České Budějovice 2020 - hodnocení

Vydáno dne 01. 03. 2020 (počet přístupů 625)


O tomto víkendu proběhly pro mnohé Motorleťáky první závody na dlouhém bazénu. Stejně jako loni byly závody v Českých Budějovicích dobře technicky zajištěné - elektronická časomíra na obou stranách bazénu doplněna o online přenos. Motorlet se do Budějovic vydal ve slušné sestavě 18 plavců a dvou trenérů. Z prvního družstva se zúčastnili všichni plavci dané kategorie doplnění o výběr nejlepších plavců z druhého družstva.

Na závody jsme vyrazili již v pátek kolem 15h vlakem. Cesta tam i zpět byla trošku komplikovanější výlukou při které jsme museli pár kilometrů ujet autobusy. Ubytování a strava byla letos v režii pořadatele, což nám velmi usnadnilo přípravy a snížilo náklady na ubytování a stravu. Vše bylo zajištěno v DDM, který byl od bazénu do deseti minut chůze.
Program závodů byl celkem náročný - sobotní program byl ukončen až kolem 20:30. Na druhou stranu byli přijati všichni naši přihlášení plavci.
Po celou dobu celá skupinka fungovala velmi dobře a jsme rádi, že si děti kromě zkušeností ze závodů odváží i zážitky ze společné cesty a ubytování. Rodičům děkujeme za vzornou přípravu, včasný nástup na odjezdový sraz a podporu týmu.

Individuální zhodnocení jednotlivých výkonů proběhlo po doplavání a na závěrečném obědě, takže plavci vědí na čem v dalších trénincích pracovat.
Fotky průběžně nahrávány na facebookový profil oddílu.

Radek Žikeš, Tereza Pechová

toplist