Oddílové srovnávací přebory žactva

Vydáno dne 14. 09. 2019 (počet přístupů 700)


28. září proběhnou na našem bazénu v Radlicích Oddílové srovnávací přebory žactva.

Vedoucí akce: Jaroslav Lochman, pripravka@skmop.cz
Termín přihlášek: čtvrtek 26.9.2018, závodníky přihlašují trenéři
Odhlášky: na mail pripravka@skmop.cz
Termín odhlášek: čtvrtek 26.9.2018
Místo konání: Praha-Radlice
Startovné: hrazeno oddílem
Sraz: 8:40 ve vestibulu

Program: 
  • 8:40 prezentace ve vestibulu bazénu
  • 8:50-9:00 společná rozcvička
  • 9:00-9:20 rozplavání
  • 9:25 zahájení závodů
  • 11:00 Vyhlášení výsledků na galerii bazénu

Doprava: Vlastní
Strava: Malou svačinu na bazén (ovoce, zelenina, musli tyčinka, 1l neperlivé vody)
Poznámka: Závody určeny pro přípravku A a plavce II. družstva. Cílem závodů je vyzkoušení prvních závodů v domácím prostředí pro nové členy. 
Pro starší je pak cílem zaplavání časů pro přihlašování na KPŽ. Vyhlašování proběhne po skončení závodů na galerii bazénu. Prosíme rodiče o darování drobných cen pro vítěze a pomoc s organizací a průběhem závodu.
Vybavení: plavky 3x, pantofle, ručník, triko, kraťasy, brýle, čepička
Seznam přijatých: Startují všichni nahlášení plavci


