Přihláška na Jarní cenu Prahy

Vydáno dne 05. 04. 2013 (počet přístupů 3079)


Aktualizace: Na webových stránkách závodu zveřejněn seznam doplněných náhradníků.

V sobotu 13. dubna proběhne v Podolí 9. ročník Jarní ceny Prahy. Závody jsou na velmi vysoké úrovni a Motorlet bude obhajovat putovní pohár. Dalším lákadlem pro naše plavce by měla být neoficiální kvalifikace z těchto závodů na Hry VI. letní Olympiády dětí a mládeže ČR 2013, která se uskuteční v červnu ve Zlíně.
Protože budeme obhajovat pohár, a jedná se mnohdy o jediné závody mladších na 50m bazénu, počítáme s přihláškou všech plavců I., II. družstva a přípravky A, kteří splňují věkový limit (1997 až 2005).

Poznámka: Prosím všechny rodiče, aby dětem nedávali elektronické hračky jako tablety, PSP, atd.. Naopak trubky a různá povzbuzovadla jsou velmi vítaná. Závodníci budou bazén opouštět společně, tedy až po ukončení závodů a vyhlášení vítězů.


Online přenos:


Live video by Ustream

Veškeré doplňující informace naleznete na stránkách závodu www.jarnicenaprahy.cz, nebo v následující tabulce:

Jarní cena Prahy - 13. dubna
Vedoucí akce: Radek Žikeš, pripravka@skmop.cz, 721 950 748
Termín přihlášek: pondělí 1. dubna 2013
Odhlášky: na email: pripravka@skmop.cz
Termín odhlášek: do středy 10.4. 20:00
Místo konání: plavecký stadion Podolí, Podolská 74, Praha 4 (50°3'5.397"N, 14°25'1.898"E)
Startovné: 60 Kč za každý přijatý a do 10.4. 20:00 neodhlášený start
Sraz: 7:30 před bazénem v Podolí. V 7:45 odhlašuji bez náhrady!
Program: rozplavání 8:00
závody 9:00
rozplavání odpoledne 14:30
závody 15:00
Předpokládaný konec 18:30.
Strava: svačina s dostatečnou energetickou hodnotou, lehký oběd, pití
Seznam přijatých: 13jcp-prijati.pdf
Propozice jarnicenaprahy-rozpis.pdf

