Krajské přebory dorostu a dospělých

Vydáno dne 10. 05. 2019 (počet přístupů 136)


Sportovci mají měsíc duben a květen spojen s několika závody v rámci Krajských přeborů, kde získané časy jsou potřebné pro nominace na jarní pohárové závody a mistrovství.

V Podolí se poslední dubnový víkend konaly KPDD. Všem zúčastněným děvčatům a chlapcům patří nejen pochvala za výborné 3půldny na bazénu, ale hlavně velké gratulace za dosažené výsledky!

Plavci předvedli skvělé výkony a kromě zlepšení osobních časů obsadili plavci MoP nejvyšších příček, a to konkrétně:

LANGMAYEROVÁ Tereza - 50VZ - 3. místo, 1500VZ - 2. místo

MACHÁČEK Samuel - 50VZ, 50Z, 100VZ - 2. místo, 100Z - 1. místo

RYBA Ondřej - 200PZ - 3. místo

ŠEBOVÁ Kristýna - 200PZ, 400PZ - 2 místo

Všem patří velké gratulace a držíme palce pro další starty. Díky patří také trenérům a rodičům, že děti podporují a drží je v dlouhé sezóně motivované!


jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:30,4112-2%19/04_JC_Prahy00:29,54
ŠEBOVÁ Kristýna0400:31,5831* 0%19/04_VCMÚstí00:31,64
NĚMCOVÁ Anna0500:31,67330%19/04_VCMÚstí00:31,51
HOFBAUEROVÁ Kateřina0300:32,0042-3%17/06_Praha201700:31,02
BABCZYNSKÁ Zita0500:32,7353-3%19/04_JC_Prahy00:31,64
VAŘEKOVÁ Anna0500:32,94570%19/04_JC_Prahy00:32,76
volný způsob 100 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:06,8816-1%18/04_JC_Prahy01:05,97
NĚMCOVÁ Anna0501:08,9728* 1%19/03_CB201901:10,27
HOFBAUEROVÁ Kateřina0301:09,28340%17/04_JC_Prahy01:08,84
BABCZYNSKÁ Zita0501:10,4042-1%19/04_JC_Prahy01:09,10
volný způsob 200 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0402:22,2911-1%19/04_JC_Prahy02:19,93
NĚMCOVÁ Anna0502:28,1019-1%19/04_VCMÚstí02:25,51
HOFBAUEROVÁ Kateřina0302:31,50280%17/05_VC_Pard1702:30,06
volný způsob 400 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0405:05,17130%18/07_LMČR1405:02,32
BABCZYNSKÁ Zita0505:06,7017* 0%19/03_CB201905:07,96
VAŘEKOVÁ Anna0505:46,7331- - -
volný způsob 800 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0410:38,2512-3%18/07_LMČR1410:18,96
NĚMCOVÁ Anna0510:46,5915- - -
volný způsob 1500 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0419:56,433* 0%18/06_Praha201820:05,28
BABCZYNSKÁ Zita0520:39,729- - -
motýlek 50 m
ŠEBOVÁ Kristýna0400:33,6311-1%19/04_VCMÚstí00:33,01
HOFBAUEROVÁ Kateřina0300:35,46260%19/04_VCMÚstí00:35,14
BABCZYNSKÁ Zita0500:38,3434* 0%19/03_CB201900:38,58
VAŘEKOVÁ Anna0500:39,9146- - -