jménor.n.č.d.disciplínačas
BURŠOVÁ Kristýna104  50 VZ00:51,8
8  50 Z 01:05,0
12  50 P 00:57,4
16  50 M 
CEJPKOVÁ Rozálie082 100 PZ01:29,1
18 100 M 01:29,9
CIDLÍKOVÁ Agáta094  50 VZ00:45,4
8  50 Z 00:54,0
12  50 P 01:08,2
16  50 M 
FARDOVÁ Zuzana094  50 VZ00:50,9
8  50 Z 00:56,2
12  50 P 01:05,6
16  50 M 
FROŇKOVÁ Aneta094  50 VZ00:41,7
8  50 Z 00:50,1
12  50 P 00:53,8
16  50 M 00:56,8
HOBSTOVÁ Mia082 100 PZ
6 100 VZ01:42,5
10 100 Z 01:52,7
14 100 P 02:07,3
JUNKOVÁ Tereza082 100 PZ01:54,8
18 100 M 
KAŠPAROVÁ Adéla082 100 PZ
14 100 P 
KOHOUTOVÁ Gabriela104  50 VZ00:49,4
8  50 Z 00:56,5
12  50 P 01:08,8
16  50 M 
KULÍKOVÁ Tereza092 100 PZ01:48,4
6 100 VZ01:30,3
10 100 Z 01:41,0
14 100 P 01:45,3
KYPTOVÁ Kristýna082 100 PZ01:33,6
6 100 VZ01:23,4
LAJČAKOVÁ Karolína102 100 PZ01:35,5
6 100 VZ01:23,7
10 100 Z 01:33,2
14 100 P 01:54,3
LHOTOVÁ Tereza094  50 VZ00:53,5
8  50 Z 01:01,5
12  50 P 01:06,3
16  50 M 
LIBOVÁ Kateřina072 100 PZ
6 100 VZ
LOEBE Charlotte114  50 VZ00:50,0
8  50 Z 01:00,0
12  50 P 01:02,2
16  50 M 
PANTELEYMONOVA Kateryna094  50 VZ
8  50 Z 
12  50 P 
PIRALIČOVÁ Ellen094  50 VZ00:46,2
8  50 Z 00:55,6
12  50 P 01:00,5
16  50 M 
PROCHÁZKOVÁ Nela104  50 VZ00:46,0
8  50 Z 00:54,1
12  50 P 00:57,8
16  50 M 
PUDIVÍTROVÁ Kristýna094  50 VZ00:57,6
8  50 Z 01:02,0
12  50 P 01:05,0
16  50 M 
SMOLÍKOVÁ Kateřina082 100 PZ01:48,7
6 100 VZ01:44,6
10 100 Z 01:56,7
14 100 P 01:45,5
ŠVÁROVÁ Aneta102 100 PZ01:42,2
6 100 VZ01:32,81
10 100 Z 01:40,90
14 100 P 01:49,8
TOTOVÁ Adéla072 100 PZ01:34,5
14 100 P 01:44,1
VOBOŘILOVÁ Lucie082 100 PZ
10 100 Z 
WEISSER Karolína092 100 PZ01:31,4
6 100 VZ01:18,2
10 100 Z 01:41,0
14 100 P 01:46,8
WEISSER Tereza114  50 VZ
8  50 Z 
12  50 P 
16  50 M 
WITTENBERGEROVÁ Emma082 100 PZDi:sk,v
14 100 P 01:30,4
ZAVŘELOVÁ Nela082 100 PZ
6 100 VZ01:39,2
10 100 Z 02:00,96
14 100 P 01:58,2
jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKI Dan071 100 PZ01:26,9
13 100 P 01:35,2
BÁRANY Samuel103  50 VZ00:49,9
7  50 Z 00:56,7
11  50 P 00:53,4
15  50 M 
BERDYCH Sebastian091 100 PZ01:39,4
5 100 VZ01:30,8
9 100 Z 01:38,5
13 100 P 01:58,2
BITTNER Matyáš091 100 PZ01:48,1
5 100 VZ01:34,0
9 100 Z 
13 100 P 01:59,5
BROUK Štěpán081 100 PZ01:30,7
5 100 VZ01:21,6
BRZÁK Tomáš093  50 VZ
7  50 Z 
11  50 P 
EISENHAMMER Albert081 100 PZ01:37,6
13 100 P 01:37,8
HAMPL Tomáš103  50 VZ00:40,0
7  50 Z 00:46,5
11  50 P 00:55,4
15  50 M 00:46,7
HROUDA Martin091 100 PZ01:44,2
5 100 VZ01:33,4
9 100 Z 01:40,8
13 100 P 02:01,0
CHICEVIČ Nikola081 100 PZ01:57,3
5 100 VZ01:37,33
9 100 Z 01:42,6
13 100 P 02:01,31
CHUCHVALEC Aleš071 100 PZ01:25,2
9 100 Z 01:20,0
JAKUBEC Lukáš093  50 VZ00:47,4
7  50 Z 00:54,1
11  50 P 00:59,1
15  50 M 
JEČNÝ Adam093  50 VZ00:40,8
7  50 Z 00:47,0
11  50 P 00:50,1
15  50 M 00:55,6
JIRSÁK Adam091 100 PZ01:41,9
5 100 VZ01:35,8
9 100 Z 01:48,0
13 100 P 01:47,2
KEJLA Filip071 100 PZ01:40,4
13 100 P 01:42,8
KISELEV Michal093  50 VZ
7  50 Z 
11  50 P 
LHOTA Jindřich113  50 VZ00:52,0
7  50 Z 01:01,5
11  50 P 01:03,2
15  50 M 
MACHÁČEK Oliver079 100 Z 01:22,9
13 100 P 01:33,7
MIKULA Andrej091 100 PZ01:35,4
5 100 VZ01:24,7
9 100 Z 01:33,5
13 100 P 01:51,32
MIKULA Šimon071 100 PZ01:29,7
13 100 P 01:36,5
MITKA Daniel081 100 PZ01:27,9
5 100 VZ01:19,54
9 100 Z 
13 100 P 01:37,1
MULLER Albert113  50 VZ01:06,9
7  50 Z 01:00,8
11  50 P 01:14,3
15  50 M 
NOVÝ Nikolas093  50 VZ00:42,0
7  50 Z 00:49,2
11  50 P 00:53,6
15  50 M 01:01,5
PANOŠ Adam093  50 VZ00:59,1
7  50 Z 01:00,1
11  50 P 
PETROVICKÝ Adam091 100 PZ01:42,8
5 100 VZ01:25,5
9 100 Z 01:34,3
13 100 P 01:56,5
POHL Jakub093  50 VZ
7  50 Z 
11  50 P 
PROCHÁZKA Viktor113  50 VZ
SAUER Filip093  50 VZ00:48,7
7  50 Z 00:53,6
11  50 P 01:03,4
15  50 M 
SOUKUP Daniel091 100 PZ01:45,9
5 100 VZ01:26,9
9 100 Z 01:44,1
13 100 P 02:18,50
TOTA Tomáš103  50 VZ00:44,3
7  50 Z 00:52,2
11  50 P 01:02,6
15  50 M 
TRANQUILLINI Marek071 100 PZ
5 100 VZ01:30,6
9 100 Z 01:43,4
13 100 P 
TUŠEK Václav103  50 VZ00:52,0
7  50 Z 00:54,8
11  50 P 00:58,9
15  50 M 

Počet přihlášených závodníků
 muži:32 ženy:27 celkem:59
Počet přihlášených startů
 muži:107 ženy:91 celkem:198