Krajský přebor žactva 2008-2009

Vydáno dne 27. 04. 2019 (počet přístupů 986)


Termín: 26.5.2019

Vedoucí akce: Jan Langmayer
Místo konání: Praha Radlice
Startovné: hradí oddíl
Přihlášky: do 15.5.2019
Odhlášky: do 23.5.2019
Sraz: 7:30
Strava: vlastní
Seznam přijatých: plavou všichni přihlášení
Info: 8:00 rozplavání, 8:30 závody, 13:15 sraz odpoledne, 13:30 rozplavání. 14:00 závody
Vybavení: plavky na každý start, pantofle, kraťasy, triko, ručník, 1l neslazeného nápoje, svačina (ovoce, musli, zelenina), případně oběd
Propozice: https://vysledky.czechswimming.cz/souteze/5607

jménor.n.č.d.disciplínačas
WEISSER Karolína095  50 P 00:49,0
11 100 PZ01:31,4
13 200 VZ03:05,5
18 100 VZ01:23,0
20 100 P 01:46,8
30 400 VZ06:48,0
LHOTOVÁ Tereza095  50 P 
7  50 VZ
18 100 VZ
24  50 Z 
FARDOVÁ Zuzana095  50 P 
7  50 VZ
18 100 VZ
24  50 Z 
CEJPKOVÁ Rozálie083 200 P 03:39,76
9 100 M 01:32,9
11 100 PZ01:29,1
20 100 P 01:34,8
26  50 M 00:39,7
28 200 PZ03:25,09
CIDLÍKOVÁ Agáta091 100 Z 
5  50 P 
7  50 VZ00:59,3
18 100 VZ
20 100 P 
24  50 Z 01:03,6
FROŇKOVÁ Aneta095  50 P 00:56,1
7  50 VZ00:49,0
11 100 PZ
18 100 VZ02:12,2
24  50 Z 00:53,6
26  50 M 00:56,8
JUNKOVÁ Tereza083 200 P 
7  50 VZ00:41,3
16 800 VZ14:51,0
18 100 VZ01:30,19
20 100 P 01:55,6
26  50 M 00:42,8
KULÍKOVÁ Tereza091 100 Z 01:44,8
5  50 P 00:50,1
13 200 VZ03:26,3
18 100 VZ01:30,3
20 100 P 01:50,6
24  50 Z 00:46,6
KYPTOVÁ Kristýna081 100 Z 01:40,1
7  50 VZ00:42,6
11 100 PZ01:40,13
20 100 P 01:51,45
22 200 Z 03:41,71
26  50 M 00:45,6
PIRALIČOVÁ Ellen095  50 P 
7  50 VZ
18 100 VZ
24  50 Z 
PUDIVÍTROVÁ Kristýna091 100 Z 
5  50 P 01:07,7
7  50 VZ01:02,1
18 100 VZ02:30,6
20 100 P 
24  50 Z 01:02,0
SCHOLZOVÁ Adéla087  50 VZ00:40,4
11 100 PZ01:47,7
18 100 VZ01:35,2
20 100 P 01:51,53
26  50 M 00:52,8
SMOLÍKOVÁ Kateřina081 100 Z 
7  50 VZ00:51,2
11 100 PZ
18 100 VZ
20 100 P 02:02,4
26  50 M 00:55,9
TICHÁ Alena081 100 Z 02:06,5
7  50 VZ00:49,2
11 100 PZ02:04,8
18 100 VZ01:51,1
20 100 P 02:11,4
VOCETKOVÁ Zuzana081 100 Z 
7  50 VZ00:52,2
11 100 PZ
18 100 VZ02:12,5
20 100 P 
26  50 M 01:01,0
WITTENBERGEROVÁ Emma083 200 P 03:33,0
7  50 VZ00:37,66
11 100 PZDi:sk,v
20 100 P 01:34,7
22 200 Z 
26  50 M 00:57,8
ZAVŘELOVÁ Nela083 200 P 
7  50 VZ00:44,6