motýlek 100 m
ŠEBOVÁ Kristýna0401:14,177-2%18/07_LMČR1401:12,48
BABCZYNSKÁ Zita0501:31,0437* 3%18/03_IaSM1801:34,1
motýlek 200 m
ŠEBOVÁ Kristýna0402:47,207* 0%18/07_LMČR1402:47,53
polohový závod 200 m
ŠEBOVÁ Kristýna0402:40,9810-2%19/04_JC_Prahy02:37,48
NĚMCOVÁ Anna0502:46,53140%19/03_CB201902:45,95
polohový závod 400 m
ŠEBOVÁ Kristýna0405:43,597* 2%18/06_Praha201805:51,75
prsa 50 m
VAŘEKOVÁ Anna0500:39,2919* 1%19/03_CB201900:39,89
NĚMCOVÁ Anna0500:43,0331-1%19/04_VCMÚstí00:42,37
prsa 100 m
VAŘEKOVÁ Anna0501:24,6414* 4%18/03_Vytrvalec01:28,17
ŠEBOVÁ Kristýna0401:28,0623* 0%17/04_VCMÚstí01:28,58
prsa 200 m
VAŘEKOVÁ Anna0503:02,179* 3%18/06_Praha201803:08,39
znak 50 m
NĚMCOVÁ Anna0500:36,8022* 0%19/03_CB201900:36,85
VAŘEKOVÁ Anna0500:37,3129* 7%19/03_CB201900:40,34
ŠEBOVÁ Kristýna0400:37,7936-2%19/04_JC_Prahy00:36,69
BABCZYNSKÁ Zita0500:38,3443-1%19/03_CB201900:37,87
znak 100 m
VAŘEKOVÁ Anna0501:24,2837* 2%19/03_CB201901:26,66
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
MACHÁČEK Samuel0200:26,656-3%19/04_VCMÚstí00:25,82
HRDLIČKA Matěj0400:27,22140%19/04_JC_Prahy00:27,03
CHUCHVALEC Vít0400:27,7322-2%19/04_VCMÚstí00:27,03
ŽÁK Matyáš0300:30,0455* 1%17/06_Praha201700:30,48
RASZKA Vítězslav0500:31,0667-2%19/04_JC_Prahy00:30,41
NADEEV Ivan0500:31,9175-2%19/03_CB201900:31,00
volný způsob 100 m
MACHÁČEK Samuel0200:57,016-2%18/07_LMČR00:55,50
CHUCHVALEC Vít0401:01,5523-1%19/04_VCMÚstí01:00,43
HROUDA Lukáš0501:01,8726-2%19/03_CB201901:00,26
NOVOTNÝ Šimon0501:07,6755-3%19/04_VCMÚstí01:05,21
volný způsob 200 m
HRDLIČKA Matěj0402:03,836* 1%19/04_VCMÚstí02:05,21
RYBA Ondřej0502:09,23130%19/03_CB201902:08,55
HROUDA Lukáš0502:15,1123-1%19/03_CB201902:13,73
CHUCHVALEC Vít0402:15,1624* 5%18/06_Praha201802:23,25
NOVOTNÝ Šimon0502:21,1733-1%19/04_JC_Prahy02:18,74
ŽÁK Matyáš0302:26,8243-2%18/04_jKPDD_Pha02:22,79
volný způsob 400 m
HRDLIČKA Matěj0404:27,1312* 0%19/04_VCMÚstí04:28,70
RYBA Ondřej0504:30,23130%19/03_CB201904:27,87
ZVOLSKÝ Vojtěch0504:35,3215* 2%19/04_VCMÚstí04:42,82
BITTNER Jiří0504:44,3620* 0%19/04_VCMÚstí04:44,82
HROUDA Lukáš0504:49,0122-3%19/03_CB201904:40,08
NOVOTNÝ Šimon0504:53,54250%19/03_CB201904:53,53
RASZKA Vítězslav0505:09,1331* 2%19/04_VCMÚstí05:17,57
volný způsob 800 m
RYBA Ondřej0509:20,359* 4%18/06_Praha201809:45,71
NOVOTNÝ Šimon0510:01,6614* 23%15/03_Vytrvalec13:02,1*
IVANOV Alexey0410:10,7216* 14%15/03_Vytrvalec11:53,45
volný způsob 1500 m
