Informace a přihláška pro Jarní cenu Prahy

Vydáno dne 14. 03. 2019 (počet přístupů 721)


Přihlášky a informace pro největší žákovské závody v ČR. Termín konání 13. 4. 2019 .

Vedoucí akce: Radek Žikeš, jednicka@skmop.cz, 721950748
omezení: závody určeny pro plavce přípravky A, II. družstvo, I. družstvo
Přihlášky: do 1.4. 20:00, po tomto termínu bude proveden přepis přihlášených do svazového systému
Odhlášky: do 10.4. 2019
Místo konání: Plavecký stadion Praha Podolí
Sraz: v sobotu 7:00 ve vestibulu, poté bude odchod do letních (venkovních) šaten
prosíme o včasný příchod, na bazénu bude kolem 1000 plavců
Strava: s sebou svačinu a vhodný lehký oběd, pauza na oběd cca 60 minut
startovné: 80 Kč za každý přijatý start
Propozice https://vysledky.czechswimming.cz......
ostatní: všichni přihlásit 50m tratě - největší šance přijetí.
Mladší plavce z přípravky A a II. družstva budeme pouštět po odplavání svých disciplín (dopoledne cca 10h, odpoledne cca 16h)

jménor.n.č.d.disciplínačas
WEISSER Karolína091  50 VZ00:40,3
33  50 Z 00:49,0
BABCZYNSKÁ Zita051  50 VZ00:31,09
16 200 PZ02:54,11
28 200 VZ02:25,31
33  50 Z 00:37,55
42 100 VZ01:08,67
54 100 M 01:34,1
CEJPKOVÁ Rozálie089 100 Z 01:38,2
15 200 PZ03:25,09
21 100 P 01:34,8
33  50 Z 00:45,9
35 200 P 03:39,76
53 100 M 01:32,9
DOBROVODSKÁ Sára061  50 VZ00:41,5
22 100 P 01:52,2
33  50 Z 00:53,71
42 100 VZ01:30,2
FERUSOVÁ Alexandra061  50 VZ00:29,9
22 100 P 01:22,23
28 200 VZ02:17,38
36 200 P 02:54,9
42 100 VZ01:05,10
HLÁVKOVÁ Ester061  50 VZ00:33,2
4 200 M 03:24,90
42 100 VZ01:14,7
54 100 M 01:28,84
HLÁVKOVÁ Olivie061  50 VZ00:32,7
16 200 PZ02:53,83
28 200 VZ02:30,58
33  50 Z 00:38,78
42 100 VZ01:10,3
48 200 Z 02:51,3
JUNKOVÁ Tereza081  50 VZ00:41,3
21 100 P 01:55,6
27 200 VZ03:17,5
33  50 Z 00:53,5
35 200 P 
41 100 VZ01:30,19
KOHOUTOVÁ Barbora061  50 VZ00:34,7
22 100 P 01:30,26
33  50 Z 00:43,11
36 200 P 03:29,34
KULÍKOVÁ Tereza091  50 VZ00:41,8
KYPTOVÁ Kristýna081  50 VZ00:42,6
9 100 Z 01:40,1
21 100 P 01:51,45
33  50 Z 00:46,9
41 100 VZ01:29,5
47 200 Z 03:41,71
LAJČAKOVÁ Karolína101  50 VZ00:37,6
33  50 Z 00:43,3
LANGMAYEROVÁ Tereza041  50 VZ00:29,62
17 200 PZ02:50,60
29 200 VZ02:17,2
33  50 Z 00:40,55
43 100 VZ01:03,41
MICHALOVÁ Nela061  50 VZDi:sk,v
16 200 PZ
28 200 VZ
33  50 Z Di:sk,v
42 100 VZDi:sk,v
