Velká cena Chomutova

Vydáno dne 21. 05. 2007 (počet přístupů 2659)

MoP

Deset plavců z Motorletu startovalo na 3. závodu Českého poháru. Tím byl 23. ročník Velké ceny Chomutova, který uspořádala Slávia Chomutov 19. a 20. května. Nejvíce se prosadili Michal LEDL a Ondřej FIEDLER. Oba v motýlku doplavali na druhém místě. Michal na padesátce a Ondra na dvoustovce.

Bojovalo se ale i o kvalifikační časy na LMČR dorostu a LMČR. Z tohoto pohledu mohla být nejspokojenější Kristýna KOLÁŘOVÁ, která si přivezla z našich plavců nejvíce osobáčků. První závod po oddílovém soustředění byl na ně jinak ale poměrně skoupý. Ovšem už na začátku června bude další příležitost a to na Praze 2007.

Součástí Velké ceny Chomutova je i Memoriál Jaroslava Jezbery. Ten se konal po dvacáté a byl vypsán pro žactvo ve věku 10-12 let. Nestartoval v něm žádný plavec Motorletu. V Registru výkonů je Memoriál oddělen od výsledků VC pouze zadáním výše uvedené věkové kategorie v dialogu pro výpis výsledků.