Krajský přebor žactva 2008-2009

Vydáno dne 23. 10. 2019 (počet přístupů 297)


V neděli 10. listopadu proběhne v Radlicích závod KPŽ pro mladší pražské plavce.

KPŽ mladší (2008 - 2009), neděle 10.11.
Vedoucí akce: Tereza Pechová, dvojka@skmop.cz, 770 600 986
Termín přihlášek: 31.10.2018
Odhlášky: dle jednotlivých družstev - pripravka@skmop.cz, dvojka@skmop.cz
Termín odhlášek: 8.11.
Místo konání: Praha - Radlice
Startovné: hrazeno oddílem
Sraz: 7:30 ve vestibulu
Program: společná rozcvička 7:50, rozplavání 8:00
závody 8:30
rozplavání odpoledne 13:30
závody 14:00
předpokládané ukončení 17:30
Poznánka: Plavky na každý start, pantofle, kraťasy, triko, ručník.  Doporučujeme připravit dětem oběd na bazén. Ideální jsou těstoviny se zeleninou a drůbežím masem. Na celou délku závodů připravit energickou svačinu. Ovoce, zeleninu, müslli, ořísky, hořkou čokoládu a 2l neperlivé vody nebo lehce slazené šťávy.
Seznam přijatých: všichni přihlášení budou přijati
Propozice kpz_b_rozpis.pdf