NOVOTNÝ Šimon0519:06,7311* 5%18/06_Praha201820:07,87
motýlek 50 m
MACHÁČEK Samuel0200:29,0014* 0%18/06_MZVÚstí00:29,22
RYBA Ondřej0500:30,6030-2%19/04_VCMÚstí00:29,84
ŽÁK Matyáš0300:32,4042-4%18/06_Praha201800:31,04
CHUCHVALEC Vít0400:33,2145-5%19/04_VCMÚstí00:31,47
HROUDA Lukáš0500:33,2646-4%19/03_CB201900:31,94
motýlek 100 m
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:08,8922-3%19/04_VCMÚstí01:06,30
NADEEV Ivan0501:18,0737-4%19/03_CB201901:15,01
IVANOV Alexey0401:19,44390%18/04_JC_Prahy01:18,66
RASZKA Vítězslav0501:22,4545* 22%18/03_Vytrvalec01:46,74
motýlek 200 m
IVANOV Alexey0403:05,7822- - -
polohový závod 200 m
RYBA Ondřej0502:23,326-1%19/03_CB201902:21,30
MACHÁČEK Samuel0202:24,557-2%18/06_MZVÚstí02:20,76
BITTNER Jiří0502:31,1413* 0%19/04_VCMÚstí02:32,53
ZVOLSKÝ Vojtěch0502:32,5714-2%19/04_JC_Prahy02:28,86
HROUDA Lukáš0502:33,9915* 3%18/06_Praha201802:40,26
CHUCHVALEC Vít0402:35,6118* 7%18/06_Praha201802:48,86
IVANOV Alexey0402:36,2921* 3%18/07_LMČR1402:42,31
NOVOTNÝ Šimon0502:39,0625-2%19/04_JC_Prahy02:35,12
ŽÁK Matyáš0302:41,5328-3%18/06_Praha201802:36,15
NADEEV Ivan0502:53,3740-4%19/03_CB201902:46,19
polohový závod 400 m
IVANOV Alexey0405:35,2211* 4%17/06_LMČR1305:51,80
prsa 50 m
MACHÁČEK Samuel0200:34,1112-2%18/06_Praha201800:33,34
IVANOV Alexey0400:34,6715* 8%17/04_VCMÚstí00:37,96
HROUDA Lukáš0500:35,2518-1%19/03_CB201900:34,59
ŽÁK Matyáš0300:35,5422-1%18/06_MZVÚstí00:35,16
BITTNER Jiří0500:35,6224* 0%19/03_CB201900:35,63
prsa 100 m
IVANOV Alexey0401:15,95120%19/04_JC_Prahy01:15,41
MACHÁČEK Samuel0201:16,9413* 0%18/03_VCOlomouce01:17,01
RYBA Ondřej0501:18,1515* 5%18/03_Vytrvalec01:22,50
ŽÁK Matyáš0301:19,2117-1%18/04_jKPDD_Pha01:18,29
HROUDA Lukáš0501:19,7018* 20%17/04_JC_Prahy01:40,49
CHUCHVALEC Vít0401:25,3231-4%19/04_JC_Prahy01:21,58
prsa 200 m
RYBA Ondřej0502:44,797-1%19/04_JC_Prahy02:42,70
IVANOV Alexey0402:47,289-2%19/04_JC_Prahy02:42,79
ŽÁK Matyáš0302:51,9914-1%18/06_MZVÚstí02:49,51
znak 50 m
MACHÁČEK Samuel0200:30,857-3%18/04_VCOstravy00:29,76
RYBA Ondřej0500:32,3514* 7%18/03_Vytrvalec00:35,12
HROUDA Lukáš0500:33,8624* 0%19/03_CB201900:34,04
IVANOV Alexey0400:35,74360%19/04_JC_Prahy00:35,51
NOVOTNÝ Šimon0500:38,1852-6%18/07_LMČR1300:35,92
znak 100 m
MACHÁČEK Samuel0201:05,352-3%18/04_VCOstravy01:03,04
HROUDA Lukáš0501:14,2918-3%19/03_CB201901:12,08


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
jKPDD_PhaKPDD PrahaPraha - Podolí50K26.04. - 27.04.