jménor.n.č.d.disciplínačas
ALDUNINOVÁ Darja001  50 VZ00:37,7
10 100 Z 01:41,1
28 200 VZ03:19,3
33  50 Z 00:45,1
42 100 VZ01:32,1
48 200 Z 03:28,0
ANDRIKOVÁ Alžběta981  50 VZ00:29,27
17 200 PZ02:29,66
23 100 P 01:14,69
33  50 Z 00:32,81
43 100 VZ01:05,29
BALCAROVÁ Julie031  50 VZ00:39,98
33  50 Z 00:51,24
DANILINA Ekaterina041  50 VZ00:47,6
33  50 Z 00:49,2
DVOŘÁKOVÁ Aneta031  50 VZ00:39,4
33  50 Z 00:51,6
FRŇKOVÁ Viola021  50 VZ00:54,5
9 100 Z 01:56,6
21 100 P 02:01,7
33  50 Z 00:58,9
41 100 VZ02:01,0
HONZÁKOVÁ Eliška021  50 VZ00:41,8
15 200 PZ03:25,2
21 100 P 01:47,96
33  50 Z 00:50,4
35 200 P 03:46,06
HONZÁKOVÁ Jana0010 100 Z 01:42,0
16 200 PZ03:25,2
22 100 P 01:38,1
33  50 Z 00:45,9
36 200 P 03:25,4
JINDROVÁ Kristýna991  50 VZ00:30,4
10 100 Z 01:14,30
33  50 Z 00:34,58
42 100 VZ01:06,59
48 200 Z 02:39,5
JIRMANOVÁ Vanesa019 100 Z 01:26,2
15 200 PZ03:09,8
27 200 VZ03:26,7
41 100 VZ01:20,5
47 200 Z 03:22,0
KLOCOVÁ Markéta9916 200 PZ02:38,4
22 100 P 01:18,1
36 200 P 02:48,2
54 100 M 01:17,17
KOLÁŘOVÁ Anna971  50 VZ00:25,83
11 100 Z 01:07,72
33  50 Z 00:30,07
43 100 VZ00:56,50
LANDSMANNOVÁ Eliška031  50 VZ00:34,5
33  50 Z 00:41,3
LANGMAYEROVÁ Tereza041  50 VZ00:43,1
33  50 Z 00:59,3
MAŠKOVÁ Beáta001  50 VZ00:32,67
10 100 Z 01:23,3
22 100 P 01:33,8
33  50 Z 00:39,31
42 100 VZ01:12,2
54 100 M 01:24,3
MATĚJKOVÁ Amálie051  50 VZ00:50,7
33  50 Z 01:02,2
MILLER Teresa021  50 VZ00:37,2
9 100 Z 01:39,5
21 100 P 01:55,3
33  50 Z 00:46,1
41 100 VZ01:26,4
ONDRÁŠKOVÁ Adriana0010 100 Z 01:22,4
16 200 PZ02:55,1
28 200 VZ02:36,5
33  50 Z 00:39,2
42 100 VZ01:13,8
48 200 Z 02:55,51
PECHOVÁ Tereza991  50 VZ00:30,1
4 200 M 02:56,3
22 100 P 01:21,13
36 200 P 03:03,02
54 100 M 01:13,5
PETROVICKÁ Veronika001  50 VZ00:34,5
10 100 Z 01:26,15
16 200 PZ03:14,8
28 200 VZ02:51,7
33  50 Z 00:38,93
42 100 VZ01:16,18
48 200 Z 03:13,9
54 100 M 01:37,30
POKORNÁ Eliška001  50 VZ00:32,2
10 100 Z 01:27,0
16 200 PZ03:08,21
22 100 P 01:35,5
33  50 Z 00:39,2
42 100 VZ01:12,48
54 100 M 01:23,46
PRCHALOVÁ Markéta021  50 VZ00:41,6
21 100 P 01:47,19
27 200 VZ03:29,8
33  50 Z 00:55,0
35 200 P 03:40,02
41 100 VZ01:33,4
PŮLPÁNOVÁ Alžběta011  50 VZ00:41,4
9 100 Z 01:40,7
21 100 P 01:54,0
27 200 VZ03:30,2
33  50 Z 00:52,7
35 200 P 03:58,2
41 100 VZ01:31,5
PŮLPÁNOVÁ Viktorie041  50 VZ00:57,5
33  50 Z 01:03,0
RŮŽIČKOVÁ Lída041  50 VZ01:06,4
33  50 Z 01:08,9
SEEMANOVÁ Barbora001  50 VZ00:28,5
28 200 VZ02:15,4
33  50 Z 00:35,4
42 100 VZ01:03,0
