Přihlášky Velká cena Chodska

Vydáno dne 07. 09. 2020 (počet přístupů 861)


Termín konání - sobota 19.9. Přihlášky do čtvrtka 10.9. na stránkách oddílu pro plavce, po tomto termínu se přihlášky uzavírají a trenéři je přepisují do systému svazu.

Vedoucí akce: Tereza Pechová (přihlášky, odhlášky, informace, II. družstvo)
Jaroslav Lochman (přípravka)
Termín odhlášek: 16.9. na email dvojka@skmop.cz, za pozdější odhlášky bude vybíráno startovné
Místo konání: Krytý bazén 25 m, 6 drah, obrátkové stěny hladké
Startovné: 70,-Kč za každý přijatý start
Doprava: společná autobusem, cena 500 Kč
Ubytování: závody bez ubytování
Strava: připravit sobotní oběd na bazén (těstoviny, rýži se zeleninou a drůbežím masem), dále energickou svačinu a 1,5l vody
Vybavení: běžné na závody kraťasy a triko MoP, pantofle, osuška, minimálně dvoje plavky, plavecké brýle, čepička
Sraz: v sobotu 5.30, před bazénem Radlice
Propozice vysledky.czechswimming.....
Přijatí budou zveřejnění 14.9. na: vysledky.czechswimming.....

