Zimní mistrovství ČR třináctiletého žactva

Vydáno dne 13. 12. 2010 (počet přístupů 2635)

Stříbro za 400 m polohově, celkem devět umístění do desátého místa i nový oddílový rekord a řada i výrazných osobních rekordů svědčí o tom, že plavci Motorletu přijeli do Prostějova ve velmi dobré formě.

Zimní mistrovství ČR 13.letého žactva    Prostějov    11.12. - 12.12.2010
jménoročníkumístěnídisciplínačasrozdílzávodos.rek.
žáci SK Motorlet54x50 PZ02:13,41 MÜLLER, ŠORM, SEEMAN, DVOŘÁK

Modře podbarvený čas je nový oddílový rekord. Do Registru výkonů nebyly uloženy mezičasy a zatím ani výkony štafet. Kompletní výsledky jsou ale dostupné i v oddílovém archivu v komprimovaném souboru 1012mr13.zip (454 556 B). Obsahuje dokument typu pdf. K jeho prohlédnutí je zapotřebí mít nainstalován např. Acrobat Reader, volně dostupný program firmy Adobe.

Hodnocení od trenéra Tomáše SEEMANA:

MoP

V sobotu a neděli 11.-12.12.2010 naši plavci úspěšně reprezentovali na MČR 13ti-letého žactva.

Individuální hodnocení:
Michael Seeman: vynikající zlepšení ve 4 disciplínách z 5ti startů a i když se umístil 4x vždy těsně pod stupněmi vítězů 3x 4. a 1x 5. místo), jednou to zaslouženě vyšlo a získal cenné střbro = 2.místo na 400PZ v novém osob.rekordu a 1s za historivkým odd. rekordem 13letých žáků. Platný člen obou štafet. Nejúspěšnější závodník MoP teamu na tomto mistrovství.
Michael Muller: Potvrdil zlepšující se formu a osobní rekordy z minulých týdnů. Opět zlepšil o 1s 100Z a byl platným členem obou štafet. Ještě to chce dále pracovat na zlepšení síly a rychlostní vytrvalosti.
Jakub Dvořák: vynikající osobák na 200Z o 4s, o desetinu zlepšení i na 100Z, o 1,2s osobák na 200P. Byl také platným členem obou štafet. Ještě dále pracovat na technice plaveckých způsobů obecně a rychlostní vytrvalosti.
Ondra Šorm: po dvou týdnech bez tréninku to nebylo dobré. Ale určitě to byla i pro něj cenná zkušenost - účast na Mistrovství a konfrontace s nejlepšími z celé ČR. Pomohl ve štafetě 4x50PZ. Ještě ho ale čeká dost práce na rychlostní vytrvalosti a na technice všech plaveckých způsobů.
Marek Římal: zlepšil o 14s osobák na 200M. O 1,9s zrychlil 100M. Na 100Z zlepšení o dalších 0,5s. Byl také platným členem kraulové štafety. Postupně dotahuje časy na slušnou úroveň, která odpovídá pravidelné účasti na Mistrovství republiky. Doladit techniku Znaku. Zlepšit rychlostní vytrvalost.
Naši žáci zabojovali ve štafetách a obsadili vždy pěkné 5. místo na 4x50K i na 4x50PZ.
Natálka Trnková: byla to pro ni cenná zkušenost - účast na Mistrovství a konfrontace s nejlepšími z celé ČR. Vyrovnala osobní maximum na 100Z z nedávných KPŽ. Ještě to chce dále pracovat na zlepšení síly a rychlostní vytrvalosti.

V celku musím pochválit celou výpravu za soustředěný přístup ke všem startům a celkově k závodům, neměli jsme ani jednu diskvalifikaci, nikdo se neptal "kdy a kde plavu?".... Dobré bylo také vybavení - plavecké potřeby a oblečení.