Aktualizace (25.2. 9.00) - zveřejněn seznam přijatých závodníků
https://vysledky.czechswimmin.......
Informace pro závod v ČB, který je pořádán od 29. února do 1. března. .
Vedoucí akce: | Radek Žikeš (I. družstvo), Tereza Pechova (II. družstvo) | omezení: | závod určen pro všechny plavce I. družstva ročníku 2006-2008 + vybrané plavce II. družstva skupiny A (vybraní plavci budou osloveni trenérkou) |
Přihlášky: | do 22.2. dle přihlášených budou zakoupeny jízdenky a zaplacena záloha za ubytování - při následné odhlášce budou účtovány storna |
Odhlášky: | doprava, ubytování - nejpozději 24.2., starty nejpozději 26.2. |
Místo konání: | Plavecký stadion v Českých Budějovicích, závod na 50m bazénu, časomíra OMEGA |
Sraz: | v pátek 28.2. ve 14.30 u pokladen na vlakovém nádraží (Praha hl.n.) návrat v neděli 15-17h na Praha hl.n. |
Doprava: | tam i zpět společná vlakem, Ex Jižní expres |
Ubytování | Domov mládeže - dle nabídky pořadatele |
Strava: | Domov mládeže - dle nabídky pořadatele, obědy restaurace ve městě |
Cena: | doprava 2x150 Kč, ubytování 2x280 Kč, strava cca 600 Kč | startovné: | 70 Kč za každý přijatý start |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
CEJPKOVÁ Rozálie | 08 | 1 | 200 PZ | 02:59,3 |
3 | 50 M | 00:35,9 | ||
9 | 200 VZ | |||
12 | 50 Z | 00:42,5 | ||
16 | 50 VZ | 00:32,4 | ||
18 | 100 P | 01:32,1 | ||
22 | 50 P | 00:44,8 | ||
24 | 100 M | 01:24,4 | ||
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 1 | 200 PZ | 02:35,44 |
5 | 200 P | 02:50,5 | ||
9 | 200 VZ | 02:17,38 | ||
14 | 200 M | 02:53,23 | ||
18 | 100 P | 01:19,01 | ||
22 | 50 P | 00:36,72 | ||
24 | 100 M | 01:17,58 | ||
28 | 100 VZ | 01:04,5 | ||
HLÁVKOVÁ Ester | 06 | 1 | 200 PZ | 02:58,5 |
3 | 50 M | 00:37,02 | ||
7 | 100 Z | 01:22,58 | ||
12 | 50 Z | 00:40,4 | ||
16 | 50 VZ | 00:31,9 | ||
20 | 400 VZ | 06:24,4 | ||
22 | 50 P | 00:51,4 | ||
24 | 100 M | 01:21,1 | ||
28 | 100 VZ | 01:10,3 | ||
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 1 | 200 PZ | 02:53,83 |
7 | 100 Z | 01:14,0 | ||
9 | 200 VZ | 02:23,2 | ||
12 | 50 Z | 00:35,61 | ||
16 | 50 VZ | 00:31,35 | ||
20 | 400 VZ | 04:59,2 | ||
24 | 100 M | 01:28,2 | ||
26 | 200 Z | 02:35,99 | ||
28 | 100 VZ | 01:07,8 | ||
KAŠPAROVÁ Adéla | 08 | 1 | 200 PZ | 03:10,0 |
5 | 200 P | 03:18,2 | ||
9 | 200 VZ | 02:48,4 | ||
12 | 50 Z | |||
16 | 50 VZ | 00:33,9 | ||
18 | 100 P | 01:28,2 | ||
22 | 50 P | |||
26 | 200 Z | 03:08,4 | ||
28 | 100 VZ | 01:17,0 | ||
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 3 | 50 M | 00:46,67 |
5 | 200 P | 03:12,1 | ||
9 | 200 VZ | 02:36,5 | ||
12 | 50 Z | 00:40,39 | ||
16 | 50 VZ | 00:33,2 | ||
18 | 100 P | 01:26,7 | ||
22 | 50 P | 00:40,3 | ||
24 | 100 M | |||
28 | 100 VZ | 01:12,96 | ||
LIBOVÁ Kateřina | 07 | 1 | 200 PZ | 02:42,4 |
3 | 50 M | 00:33,88 | ||
7 | 100 Z | 01:12,45 | ||
12 | 50 Z | 00:35,40 | ||