NĚMCOVÁ Anna0510 100 Z 01:13,8
16 200 PZ02:39,76
28 200 VZ02:22,0
33  50 Z 00:34,84
42 100 VZ01:05,9
54 100 M 
NĚMEČKOVÁ Veronika061  50 VZ00:31,58
22 100 P 01:32,8
28 200 VZ02:35,0
33  50 Z 00:41,76
42 100 VZ01:07,7
SCHOLZOVÁ Adéla081  50 VZ00:40,4
9 100 Z 01:46,46
33  50 Z 00:48,0
41 100 VZ01:35,2
SCHOLZOVÁ Barbora061  50 VZ00:37,7
22 100 P 01:40,4
33  50 Z 00:44,43
42 100 VZ01:25,00
ŠVÁROVÁ Aneta101  50 VZ00:38,65
33  50 Z 00:46,0
ŠEBOVÁ Kristýna0417 200 PZ02:33,54
33  50 Z 00:36,83
43 100 VZ01:05,35
55 100 M 01:12,02
TOTOVÁ Adéla071  50 VZ00:37,5
21 100 P 01:53,2
27 200 VZ03:16,2
33  50 Z 00:48,7
35 200 P 
41 100 VZ01:25,88
VAŘEKOVÁ Anna051  50 VZ00:33,65
16 200 PZ02:58,1
22 100 P 01:25,1
33  50 Z 00:40,3
36 200 P 03:05,4
42 100 VZ01:13,09
WITTENBERGEROVÁ Emma081  50 VZ00:41,3
21 100 P 01:34,7
33  50 Z 00:44,3
35 200 P 03:33,0
ZÁVADOVÁ Petra0610 100 Z 01:08,21
16 200 PZ02:31,68
28 200 VZ02:13,78
33  50 Z 00:33,63
42 100 VZ01:01,52
48 200 Z 02:26,21
ZAVŘELOVÁ Nela081  50 VZ00:44,6
21 100 P 01:58,2
33  50 Z 
35 200 P 
jménor.n.č.d.disciplínačas
BERDYCH Sebastian092  50 VZ00:41,5
34  50 Z 00:49,0
BITTNER Matyáš092  50 VZ00:41,3
34  50 Z 00:57,4
BABCZYNSKI Dan072  50 VZ00:36,4
18 200 PZ
24 100 P 01:44,8
34  50 Z 00:44,33
44 100 VZ01:19,7
56 100 M 01:44,1
BARRETO Leonardo072  50 VZ00:41,6
12 100 Z 01:50,5
34  50 Z 00:47,6
44 100 VZ01:46,1
BITTNER Jiří0519 200 PZ02:40,39
25 100 P 01:16,12
31 200 VZ02:16,71
39 200 P 02:42,26
45 100 VZ01:04,09
57 100 M 01:25,03
BROUK Štěpán082  50 VZ00:37,7
12 100 Z 01:46,5
24 100 P 01:42,3
34  50 Z 00:46,5
44 100 VZ01:24,2
DROZD Tobiáš062  50 VZ00:32,1
25 100 P 01:33,0
31 200 VZ02:33,80
34  50 Z 00:39,3
39 200 P 03:20,5
45 100 VZ01:09,36
DUBEC Matyáš072  50 VZ00:34,1
12 100 Z 01:24,8
34  50 Z 00:39,57
44 100 VZ01:16,0
56 100 M 
EISENHAMMER Albert082  50 VZ00:37,62
12 100 Z 01:45,6
24 100 P 01:39,6
34  50 Z 00:44,1
44 100 VZ01:30,9
HRDLIČKA Matěj042  50 VZ00:26,38
20 200 PZ02:24,7
26 100 P 01:14,4
32 200 VZ02:01,29
40 200 P 02:36,14
46 100 VZ00:56,89
58 100 M 01:08,3
HRDLIČKA Štěpán082  50 VZ00:34,4
24 100 P 01:31,2
30 200 VZ02:37,82
34  50 Z 00:43,50
38 200 P 03:16,09
44 100 VZ01:14,1
HROUDA Lukáš052  50 VZ00:27,7
13 100 Z 01:10,8
31 200 VZ02:10,7
34  50 Z 00:34,04
45 100 VZ01:00,26
51 200 Z 02:31,2
