Letní přebory MoP

Vydáno dne 20. 06. 2019 (počet přístupů 1120)




Termín a místo konání: 25.+27.6.2019, Radlice
Vedoucí akce: Jaroslav Lochman, jaroslav.lochman@skmop.cz
Startovné: hrazeno oddílem
Přihlášky: pouze přes IS svazu, termín ukončení přihlášek neděle 23. června 2019

Odhlášky:přes IS svazu, nebo na email skmop@skmop.cz. Termín ukončení odhlášek úterý 25. června ve 14.00
Sraz: 16:50 před bazénem
Vybavení: Oddílové vybavení jako na běžné závody (pantofle, ručník, plavky,...). Pití, ovoce, muslli, apod.
Info o závodu: https://vysledky.czechswimming.cz/souteze/5916
Harmonogram: rozplavání 17.15, zahájení závodů 17.30, ukončení 19.00, vyhlášení vítězů (19.00 - 19:30)
Poznámka: Ve čtvrtek po závodech bude posezení pro plavce a rodiče v bistru a na terase. Prosíme o přispění a donesení něčeho vhodné pro děti.
Ve čtvrtek 20:00 bude krátké povídání a autogramiáda s naší nejúspěšnější plavkyní Bárou Seemanovou.

Tratě 25K a 25Z jsou v přihlášce z technických důvodů uvedeny jako 200K a 200Z.


jménor.n.č.d.disciplínačas
LHOTOVÁ Tereza091  50 VZ00:56,2
3  50 P 01:06,3
13  50 Z 01:10,9
18 100 VZ
FARDOVÁ Zuzana091  50 VZ00:52,7
3  50 P 01:06,9
13  50 Z 00:56,2
15 100 P 
18 100 VZ01:56,2
LOEBE Charlotte111  50 VZ00:53,9
3  50 P 01:02,2
BROUKOVÁ Julie1212 200 VZ
17 200 Z 
PROCHÁZKA Viktor1112 200 VZ
17 200 Z 
KOĎOUSOVÁ Valerie1112 200 VZ
17 200 Z 
BURŠOVÁ Kristýna101  50 VZ00:55,0
3  50 P 00:59,7
13  50 Z 01:09,0
15 100 P 02:09,6
18 100 VZ
BABCZYNSKÁ Zita051  50 VZ00:31,09
5 100 Z 01:17,55
10  50 M 00:38,34
13  50 Z 00:37,55
CEJPKOVÁ Rozálie081  50 VZ00:36,2
3  50 P 00:44,8
7 100 M 01:29,9
10  50 M 00:39,7
15 100 P 01:34,8
18 100 VZ01:25,0
CIDLÍKOVÁ Agáta091  50 VZ00:59,3
3  50 P 
13  50 Z 01:03,6
15 100 P 
18 100 VZ
FROŇKOVÁ Aneta091  50 VZ00:43,6
5 100 Z 
HLÁVKOVÁ Ester061  50 VZ00:32,6
7 100 M 01:21,1
10  50 M 00:37,02
18 100 VZ01:14,7
HLÁVKOVÁ Olivie061  50 VZ00:31,35
3  50 P 00:43,54
5 100 Z 01:14,0
10  50 M 00:37,85
13  50 Z 00:38,78
18 100 VZ01:07,8
HOBSTOVÁ Mia081  50 VZ00:41,9
5 100 Z 02:02,6
10  50 M 00:51,4
13  50 Z 00:52,7
18 100 VZ01:58,5
JUNKOVÁ Tereza081  50 VZ00:36,8
3  50 P 00:47,4
10  50 M 00:42,8
15 100 P 01:46,3
18 100 VZ01:23,9
KNAPOVÁ Radka081  50 VZ00:36,9
3  50 P 00:51,8
13  50 Z 00:46,5
15 100 P 01:52,83
18 100 VZ01:26,6
KOHOUTOVÁ Barbora061  50 VZ00:33,2
3  50 P 00:41,17