jménor.n.č.d.disciplínačas
CEJPKOVÁ Rozálie083 200 P 03:39,76
9 100 M 01:28,6
11 100 PZ01:24,4
20 100 P 01:34,8
26  50 M 00:39,7
28 200 PZ03:25,09
CIDLÍKOVÁ Agáta091 100 Z 
7  50 VZ00:42,4
11 100 PZ
18 100 VZ01:49,2
20 100 P 02:17,8
26  50 M 00:58,2
FARDOVÁ Zuzana091 100 Z 
5  50 P 01:04,6
7  50 VZ00:49,6
18 100 VZ01:56,2
20 100 P 02:15,5
26  50 M 01:12,4
FROŇKOVÁ Aneta091 100 Z 01:52,8
7  50 VZ00:41,7
13 200 VZ04:05,7
18 100 VZ01:39,9
20 100 P 02:10,9
26  50 M 00:56,8
HOBSTOVÁ Mia087  50 VZ00:41,7
11 100 PZ01:47,1
16 800 VZ15:29,9
18 100 VZ01:36,1
26  50 M 00:51,4
JUNKOVÁ Tereza089 100 M 01:31,3
16 800 VZ12:15,4
18 100 VZ01:23,9
20 100 P 01:42,3
26  50 M 00:42,2
KAŠPAROVÁ Adéla081 100 Z 
3 200 P 
11 100 PZ01:27,9
20 100 P 01:34,1
22 200 Z 
28 200 PZ
KULÍKOVÁ Tereza091 100 Z 01:36,8
5  50 P 00:47,9
11 100 PZ01:34,5
20 100 P 01:45,3
24  50 Z 00:44,5
KYPTOVÁ Kristýna081 100 Z 01:31,9
7  50 VZ00:37,0
11 100 PZ01:33,6
18 100 VZ01:23,4
26  50 M 00:43,6
LHOTOVÁ Tereza095  50 P 01:05,6
7  50 VZ00:50,7
13 200 VZ
18 100 VZ02:10,1
24  50 Z 01:01,5
26  50 M 01:11,8
NOVÁKOVÁ Lucie095  50 P 
7  50 VZ
18 100 VZ
24  50 Z 
PANTELEYMONOVA Kateryna095  50 P 
7  50 VZ
18 100 VZ
20 100 P 
24  50 Z 
PIRALIČOVÁ Ellen091 100 Z 
5  50 P 01:00,5
7  50 VZ00:44,5
18 100 VZ01:45,8
24  50 Z 00:51,4
26  50 M 01:03,1
PUDIVÍTROVÁ Kristýna091 100 Z 02:17,0
5  50 P 01:05,0
7  50 VZ00:56,0
18 100 VZ02:11,8
24  50 Z 01:02,0
26  50 M 01:13,1
VOBOŘILOVÁ Lucie081 100 Z 01:18,8
9 100 M 
11 100 PZ01:18,5
22 200 Z 
26  50 M 
28 200 PZ
WEISSER Karolína091 100 Z 01:28,4
7  50 VZ00:37,55
13 200 VZ02:49,6
18 100 VZ01:18,2
28 200 PZ
30 400 VZ06:03,6
WITTENBERGEROVÁ Emma083 200 P 03:19,6
7  50 VZ00:36,7
11 100 PZDi:sk,v
20 100 P 01:30,4
22 200 Z 03:19,8
26  50 M 00:49,7
ZAVŘELOVÁ Nela083 200 P 
7  50 VZ00:44,6
13 200 VZ03:27,0
18 100 VZ01:29,5
26  50 M 00:52,4
30 400 VZ
jménor.n.č.d.disciplínačas
BERDYCH Sebastian092 100 Z 01:36,5
12 100 PZ01:33,4
17 100 VZ01:27,3
25  50 M 00:44,5
27 200 PZ
BITTNER Matyáš096  50 P 00:52,4
8  50 VZ00:38,8
12 100 PZ01:45,4
17 100 VZ01:29,5
19 100 P 01:49,4
25  50 M 01:01,5
BROUK Štěpán082 100 Z 01:33,3
8  50 VZ00:34,5
12 100 PZ01:28,6
17 100 VZ01:17,3
21 200 Z 
29 200 VZ02:56,9
BRZÁK Tomáš096  50 P 01:00,3
8  50 VZ00:48,5
17 100 VZ
23  50 Z 00:59,7
HRDLIČKA Štěpán084 200 P 03:08,0
14 400 VZ05:22,1
17 100 VZ01:14,1
19 100 P 01:28,0
29 200 VZ02:32,2
HROUDA Martin092 100 Z 01:40,8
8  50 VZ00:39,6
12 100 PZ01:37,3
17 100 VZ01:29,8
23  50 Z 00:46,4
25  50 M 00:45,0
CHICEVIČ Nikola082 100 Z 01:42,6
8  50 VZ00:40,5
12 100 PZ01:40,4
17 100 VZ01:29,6
19 100 P 01:55,1
JAKUBEC Lukáš092 100 Z 01:58,1
6  50 P 00:59,1
8  50 VZ00:46,7
17 100 VZ01:56,6
23  50 Z 00:52,4
25  50 M 01:25,5
JEČNÝ Adam092 100 Z 01:45,74
8  50 VZ00:37,2
12 100 PZ01:44,4
17 100 VZ01:34,8
25  50 M 00:54,1
29 200 VZ03:40,0
JIRSÁK Adam096  50 P 00:48,0
10 100 M 
12 100 PZ01:36,6
19 100 P 01:47,2
25  50 M 00:48,8
27 200 PZ
KISELEV Michal096  50 P 01:05,2
8  50 VZ01:05,3
19 100 P 
23  50 Z 01:16,0
MIKULA Andrej092 100 Z 01:30,5
10 100 M 
12 100 PZ01:28,7
17 100 VZ01:22,1
25  50 M 00:44,43
29 200 VZ03:15,6
MITKA Daniel084 200 P 03:23,3
8  50 VZ00:34,1
12 100 PZ01:23,2
17 100 VZ01:17,0
19 100 P 01:37,1
25  50 M 00:39,3
NOVÝ Nikolas092 100 Z 01:45,4
8  50 VZ00:42,0
12 100 PZ01:50,6
17 100 VZ01:37,0
25  50 M 00:57,6
29 200 VZ04:00,9
PANOŠ Adam096  50 P 01:11,7
8  50 VZ00:51,8
17 100 VZ02:13,9
23  50 Z 01:00,1
PETROVICKÝ Adam092 100 Z 01:34,3
8  50 VZ00:38,3
14 400 VZ
17 100 VZ01:25,5
23  50 Z 00:46,9
29 200 VZ03:10,8
POHL Jakub096  50 P 01:13,6
8  50 VZ00:57,6
19 100 P 
23  50 Z 01:07,1
SAUER Filip092 100 Z 02:06,7
6  50 P 01:01,3
8  50 VZ00:45,6
17 100 VZ01:57,6
23  50 Z 00:53,6
25  50 M 01:08,6
SOUKUP Daniel092 100 Z 01:42,9
8  50 VZ00:36,5
14 400 VZ07:33,0
17 100 VZ01:23,7
25  50 M 00:46,5
29 200 VZ03:20,7
TEODORIDIS Kostas082 100 Z 01:24,1
8  50 VZ00:32,7
10 100 M 01:23,5
17 100 VZ01:12,4
25  50 M 00:36,3
29 200 VZ02:46,6

Počet přihlášených závodníků
 muži:20 ženy:18 celkem:38
Počet přihlášených startů
 muži:109 ženy:101 celkem:210

autor: mtb | komentářů: 0