Orca Cup 2012

Vydáno dne 10. 05. 2012 (počet přístupů 2958)

V neděli 6.května měl Michal LEDL poslední příležitost zaplavat limit pro ME50, které se uskuteční na konci května v Maďarsku. Nakonec ho od B-limitu pro 50 m motýlek dělilo jen 14 setin sekundy. V dopoledních rozplavbách si zlepšil osobní rekord v dlouhém bazénu na 00:24,74. V odpoledním finále už ale tento čas nepřekonal a skončil na pátém místě.

Orca Cup 2012    SVK Bratislava    05.05. - 06.05.2012
jménoročníkumístěnídisciplínačasrozdílzávodos.rek.
LEDL Michal915  50 M fin.A00:25,08-1%12/05_jKPDD_Pha00:24,80
2  50 M roz.00:24,74* 0%12/05_jKPDD_Pha00:24,80

V oddílovém archivu v souboru 1205orca.pdf   (40 598 B) jsou k dispozici kompletní výsledky disciplíny 50 m motýlek mužů.
Další informace o závodu jsou na stránkách Slovenské plavecké federace

Poznámka: I když v Bratislavě Michal zaplaval letošní nejlepší český čas na této trati. hlavní cíl se mu splnit nepodařilo. To jeho dva slovenští soupeři ve finále A měli boj o ME podstatně jednodušší. A-limit 00:24,93 a B-limit 00:25,43. Podle stránek Slovenské plavecké federace sice B-limity byly vyhlášeny chybně, tzn. 98% místo 99% limitu A, ale pro nominaci na ME byly ponechány.