5 100 Z 01:25,2
15 100 P 01:29,5
18 100 VZ01:13,4
KOHOUTOVÁ Gabriela101  50 VZ00:51,8
3  50 P 01:13,2
13  50 Z 00:58,2
18 100 VZ
KULÍKOVÁ Emma1212 200 VZ
17 200 Z 
KULÍKOVÁ Tereza091  50 VZ00:41,8
3  50 P 00:47,9
5 100 Z 01:44,1
13  50 Z 00:46,6
15 100 P 01:49,3
18 100 VZ01:30,3
KUŠNIER Sára Kateřina1212 200 VZ
17 200 Z 
KYPTOVÁ Kristýna081  50 VZ00:37,7
3  50 P 00:49,2
5 100 Z 01:31,9
10  50 M 00:45,6
15 100 P 01:44,4
18 100 VZ01:29,5
LAJČAKOVÁ Karolína101  50 VZ00:37,43
5 100 Z 01:35,9
10  50 M 00:44,6
18 100 VZ01:32,2
LANGMAYEROVÁ Tereza041  50 VZ00:29,54
3  50 P 00:42,38
7 100 M 01:21,09
10  50 M 00:35,94
15 100 P 01:29,94
18 100 VZ01:03,41
MICHALOVÁ Nela061  50 VZDi:sk,v
3  50 P 00:54,3
7 100 M 01:30,7
10  50 M 
15 100 P 01:52,8
18 100 VZDi:sk,v
NĚMEČKOVÁ Veronika061  50 VZ00:30,3
3  50 P 00:41,7
7 100 M 01:19,54
10  50 M 00:36,14
15 100 P 01:27,3
18 100 VZ01:05,6
PIRALIČOVÁ Ellen091  50 VZ00:49,5
3  50 P 01:00,5
13  50 Z 00:55,8
18 100 VZ01:54,8
PROCHÁZKOVÁ Nela101  50 VZ00:49,0
3  50 P 01:00,7
13  50 Z 00:55,3
15 100 P 02:12,5
PUDIVÍTROVÁ Kristýna091  50 VZ00:57,6
3  50 P 01:05,4
13  50 Z 01:02,0
18 100 VZ02:12,5
SCHOLZOVÁ Adéla081  50 VZ00:36,6
3  50 P 00:53,5
5 100 Z 01:46,46
10  50 M 00:52,8
15 100 P 01:51,53
18 100 VZ01:32,2
SCHOLZOVÁ Barbora061  50 VZ00:37,7
3  50 P 00:48,2
7 100 M 
10  50 M 00:46,1
15 100 P 01:40,4
18 100 VZ01:25,00
SMÍTALOVÁ Kristýna101  50 VZ00:57,0
3  50 P 01:08,8
13  50 Z 
18 100 VZ
SMOLÍKOVÁ Kateřina081  50 VZ00:44,9
3  50 P 00:51,2
10  50 M 00:55,9
15 100 P 01:53,0
ŠVÁROVÁ Aneta101  50 VZ00:38,65
3  50 P 00:49,19
10  50 M 00:57,9
15 100 P 01:51,13
TICHÁ Alena081  50 VZ00:49,2
3  50 P 00:59,2
13  50 Z 00:57,3
15 100 P 02:00,8
TOTOVÁ Adéla071  50 VZ00:35,08
3  50 P 00:50,0
10  50 M 00:48,6
15 100 P 01:47,32
18 100 VZ01:21,6
VAŘEKOVÁ Anna051  50 VZ00:32,76
3  50 P 00:39,29
5 100 Z 01:24,28
VOCETKOVÁ Zuzana081  50 VZ00:47,5
3  50 P 01:01,9
5 100 Z 01:57,5
WITTENBERGEROVÁ Emma081  50 VZ00:36,7
3  50 P 00:43,1
5 100 Z 01:43,4
10  50 M 00:49,7
15 100 P 01:30,4
18 100 VZ01:32,9
jménor.n.č.d.disciplínačas
BERDYCH Sebastian092  50 VZ00:39,82
4  50 P 00:54,3
6 100 Z 01:38,5
11  50 M 00:44,5
14  50 Z 00:44,97
19 100 VZ01:30,8
BITTNER Matyáš092  50 VZ00:38,8
4  50 P 00:52,4
14  50 Z 00:52,35
16 100 P 01:59,5
19 100 VZ01:34,0
VAŘEKA Václav092  50 VZ00:55,9
