Osobní rekordy plavců Motorletu



V následující tabulce jsou jména plavců, kteří jsou členy některého ze závodních družstev Motorletu (1,2), nebo přípravky (P) popř. startují za Motorlet, ale trénují mimo oddíl (E). U každého jména je odkaz na výpis nejlepších výkonů plavce od roku 2003 v jednotnotlivých disciplínách. To jsou ve většině případů i jeho osobní rekordy. U každé disciplíny je možno vypsat i přehled všech startů plavce na dané trati. Jména plavců, kteří zatím nemají v Registru evidovaný dokončený závod, v tabulce nejsou.

jménoročníkdružstvostartů
ALDUNINOVÁ Darja00E165
ANDRIKOVÁ Alžběta98E461
BABCZYNSKÁ Zita05X247
BARTOŠOVÁ Tereza92E160
BOŠKOVÁ Kateřina95E612
BROUKOVÁ Julie12P2
BUDINSKÁ Pavla09E23
SKALICKÁ Renáta88E272
BURŠOVÁ Kristýna10321
BURZOVÁ Nela07E93
CEJPKOVÁ Rozálie081125
CIDLÍKOVÁ Agáta09225
DANILINA Ekaterina04E348
DLABOLOVÁ Kateřina92E259
DOBROVODSKÁ Sára06E61
DVOŘÁKOVÁ Aneta03E217
DVOŘÁKOVÁ Ivana04E273
FARDOVÁ Zuzana09E22
FRŇKOVÁ Viola02E141
FROŇKOVÁ Aneta09242
HENDRYCHOVÁ Daniela09E8
HLÁVKOVÁ Ester06E200
HLÁVKOVÁ Olivie061296
HOFBAUEROVÁ Kateřina03E139
HOLLMANNOVÁ Kristýna07E25
HOŠKOVÁ Veronika02X218
JAROŠOVÁ Kristýna95E286
JINDROVÁ Kristýna99E409
JIRMANOVÁ Vanesa01X486
JUNKOVÁ Tereza08168
KAŠPAROVÁ Adéla08131
KNAPOVÁ Radka08E47
KOĎOUSOVÁ Valerie11P2
KOHOUTOVÁ Barbora06X255
KOHOUTOVÁ Gabriela10326
KOLÁŘOVÁ Kristýna92E384
KOPECKÁ Tereza91E533
KOŽENÁ Adriana08E92
KULÍKOVÁ Ema12P2
KULÍKOVÁ Tereza09265
KUŠNIER Sára Kateřina12P2
KYPTOVÁ Kristýna08285
LAJČAKOVÁ Karolína10258
LANGMAYEROVÁ Tereza04X380
LHOTOVÁ Tereza09226
LIBOVÁ Kateřina07137
LOEBE Charlotte11312
LOKAJOVÁ Amálie09E4
MAŠKOVÁ Beáta00E669
MICHALOVÁ Nela06E24
NĚMCOVÁ Anna051117
NĚMEČKOVÁ Veronika061115
PANTELEYMONOVA Kateryna09E4
PAULOVÁ Nikol99E99
PECHOVÁ Tereza99E290
PIKHARTOVÁ Helena92E614
PIKHARTOVÁ Monika95E713
PIRALIČOVÁ Ellen09326
POKORNÁ Eliška00E219
PROCHÁZKOVÁ Nela10326
PUŽEJOVÁ Tereza86E24
SEEMANOVÁ Barbora00E1042
SCHOLZOVÁ Adéla08E89
SCHOLZOVÁ Barbora06E114
SLÁMOVÁ Klára95E3
SLESARENKO Eva05E17
SMÍTALOVÁ Kristýna10P7
STRATILOVÁ Adéla09E1
ŠEBOVÁ Kristýna04X281
ŠKÁBOVÁ Markéta09E31
ŠKÁBOVÁ Petra79E5
ŠPALOVÁ Nikola97E219
ŠPAŇÁROVÁ Klára06E132
ŠPAŇÁROVÁ Kristina08E20
ŠRÁMKOVÁ Anna99E85
TEJKLOVÁ Evelína06E36
TICHÁ Alena08E46
TOTOVÁ Adéla072101
TRNKOVÁ Michaela99E999
VAŘEKOVÁ Anna05E187
VAŠINOVÁ Tereza88E146