HROUDA Martin092  50 VZ00:46,4
34  50 Z 00:53,0
CHICEVIČ Elian062  50 VZ00:35,8
13 100 Z 01:36,5
31 200 VZ03:01,6
34  50 Z 00:46,3
45 100 VZ01:20,51
51 200 Z 03:26,7
CHUCHVALEC Aleš072  50 VZ00:33,1
12 100 Z 01:21,7
24 100 P 01:42,3
34  50 Z 00:40,7
44 100 VZ01:13,1
50 200 Z 02:58,40
CHUCHVALEC Vít042  50 VZ00:26,97
26 100 P 01:20,30
32 200 VZ02:13,09
34  50 Z 00:35,6
46 100 VZ00:59,18
IVANOV Alexey042  50 VZ00:29,7
20 200 PZ02:34,8
26 100 P 01:15,2
32 200 VZ02:20,81
40 200 P 02:43,67
52 200 Z 02:37,1
58 100 M 01:18,66
KOTEN Oliver0712 100 Z 01:15,9
18 200 PZ02:56,4
24 100 P 01:36,3
34  50 Z 00:36,0
44 100 VZ01:15,5
50 200 Z 02:44,7
MACHÁČEK Oliver072  50 VZ00:34,4
18 200 PZ03:11,0
24 100 P 01:33,7
34  50 Z 00:44,1
38 200 P 03:22,1
44 100 VZ01:18,86
MIKULA Andrej092  50 VZ00:38,23
34  50 Z 00:45,5
MIKULA Šimon072  50 VZ00:34,2
24 100 P 01:38,6
30 200 VZ02:49,95
34  50 Z 00:40,7
38 200 P 03:26,9
44 100 VZ01:16,0
MITKA Daniel082  50 VZ00:38,0
24 100 P 01:50,6
34  50 Z 00:47,1
44 100 VZ01:30,1
NADEEV Ivan052  50 VZ00:30,9
19 200 PZ02:46,19
31 200 VZ02:24,85
34  50 Z 00:39,78
45 100 VZ01:06,31
57 100 M 01:15,01
NOVOTNÝ Robert042  50 VZ00:27,8
14 100 Z 01:12,1
32 200 VZ02:13,7
34  50 Z 00:33,0
46 100 VZ00:59,6
52 200 Z 02:35,7
NOVOTNÝ Šimon0513 100 Z 01:14,73
19 200 PZ02:35,6
31 200 VZ02:21,4
34  50 Z 00:36,33
45 100 VZ01:06,51
51 200 Z 02:39,04
RASZKA Vítězslav052  50 VZ00:31,0
25 100 P 01:19,56
31 200 VZ02:21,93
39 200 P 02:52,47
45 100 VZ01:05,15
57 100 M 01:35,2
RYBA Ondřej052  50 VZ00:28,34
13 100 Z 01:11,4
19 200 PZ02:21,30
39 200 P 02:47,41
51 200 Z 02:27,13
57 100 M 01:08,11
SOUKUP Daniel092  50 VZ00:44,5
34  50 Z 00:51,3
STŘEŠINKA Jakub052  50 VZ00:32,6
7 200 M 
19 200 PZ02:58,26
31 200 VZ02:33,4
34  50 Z 00:39,41
45 100 VZ01:09,0
57 100 M 01:21,9
SZABÓ David032  50 VZ00:30,14
ŠPAŇÁR Ondřej042  50 VZ00:25,5
32 200 VZ01:57,7
46 100 VZ00:55,3
58 100 M 01:03,3
TEODORIDIS Kostas082  50 VZ00:35,2
12 100 Z 01:36,5
30 200 VZ03:14,5
34  50 Z 00:44,0
56 100 M 01:29,1
VAVŘINA Matěj052  50 VZ00:29,4
ZVOLSKÝ Vojtěch052  50 VZ00:28,9
7 200 M 02:26,61
19 200 PZ02:28,26
34  50 Z 00:39,75
45 100 VZ01:00,38
57 100 M 01:06,45
ŽÁK Matyáš032  50 VZ00:29,7

Počet přihlášených závodníků
 muži:35 ženy:25 celkem:60
Počet přihlášených startů
 muži:167 ženy:113 celkem:280