Oddílové srovnávací přebory žactva

Vydáno dne 08. 04. 2019 (počet přístupů 287)


V sobotu 6.dubna se v Radlicích konaly Oddílové srovnávací přebory žactva, které byly určeny především pro Přípravku B jako jejich první závody.

Galerie bazénu v Radlicích byla plná povzbuzujících diváků a tak plavci mohli zažít pravou závodní atmosféru. Trenéři připravili závody tak, aby celý průběh byl stejný jako na klasických závodech, aby si děti mohly vše řádně natrénovat. Závody byly nutné i pro nominace na květnové Krajské přebory žactva (KPŽ).

Děti v sobotu předvedly krásné výkony! Přípravka B plavala tratě 25m VZ,P a Z s tím, že na KPŽ již budou mít trať 50m. 

Přípravka A a družstvo II. na polohové závody a delší tratě již trénovala a závody na tyto tratě si již vyzkoušely na OSP a to 200VZ a na závodech v Písku 100PZ.

Za trenéry musím všechny závodníky velmi pochválit! Děti se chovaly velmi disciplinovaně, vše krásně zvládly a všichni předvedly pěkné výkony.

V dalších trénincích se musíme soustředit na starty a správné doplavání, aby závodníci neztráceli cenné setinky.

Rád bych touto cestou velmi poděkoval rodičům za pomoc s průběhem závodů a za nákup cen, ze kterých měly děti velkou radost.

Mimořádný dík patří za nákup medailí, protože dostat se až "na bednu" a získat medaili je obrovskou motivací k dalším tréninkům a závodů. Velmi děkujeme!

jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 200 m
WEISSER Karolína0903:05,51- - -
TOTOVÁ Adéla0703:05,82* 5%18/11_pKPŽ_ml_Ph03:16,2
JUNKOVÁ Tereza0803:09,13* 4%18/11_pKPŽ_ml_Ph03:17,5
WITTENBERGEROVÁ Emma0803:11,84- - -
KYPTOVÁ Kristýna0803:14,95* 2%18/11_pKPŽ_ml_Ph03:19,3
LAJČAKOVÁ Karolína1003:16,56- - -
KULÍKOVÁ Tereza0903:26,37- - -
ZAVŘELOVÁ Nela0803:27,08- - -
HOBSTOVÁ Mia0803:42,39- - -
SMOLÍKOVÁ Kateřina0804:04,610- - -
FROŇKOVÁ Aneta0904:05,711- - -
motýlek 50 m
CEJPKOVÁ Rozálie0800:40,11-1%18/12_ZP10_Č00:39,7
JUNKOVÁ Tereza0800:42,82* 18%18/11_pKPŽ_ml_Ph00:52,2
KYPTOVÁ Kristýna0800:45,63* 11%18/06_LOP_MoP00:51,3
LAJČAKOVÁ Karolína1000:46,04-3%19/03_PulecPisek00:44,6
WEISSER Karolína0900:47,15* 3%18/10_pKPŽ_nm_Ph00:48,6
TOTOVÁ Adéla0700:48,66* 8%17/11_pKPŽ_ml_Ph00:53,1
HOBSTOVÁ Mia0800:51,47* 17%18/09_OSPpMoP01:02,6
ZAVŘELOVÁ Nela0800:52,48- - -
KULÍKOVÁ Tereza0900:54,99* 15%18/09_OSPpMoP01:04,7
SMOLÍKOVÁ Kateřina0800:55,910* 21%18/09_OSPpMoP01:11,4
FROŇKOVÁ Aneta0900:56,811* 27%18/09_OSPpMoP01:18,4
prsa 50 m
WITTENBERGEROVÁ Emma0800:43,91-1%18/12_ZP10_Č00:43,1
CEJPKOVÁ Rozálie0800:44,82* 6%18/06_LOP_MoP00:47,7
JUNKOVÁ Tereza0800:47,43* 8%18/11_pKPŽ_ml_Ph00:52,0
LAJČAKOVÁ Karolína1000:48,140%19/03_PulecPisek00:48,0
WEISSER Karolína0900:49,05* 1%18/12_MVCKladno00:49,7
KYPTOVÁ Kristýna0800:49,26* 9%18/06_LOP_MoP00:54,5
TOTOVÁ Adéla0700:50,07* 6%18/06_LOP_MoP00:53,3
KULÍKOVÁ Tereza0900:50,18* 4%18/12_MVCKladno00:52,4
SMOLÍKOVÁ Kateřina0800:51,29* 7%18/09_OSPpMoP00:55,6
ZAVŘELOVÁ Nela0800:51,810* 0%18/11_pKPŽ_ml_Ph00:52,3
FROŇKOVÁ Aneta0900:56,111* 8%18/10_pKPŽ_nm_Ph01:01,0
HOBSTOVÁ Mia0800:57,712* 6%18/09_OSPpMoP01:02,0
znak 50 m
LAJČAKOVÁ Karolína1000:41,81* 3%19/03_PulecPisek00:43,3
TOTOVÁ Adéla0700:42,12* 13%18/06_LOP_MoP00:48,7
WITTENBERGEROVÁ Emma0800:42,13* 4%18/11_pKPŽ_ml_Ph00:44,3
CEJPKOVÁ Rozálie0800:42,54* 7%18/05_jKPŽ_ml_Ph00:45,9
KYPTOVÁ Kristýna0800:45,15* 3%18/06_LOP_MoP00:46,9
KULÍKOVÁ Tereza0900:46,66* 14%18/09_OSPpMoP00:54,2
WEISSER Karolína0900:46,77* 4%18/10_PCJindHrad00:49,0
JUNKOVÁ Tereza0800:47,48* 11%18/02_OSPjMoP00:53,5
ZAVŘELOVÁ Nela0800:51,19- - -
HOBSTOVÁ Mia0800:52,710* 6%18/09_OSPpMoP00:56,1
SMOLÍKOVÁ Kateřina0800:53,011* 11%18/06_LOP_MoP00:59,7
FROŇKOVÁ Aneta0900:53,612* 6%18/10_pKPŽ_nm_Ph00:57,2
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 200 m
HRDLIČKA Štěpán0802:40,11-1%19/03_Velikonoce02:37,82
DUBEC Matyáš0702:46,42- - -
MIKULA Šimon0702:51,030%19/03_Velikonoce02:49,95
TEODORIDIS Kostas0802:58,34* 8%18/11_pKPŽ_ml_Ph03:14,5
MITKA Daniel0803:06,05- - -
BROUK Štěpán0803:06,16- - -
GURNEY William0703:13,37- - -
HROUDA Martin0903:14,78- - -
PETROVICKÝ Adam0903:27,99- - -
BERDYCH Sebastian0903:29,010- - -
EISENHAMMER Albert0803:30,811- - -
SOUKUP Daniel0903:31,812- - -
BARRETO Leonardo0703:34,313- - -
JIRSÁK Adam0903:36,814- - -
JEČNÝ Adam0903:40,015- - -
TRANQUILLINI Marek0703:41,716- - -