jménor.n.č.d.disciplínačas
BURŠOVÁ Kristýna102  50 P 00:54,6
6  50 Z 00:59,8
8 100 PZ02:08,0
12 100 P 02:03,2
16  50 VZ00:48,2
20 100 Z 
CEJPKOVÁ Rozálie082  50 P 00:40,79
8 100 PZ01:20,7
10  50 M 00:35,61
12 100 P 01:26,9
18 100 M 01:21,5
20 100 Z 01:25,0
CIDLÍKOVÁ Agáta094 100 VZ01:34,2
6  50 Z 00:52,2
8 100 PZ01:48,4
12 100 P 02:05,8
16  50 VZ00:42,4
FERUSOVÁ Alexandra062  50 P 00:36,72
8 100 PZ01:13,11
12 100 P 01:19,01
18 100 M 01:17,44
FROŇKOVÁ Aneta092  50 P 00:53,8
4 100 VZ01:29,7
8 100 PZ01:46,8
12 100 P 01:55,5
16  50 VZ00:39,5
20 100 Z 01:44,2
HLÁVKOVÁ Ester064 100 VZ01:07,83
10  50 M 00:36,73
16  50 VZ00:31,38
HLÁVKOVÁ Olivie064 100 VZ01:07,8
6  50 Z 00:35,61
16  50 VZ00:31,35
20 100 Z 01:14,0
22 200 VZ02:23,2
JUNKOVÁ Tereza082  50 P 00:47,4
4 100 VZ01:18,5
10  50 M 00:41,7
12 100 P 01:39,1
16  50 VZ00:36,0
18 100 M 01:27,4
KAŠPAROVÁ Adéla082  50 P 00:41,17
6  50 Z 00:39,28
8 100 PZ01:22,8
12 100 P 01:28,2
16  50 VZ00:33,9
20 100 Z 01:20,5
KOHOUTOVÁ Barbora062  50 P 00:40,3
6  50 Z 00:39,21
8 100 PZ01:22,5
12 100 P 01:26,7
16  50 VZ00:33,2
20 100 Z 01:25,2
KOHOUTOVÁ Gabriela104 100 VZ01:52,6
10  50 M 01:17,1
16  50 VZ00:45,6
20 100 Z 01:53,6
KULÍKOVÁ Tereza092  50 P 00:45,6
4 100 VZ01:22,7
8 100 PZ01:31,6
12 100 P 01:41,3
16  50 VZ00:36,3
20 100 Z 01:30,6
KYPTOVÁ Kristýna084 100 VZ01:23,4
6  50 Z 00:45,1
10  50 M 00:43,6
12 100 P 01:44,4
20 100 Z 01:31,9
LAJČAKOVÁ Karolína102  50 P 00:46,3
6  50 Z 00:41,1
8 100 PZ01:27,6
12 100 P 01:38,2
16  50 VZ00:34,6
18 100 M 01:38,0
LHOTOVÁ Tereza092  50 P 01:03,5
8 100 PZ02:03,8
16  50 VZ00:49,2
20 100 Z 01:54,1
22 200 VZ04:17,2
LIBOVÁ Kateřina074 100 VZ01:04,3
6  50 Z 00:35,40
8 100 PZ01:13,79
16  50 VZ00:28,62
18 100 M 01:16,71
20 100 Z 01:12,45
NĚMEČKOVÁ Veronika064 100 VZ01:02,93
8 100 PZ01:14,4
10  50 M 00:33,43
16  50 VZ00:28,98
20 100 Z 01:13,5
PIRALIČOVÁ Ellen092  50 P 01:00,5
4 100 VZ01:31,2
6  50 Z 00:51,4
12 100 P 
16  50 VZ00:40,5
20 100 Z 01:49,0
PROCHÁZKOVÁ Nela102  50 P 00:55,1
4 100 VZ01:38,0
8 100 PZ01:47,7
12 100 P 01:55,5
16  50 VZ00:42,0
ŠVÁROVÁ Aneta102  50 P 00:49,19
4 100 VZ01:32,81
8 100 PZ01:36,0
12 100 P 01:45,5
16  50 VZ00:38,4
22 200 VZ
TOTOVÁ Adéla072  50 P 00:48,2
4 100 VZ01:19,7
8 100 PZ01:32,5
12 100 P 01:42,9
16  50 VZ00:34,7
22 200 VZ02:56,4
VOBOŘILOVÁ Lucie084 100 VZ01:06,0
8 100 PZ01:15,1
10  50 M 00:32,0
16  50 VZ00:30,2
18 100 M 01:13,6
22 200 VZ02:31,0
WEISSER Karolína092  50 P 00:47,6
4 100 VZ01:14,9
6  50 Z 00:44,08
12 100 P 01:39,2
16  50 VZ00:33,7
22 200 VZ02:44,9
WITTENBERGEROVÁ Emma082  50 P 00:43,1
8 100 PZDi:sk,v
12 100 P 01:29,4
20 100 Z 01:26,3
jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKI Dan071  50 P 00:42,40
3 100 VZ01:15,01
7 100 PZ01:26,9
11 100 P 01:34,08
15  50 VZ00:33,69
BÁRANY Samuel101  50 P 00:53,4
5  50 Z 00:55,4
11 100 P 01:58,2
15  50 VZ00:49,9
BERDYCH Sebastian095  50 Z 00:44,97
7 100 PZ01:32,2
9  50 M 00:39,2
17 100 M 01:31,9
19 100 Z 01:29,3
BITTNER Matyáš091  50 P 00:47,8
3 100 VZ01:24,6
7 100 PZ01:39,7
11 100 P 01:48,5
15  50 VZ00:37,7
21 200 VZ03:50,1
BROUK Štěpán083 100 VZ01:16,9
7 100 PZ01:27,8
15  50 VZ00:34,2
19 100 Z 01:27,9
21 200 VZ02:49,1
DROZD Tobiáš061  50 P 00:42,4
3 100 VZ01:06,8
7 100 PZ01:18,3
11 100 P 01:32,5
15  50 VZ00:30,7
21 200 VZ02:22,9
HRDLIČKA Matěj043 100 VZ00:55,51
7 100 PZ01:09,06
9  50 M 00:29,4
15  50 VZ00:25,61
17 100 M 01:05,4
19 100 Z 01:07,3
21 200 VZ01:58,37
HRDLIČKA Štěpán081  50 P 00:40,79
3 100 VZ01:09,4
11 100 P 01:27,4
15  50 VZ00:33,0
21 200 VZ02:27,9
HROUDA Martin093 100 VZ01:23,1
5  50 Z 00:46,4
7 100 PZ01:37,3
15  50 VZ00:38,2
19 100 Z 01:35,6
21 200 VZ03:14,7
CHUCHVALEC Aleš073 100 VZ01:05,84
5  50 Z 00:35,97
15  50 VZ00:30,22
19 100 Z 01:13,83
21 200 VZ02:38,4
IVANOV Alexey041  50 P 00:33,6
7 100 PZ01:10,2
11 100 P 01:12,4
15  50 VZ00:28,5
17 100 M 01:15,6
JIRSÁK Adam091  50 P 00:44,6
3 100 VZ01:21,8
7 100 PZ01:34,0
11 100 P 01:42,4
17 100 M 01:48,6
21 200 VZ03:34,1
MACHÁČEK Oliver073 100 VZ01:07,8
5  50 Z 00:36,75
11 100 P 01:31,2
15  50 VZ00:30,6
19 100 Z 01:18,2
MIKULA Andrej093 100 VZ01:13,7
7 100 PZ01:23,6
9  50 M 00:37,6
15  50 VZ00:34,2
17 100 M 01:29,2
21 200 VZ02:45,7
MITKA Daniel083 100 VZ01:11,1
7 100 PZ01:23,2
9  50 M 00:39,3
11 100 P 01:37,1
15  50 VZ00:32,0
21 200 VZ02:37,4
NOVOTNÝ Šimon053 100 VZ01:03,23
7 100 PZ01:12,83
17 100 M 01:12,30
21 200 VZ02:13,1
NOVÝ Nikolas091  50 P 00:53,6
3 100 VZ01:30,5
7 100 PZ01:41,5
11 100 P 01:51,0
15  50 VZ00:41,0
21 200 VZ03:36,8
PETROVICKÝ Adam093 100 VZ01:21,0
7 100 PZ01:37,4
19 100 Z 01:32,1
21 200 VZ03:00,5
SOUKUP Daniel093 100 VZ01:18,8
9  50 M 00:42,9
17 100 M 01:48,3
19 100 Z 01:37,0
21 200 VZ03:03,7
TEODORIDIS Kostas083 100 VZ01:08,9
7 100 PZ01:20,6
9  50 M 00:34,24
17 100 M 01:17,5
21 200 VZ02:39,2
TOTA Tomáš103 100 VZ01:41,4
7 100 PZ01:53,4
9  50 M 00:55,1
15  50 VZ00:44,1
19 100 Z 01:50,7
21 200 VZ
TUŠEK Václav103 100 VZ01:41,1
5  50 Z 00:50,6
11 100 P 02:00,2
15  50 VZ00:42,7
ZVOLSKÝ Vojtěch053 100 VZ01:00,38
7 100 PZ01:09,72
9  50 M 00:30,67
15  50 VZ00:28,0
17 100 M 01:05,49
21 200 VZ02:05,8

Počet přihlášených závodníků
 muži:23 ženy:24 celkem:47
Počet přihlášených startů
 muži:122 ženy:129 celkem:251