16 | 50 VZ | 00:28,62 | ||
20 | 400 VZ | 05:05,9 | ||
22 | 50 P | |||
24 | 100 M | 01:16,71 | ||
28 | 100 VZ | 01:04,3 | ||
VOBOŘILOVÁ Lucie | 08 | 1 | 200 PZ | 02:43,0 |
3 | 50 M | 00:32,0 | ||
7 | 100 Z | 01:13,1 | ||
12 | 50 Z | |||
16 | 50 VZ | 00:30,2 | ||
20 | 400 VZ | |||
24 | 100 M | 01:13,6 | ||
26 | 200 Z | 02:38,9 | ||
28 | 100 VZ | 01:06,0 | ||
ZÁVADOVÁ Petra | 06 | 1 | 200 PZ | 02:26,4 |
3 | 50 M | 00:34,4 | ||
7 | 100 Z | 01:07,7 | ||
12 | 50 Z | 00:33,24 | ||
16 | 50 VZ | 00:27,82 | ||
20 | 400 VZ | |||
22 | 50 P | 00:41,4 | ||
24 | 100 M | 01:08,8 | ||
28 | 100 VZ | 01:00,06 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKI Dan | 07 | 2 | 200 PZ | 03:04,3 |
8 | 100 Z | 01:31,3 | ||
11 | 50 Z | 00:42,97 | ||
15 | 50 VZ | 00:34,45 | ||
17 | 100 P | 01:35,2 | ||
23 | 50 P | 00:43,71 | ||
29 | 100 VZ | 01:19,67 | ||
DROZD Tobiáš | 06 | 2 | 200 PZ | 03:03,1 |
4 | 50 M | 00:36,3 | ||
8 | 100 Z | 01:16,9 | ||
11 | 50 Z | 00:37,6 | ||
15 | 50 VZ | 00:30,7 | ||
19 | 200 VZ | 02:22,9 | ||
23 | 50 P | 00:42,4 | ||
27 | 200 Z | 02:54,2 | ||
29 | 100 VZ | 01:06,8 | ||
DUBEC Matyáš | 07 | 2 | 200 PZ | 03:00,4 |
4 | 50 M | 00:37,7 | ||
8 | 100 Z | 01:22,6 | ||
11 | 50 Z | 00:36,0 | ||
15 | 50 VZ | 00:31,3 | ||
17 | 100 P | 01:52,8 | ||
23 | 50 P | 00:50,5 | ||
29 | 100 VZ | 01:11,1 | ||
HRDLIČKA Štěpán | 08 | 2 | 200 PZ | |
6 | 200 P | 03:01,3 | ||
10 | 400 VZ | 05:09,7 | ||
15 | 50 VZ | 00:33,2 | ||
17 | 100 P | 01:27,4 | ||
19 | 200 VZ | 02:27,9 | ||
23 | 50 P | 00:40,8 | ||
29 | 100 VZ | 01:09,4 | ||
CHUCHVALEC Aleš | 07 | 2 | 200 PZ | |
10 | 400 VZ | |||
11 | 50 Z | 00:37,2 | ||
15 | 50 VZ | 00:30,5 | ||
19 | 200 VZ | 02:38,4 | ||
23 | 50 P | 00:46,1 | ||
27 | 200 Z | 02:38,07 | ||
29 | 100 VZ | 01:05,84 | ||
KOTEN Oliver | 07 | 4 | 50 M | 00:45,7 |
8 | 100 Z | 01:12,37 | ||
10 | 400 VZ | 06:32,4 | ||
11 | 50 Z | 00:35,83 | ||
15 | 50 VZ | 00:30,6 | ||
19 | 200 VZ | 02:23,11 | ||
23 | 50 P | 00:51,1 | ||
27 | 200 Z | 02:34,34 | ||
29 | 100 VZ | 01:11,88 | ||
MACHÁČEK Oliver | 07 | 2 | 200 PZ | 02:53,5 |
8 | 100 Z | 01:18,2 | ||
11 | 50 Z | 00:36,75 | ||
15 | 50 VZ | 00:30,6 | ||
17 | 100 P | 01:31,2 | ||
23 | 50 P | 00:40,94 | ||
27 | 200 Z | 02:44,5 | ||
MIKULA Šimon | 07 | 2 | 200 PZ | 03:06,9 |
6 | 200 P | 03:22,8 | ||
10 | 400 VZ | 05:38,9 | ||
11 | 50 Z | 00:40,7 | ||
15 | 50 VZ | 00:32,6 | ||
17 | 100 P | 01:32,2 | ||
23 | 50 P | 00:44,5 | ||
29 | 100 VZ | 01:13,6 | ||
TEODORIDIS Kostas | 08 | 2 | 200 PZ | |
4 | 50 M | 00:35,0 | ||
8 | 100 Z | 01:21,8 | ||
11 | 50 Z | 00:39,1 | ||
15 | 50 VZ | 00:31,2 | ||
17 | 100 P | 01:49,5 | ||
23 | 50 P | 00:46,8 | ||
25 | 100 M | 01:17,5 | ||
29 | 100 VZ | 01:08,9 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 9 | ženy: | 9 | celkem: | 18 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 73 | ženy: | 79 | celkem: | 152 |