BITTNER Matyáš0903:50,117- - -
HAMPL Tomáš1003:53,418- - -
NOVÝ Nikolas0904:00,919- - -
motýlek 50 m
TEODORIDIS Kostas0800:37,81* 2%18/12_ZP10_Č00:38,8
DUBEC Matyáš0700:39,32-3%18/05_jKPŽ_ml_Ph00:37,9
HRDLIČKA Štěpán0800:41,33* 7%18/06_LOP_MoP00:44,7
MITKA Daniel0800:41,64* 30%18/09_OSPpMoP01:00,1
MIKULA Šimon0700:42,05* 3%18/06_LOP_MoP00:43,7
GURNEY William0700:42,36* 18%18/09_OSPpMoP00:51,7
BERDYCH Sebastian0900:44,57* 24%18/09_OSPpMoP00:58,8
HAMPL Tomáš1000:46,78* 24%18/10_pKPŽ_nm_Ph01:02,1
HROUDA Martin0900:47,49* 28%18/09_OSPpMoP01:06,6
SOUKUP Daniel0900:50,810* 12%18/09_OSPpMoP00:58,1
PETROVICKÝ Adam0900:51,211* 1%18/10_pKPŽ_nm_Ph00:52,0
BARRETO Leonardo0700:51,412* 7%18/06_LOP_MoP00:55,5
JEČNÝ Adam0900:55,613* 5%18/09_OSPpMoP00:59,0
JIRSÁK Adam0900:55,914* 15%18/09_OSPpMoP01:05,8
NOVÝ Nikolas0901:01,515* 13%18/09_OSPpMoP01:10,8
BITTNER Matyáš0901:01,516- - -
TRANQUILLINI Marek0701:01,917- - -
prsa 50 m
HRDLIČKA Štěpán0800:42,51-4%18/12_ZP10_Č00:40,8
MIKULA Šimon0700:45,73-1%18/10_PCJindHrad00:45,1
BROUK Štěpán0800:45,720%18/12_ZP10_Č00:45,7
EISENHAMMER Albert0800:46,04* 3%18/11_pKPŽ_ml_Ph00:47,8
MITKA Daniel0800:46,15* 4%18/11_pKPŽ_ml_Ph00:48,4
GURNEY William0700:46,36* 11%18/09_OSPpMoP00:52,3
TEODORIDIS Kostas0800:46,87* 1%18/12_ZP10_Č00:47,3
JIRSÁK Adam0900:49,78* 8%18/10_PCJindHrad00:54,3
JEČNÝ Adam0900:50,19* 2%18/10_PCJindHrad00:51,4
DUBEC Matyáš0700:50,510* 1%17/11_pKPŽ_ml_Ph00:51,5
BERDYCH Sebastian0900:54,311* 0%18/09_OSPpMoP00:54,8
HROUDA Martin0900:54,612* 8%18/09_OSPpMoP00:59,5
BITTNER Matyáš0900:55,813* 1%18/12_MVCKladno00:56,7
NOVÝ Nikolas0900:57,114* 0%18/10_pKPŽ_nm_Ph00:57,3
PETROVICKÝ Adam0900:57,515-6%18/06_LOP_MoP00:54,0
TRANQUILLINI Marek0700:58,5160%18/06_LOP_MoP00:58,1
BARRETO Leonardo0700:59,717* 12%18/09_OSPpMoP01:08,5
HAMPL Tomáš1001:00,618-8%19/03_PulecPisek00:55,8
SOUKUP Daniel0901:01,719* 3%18/09_OSPpMoP01:03,7
znak 50 m
DUBEC Matyáš0700:39,31* 3%17/12_ZP10_Č00:40,5
TEODORIDIS Kostas0800:40,52* 7%18/06_LOP_MoP00:44,0
EISENHAMMER Albert0800:42,04* 4%18/12_ZP10_Č00:44,1
BROUK Štěpán0800:42,03* 9%18/11_pKPŽ_ml_Ph00:46,5
MIKULA Šimon0700:42,25-3%18/02_OSPjMoP00:40,7
MITKA Daniel0800:42,96* 8%18/10_PCJindHrad00:47,1
GURNEY William0700:44,57* 12%18/09_OSPpMoP00:51,0
PETROVICKÝ Adam0900:46,98* 2%18/06_LOP_MoP00:48,2
JEČNÝ Adam0900:47,09* 4%18/03_jKPŽ_nm_Ph00:49,0
BARRETO Leonardo0700:47,410* 0%18/09_OSPpMoP00:47,6
BERDYCH Sebastian0900:47,611* 2%18/09_OSPpMoP00:49,0
HROUDA Martin0900:48,812* 7%18/03_jKPŽ_nm_Ph00:53,0
SOUKUP Daniel0900:49,513* 3%18/12_MVCKladno00:51,3
TRANQUILLINI Marek0700:49,614- - -
NOVÝ Nikolas0900:49,715-1%18/10_pKPŽ_nm_Ph00:49,2
JIRSÁK Adam0900:50,816-2%18/10_PCJindHrad00:49,8
HAMPL Tomáš1000:54,617-15%19/03_PulecPisek00:47,2
BITTNER Matyáš0900:56,018* 2%18/12_MVCKladno00:57,4


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
OSPpMoPSrovnávací přebory MoPPraha - Radlice25M06.04.