ŠÍROVÁ Barbora001  50 VZ00:36,1
10 100 Z 01:41,5
22 100 P 01:46,2
28 200 VZ03:05,2
33  50 Z 00:50,1
36 200 P 03:44,4
42 100 VZ01:27,9
ŠPALOVÁ Nikola971  50 VZ00:29,57
11 100 Z 01:15,7
29 200 VZ02:18,76
43 100 VZ01:03,82
ŠRÁMKOVÁ Anna991  50 VZ00:33,3
16 200 PZ02:55,3
22 100 P 01:27,3
33  50 Z 00:46,9
36 200 P 03:09,2
54 100 M 01:25,3
ŠRÁMKOVÁ Ludmila029 100 Z 01:34,5
15 200 PZ03:24,26
21 100 P 01:46,08
27 200 VZ03:01,32
33  50 Z 00:47,1
41 100 VZ01:26,4
53 100 M 01:38,5
ŠTOLBOVÁ Eliška011  50 VZ00:36,3
9 100 Z 01:34,6
21 100 P 01:36,73
33  50 Z 00:43,0
35 200 P 03:23,2
47 200 Z 03:18,0
TÓTHOVÁ Tereza031  50 VZ00:44,55
33  50 Z 00:55,0
TRNKOVÁ Michaela994 200 M 02:43,45
16 200 PZ02:31,2
33  50 Z 00:32,35
42 100 VZ01:02,2
48 200 Z 02:27,16
TRNKOVÁ Natálie971  50 VZ00:29,5
11 100 Z 01:12,73
29 200 VZ02:19,07
33  50 Z 00:34,70
43 100 VZ01:03,8
VOHRYZKOVÁ Laura981  50 VZ00:31,0
11 100 Z 01:20,0
23 100 P 01:29,0
33  50 Z 00:46,1
37 200 P 03:20,5
43 100 VZ01:08,7
VRÁTNÁ Štěpánka021  50 VZ00:42,3
9 100 Z 01:47,7
21 100 P 01:52,2
33  50 Z 00:52,6
41 100 VZ01:37,4
53 100 M 01:56,8
jménor.n.č.d.disciplínačas
ADAM Michal982  50 VZ00:28,3
32 200 VZ02:16,2
34  50 Z 00:40,19
46 100 VZ01:01,7
58 100 M 01:13,6
ACHEDŽAK Anton022  50 VZ00:39,4
12 100 Z 01:37,25
18 200 PZ03:29,48
24 100 P 01:51,4
30 200 VZ03:10,89
34  50 Z 00:45,8
44 100 VZ01:28,3
56 100 M 01:51,06
CÉ Martin982  50 VZ00:26,8
14 100 Z 01:06,9
32 200 VZ02:07,5
46 100 VZ00:57,8
52 200 Z 02:23,57
58 100 M 01:07,77
CÉ Štěpán002  50 VZ00:29,3
13 100 Z 01:16,9
31 200 VZ02:27,7
45 100 VZ01:04,3
51 200 Z 02:47,16
57 100 M 01:17,8
DĚRGAČEV Timofej032  50 VZ00:41,1
34  50 Z 00:49,6
DOMIN Josef988 200 M 02:26,7
20 200 PZ02:43,48
32 200 VZ02:11,7
40 200 P 02:44,49
46 100 VZ00:57,90
58 100 M 01:03,64
FAIT David002  50 VZ00:33,3
13 100 Z 01:24,6
19 200 PZ03:11,89
34  50 Z 00:39,8
45 100 VZ01:14,0
51 200 Z 03:02,05
FLAX Jan002  50 VZ00:29,73
13 100 Z 01:16,26
19 200 PZ02:52,0
34  50 Z 00:36,34
39 200 P 03:08,4
51 200 Z 02:41,44
GONZÁLEZ Benjamín022  50 VZ00:51,3
34  50 Z 00:58,6
44 100 VZ01:55,9
CHALOUPKA Vojtěch002  50 VZ00:37,1
13 100 Z 01:35,4
19 200 PZ03:27,9
31 200 VZ03:05,4
34  50 Z 00:49,7
45 100 VZ01:21,3
IVANOV Alexey042  50 VZ00:43,8
34  50 Z 00:54,6
KOTT Josef012  50 VZ00:34,4
12 100 Z 01:22,2
24 100 P 01:40,8
34  50 Z 00:38,5
44 100 VZ01:15,7
50 200 Z 02:52,7
KOŽEVNIKOV Danil992  50 VZ00:29,05
7 200 M 02:57,58
13 100 Z 01:15,17
34  50 Z 00:34,08
45 100 VZ01:07,16
