Zimní mistrovství ČR třináctiletého žactva

Vydáno dne 11. 12. 2006 (počet přístupů 2233)

Největším úspěchem bylo jedenácté místo Jakuba VOJTOVIČE na trati 200 m znak, který si v této disciplíně výrazně vylepšil i osobní rekord. Pro Motorlet znamenal tento závod na Kladně ale "nejchudší bilanci úspěchů" ze všech letošních zimních žákovských šampionátů. Snad se v příštím roce zadaří více.

Zimní mistrovství ČR třináctiletých    Kladno   9.12. - 10.12.2006
 jménoročníkumístěnídisciplínačas  rozdíl  závod  os.rek.
18 200 Z 02:40,33* 0%  06/05_jKPŽA_Pha02:40,8

Poznámka: výsledky generované z Registru výkonů zatím neobsahují štafety.

Velmi úspěšní na tomto šampionátu byli ale plavci USK a Olympu. Klára KUČEROVÁ z USK zvítězila na tratích 100 až 800 metrů volný způsob. Ke čtyřem titulům přidala ještě dvě stříbrné z polohových závodů. V nich se dařilo i Martinu JEDLINSKÉMU, který na 200 a 400 metrů polohově získal pro USK další dvě zlaté. Poslední přebornický titul z těchto závodů pro pražské plavání a Olymp vybojoval Tibor LUKAČOVSKÝ na znakové stovce. Vedle již jmenovaných se na stupně vítězů v dalších disciplínách prosadili i Jan KUČERA z USK, Inka BECHYŇOVÁ z Olympu a štafety žáků i žákyň USK.