4  50 P 01:02,5
14  50 Z 
16 100 P 02:15,6
MULLER Albert112  50 VZ01:06,9
4  50 P 01:14,3
14  50 Z 01:04,4
19 100 VZ
HOUŠKA Matyáš112  50 VZ01:01,2
4  50 P 01:14,3
14  50 Z 01:14,3
16 100 P 
DIADEMA Samuel102  50 VZ00:52,2
4  50 P 01:07,3
14  50 Z 00:58,9
19 100 VZ
LHOTA Jindřich112  50 VZ00:57,8
4  50 P 01:11,3
14  50 Z 01:05,0
19 100 VZ
CEJPEK Marek1212 200 VZ
17 200 Z 
BRABEC Vincent082  50 VZ
4  50 P 
14  50 Z 
19 100 VZ
BABCZYNSKI Dan072  50 VZ00:35,54
4  50 P 00:44,54
8 100 M 01:41,92
11  50 M 00:44,5
16 100 P 01:35,2
19 100 VZ01:19,67
BÁRANY Samuel102  50 VZ00:51,7
4  50 P 00:56,1
14  50 Z 00:56,7
19 100 VZ
BARRETO Leonardo072  50 VZ00:41,6
6 100 Z 01:50,5
11  50 M 00:51,4
14  50 Z 00:47,4
19 100 VZ01:46,1
BROUK Štěpán082  50 VZ00:36,01
4  50 P 00:45,7
6 100 Z 01:33,3
14  50 Z 00:42,0
16 100 P 01:42,3
19 100 VZ01:22,22
DROZD Tobiáš062  50 VZ00:31,4
4  50 P 00:42,4
6 100 Z 01:19,8
11  50 M 00:40,9
14  50 Z 00:39,3
16 100 P 01:33,0
19 100 VZ01:08,0
DUBEC Matyáš072  50 VZ00:31,3
6 100 Z 01:22,9
8 100 M 
11  50 M 00:37,9
14  50 Z 00:38,06
19 100 VZ01:11,1
EISENHAMMER Albert084  50 P 00:46,0
16 100 P 01:39,6
GURNEY William072  50 VZ00:35,6
4  50 P 00:46,3
11  50 M 00:42,3
16 100 P 01:41,1
19 100 VZ01:29,7
HAMPL Tomáš102  50 VZ00:40,8
4  50 P 00:55,8
14  50 Z 00:47,2
16 100 P 
19 100 VZ01:36,4
HRDLIČKA Štěpán082  50 VZ00:34,4
4  50 P 00:40,8
16 100 P 01:28,0
19 100 VZ01:14,1
HROUDA Lukáš052  50 VZ00:27,01
4  50 P 00:34,59
8 100 M 01:10,1
11  50 M 00:31,94
16 100 P 01:17,5
19 100 VZ00:59,0
HROUDA Martin092  50 VZ00:40,6
4  50 P 00:54,6
6 100 Z 01:40,8
11  50 M 00:45,0
14  50 Z 00:48,63
19 100 VZ01:33,4
CHELBERG Robert9911  50 M 00:26,37
14  50 Z 00:28,02
19 100 VZ00:51,75
CHICEVIČ Elian062  50 VZ00:33,2
4  50 P 00:51,0
6 100 Z 01:27,6
14  50 Z 00:46,3
16 100 P 01:39,4
19 100 VZ01:13,9
CHICEVIČ Nikola082  50 VZ00:41,5
6 100 Z 01:44,70
14  50 Z 00:45,1
19 100 VZ01:37,33
CHUCHVALEC Aleš072  50 VZ00:31,6
4  50 P 00:47,37
6 100 Z 01:21,5
14  50 Z 00:40,7
19 100 VZ01:10,2
CHUCHVALEC Vít0411  50 M 00:31,47
19 100 VZ00:59,18
IVANOV Alexey042  50 VZ00:29,02
4  50 P 00:34,67
6 100 Z 01:14,5
8 100 M 01:18,66
11  50 M 00:37,62
14  50 Z 00:35,03
16 100 P 01:15,2
19 100 VZ01:05,0
JAKUBEC Lukáš092  50 VZ00:48,3
6 100 Z 02:00,5
16 100 P 02:14,1
19 100 VZ01:56,6
JEČNÝ Adam0914  50 Z 00:47,0
16 100 P 01:47,0
