Informace a přihláška ČESKÉ BUDĚJOVICE 2019

Vydáno dne 25. 01. 2019 (počet přístupů 731)


Informace pro závod v ČB, který je pořádán od 2. do 3. března .

Vedoucí akce: Radek Žikeš (jednicka@skmop.cz)
omezení: závod určen pro plavce I. družstva, startuje žactvo všechny disciplíny + dorost 100K
Přihlášky: do 17.2. dle přihlášených budou zakoupeny jízdenky a zaplacena záloha za ubytování - při následné odhlášce budou účtovány storna
Odhlášky: doprava, ubytování - nejpozději 18.2., starty nejpozději 27.2.
Místo konání: Plavecký stadion v Českých Budějovicích
Sraz: v pátek 1. března ve 14.40 u pokladen na vlakovém nádraží (Praha hl.n.)
návrat 15-17h na Praha hl.n.
Doprava: tam i zpět společná vlakem, Ex 533 Jižní expres (15:01 odjezd)
Ubytování U Sedláků (150m od bazénu)
Strava: ubytování se snídaní, ostatní v okolních restauracích
Cena: doprava 2x150 Kč, ubytování 2x650 Kč
startovné: 70 Kč za každý přijatý start
Propozice https://vysledky.czechswimming.cz......

jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKÁ Zita053  50 M 00:40,16
7 100 Z 01:17,55
9 200 VZ02:25,31
12  50 Z 00:37,55
16  50 VZ00:31,09
20 400 VZ05:02,70
22  50 P 00:44,2
26 200 Z 02:45,72
28 100 VZ01:08,67
FERUSOVÁ Alexandra063  50 M 00:35,7
5 200 P 02:54,9
9 200 VZ02:17,38
12  50 Z 00:38,02
16  50 VZ00:29,9
20 400 VZ04:50,95
22  50 P 00:40,1
28 100 VZ01:05,10
HLÁVKOVÁ Olivie061 200 PZ02:59,65
7 100 Z 01:20,5
9 200 VZ02:30,58
12  50 Z 00:40,3
16  50 VZ00:32,7
20 400 VZ05:16,54
22  50 P 00:45,50
24 100 M 01:31,9
28 100 VZ01:10,3
NĚMCOVÁ Anna051 200 PZ02:39,76
7 100 Z 01:13,8
9 200 VZ02:22,0
12  50 Z 00:34,84
16  50 VZ00:30,7
20 400 VZ05:15,2
26 200 Z 02:34,1
28 100 VZ01:05,9
VAŘEKOVÁ Anna055 200 P 03:05,4
7 100 Z 01:26,7
9 200 VZ02:49,34
12  50 Z 00:40,3
16  50 VZ00:34,10
18 100 P 01:25,1
22  50 P 00:40,2
28 100 VZ01:14,1
ZÁVADOVÁ Petra061 200 PZ02:31,68
7 100 Z 01:08,21
9 200 VZ02:13,78
12  50 Z 00:33,98
16  50 VZ00:28,8
26 200 Z 02:26,21
28 100 VZ01:01,52
jménor.n.č.d.disciplínačas
BITTNER Jiří052 200 PZ02:45,8
6 200 P 02:42,78
17 100 P 01:16,78
19 200 VZ02:16,71
23  50 P 00:35,6
29 100 VZ01:04,3
HROUDA Lukáš054  50 M 00:33,44
8 100 Z 01:10,8
10 400 VZ04:40,7
11  50 Z 00:34,7
15  50 VZ00:27,7
19 200 VZ02:10,7
23  50 P 00:36,33
27 200 Z 02:31,2
29 100 VZ01:00,5
NADEEV Ivan052 200 PZ02:49,6
4  50 M 00:34,59
10 400 VZ05:21,4
15  50 VZ00:30,9
19 200 VZ02:24,85
23  50 P 00:39,45
25 100 M 01:16,9
29 100 VZ01:06,31
NOVOTNÝ Šimon052 200 PZ02:35,6
8 100 Z 01:14,73
10 400 VZ04:58,3
11  50 Z 00:36,33
15  50 VZ00:30,9
19 200 VZ02:21,4
23  50 P 00:42,1
27 200 Z 02:40,2
29 100 VZ01:06,51
RASZKA Vítězslav052 200 PZ02:48,4
4  50 M 00:40,5
6 200 P 02:56,7
15  50 VZ00:31,0
17 100 P 01:24,3
19 200 VZ02:31,7
23  50 P 00:41,5
29 100 VZ01:08,2
RYBA Ondřej052 200 PZ02:23,79
10 400 VZ04:22,49
15  50 VZ00:28,8
19 200 VZ02:04,44
25 100 M 01:11,13
29 100 VZ01:03,35
STŘEŠINKA Jakub054  50 M 00:36,63
8 100 Z 01:22,0
11  50 Z 00:42,34
15  50 VZ00:32,6
19 200 VZ02:33,4
25 100 M 01:21,9
29 100 VZ01:09,0
ZVOLSKÝ Vojtěch052 200 PZ02:28,26
4  50 M 00:32,94
10 400 VZ04:34,2
13 200 M 02:26,61
15  50 VZ00:28,9
19 200 VZ02:12,0
25 100 M 01:06,88
29 100 VZ01:01,37

Počet přihlášených závodníků
 muži:8 ženy:6 celkem:14
Počet přihlášených startů
 muži:61 ženy:49 celkem:110