Přihlašování na ISM2013

Vydáno dne 27. 11. 2012 (počet přístupů 2314)


V pátek 1. března v 13:30 začíná v Berlíně ISM2013. Pro kategorii nejmladších žáků (r.n. 2003) jsou vypsané jen disciplíny na 50 a 100 metrů. Program finálových půldnů, rozdělení kategorií v disciplínách, požadované zaplavané časy a další informace naleznete v propozicích (anglicky, německy).

Seznam aktuálně přihlášených plavců Motorletu následuje:


jménor.n.č.d.disciplínačas
ANDRIKOVÁ Alžběta983 200 PZ02:31,92
7  50 M 00:32,05
13 100 P 01:15,00
15  50 VZ00:30,26
19  50 Z 00:34,13
24 100 Z 01:12,71
28  50 P 00:34,38
BOŠKOVÁ Kateřina951 400 VZ04:46,86
15  50 VZ00:28,80
21 200 VZ02:15,70
24 100 Z 01:13,81
26 100 VZ01:02,05
JIRMANOVÁ Vanesa013 200 PZ
7  50 M 00:41,7
15  50 VZ00:37,6
17 100 M 
24 100 Z 01:35,5
26 100 VZ01:23,6
KLOCOVÁ Markéta993 200 PZ02:48,74
9 200 P 02:59,59
13 100 P 01:25,72
17 100 M 01:24,88
28  50 P 00:40,73
KOLÁŘOVÁ Anna973 200 PZ02:33,33
7  50 M 00:28,18
15  50 VZ00:26,50
19  50 Z 00:31,64
21 200 VZ02:08,36
26 100 VZ00:57,59
28  50 P 00:37,21
MAŠKOVÁ Beáta003 200 PZ03:07,04
7  50 M 00:49,8
17 100 M 
19  50 Z 00:40,85
24 100 Z 01:27,63
28  50 P 01:02,6
MILLER Teresa025 200 Z 
15  50 VZ
19  50 Z 
21 200 VZ
24 100 Z 
26 100 VZ
ONDRÁŠKOVÁ Adriana003 200 PZ
5 200 Z 
11 400 PZ
17 100 M 
21 200 VZ
24 100 Z 
26 100 VZ
28  50 P 
PETROVICKÁ Veronika003 200 PZ
7  50 M 
11 400 PZ
13 100 P 
17 100 M 
21 200 VZ
24 100 Z 
26 100 VZ
ŠPALOVÁ Nikola971 400 VZ05:07,68
7  50 M 00:33,00
15  50 VZ00:30,25
21 200 VZ02:22,06
26 100 VZ01:05,96
ŠRÁMKOVÁ Anna993 200 PZ
7  50 M 
9 200 P 03:29,30
13 100 P 01:33,16
17 100 M 
28  50 P 
30 200 M 03:24,29
TRNKOVÁ Michaela995 200 Z 02:30,69
7  50 M 00:33,79
15  50 VZ00:30,60
17 100 M 01:15,74
19  50 Z 00:35,20
24 100 Z 01:14,90
26 100 VZ01:05,39
28  50 P 00:38,97
TRNKOVÁ Natálie975 200 Z 02:40,76
15  50 VZ00:29,89
19  50 Z 00:35,82
21 200 VZ02:25,43
24 100 Z 01:16,41
26 100 VZ01:04,04
VOHRYZKOVÁ Laura983 200 PZ
13 100 P 
15  50 VZ
24 100 Z 
26 100 VZ
28  50 P 
jménor.n.č.d.disciplínačas
CÉ Martin986 200 Z 02:32,06
8  50 M 00:31,26
14 100 Z 01:10,82
18 100 M 01:09,40
22 200 VZ02:10,82
25 100 VZ00:59,17
27  50 Z 00:34,33
DĚRGAČEV Timofej038  50 M 
14 100 Z 
16  50 VZ00:57,30
20  50 P 
23 100 P 
25 100 VZ
27  50 Z 00:55,93
DOMIN Josef988  50 M 00:56,8
16  50 VZ00:29,84
18 100 M 01:12,68
25 100 VZ01:06,15
29 200 M 02:52,32
KOŽEVNIKOV Danil994 200 PZ03:19,29
8  50 M 
14 100 Z 01:18,49
16  50 VZ00:31,39
25 100 VZ01:13,42
27  50 Z 00:35,57
LEDL Michal918  50 M 00:24,74
18 100 M 00:55,71
20  50 P 00:30,01
23 100 P 01:10,57
25 100 VZ00:52,60
NOVOTNÝ Matyáš012 400 VZ
10 200 P 
20  50 P 
22 200 VZ
23 100 P 01:44,42
25 100 VZ01:22,15
PŘIBYL Michal994 200 PZ02:37,07
10 200 P 02:56,09
14 100 Z 01:16,26
16  50 VZ00:29,93
20  50 P 
23 100 P 01:22,23
25 100 VZ01:06,43
27  50 Z 00:35,26
RUDNĚV Ilja0110 200 P 
16  50 VZ00:36,50
20  50 P 00:42,48
23 100 P 01:33,09
27  50 Z 00:41,28
ŘÍMAL Marek972 400 VZ04:39,54
6 200 Z 02:28,27
8  50 M 00:28,99
14 100 Z 01:07,78
18 100 M 01:05,03
25 100 VZ00:59,51
27  50 Z 00:32,12
SZABÓ David038  50 M 
14 100 Z 01:59,1
16  50 VZ00:57,12
20  50 P 
23 100 P 02:15,6
25 100 VZ
27  50 Z 00:54,24
ŠORM Ondřej978  50 M 00:32,80
10 200 P 02:43,56
16  50 VZ00:29,05
20  50 P 00:32,64
23 100 P 01:13,51
ZEMAN Jakub018  50 M 
14 100 Z 
16  50 VZ00:36,31
20  50 P 01:07,7
23 100 P 01:42,44
25 100 VZ01:26,96
27  50 Z 00:43,70
ZEMAN Jan998  50 M 00:34,55
16  50 VZ00:30,85
18 100 M 01:27,72
20  50 P 00:45,92
23 100 P 01:35,32
25 100 VZ01:09,09
27  50 Z 00:38,14
ŽÁK Matyáš038  50 M 
16  50 VZ00:42,96
20  50 P 01:02,7
23 100 P 
25 100 VZ01:53,8

Počet přihlášených závodníků
 muži:14 ženy:14 celkem:28
Počet přihlášených startů
 muži:87 ženy:90 celkem:177

autor: mtb | komentářů: 0