Přihláška na OSP v dlouhých tratích

Vydáno dne 25. 02. 2013 (počet přístupů 2041)


V sobotu 16.3. se v Radlicích konají oddílové srovnávací přebory v dlouhých tratích.

Oddílové informace:
Vedoucí akce: Lukáš Stříteský, 604 824 889
Odhlášky : skmop@skmop.cz
Termín odhlášek:

Pátek 15.3.2013

Místo konání: Praha-Radlice, Radlická 298/105, Praha 5, 150 00
Startovné:není
Sraz: 7:50 Praha-Radlice ve vestibulu bazénu
Program: 7:50 prezentace
7:55-8:05 společná rozcvička
8:05-8:20 rozplavání
8:25 zahájení závodů
10:00 konec
200m VZ je závod přípravky
400m VZ pro mladší plavce dvojky
800m VZ ženy
1500m VZ muži
Doprava: vlastní
Ubytování a strava: malá svačina na bazén, 1l vody
Poznámka: Konečné rozlosování bude sestaveno na bazénu.
Vyhlašování proběhne po skončení závodů na galerii bazénu.
Prosíme rodiče o darování věcných cen, zvláště pro nejmladší závodníky.
Seznam přijatých: startují všichni přihlášení
Propozice závodu:


jménor.n.č.d.disciplínačas
ALDUNINOVÁ Darja005 800 VZ14:56,3
ANDRIKOVÁ Alžběta985 800 VZ10:52,1
BALCAROVÁ Julie031 200 VZ03:49,4
DANILINA Ekaterina041 200 VZ04:11,0
DVOŘÁKOVÁ Aneta031 200 VZ
FRŇKOVÁ Viola021 200 VZ04:32,9
HONZÁKOVÁ Eliška023 400 VZ
HONZÁKOVÁ Jana005 800 VZ14:41,3
JINDROVÁ Kristýna995 800 VZ10:59,4
JIRMANOVÁ Vanesa013 400 VZ06:17,5
KLOCOVÁ Markéta995 800 VZ11:26,50
LANDSMANNOVÁ Eliška033 400 VZ
LANGMAYEROVÁ Tereza041 200 VZ
MAŠKOVÁ Beáta005 800 VZ12:10,9
MILLER Teresa023 400 VZ
ONDRÁŠKOVÁ Adriana005 800 VZ11:19,60
PETROVICKÁ Veronika005 800 VZ13:06,1
PIKHARTOVÁ Monika955 800 VZ10:03,2
POKORNÁ Eliška005 800 VZ12:15,8
PRCHALOVÁ Markéta023 400 VZ
PŮLPÁNOVÁ Alžběta013 400 VZ
PŮLPÁNOVÁ Viktorie041 200 VZ
ŠPALOVÁ Nikola975 800 VZ09:58,0
ŠRÁMKOVÁ Ludmila023 400 VZ06:26,6
ŠTOLBOVÁ Eliška013 400 VZ07:04,7
TÓTHOVÁ Tereza031 200 VZ04:43,0
TRNKOVÁ Michaela995 800 VZ10:05,2
TRNKOVÁ Natálie975 800 VZ11:04,5
VRÁTNÁ Štěpánka023 400 VZ
jménor.n.č.d.disciplínačas
ACHEDŽAK Anton024 400 VZ
CÉ Martin9861500 VZ18:28,7
CÉ Štěpán0061500 VZ22:57,88
DĚRGAČEV Timofej034 400 VZ
DOMIN Josef9861500 VZ20:04,8
FLAX Jan0061500 VZ22:40,2
GONZÁLEZ Benjamín022 200 VZ
IVANOV Alexey042 200 VZ
KOTT Josef014 400 VZ06:29,9
KOŽEVNIKOV Danil9961500 VZ22:19,1
KURKA Daniel032 200 VZ
MACHÁČEK Samuel024 400 VZ
MASOPUST Daniel9661500 VZ19:45,2
MATĚJKA Kryštof034 400 VZ07:35,4
NOVOTNÝ Matyáš014 400 VZ05:29,2
NOVOTNÝ Robert042 200 VZ
NOVOTNÝ Šimon052 200 VZ
PECÁNEK Richard022 200 VZ03:39,9
PODUŠKA Lukáš9861500 VZ19:25,0
RENC Jakub9961500 VZ18:42,1
RENC Matěj024 400 VZ05:23,0
RUDNĚV Ilja014 400 VZ
SEDLÁČEK Matyáš034 400 VZ
SMRČEK Ondřej024 400 VZ06:13,5
SZABÓ David034 400 VZ
ŠORM Ondřej9761500 VZ21:07,3
ŠPAŇÁR Ondřej044 400 VZ
VOVES Jakub014 400 VZ
ŽÁK Jakub014 400 VZ
ŽÁK Matyáš034 400 VZ

Počet přihlášených závodníků
 muži:30 ženy:29 celkem:59
Počet přihlášených startů
 muži:30 ženy:29 celkem:59

autor: mtb | komentářů: 0