Oddílové srovnávací přebory

Vydáno dne 13. 03. 2019 (počet přístupů 863)


Informace pro srovnávací přebory Motorletu 6.4.2019.

Vedoucí akce: Jaroslav Lochman, pripravka@skmop.cz
Termín přihlášek: 4.4.2019
Odhlášky: skmop@skmop.cz
Termín odhlášek: pátek, 5.4.2019 do 18h
Místo konání: Praha-Radlice
Startovné: hrazeno oddílem
Sraz: 7:30 ve vestibulu
Program:
7:45-7:55 společná rozcvička
8:00-8:20 rozplavání
8:25 zahájení závodů
10:00 Vyhlášení výsledků na galerii bazénu.
Doprava: Vlastní
Strava: Malou svačinu na bazén (ovoce, zelenina, musli tyčinka, 1l neperlivé vody)
Info: Startují plavci z přípravky A,B a II. družstva. Závody jsou primárně určeny pro přípravku B. Jedná se o jejich první závody.
Poznámka: Konečné rozlosování bude sestaveno na bazénu. Prosíme rodiče o pomoc se zajištěním závodu.Prosíme rodiče o darování věcných cen, zvláště pro nejmladší závodníky.

Přihlášky na 25m tratě jsou evidovány následovně: 400VZ=25VZ, 200Z=25Z, 200P=25P


jménor.n.č.d.disciplínačas
WEISSER Karolína092  50 M 00:48,6
6  50 Z 00:49,0
10  50 P 00:49,7
14 200 VZ
LHOTOVÁ Tereza094 400 VZ
8 200 Z 
12 200 P 
FARDOVÁ Zuzana094 400 VZ
8 200 Z 
12 200 P 
LOEBE Charlotte114 400 VZ
8 200 Z 
12 200 P 
CEJPKOVÁ Rozálie082  50 M 00:39,7
6  50 Z 00:45,9
10  50 P 00:47,7
CIDLÍKOVÁ Agáta094 400 VZ
8 200 Z 
12 200 P 
FROŇKOVÁ Aneta092  50 M 01:18,4
6  50 Z 00:57,2
10  50 P 01:01,0
14 200 VZ
HOBSTOVÁ Mia082  50 M 01:02,6
6  50 Z 00:56,1
10  50 P 01:02,0
14 200 VZ
JUNKOVÁ Tereza082  50 M 00:52,2
6  50 Z 00:53,5
10  50 P 00:52,0
14 200 VZ03:17,5
KOHOUTOVÁ Gabriela104 400 VZ
8 200 Z 
12 200 P 
KULÍKOVÁ Tereza092  50 M 01:04,7
6  50 Z 00:54,2
10  50 P 00:52,4
14 200 VZ
KYPTOVÁ Kristýna082  50 M 00:51,3
6  50 Z 00:46,9
10  50 P 00:54,5
14 200 VZ03:19,3
LAJČAKOVÁ Karolína102  50 M 00:44,6
6  50 Z 00:43,3
10  50 P 00:48,0
14 200 VZ
PIRALIČOVÁ Ellen094 400 VZ
8 200 Z 
12 200 P 
PROCHÁZKOVÁ Nela104 400 VZ
8 200 Z 
12 200 P 
PUDIVÍTROVÁ Kristýna094 400 VZ
8 200 Z 
12 200 P 
SMÍTALOVÁ Kristýna104 400 VZ
8 200 Z 
12 200 P 
SMOLÍKOVÁ Kateřina082  50 M 01:11,4
6  50 Z 00:59,7
10  50 P 00:55,6
14 200 VZ
TOTOVÁ Adéla072  50 M 00:53,1
6  50 Z 00:48,7
10  50 P 00:53,3
14 200 VZ03:16,2
WITTENBERGEROVÁ Emma086  50 Z 00:44,3
10  50 P 00:43,1
14 200 VZ
ZAVŘELOVÁ Nela082  50 M 
