Krajský přebor žactva C 2. a 9.11.

Vydáno dne 11. 11. 2005 (počet přístupů 3284)

Dvacet umístení na stupních pro vítěze vybojovali plavci Motorletu na podzimních KPŽ C v Praze Edenu. Co do počtu je to stejná bilance jako na jarních přeborech, jen možná o trochu málo lesklejší. Nejpilnější ve sbírání přebornických titulů byla opět Monika PIKHARTOVÁ. Obhájila prvenství na obou prsařských tratích a přispěla i k vítěztví naší kraulové štafety. Zvítězit dokázala i polohová štafeta žáků. Poslední, pátý přebornický titul pro Motorlet, ale svůj vůbec první, získal Teo KOVÁČ na trati 50 m volný způsob.

V nejlepší formě se ale z našich plavců představila Šárka VÝBORNÁ. Co start, to osobní rekord a na trati 400 m volný způsob tím pádem vylepšila i rekord oddílový. Stačilo to ale "pouze" na čtyři druhá místa. Konkurence, zvláště mezi dívkami, je letos velmi silná. O tom se přesvědčila i naše polohová štafeta žákyň, která nastoupila ve vítězné sestavě z Letního poháru ČR desetiletých a přesto skončila druhá. Šest sekund za svým rekordem a čtyři za štafetou Neptunu. Dalším příkladem mohou být časy žákyň na trati 50 m motýlek, kde i čas čtvrté v pořadí je lepší než námi evidovaný dosud rekorní čas pražských KPŽ C (tzn. od roku 2000 včetně). Za zmínku určitě stojí i první přebornický titul pro nový plavecký oddíl Riverside Swimming Club (RSC).

žáci SK Motorlet 3 K 4x50 02:44,5 KLUCKÝ M., RÁKOSNÍK, KLUCKÝ J., KOVÁČ

Výsledky štafet zatím nejsou dostupné pomocí Výpisu z Registru výkonů. Kompletní výsledky jsou ale k dispozici např. na stránkách pořádajícího oddílu Slávie Praha. Porovnání všech výkonů plavců Motorletu v tomto závodě s jejich dosavadními osobními rekordy je dostupné pod položkou "MoP výkony" v menu.