Krajský přebor žactva 2005-2007

Vydáno dne 29. 04. 2019 (počet přístupů 527)


V pátek 24. května a sobotu 25. května proběhne v Radlicích závod KPŽ pro starší pražské plavce.

24. - 25. května KPŽ starší (2005 - 2007)
Vedoucí akce: Radek Žikeš, jednicka@skmop.cz, 721 950 748
Termín přihlášek: 16. 5. přes web oddílu, po termínu přihláška trenérem - povinné pro všechny plavce splňující kategorie
Termín odhlášek: čtvrtek 18.5. 19:00
Odhlášky: dle jednotlivých družstev - jednicka@skmop.cz, dvojka@skmop.cz, pripravka@skmop.cz
Místo konání: Praha - Radlice
Startovné: hrazeno oddílem
Sraz: pátek - 15:30 ve vestibulu, sobota 7:45
Program: společná rozcvička 15:50, rozplavání 16:00
závody 16:45
předpokládané ukončení 20:30
závody sobota ráno 9:00
závody sobota odpoledne předpokládáno 14:00
předpokládané ukončení 18:30
Strava: Doporučujeme připravit dětem oběd na bazén. Ideální jsou těstoviny se zeleninou a drůbežím masem.
Na celou délku závodů připravit energickou svačinu. Ovoce, zeleninu, müslli, ořísky, hořkou čokoládu a 2l neperlivé vody nebo lehce slazené šťávy.
Poznámka: Závodníci budou hromadně opouštět bazén až po skončení daného půldnu, nikoliv individuálně po odplavání svých disciplín
Štafety budou nahlášeny trenéry v průběhu rozplavání dle počtu závodníků.
Přihlášky: všichni přihlášení budou automaticky přijati
Propozice


jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKÁ Zita052 200 VZ02:25,27
12 800 VZ10:38,1
13  50 VZ00:31,09
19 400 VZ05:02,70
26 100 M 01:31,04
32 400 PZ
DOBROVODSKÁ Sára062 200 VZ03:20,4
4 100 P 01:52,2
13  50 VZ00:41,5
15 200 PZ
17 100 Z 01:50,9
24 200 Z 03:51,9
28 200 P 
30 100 VZ01:30,2
FERUSOVÁ Alexandra062 200 VZ02:17,38
4 100 P 01:21,98
13  50 VZ00:29,9
15 200 PZ02:37,40
19 400 VZ04:50,95
28 200 P 02:54,9
30 100 VZ01:04,63
32 400 PZ
HLÁVKOVÁ Ester066 200 M 03:24,90
13  50 VZ00:33,2
15 200 PZ03:13,8
26 100 M 01:28,84
32 400 PZ06:43,7
HLÁVKOVÁ Olivie062 200 VZ02:30,58
4 100 P 01:38,99
13  50 VZ00:31,35
17 100 Z 01:19,63
19 400 VZ05:16,54
24 200 Z 02:45,55
26 100 M 01:30,14
30 100 VZ01:10,3
KOHOUTOVÁ Barbora062 200 VZ02:44,8
4 100 P 01:30,26
13  50 VZ00:33,50
15 200 PZ
17 100 Z 01:25,2
28 200 P 03:29,34
30 100 VZ01:14,50
MICHALOVÁ Nela062 200 VZ
4 100 P 01:54,90
13  50 VZDi:sk,v
19 400 VZ
26 100 M 
30 100 VZDi:sk,v
NĚMCOVÁ Anna052 200 VZ02:22,00
12 800 VZ10:19,68
15 200 PZ02:37,53
17 100 Z 01:13,16
19 400 VZ05:10,69
24 200 Z 02:34,1
30 100 VZ01:05,57
32 400 PZ
NĚMEČKOVÁ Veronika062 200 VZ02:35,0
4 100 P 01:32,8
13  50 VZ00:31,24
19 400 VZ05:23,4
26 100 M 
30 100 VZ01:07,59
SCHOLZOVÁ Barbora062 200 VZ
4 100 P 01:40,4
13  50 VZ00:37,7
15 200 PZ
28 200 P 03:37,9
30 100 VZ01:25,00
TOTOVÁ Adéla072 200 VZ03:05,8
8 100 PZ01:43,2
12 800 VZ14:25,4
13  50 VZ00:35,08
30 100 VZ01:25,52
VAŘEKOVÁ Anna052 200 VZ02:49,34
4 100 P 01:24,64
13  50 VZ00:32,76
15 200 PZ02:58,1
17 100 Z 01:24,28
28 200 P 03:02,17
32 400 PZ07:02,9
ZÁVADOVÁ Petra062 200 VZ02:13,64
13  50 VZ00:28,33
15 200 PZ02:31,08
17 100 Z 01:08,21
24 200 Z 02:26,21
30 100 VZ01:01,52
jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKI Dan071 200 VZ03:09,8
3 100 P 01:37,79
7 100 PZ01:34,9
14  50 VZ00:35,54
16 200 PZ
18 100 Z 01:34,2
27 100 M 01:41,92
29 200 P 03:44,1
31 100 VZ01:19,67
BARRETO Leonardo071 200 VZ03:34,3
3 100 P 
14  50 VZ00:41,6
18 100 Z 01:50,5
25 200 Z 
31 100 VZ01:46,1
BITTNER Jiří051 200 VZ02:13,50
3 100 P 01:13,68
9 400 VZ04:44,36
14  50 VZ00:29,3
16 200 PZ02:31,14
18 100 Z 01:17,0
27 100 M 01:13,17
29 200 P 02:40,60
DROZD Tobiáš061 200 VZ02:33,80
3 100 P 01:33,0
9 400 VZ06:25,6
14  50 VZ00:31,57
18 100 Z 01:24,1
31 100 VZ01:09,36
DUBEC Matyáš071 200 VZ02:46,4
7 100 PZ01:27,4
9 400 VZ
14  50 VZ00:34,1
16 200 PZ
18 100 Z 01:24,8
31 100 VZ01:13,00
GURNEY William071 200 VZ03:13,3
3 100 P 01:55,1
14  50 VZ00:35,6
18 100 Z 01:43,7
25 200 Z 
31 100 VZ01:29,7
HROUDA Lukáš051 200 VZ02:10,7
3 100 P 01:19,70
9 400 VZ04:40,08
14  50 VZ00:27,7
16 200 PZ02:30,2
18 100 Z 01:10,8
25 200 Z 02:31,2
27 100 M 01:18,2
31 100 VZ01:00,26
CHICEVIČ Elian061 200 VZ03:01,6
3 100 P 01:44,6
9 400 VZ
14  50 VZ00:35,8
16 200 PZ
18 100 Z 01:36,5
25 200 Z 03:26,7
29 200 P 
31 100 VZ01:20,51
CHUCHVALEC Aleš071 200 VZ02:47,58
3 100 P 01:42,3
7 100 PZ01:28,8
14  50 VZ00:32,70
18 100 Z 01:21,7
25 200 Z 02:58,40
31 100 VZ01:11,72
KEJLA Filip073 100 P 01:45,7
9 400 VZ
14  50 VZ00:39,9
16 200 PZ
18 100 Z 01:38,3
29 200 P 03:52,24
31 100 VZ01:33,4
KOTEN Oliver077 100 PZ01:22,7
14  50 VZ00:32,3
18 100 Z 01:15,9
25 200 Z 02:43,33
33 400 PZ
MACHÁČEK Oliver073 100 P 01:33,7
7 100 PZ01:25,3
14  50 VZ00:33,36
16 200 PZ03:09,08
18 100 Z 01:28,5
29 200 P 03:22,1
31 100 VZ01:18,68
MIKULA Šimon073 100 P 01:38,6
7 100 PZ01:29,7
14  50 VZ00:34,2
221500 VZ23:46,1
29 200 P 03:26,9
31 100 VZ01:16,0
NADEEV Ivan051 200 VZ02:23,08
5 200 M 03:04,5
9 400 VZ05:11,01
14  50 VZ00:30,9
16 200 PZ02:44,34
18 100 Z 01:20,5
27 100 M 01:11,74
31 100 VZ01:06,31
33 400 PZ05:54,9
NOVOTNÝ Šimon051 200 VZ02:18,74
3 100 P 01:26,9
9 400 VZ04:53,53
16 200 PZ02:32,99
18 100 Z 01:13,87
221500 VZ18:33,5
25 200 Z 02:33,95
29 200 P 03:21,10
33 400 PZ05:33,30
RASZKA Vítězslav051 200 VZ02:21,93
3 100 P 01:19,56
9 400 VZ05:09,13
14  50 VZ00:30,41
16 200 PZ02:38,50
18 100 Z 01:24,3
29 200 P 02:52,47
31 100 VZ01:05,15
33 400 PZ06:01,5
RYBA Ondřej051 200 VZ02:03,74
5 200 M 02:28,50
9 400 VZ04:22,49
14  50 VZ00:27,72
16 200 PZ02:18,41
221500 VZ17:05,7
25 200 Z 02:21,70
27 100 M 01:06,10
33 400 PZ05:04,48
STŘEŠINKA Jakub051 200 VZ02:33,4
5 200 M 03:06,73
14  50 VZ00:32,21
16 200 PZ02:58,26
18 100 Z 01:22,0
27 100 M 01:21,31
31 100 VZ01:09,0
33 400 PZ
TRANQUILLINI Marek073 100 P 
7 100 PZ
14  50 VZ00:43,7
18 100 Z 01:51,5
25 200 Z 
31 100 VZ01:43,8
ZVOLSKÝ Vojtěch051 200 VZ02:08,05
5 200 M 02:26,61
9 400 VZ04:34,2
14  50 VZ00:28,9
16 200 PZ02:28,26
221500 VZ17:58,59
27 100 M 01:06,30
31 100 VZ01:00,38
33 400 PZ05:10,8

Počet přihlášených závodníků
 muži:20 ženy:13 celkem:33
Počet přihlášených startů
 muži:151 ženy:86 celkem:237