Ph02:31,2
RYBA Ondřej0502:34,39-4%18/12_ZMČR1302:27,13
NOVOTNÝ Šimon0502:40,214* 1%18/05_jKPŽ_st_Ph02:41,9


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
KPDruzKrajské kolo Mistrovství ČR družstevPraha - Radlice2519.01.