Oddílové srovnávací přebory žactva - 28.9.2020

Vydáno dne 12. 09. 2020 (počet přístupů 946)


Aktualizace: z důvodu aktuálních nařízení bude závod bez diváků - hlediště bude uzavřeno. Pro rodiče bude od ranních hodin k dispozici otevřené bistro. Rodiče rozhodčí / pomocníci mají vstup na bazén přes šatny. Děkujeme za pochopení


Termín: pondělí 28.9.2020 8:00-11:00
Vedoucí akce: Jaroslav Lochman, pripravka@skmop.cz
Termín přihlášek:pátek 25.9.2020, přihlášky přípravky provedou trenéři
Odhlášky: na mail pripravka@skmop.cz
Místo konání: Praha-Radlice
Sraz: 7:40 ve vestibulu

Program: 
  • 7:40 prezentace ve vestibulu bazénu
  • 7:50-8:00 společná rozcvička
  • 8:00-8:20 rozplavání
  • 8:25 zahájení závodů
  • 11:00 ukončení závodů

Strava: malou svačinu na bazén (ovoce, zelenina, musli tyčinka, 1l neperlivé vody)
Poznámka: jedná se o závody pouze pro plavce MoP. Prosíme rodiče o pomoc s organizací závodu (příprava bazénu, odměny pro vítěze, psaní diplomů, rozhodčí,...). Hlásit se můžete u Jaroslava Lochmana, pripravka@skmop.cz
Seznam přijatých: Startují všichni nahlášení plavci


