Krajský přebor dorostu a dospělých

Vydáno dne 28. 04. 2008 (počet přístupů 2898)

V Praze Podolí se 25. a 26. dubna uskutečnilo Mistrovství Prahy a Krajský přebor Středočeského kraje dorostu a dospělých. Plavci Motorletu na něm vybojovali celkem osm přebornických titulů. Zlaté medaile si odvezli Kristýna KOLÁŘOVÁ, Helena PIKHARTOVÁ, Ondřej FIEDLER a Tomáš VYSKOČIL. Pro Tomáše to bylo první přeborové vítězství mezi dospělými.

Mezi nejlepšími třemi pražskými plavci se na těchto Přeborech umístili i Tereza KOPECKÁ, Petr BERAN, Petr PÍCHA a Michael ŽABKA. Osobáček na 800 m volný způsob si v Podolí zaplaval Sebastian ADAM (94). Čas 10:06,37 je novým oddílovým rekordem čtrnáctiletých.

Závod byl uspořádán jako sdružený krajský přebor dorostu a dospělých pro Prahu a Středočeský kraj. Rozplavby tedy byly společné, ale vyhlášení výsledků oddělené. V souboru 0804kpdd.pdf (404 067 B) jsou výsledky ale uvedeny bez rozlišení kraje. K jeho prohlédnutí je zapotřebí mít nainstalován Acrobat Reader, volně dostupný program firmy Adobe. V Registru výkonů jsou závody vedeny odděleně, ovšem při volbě "převzít pořadí" se pořadí bere ze společného závodu.