57 100 M 01:15,36
KURKA Daniel032  50 VZ00:44,9
34  50 Z 00:54,2
MACHÁČEK Samuel022  50 VZ00:36,7
12 100 Z 01:38,7
18 200 PZ03:26,53
24 100 P 01:39,8
38 200 P 03:43,75
44 100 VZ01:27,0
MATĚJKA Kryštof032  50 VZ00:45,0
34  50 Z 00:52,2
MÜLLER Michael972  50 VZ00:27,0
14 100 Z 01:05,23
32 200 VZ02:08,81
34  50 Z 00:30,1
40 200 P 02:49,28
46 100 VZ00:59,54
NOVOTNÝ Matyáš0118 200 PZ02:56,19
24 100 P 01:30,3
30 200 VZ02:39,85
34  50 Z 00:39,70
38 200 P 03:12,8
44 100 VZ01:11,6
NOVOTNÝ Robert042  50 VZ00:45,6
34  50 Z 00:55,4
NOVOTNÝ Šimon052  50 VZ00:46,7
34  50 Z 00:56,2
PECÁNEK Richard022  50 VZ00:41,1
24 100 P 02:01,4
34  50 Z 00:50,9
44 100 VZ01:40,1
PODUŠKA Lukáš982  50 VZ00:26,4
8 200 M 02:36,2
14 100 Z 01:06,3
32 200 VZ02:05,56
34  50 Z 00:32,90
46 100 VZ00:57,9
58 100 M 01:04,1
PŘIBYL Michal992  50 VZ00:28,3
19 200 PZ02:26,74
25 100 P 01:11,96
34  50 Z 00:34,1
45 100 VZ01:01,68
RENC Jakub997 200 M 02:52,7
13 100 Z 01:08,7
19 200 PZ02:29,26
45 100 VZ01:02,36
51 200 Z 02:27,27
57 100 M 01:09,64
RENC Matěj0212 100 Z 01:15,8
18 200 PZ03:00,75
30 200 VZ02:30,99
44 100 VZ01:10,6
50 200 Z 02:44,94
56 100 M 01:30,0
RUDNĚV Ilja012  50 VZ00:28,82
18 200 PZ02:56,5
24 100 P 01:19,7
38 200 P 02:57,14
44 100 VZ01:08,3
ŘÍMAL Marek978 200 M 02:20,26
14 100 Z 01:03,0
20 200 PZ02:22,79
34  50 Z 00:29,36
52 200 Z 02:16,13
58 100 M 01:02,54
SEDLÁČEK Matyáš032  50 VZ00:37,84
34  50 Z 00:45,02
SMRČEK Ondřej022  50 VZ00:32,4
12 100 Z 01:19,1
18 200 PZ02:55,99
34  50 Z 00:36,4
44 100 VZ01:13,74
56 100 M 01:26,2
SZABÓ David032  50 VZ00:42,42
34  50 Z 00:46,48
ŠORM Ondřej972  50 VZ00:27,50
26 100 P 01:10,57
40 200 P 02:34,81
46 100 VZ01:03,2
ŠPAŇÁR Ondřej042  50 VZ00:40,61
34  50 Z 00:50,46
UIBLEIN Samuel042  50 VZ00:50,0
34  50 Z 00:59,33
VOVES Jakub012  50 VZ00:37,4
18 200 PZ03:29,51
24 100 P 02:02,7
34  50 Z 00:46,8
44 100 VZ01:25,27
56 100 M 01:50,8
ZEMAN Jakub012  50 VZ00:33,5
12 100 Z 01:31,8
24 100 P 01:37,32
34  50 Z 00:42,3
38 200 P 03:25,3
44 100 VZ01:15,18
ZEMAN Jan992  50 VZ00:29,45
13 100 Z 01:17,4
25 100 P 01:26,2
39 200 P 03:09,3
45 100 VZ01:04,75
51 200 Z 02:53,7
ZVOLSKÝ Vojtěch052  50 VZ00:56,4
34  50 Z 01:06,3
ŽÁK Jakub012  50 VZ00:39,4
18 200 PZ03:37,19
30 200 VZ03:27,4
34  50 Z 00:46,7
44 100 VZ01:30,1
56 100 M 01:48,1
ŽÁK Matyáš032  50 VZ00:41,0
34  50 Z 00:48,7

Počet přihlášených závodníků
 muži:39 ženy:36 celkem:75
Počet přihlášených startů
 muži:179 ženy:168 celkem:347

autor: mtb | komentářů: 0