Velikonoční závody

Vydáno dne 17. 03. 2008 (počet přístupů 3182)

40. ročník Velikonočních závodů má v seznamu medailistů i tři plavce z Motorletu. Anička KOLÁŘOVÁ (97) zvítězila mezi mladšími žákyněmi na tratích 100 a 200 m polohově i volný způsob a překonala i tři oddílové rekordy jedenáctiletých žákyň. Ve stejné věkové kategorii se prosadil i Michal POLÁK (96), který byl třetí na 100 m prsa a mezi staršími žáky byl dvakrát na bronzovém stupni Sebastian ADAM (94) - na 100 m volný způsob a 200 m znak.

V Registru výkonů nejsou z tohoto závodu uloženy výkony zahraničních plavců. V archivu oddílu je ale k dispozici i kompletní výsledková sestava v souboru 0803vel.pdf (343 046 B). K jejímu prohlédnutí je zapotřebí mít nainstalován Acrobat Reader, volně dostupný program firmy Adobe.

autor: mtb | komentářů: 0