VOBOŘILOVÁ Lucie08134
VRÁTNÁ Štěpánka02E266
VÝRAVSKÁ Karolína05E126
WEISSER Tereza11312
ZÁVADOVÁ Petra061177
ZAVŘELOVÁ Nela08E23
ZIMOVJANOVÁ Tereza95E19
jménoročníkdružstvostartů
ADAM Sebastian94E545
ACHEDŽAK Anton02X467
BABCZYNSKI Dan071152
BÁRANY Samuel10327
BARRETO Leonardo07E21
BARTEK Matyáš07E49
BARTOŠ Matěj88E327
BERAN Petr85E85
BERDYCH Sebastian09250
BITTNER Jiří051313
BITTNER Matyáš09231
BRABEC Vincent08E4
BROUK Štěpán08176
BRZÁK Tomáš09E7
CEJPEK Marek12P2
ČISTÝ Tomáš85E51
DIADEMA Samuel10E8
DÖRNER Hynek08E19
DROZD Tobiáš06X252
DUBEC Matyáš071113
DUČAY Jakub04E51
DVOŘÁK Lukáš08E2
FIEDLER Ondřej87E690
GERASIMOV David01E139
GERASIMOV Mark02E115
GURNEY William07E22
HAMPL Tomáš10233
HOUŠKA Matyáš11P10
HRDLIČKA Matěj041313
HRDLIČKA Štěpán081152
HROUDA Lukáš05X389
HROUDA Martin09248
CHELBERG Robert99X339
CHICEVIČ Elian06E63
CHICEVIČ Nikola08E54
CHUCHVALEC Aleš071187
CHUCHVALEC Vít04X227
IVANOV Alexey04X391
JAKUBEC Lukáš09320
JEČNÝ Adam09E71
JEČNÝ Ivar06E133
JINDRA Marek09E14
KEJLA Filip07E39
KISELEV Michal09E5
KOPECKÝ Ondřej94E458
KOTEN Oliver07E212
KOŽEVNIKOV Danil99E421
KRNÁČ Sebastian08E3
KUŠNIER Samuel09E11
LEDL Michal91E594
LEDL Petr89E483
LHOTA Jindřich11323
LOCHMAN Jaroslav79E7
MACHÁČEK Oliver07E162
MACHÁČEK Samuel02X577
MAIERL Florian06E86
MARTÍNEK Prokop99E24
MENDLÍK Štěpán05E74
MIKULA Andrej09E80
MIKULA Šimon07E160
MITKA Daniel08155
MULLER Albert11321
NADEEV Ivan05X358
NOVOTNÝ Matyáš01X670
NOVOTNÝ Robert04X365
NOVOTNÝ Šimon05X523
NOVÝ Nikolas09350
PANOŠ Adam09E11
PETROVICKÝ Adam09393
PÍCHA Pavel90E644
PÍCHA Petr90E489
POHL Jakub0933
POSPÍŠIL Viktor09E9
PROCHÁZKA Viktor1133
PŘIBYL Michal99E603
RAJDL Kryštof04E19
RASZKA Vítězslav05E168
RUDNĚV Ilja01E337
RYBA Ondřej051492
RYCHECKÝ Dan09E4
SALAME Mark05E64
SAUER Filip09E23
SEEMAN Michael97E458
SEEMAN Tomáš69E143
SOUKUP Daniel09273
STŘEŠINKA Jakub05E116
STŘÍTESKÝ Lukáš81E53
SZABÓ David03E386
ŠEMBERA Jan92E326
ŠORM Ondřej97E570
ŠPAŇÁR Ondřej04E457
TEJKL Tobiáš08E8
TEODORIDIS Kostas081119
TOTA Tomáš10330
TOTH Nikolaj96E92
TRANQUILLINI Marek07E26
TUŠEK Václav10316
VANĚK Petr84E161
VAŘEKA Václav09E8
VAVŘINA Matěj05E326
VENCL Jakub97E79
VILČKO Adam88E43
VYDLÁK Miroslav05E72
VYSKOČIL Tomáš92E586
ZVOLSKÝ Vojtěch051341
ŽÁK Jakub01E224
ŽÁK Matyáš03X504
ŽIKEŠ Radek91E197


V Registru bylo celkem nalezeno 14884 výkonů žen a 19721 výkonů mužů z Motorletu.