16 800 VZ15:06,8
18 100 VZ01:39,2
20 100 P 01:58,2
jménor.n.č.d.disciplínačas
BERDYCH Sebastian092 100 Z 01:39,2
8  50 VZ00:39,82
12 100 PZ01:39,4
17 100 VZ01:36,2
25  50 M 00:44,5
29 200 VZ03:29,0
BITTNER Matyáš096  50 P 00:55,8
8  50 VZ00:40,68
12 100 PZ
17 100 VZ
19 100 P 01:59,5
23  50 Z 00:52,35
VAŘEKA Václav096  50 P 
8  50 VZ
19 100 P 
23  50 Z 
BROUK Štěpán082 100 Z 01:46,5
8  50 VZ00:36,01
12 100 PZ01:41,49
17 100 VZ01:22,22
19 100 P 01:42,3
29 200 VZ03:06,1
EISENHAMMER Albert084 200 P 
8  50 VZ00:36,96
12 100 PZ01:42,2
19 100 P 01:39,6
25  50 M 00:52,0
HRDLIČKA Štěpán084 200 P 03:16,09
14 400 VZ05:42,1
19 100 P 01:31,2
29 200 VZ02:37,82
HROUDA Martin092 100 Z 01:46,8
8  50 VZ00:40,77
12 100 PZ01:44,2
17 100 VZ01:33,4
25  50 M 00:47,4
29 200 VZ03:14,7
JAKUBEC Lukáš092 100 Z 
6  50 P 
8  50 VZ
17 100 VZ
19 100 P 
23  50 Z 
JEČNÝ Adam096  50 P 00:50,1
8  50 VZ00:40,8
12 100 PZ01:44,4
17 100 VZ01:34,8
19 100 P 01:51,0
23  50 Z 00:47,0
JINDRA Marek092 100 Z 
6  50 P 01:00,2
8  50 VZ00:45,1
17 100 VZ02:06,8
19 100 P 
23  50 Z 01:00,8
JIRSÁK Adam096  50 P 00:49,7
8  50 VZ00:41,7
12 100 PZ01:49,2
19 100 P 01:56,8
25  50 M 00:55,9
29 200 VZ03:36,8
KUŠNIER Samuel092 100 Z 
8  50 VZ
17 100 VZ
23  50 Z 
MIKULA Andrej092 100 Z 01:34,54
8  50 VZ00:35,40
12 100 PZ01:37,6
17 100 VZ01:25,42
25  50 M 00:44,43
29 200 VZ
MITKA Daniel084 200 P 
8  50 VZ00:34,64
12 100 PZ01:41,2
17 100 VZ01:19,54
19 100 P 01:41,61
25  50 M 00:41,6
NOVÝ Nikolas092 100 Z 01:46,3
8  50 VZ00:45,9
12 100 PZ01:50,6
17 100 VZ01:37,0
19 100 P 02:02,6
23  50 Z 00:49,2
PANOŠ Adam092 100 Z 
6  50 P 
8  50 VZ
17 100 VZ
23  50 Z 
PETROVICKÝ Adam092 100 Z 01:38,4
8  50 VZ00:41,4
12 100 PZ01:43,8
17 100 VZ01:25,5
19 100 P 01:56,9
29 200 VZ03:27,9
POSPÍŠIL Viktor092 100 Z 
8  50 VZ
17 100 VZ
23  50 Z 
SAUER Filip092 100 Z 
6  50 P 01:07,5
8  50 VZ00:56,1
17 100 VZ
19 100 P 
23  50 Z 01:03,2
SOUKUP Daniel092 100 Z 01:44,1
8  50 VZ00:39,57
12 100 PZ01:56,2
17 100 VZ01:31,0
25  50 M 00:50,8
29 200 VZ03:31,8
TEODORIDIS Kostas082 100 Z 01:28,94
8  50 VZ00:33,69
10 100 M 01:29,1
17 100 VZ01:21,1
25  50 M 00:37,8
29 200 VZ02:58,3

Počet přihlášených závodníků
 muži:21 ženy:17 celkem:38
Počet přihlášených startů
 muži:116 ženy:93 celkem:209