6  50 Z 
10  50 P 00:52,3
14 200 VZ
jménor.n.č.d.disciplínačas
BERDYCH Sebastian091  50 M 00:58,8
5  50 Z 00:49,0
9  50 P 00:54,8
13 200 VZ
KRNÁČ Sebastian081  50 M 
5  50 Z 00:49,3
9  50 P 
13 200 VZ
BITTNER Matyáš091  50 M 
5  50 Z 00:57,4
9  50 P 00:56,7
13 200 VZ
VAŘEKA Václav093 400 VZ
7 200 Z 
11 200 P 
MULLER Albert113 400 VZ
7 200 Z 
11 200 P 
HOUŠKA Matyáš113 400 VZ
7 200 Z 
11 200 P 
DIADEMA Samuel103 400 VZ
7 200 Z 
11 200 P 
LHOTA Jindřich113 400 VZ
7 200 Z 
11 200 P 
BRABEC Vincent083 400 VZ
7 200 Z 
11 200 P 
BABCZYNSKI Dan071  50 M 00:44,5
5  50 Z 00:44,33
9  50 P 00:49,21
13 200 VZ03:09,8
BÁRANY Samuel103 400 VZ
7 200 Z 
11 200 P 
BARRETO Leonardo071  50 M 00:55,5
5  50 Z 00:47,6
9  50 P 01:08,5
13 200 VZ
BROUK Štěpán085  50 Z 00:46,5
9  50 P 00:45,7
13 200 VZ
DUBEC Matyáš071  50 M 00:37,9
5  50 Z 00:39,57
9  50 P 00:51,5
13 200 VZ
EISENHAMMER Albert085  50 Z 00:44,1
9  50 P 00:47,8
11 200 P 
GURNEY William071  50 M 00:51,7
5  50 Z 00:51,0
9  50 P 00:52,3
13 200 VZ
HAMPL Tomáš101  50 M 01:02,1
5  50 Z 00:47,2
9  50 P 00:55,8
13 200 VZ
HRDLIČKA Štěpán081  50 M 00:44,7
9  50 P 00:40,8
13 200 VZ02:39,3
HROUDA Martin091  50 M 01:06,6
5  50 Z 00:53,0
9  50 P 00:59,5
13 200 VZ
JAKUBEC Lukáš093 400 VZ
7 200 Z 
11 200 P 
JEČNÝ Adam091  50 M 00:59,0
5  50 Z 00:49,0
9  50 P 00:51,4
13 200 VZ
JINDRA Marek093 400 VZ
7 200 Z 
11 200 P 
JIRSÁK Adam091  50 M 01:05,8
5  50 Z 00:49,8
9  50 P 00:54,3
13 200 VZ
KUŠNIER Samuel093 400 VZ
7 200 Z 
11 200 P 
MIKULA Šimon071  50 M 00:43,7
5  50 Z 00:40,7
9  50 P 00:45,1
13 200 VZ02:49,95
MITKA Daniel081  50 M 01:00,1
5  50 Z 00:47,1
9  50 P 00:48,4
13 200 VZ
NOVÝ Nikolas091  50 M 01:10,8
5  50 Z 00:49,2
9  50 P 00:57,3
13 200 VZ
PETROVICKÝ Adam091  50 M 00:52,0
5  50 Z 00:48,05
9  50 P 00:54,0
13 200 VZ
POSPÍŠIL Viktor093 400 VZ
7 200 Z 
11 200 P 
SAUER Filip093 400 VZ
7 200 Z 
11 200 P 
SOUKUP Daniel091  50 M 00:58,1
5  50 Z 00:51,3
9  50 P 01:03,7
13 200 VZ
TEODORIDIS Kostas081  50 M 00:38,8
5  50 Z 00:44,0
9  50 P 00:47,3
13 200 VZ03:14,5
TOTA Tomáš103 400 VZ
7 200 Z 
11 200 P 
TRANQUILLINI Marek071  50 M 
5  50 Z 
9  50 P 00:58,1
13 200 VZ
TUŠEK Václav103 400 VZ
7 200 Z 
11 200 P 

Počet přihlášených závodníků
 muži:35 ženy:21 celkem:56
Počet přihlášených startů
 muži:123 ženy:73 celkem:196