jménor.n.č.d.disciplínačas
ALBLOVÁ Vanessa104  50 VZ
8  50 Z 
12  50 P 
16  50 M 
BROUKOVÁ Julie124  50 VZ
8  50 Z 
12  50 P 
16  50 M 
BURSEY Rebeccah114  50 VZ
8  50 Z 
12  50 P 
16  50 M 
CEJPKOVÁ Rozálie082 100 PZ01:20,7
4  50 VZ00:32,4
12  50 P 00:40,79
14 100 P 01:26,9
16  50 M 00:35,61
18 100 M 01:21,5
CIDLÍKOVÁ Agáta092 100 PZ01:48,4
4  50 VZ00:42,4
6 100 VZ01:34,2
12  50 P 01:03,6
16  50 M 00:54,9
FROŇKOVÁ Aneta092 100 PZ01:46,8
4  50 VZ00:39,5
6 100 VZ01:29,7
12  50 P 00:53,8
14 100 P 01:55,5
16  50 M 00:54,6
HLÁVKOVÁ Ester062 100 PZ01:20,5
4  50 VZ00:31,38
12  50 P 00:47,20
HOBSTOVÁ Mia082 100 PZ01:43,1
4  50 VZ00:38,8
6 100 VZ01:36,1
16  50 M 00:49,0
CHLUMSKÁ Tereza104  50 VZ
6 100 VZ
8  50 Z 
12  50 P 
CHRENKOVÁ Petra104  50 VZ
6 100 VZ
8  50 Z 
12  50 P 
16  50 M 
JUNKOVÁ Tereza084  50 VZ00:36,0
6 100 VZ01:18,5
10 100 Z 01:48,69
12  50 P 00:47,4
18 100 M 01:27,4
KAŠPAROVÁ Adéla082 100 PZ01:22,8
6 100 VZ01:17,0
10 100 Z 01:20,5
16  50 M 
18 100 M 01:35,1
KOĎOUSOVÁ Valerie114  50 VZ
8  50 Z 
12  50 P 
16  50 M 
KOHOUTOVÁ Barbora062 100 PZ01:22,5
6 100 VZ01:12,73
16  50 M 00:42,38
KOHOUTOVÁ Gabriela102 100 PZ
4  50 VZ00:45,6
8  50 Z 00:56,5
12  50 P 01:07,4
16  50 M 01:17,1
KULÍKOVÁ Emma124  50 VZ
8  50 Z 
12  50 P 
16  50 M 
KULÍKOVÁ Tereza092 100 PZ01:31,6
4  50 VZ00:36,3
12  50 P 00:45,6
14 100 P 01:41,3
16  50 M 00:54,9
LAJČAKOVÁ Karolína102 100 PZ01:27,6
6 100 VZ01:17,6
8  50 Z 00:41,1
10 100 Z 01:28,5
16  50 M 00:43,5
LHOTOVÁ Tereza092 100 PZ02:03,8
4  50 VZ00:49,2
8  50 Z 01:01,5
10 100 Z 01:54,1
14 100 P 02:13,2
LIBOVÁ Kateřina076 100 VZ01:04,3
14 100 P 
18 100 M 01:16,71
LOEBE Charlotte114  50 VZ00:49,0
6 100 VZ01:47,7
8  50 Z 00:55,2
12  50 P 01:02,2
16  50 M 
MOHR Karolina103  50 VZ
7  50 Z 
11  50 P 
15  50 M 
NGUYENOVA KHANH VI114  50 VZ
8  50 Z 
12  50 P 
16  50 M 
POKORNA Stella124  50 VZ
8  50 Z 
12  50 P 
16  50 M 
PROCHÁZKOVÁ Nela102 100 PZ01:47,7
6 100 VZ
8  50 Z 00:53,8
14 100 P 01:55,5
16  50 M 00:58,1
PUDIVÍTROVÁ Kristýna094  50 VZ00:46,7
14 100 P 02:12,0
16  50 M 01:12,9
SMÍTALOVÁ Kristýna104  50 VZ00:57,0
8  50 Z 
12  50 P 01:08,8
16  50 M 
ŠVÁROVÁ Aneta102 100 PZ01:36,0
8  50 Z 00:46,0
12  50 P 00:49,19
16  50 M 00:46,6
TOTOVÁ Adéla072 100 PZ01:32,5
4  50 VZ00:34,7
6 100 VZ01:19,7
12  50 P 00:48,2
14 100 P 01:42,9
16  50 M 00:47,2
WEISSER Karolína092 100 PZ01:28,8
6 100 VZ01:14,9
10 100 Z 01:27,0
12  50 P 00:47,6
18 100 M 01:45,1
WEISSER Tereza112 100 PZ
4  50 VZ00:46,1
8  50 Z 00:57,6
12  50 P 01:05,6
16  50 M 00:55,1
WITTENBERGEROVÁ Emma082 100 PZDi:sk,v
4  50 VZ00:36,1
10 100 Z 01:26,3
14 100 P 01:29,4
16  50 M 00:46,1
jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKI Dan071 100 PZ01:26,9
5 100 VZ01:15,01
9 100 Z 01:31,3
13 100 P 01:34,08
15  50 M 00:42,75
BÁRANY Samuel103  50 VZ00:49,9
5 100 VZ02:06,3
7  50 Z 00:55,4
13 100 P 01:58,2
15  50 M 01:00,0
BERDYCH Sebastian091 100 PZ01:32,2
7  50 Z 00:44,97
9 100 Z 01:29,3
15  50 M 00:39,2
17 100 M 01:31,9
BITTNER Matyáš093  50 VZ00:37,7
5 100 VZ01:24,6
11  50 P 00:47,8
13 100 P 01:48,5
DROZD Tobiáš061 100 PZ01:18,3
5 100 VZ01:06,8
13 100 P 01:32,5
HAMPL Tomáš103  50 VZ00:40,0
5 100 VZ01:30,3
9 100 Z 01:41,3
15  50 M 00:46,7
HOUŠKA Matyáš111 100 PZ
5 100 VZ
7  50 Z 01:13,3
11  50 P 01:13,7
15  50 M 
JIRSÁK Adam091 100 PZ01:34,0
5 100 VZ01:21,8
11  50 P 00:44,6
13 100 P 01:42,4
15  50 M 00:48,8
LHOTA Jindřich111 100 PZ
3  50 VZ00:47,2
7  50 Z 00:58,3
11  50 P 01:02,8
MACHÁČEK Oliver073  50 VZ00:30,6
7  50 Z 00:36,75
9 100 Z 01:18,2
13 100 P 01:31,2
MACHÁČEK Samuel023  50 VZ00:25,12
11  50 P 00:31,60
15  50 M 00:27,90
MIKULA Andrej091 100 PZ01:23,6
5 100 VZ01:13,7
11  50 P 00:49,3
15  50 M 00:37,6
MIKULA Šimon073  50 VZ00:32,51
5 100 VZ01:12,63
11  50 P 00:41,62
13 100 P 01:32,2
MULLER Albert113  50 VZ00:48,4
7  50 Z 00:56,4
11  50 P 01:09,0
15  50 M 01:13,5
NÁPRAVNÍK Ondřej103  50 VZ
7  50 Z 
11  50 P 
15  50 M 
NOVÝ Nikolas093  50 VZ00:41,0
5 100 VZ01:30,5
7  50 Z 00:49,2
9 100 Z 01:39,6
11  50 P 00:53,6
13 100 P 01:51,0
OMASTA Jan113  50 VZ
7  50 Z 
11  50 P 
15  50 M 
POHL Jakub093  50 VZ00:57,6
5 100 VZ
7  50 Z 01:07,1
11  50 P 01:13,6
15  50 M 
PROCHÁZKA Viktor113  50 VZ00:44,4
7  50 Z 
11  50 P 
15  50 M 
SAUER Filip091 100 PZ
5 100 VZ01:57,6
9 100 Z 02:06,7
13 100 P 02:19,8
15  50 M 01:08,6
SOUKUP Daniel091 100 PZ01:38,7
3  50 VZ00:35,2
5 100 VZ01:18,8
13 100 P 02:01,0
15  50 M 00:42,9
TEODORIDIS Kostas081 100 PZ01:20,6
7  50 Z 00:38,80
11  50 P 00:43,96
TOTA Tomáš101 100 PZ01:53,4
3  50 VZ00:44,1
5 100 VZ01:41,4
9 100 Z 01:50,7
13 100 P 02:16,4
TUŠEK Václav101 100 PZ
5 100 VZ01:41,1
9 100 Z 
13 100 P 02:00,2
15  50 M 
ZDRÁHALA Jáchym103  50 VZ
5 100 VZ
7  50 Z 
11  50 P 
15  50 M 

Počet přihlášených závodníků
 muži:25 ženy:32 celkem:57
Počet přihlášených startů
 muži:110 ženy:143 celkem:253