19 100 VZ01:34,8
JIRSÁK Adam092  50 VZ00:41,7
4  50 P 00:48,0
11  50 M 00:48,8
16 100 P 01:47,2
KEJLA Filip072  50 VZ00:39,9
4  50 P 00:52,2
6 100 Z 01:38,3
14  50 Z 00:45,9
16 100 P 01:45,7
19 100 VZ01:33,4
KUŠNIER Samuel092  50 VZ00:55,9
6 100 Z 02:14,5
14  50 Z 01:03,7
19 100 VZ02:07,7
MACHÁČEK Samuel022  50 VZ00:25,21
4  50 P 00:32,58
8 100 M 01:07,31
11  50 M 00:27,90
14  50 Z 00:28,47
19 100 VZ00:53,20
MACHÁČEK Oliver072  50 VZ00:32,7
4  50 P 00:45,51
6 100 Z 01:22,9
11  50 M 00:43,7
16 100 P 01:33,7
19 100 VZ01:13,8
MIKULA Andrej092  50 VZ00:35,40
4  50 P 00:53,9
11  50 M 00:44,43
19 100 VZ01:24,7
MIKULA Šimon072  50 VZ00:34,2
4  50 P 00:45,1
6 100 Z 01:34,8
14  50 Z 00:40,7
16 100 P 01:38,6
19 100 VZ01:16,0
MITKA Daniel082  50 VZ00:34,1
4  50 P 00:46,1
8 100 M 
14  50 Z 00:42,9
16 100 P 01:37,1
19 100 VZ01:19,54
NADEEV Ivan052  50 VZ00:29,8
4  50 P 00:39,45
8 100 M 01:11,1
11  50 M 00:33,03
14  50 Z 00:39,78
19 100 VZ01:05,8
NOVOTNÝ Robert042  50 VZ00:27,71
4  50 P 00:39,5
6 100 Z 01:12,10
8 100 M 01:14,5
NOVOTNÝ Šimon052  50 VZ00:30,31
4  50 P 00:40,16
6 100 Z 01:13,2
8 100 M 01:18,63
11  50 M 00:34,82
14  50 Z 00:36,33
16 100 P 01:21,3
19 100 VZ01:04,97
NOVÝ Nikolas092  50 VZ00:43,2
4  50 P 00:57,1
6 100 Z 01:46,3
PANOŠ Adam0914  50 Z 01:00,1
19 100 VZ02:13,9
PETROVICKÝ Adam0911  50 M 00:51,2
14  50 Z 00:46,9
19 100 VZ01:25,5
POSPÍŠIL Viktor092  50 VZ00:46,8
6 100 Z 02:06,4
14  50 Z 00:57,9
19 100 VZ01:59,0
RASZKA Vítězslav052  50 VZ00:30,15
4  50 P 00:36,33
8 100 M 01:22,45
11  50 M 00:34,23
16 100 P 01:15,88
19 100 VZ01:05,0
SAUER Filip092  50 VZ00:51,6
4  50 P 01:04,6
14  50 Z 01:03,2
19 100 VZ02:00,5
SMRČEK Ondřej0211  50 M 00:25,77
14  50 Z 00:28,92
16 100 P 01:20,4
19 100 VZ00:52,28
SOUKUP Daniel092  50 VZ00:37,3
6 100 Z 01:44,1
11  50 M 00:46,5
19 100 VZ01:30,5
STŘEŠINKA Jakub0511  50 M 00:35,67
14  50 Z 00:38,71
TEODORIDIS Kostas082  50 VZ00:32,7
6 100 Z 01:24,1
8 100 M 01:23,5
11  50 M 00:36,6
14  50 Z 00:40,5
19 100 VZ01:12,4
TOTA Tomáš102  50 VZ00:44,3
6 100 Z 
14  50 Z 00:52,6
19 100 VZ01:59,9
TRANQUILLINI Marek072  50 VZ00:43,7
4  50 P 00:58,1
6 100 Z 01:51,5
14  50 Z 00:49,6
19 100 VZ01:43,8
TUŠEK Václav102  50 VZ00:52,1
4  50 P 01:01,9
14  50 Z 00:54,8
19 100 VZ

Počet přihlášených závodníků
 muži:53 ženy:39 celkem:92
Počet přihlášených startů
 muži:245 ženy:168 celkem:413